Polityka

Czołem Wielkiej Polsce? A dlaczego? Czy jest jakiś obywatel tego kraju, który nie chciałby aby jego kraj był wielki i potężny? :D

Ludzie tak tego nie interpretuja. Widzą salut, słyszą donosny zolnierski głos.
 
przeprowadzałeś badanie na grupie reprezentatywnej w postaci tysiąca osób? Skąd wiesz, że tak to interpretuje ogół? :D

To jest moje odczucie, które może być błędne. To wszystko co robimy na tym forum to dzielenie się własnymi odczuciami na temat faktów.
 
Dzisiaj o 19:25 - Duda w TVN24. Jutro o tej samej porze Komorowski. Będą im zadawane pytania na różne tematy (również pytania od internautów, które można zgłaszać w necie) i oni będą odpowiadać co sądzą na ten temat. Tak jak na debacie tylko solo.
 
Tak jak na debacie tylko solo.
czyli nie jak na debacie ;)
bez sensu, bo na pytania internautow na pewno nie bedzie konkretow tylko wymijajace pierdololo
poza tym, tvn dla dudy wybierze pewnie ciezsze pytania niz dla komora, dudzie beda przerywac co pol minuty, a komorowi nie, etc
 
te JOWy to jakaś porażka, nie zagłębiałem się zbytnio w ten temat, ale to co widzę w tabeli mi się nie podoba
Korwin oczywiście będzie miał racje i UKiP dostanie pewnie jeden mandat przy poparciu powyżej 10%
11218529_361031394087945_326843838780703503_n.jpg
 
te JOWy to jakaś porażka, nie zagłębiałem się zbytnio w ten temat, ale to co widzę w tabeli mi się nie podoba
Korwin oczywiście będzie miał racje i UKiP dostanie pewnie jeden mandat przy poparciu powyżej 10%
11218529_361031394087945_326843838780703503_n.jpg

Lepszy byłby system z głosem alternatywnym. Czyli wskazujesz 2 kandydatów i oomijasz stracony głos
 
Obejrzałem debatę do końca:
Dobre wystąpienie JKM, Wilka, Kowalskiego.
Palikot poza pierdoleniem na innych kandydatów i na kościół, ma taką dziwną zdolność wmawiania, że to co mówi jest prawdą. Mam nadzieję, że max co osiągnie to 1%.
Kukiz słabo.
0górek nie wiem, nie słuchałem.
Duda DNO, machania łapami jakby chciał odlecieć.
Tanajno <facepalm>
Jarubas gadał populistycznie.
Zawiódł Braun, kiepskie wystąpienie.
 
Duda szkoda gadać. Pomijając absurdalne postulaty to nie ma w nim ani krzty autentyczności. Palikot przeszedł sam siebie tym krytykowaniem oponentów. Tanajno jaki interaktywny był:D zadawał pytanie telewidzom, i jeszcze dostawał odpowiedz. Debata obnażyła brak politycznego obycia Kukiza, jako twórca ruchu społecznego się sprawdza, ale polityka to trochę co innego. Ogórek przemilczę. Jarubasa także.
 
Duda szkoda gadać. Pomijając absurdalne postulaty to nie ma w nim ani krzty autentyczności. Palikot przeszedł sam siebie tym krytykowaniem oponentów. Tanajno jaki interaktywny był:D zadawał pytanie telewidzom, i jeszcze dostawał odpowiedz. Debata obnażyła brak politycznego obycia Kukiza, jako twórca ruchu społecznego się sprawdza, ale polityka to trochę co innego. słaby zawodnik przemilczę. Jarubasa także.

Przemilczałeś też Kowalskiego, tell me ŁAAAAAAAAAAAAAAJ!
 
Jak pis dojdzie do władzy do tv republika zastąpi TVN a gazeta Polska gazetę wyborcza. Koniec zmian

Kuźniara zastąpi Hoffman. O matko.



Nie nadawałbym na tvp-kilka lat temu bardziej "lubili" pis a wczesniej sld. Jakos muszą żyć.
 
CEZ-89QXIAAy5xS.png:large

Graficzka od Marcina Palade. Widać zależność między poparciem Bronisława i Kukiza. Czyli jednak gimboprawica zostaje przy JKMie a Kukiza chętniej wspierają ludzie zawiedzeni PO które oferuje tylko "bezpieczeństwo" przed PiS.

http://ewybory.eu/sonda-uliczna-07-05-2015/
śmieszny sondaż, ale ewybory zwykle swoje sondaże mają przestrzelone. Zwykle beneficjentem był Palikot teraz Kukiz.
 
Kukiz niestety nie zna się na polityce, jest emocjonalny i łatwo daje się manipulować
ale jak dostanie faktycznie te 15% to bardzo dobry wynik, szkoda że ludzie nie wiedza nawet jakie on ma poglądy, oprócz JOWów
 
I jeszcze świeżego Mariana wrzucam. Dlatego właśnie nie uważałem i nie uważam, by był dobrym kandydatem. Patrzcie jak się rzuca do kamery, jak do dresa pod klatką. Zauważyłem to już po Marszu Niepodległości 2013 u Gozdyry. Strasznie nerwowy, u polityka to spora wada. Przecież po drugiej stronie kamery był zwykły chłopek roztropek a nie Justyna Pochanke!
 
Last edited:
Back
Top