Polityka

Ja byłem w podobnej sytuacji przed kilkoma laty, więc jestem w stanie uwierzyć w to co mówił Wipler jeszcze przed ujawnieniem tego nagrania. A tvn z Kuzniarem na czele jest dla mnie tak wiarygodny, jak te ich "materiały" o mma
 
Spoko. Po prostu widze nagonkę na policję która podejrzewam obróci sie kiedys przeciwko tym wszystkim napinaczom i znawcom przepisów. Po prostu kiedys dojdzie do tragedii i bedzie koniec miękkiej gry. Na razie to każdy sobie rości prawa do mówienia co psy mają robic jak sie zachowywać i jak byc szkoleni a wszystko na podstawie wiedzy z neta i filmów fabularnych. Policja oczywiscie chłopcy do bicia i popychadło bo przecież z" naszych podatków" no i leczymy kompleksy bo mozna nagrać kogos kto ma nad nami władzę . Ta akcja z wiplerem ma tyle aspektow ze aż ciężko mi sie wypowiedziec bo musiałbym tu pisac godzinami a podejrzewam że przekonanych i tak sie nie da przekonać. No chyba ze ktos o konkretnym aspekcjie chce podyskutować to moge sie skusic cokolwiek to da.
 
skunx

nikt nie pisal tego o czym Ty tu bredzisz
nie, policja nie moze byc chlopcami do popychania i bicia, ale nie maja prawa palowac lezacego czlowieka do cholery!

wlaczylem tvp info i znowu byl dziewulski, po cholere daja mu w ogole glos :|
 
@skunx



Każde nadużycie władzy czy wykroczenie służb trzeba napiętnować i natychmiast ukrucić. Pozwolisz im na trochę to będą się zachowywać jak im wszystko wolno. Znam osobiście 4 policjantów i 3 z nich to debile. Dwóch po zawodówce, którzy potrafili tylko wieczorami zalać mordy i szukać zaczepki. Nie utrzymywałem z nimi za bardzo kontaktu, ale przez te ~5 lat za bardzo się zapewne nie zmienili (a na alko wychodzi kto jakim jest człowiekiem). Na szczęście nigdy mnie nie spotkała jakaś przykra sytuacja związana z władzami, ale warto dmuchać na wszystko i znać swoje prawa ( i włączać komórki/dyktafony).
 
Policja nie jest władzą - policja jest służbą. Jak dla mnie bez wątpienia nadużyli środków przymusu, nawet jeśli Wipler przeszkadzał w czynnościach służbowych. Całkiem możliwe (choć mało prawdopodobne), że też miał prawo do obrony koniecznej... dopuszczalnej w stosunku do funkcjonariusza w przypadku przekraczania przez niego uprawnień. Użycie przez policję przemocy powinno być proporcjonalne do zagrożenia - na filmie takowego nie widziałem (proporcjonalności tym bardziej).
 
Pierwszy aspekt po co jakiś luj podchodzi do psów i im pomaga/przeszkadza w pracy? po co wyciaga łapy i dyskutuje? Pijany czy nie jakoś nie wyrywa młota pneumatycznego robolowi na ulicy ale gliniarza to juz trzeba pouczyć i mu wytknac co żle robi. Kazdy tez chce psa wylegitymować bo zasłyszal ze pies ma obowiązek sie przedstawic ale już nieważne że ten obowiązek dotyczy sytuacji gdzie policja podejmuje interwencje wobec kogoś a nie podchodzisz do patrolu i żądasz kij wie po co ich legitymacji. Wyciaganie łap? Ok - widzisz gliny szarpiace sie z kolesiem no i od razu zakładasz że trzeba im poprzeszkadzać bo przecież na pewno ten szarpany to twój ziomek. Czy nikt nie zakłada że to akurat zlapany pedofil albo zabójca? Pewnie nie bo pedofil nosi koloratke a zabójcę łapia prawdziwi gliniarze z W11 a nie mundurowi. Teraz weżcie sobie spróbujcie obalić nawalonego kolesia który nie czuje bólu i ładnie go poskładać bez zadawania uderzeń, duszeń itp. Który na polecenia reaguje kurwami i brzydkimi słowami o waszych mamach. Oczywiscie mozna by go puśćić jeśli nie jest tym pedofilem a tylko najebany darł ryja na ulicy no bo po co sie czepiać a najwyzej jak go samochód jebnie na ulicy i tez sie nagra na kamerze to gładko dac sie wywalic z pracy za ta zmokę i chuj. Kiedys w Lubinie koles wyciagnął policjantowi broń i przyłożyl do głowy i nacisnął spust... Niektorzy z komentujacych jako policjanci oczywiście olali by wiplera i pozwolili mu sie obmacywac podczas pracy, a co tam najwyzej jakis luj wyrwie mi giwere i mnie zastrzeli.... I tak do zajebania. A na końcu oczywiscie podniesiemy argumet o Amerykańskiej policji ze oni to by tak nie pozwolili a te nasze patałachy tak.
 
Skunx, nikt tutaj nie neguje, że Wipler posunął się za daleko. Powinien za to odpowiedzieć, ale problemem jest to co stało się później.







ps. Jak widzę te 50kg baby na ulicach dumnie spacerujace w czapce Policja to chuj mnie strzela. Poprawność polityczna na 101%. Gdyby tam było dwóch facetów to myślę, że dali by spokojnie go obezwładnić i skuć, a nie okładać pałą i psikać gazem w oczy. No, ale to całkiem inny temat.







ps. Poleaxe - wiem, że to śłużba, ale robię sobie jaja tak pisząc :)
 
Skunx, Wipler wtracil sie gdy uzyto gazu wobec jego kolegi. Moze postapil lekkomyslnie, ale Policja uzyla srodka nieadekwatnego juz w stosunku do znajomego. Nastepnie zareagowali nieproporcjonalnie do czynu Wiplera. Wykazali sie brutalnoscia i brakiem profesjonalizmu. Dokonujac wykladni ustawy przekroczono uprawnienia w sposob znaczny. Tutaj nie ma watpliwosci. Funkcjonariusze sa ostatnimi osobami, ktorym moga puszczac nerwy. Co do osob zasilajacych Policje, wiekszosc sposrod moich znajomych to zaciag ze srodowisk hwdp, koksow, alkusow albo dlugotrwalych bezrobotnych.
 
@skkunx :-) wiecej nie napisze bo gdyby chcial wyrazic to co mysle o twoich wypocinach to pewnie dostalbym bana. @Comber pelna zgoda,w Polsce przy nawet najmniejszych wykroczeniach od razu wytaczane sa najciezsze dziala,bo jakis zapchlony kundel chce postawic na swoim.Wiekszosc tych malolacikow chowajacych sie za odznaka to porostu cipy,ktore chca odreagowac swoj strach badz kompleksy.Tacy ludzie to powinni ulice zamiatac a nie sluzyc spoleczenstwu.Mialem pare takich sytuacji i zawsze byly to urowania psiarzy,badz prowokacje gosci,ktorzy podejrzewam,ze po lisciu skladaja sie jak origami. Jest pewna zaleznosc,ze jak masz wypite nawet dwa piwka,to polycja dostaje malpiego rozumu.Wiedza,ze w takiej sytuacji moga zrobic wszysko bo sad i tak przyzna im racje. Co do tej sprawy to proponuje zainteresowac sie po co oni zaczepili tego pierwszego goscia. Wyglada na to,ze sie przyczepili tylko i wylacznie za to,ze STAL NA ULICY i to wcale nie na srodku,prawie na chodniku.Gdzies wyczytalem,ze to o to poszlo.No to juz jest wedlug coponiekotrych medrcow powod zeby gazem walic po oczach. Do tego zawsze w sytuacjach zwyklych pobic przez tzw policjantow bo tego nawet przekroczeniem uprawnien nie mozna nazwac,znajdzie sie jakis imbecyl( zapewne z firmy),ktory nieomieszka napomknac,ze w JUESEJU to juz by nie zyl:-) Zapomina ignorant,ze w JUESEJU to bron mozesz miec w kieszeni i stad troche inne zachowanie tamtejszych strozow prawa. Co do TuskVisionNetwork to co oni teraz odpierdalaja to sie poprostu w glowie nie miesci,kuzniar przechodzi sam siebie--MASAKRA!
 
Konferencja Wiplera. Początek zwłaszcza ciekawy czyżby świadek był policjantem w cywilu i miał pałkę oraz gaz? Nie wiele z tego jego relacji się trzyma kupy.



https://www.youtube.com/watch?v=RE-uFM5XgaQ
 
Słabe wyszkolenie, gaz, pała, 60kilowa kobieta na nocnym patrolu, rutynowe wezwanie przed klub nocny i tak to wygląda. Tylko że tym razem padło na Wiplera i sie zesrało. Nie dziwię sie że film wyciekł dopiero po roku. Milicyjnych ekspertów typu Dziewulski szkoda nawet cytować, dla nich takie akcje są niemal sentymentalne.
 
@feniks tak tam byli policjanci w cywilu,obejrzyj material z interwencji
 
Co odwaliła tu Policja to jest smiech na sali. Oni tam ich jakoś szkolą czy biorą z ulicy i dają mundur? Na początku podjeżdżają do typa i ledwo otwieraja się drzwi i juz gazują. Później nie potrafią ogarnąć najebanego Wiplera. Ciekawe co się dzieje z pierwszym muszkieterem, który dostał gazem. Bo chyba został bez opieki. W normalnym kraju policjanci dostali by po dupie i sprawa została by szybko wyjaśnina. A u nas kurwa Sokołowski powie, że wszystko było zgodnie z prawem i ogólnie była to interwencja jak na szkoleniu. Prokuratura zatuszuję sprawę, a telewizja będzie broniła swoich idoli. Wipler się też zbłaźnił, bo poseł nie powinien o tej porze i w takim stanie przebywać na ulicy. Chociaż trochę szacunku mu się należy, bo wstawił się za typkiem, ale procent we krwi nie pozwolił na zrobienie tego odpwiednio. Tak widzę tą sytuację.
 
Ja pierdole, skunx jest największym idiotą na tym forum, a nikt na to jeszcze chyba nie zwrócił uwagi, tylko dyskutuje kulturalnie z nim, podczas gdy gość ma zapędy SBckie. Obiecałem sobie, że nic więcej nie powiem o nim, ale to co on pieprzy przerasta ludzkie pojęcie i nie da się zareagować inaczej niż wyzwiskami.
 
Hubi a ty jestes dzieckiem i ci nie ublizam. Jakies konkretne argumenty ? Wiem ze jestes fanem pijaka wiplera i nienawidzisz zydów i arabów ale to zbyt mało żeby sie tu wywyższać bo gówno wiesz o życiu.



Co do dyskusji to juz widze kompleksy ze "wiekszosc tych małolaci ków" chowa sie za odznaką. Masz problem to wstap do psiarni pakerze po 40tce i sie nie chowaj.



Srodek nieadekwatny to gaz? Ok tylko problemem jest to że gazu mozna uzywac było zawsze nawet w przypadku biernego oporu a teraz praktycznie przez faszystowskich idoli hubiego po zadymach z 11listopada z ubiegłych lat policja moze uzywac nie tylko gazu ale paly i innych rzeczy. Teraz np mozna skuc Hubiego jesli wyglada na pełnoletniego i skutemu zajebać w bicka pałą i psiknąc gazem a kiedys pałka była tylko w obronie zycia lub mienia uzywana. I jest to pokłosie tylko i wyłacznie roszczeniowej postawy takich antypolicjantów od siedmiu boleści. Ja po prostu nie lube jak ktoś pisze że czegoś nie można podczas gdy nie zna prawa czy przepisów. I przypominam że te prawa i uprawnienia to dzieło polityków i głosujących a nie wykonujących swoja pracę.
 
Co do Sokołowskiego kłamcy to ok ale jak chceszkróliku nnormalnego kraju to zapytam sie czy zgodzisz sie na kolejne 5 albo moze 35 zł z twojej wypłaty na zatrudnienie i dobre opłacenie konkretnych gliniarzy. Wtedy jak w normalnym kraju wysiadzie do pijaka jeden policjant i poprosi go o zachowanie zgodne z prawem. tamten pomny ze kara moze byc sroga a nie tak jak teraz ( wiesz w normalnych krajach z policja sie nie dyskutuje) zrobi co trzeba a jeśli sie nie dostosuje to pies wezwie 2 lotne patrole z paralizatorami i bedzie po sprawie. Tymczasem u nas trzy patrole na 100tys mieszkańców to max a paralizatory sa tylko u sokołowskiego w KGP zeby miał na pokaz dla prasy. To co dasz hajsu na wyszkolenie i dodatkowe etaty plus 3 radiowozy?



I tak sobie mozemy gadać do usranej... a przy okazji jak mozna wogóle wierzyc Wiplerowi przeciez to typowa menda z ryjem szuji ;)
 
Skunx - bo niestety, "nasi" to patałachy. Niedouczone i niewyszkolone - przede wszystkim NIEWYSZKOLONE. Mówi nam o tym nie tylko praktyka życia codziennego, ale nawet wszelkie raporty: w policji jest za mało szkoleń.



I potem kończy się właśnie jak z Wiplerem. Kobieta nie wie jak "wykrzywić" rękę, żeby kajdanki ubrać - i napierdala pałą na oślep przez pięć minut. Na rynek ją i publicznie batem przez plecy - niech będzie przykładem.



Albo tak jak ta słynna w internetach akcja, gdzie właściciel (chyba) komisu każe mundurowemu wyperd****ć. Czego to dowodzi? Braku kompetencji policjanta. Bo skoro wykonywał czynności i miał prawo wjechać na ten teren - to powinien pyskacza dwa razy ostrzec, a za kolejnym razem skuć i posadzić w samochodzie za utrudnianie tychże czynności . A jeśli nie miał prawa tam wjeżdżać, to powinien grzecznie przeprosić, odwrócić się na pięcie i odjechać. Sęk w tym, że na 100% policjant sam nie wiedział czy mu wolno, czy mu nie wolno, i wdał się w pyskówki: "nie jesteśmy na 'ty' bo razem wódki nie piliśmy".



Kończy się tak, że chłopaki wolą robić za poborców podatkowych i wlepiać mandaty za złe parkowanie - bo do niczego innego się nie nadają przy ich poziomie wyszkolenia. Sam, kiedy jeszcze mieszkałem na osiedlu dość nieprzyjemnym, miałem okazję obserwować, jak zgrabnie odjeżdżają radiowozem, kiedy tylko idzie grupka podpitych cweli. Źle zaparkowanego samochodu nie ominęli nigdy.



Kończąc - tak uogulniam. W Polsce można również spotkać kompetentnych policjantów.
 
@Hang

ps. Poleaxe - wiem, że to śłużba, ale robię sobie jaja tak pisząc :)




To było do skunxa, który coś takiego napisał:




Policja oczywiscie chłopcy do bicia i popychadło bo przecież z" naszych podatków" no i leczymy kompleksy bo mozna nagrać kogos kto ma nad nami władzę .
 
@skunx tak sie sklada,ze do czterdziestki brakuje mi jakies 4 lata.Nie wiem skad ty czerpiesz informacje na temat mojej osoby.Dalsza dyskusja z toba jest bezcelowa bo wy tam w tej psiarni mozgi macie wyprane doszczetnie.Nawet gdyby zabili tam tego Wiplera to ty i tobie podobne siersciuchy twierdzilyby,ze jest wszystko w porzadku.Zapominacie,ze to wy jestescie dla nas i to my jestesmy waszymi pracodawcami.Do psiarni nie wstapie bo nie pasuje mi gnebienie rodakow za premie i inne gratyfikacje.



@Jakub



Sam, kiedy jeszcze mieszkałem na osiedlu dość nieprzyjemnym, miałem okazję obserwować, jak zgrabnie odjeżdżają radiowozem, kiedy tylko idzie grupka podpitych cweli.



taka grupka to musi byc ciekawy widok :-)
 
@ Skunx



Ja nie wymagam od policjantów żeby byli jakimś robokopami. Chce jedynie troche profesjonallizmu. Co oni soba prezentują w tej interwencji? Jak psy spuszczone ze smyczy. Ledwie pan i władca wyszedł z radiowozu i napierdala gazem w typka. To jest profesjonalizm? A jak Wipler podszedł to powinen być szybko obezwładniony i tyle. Po co tak głupia kobita napaża go pałą? Co to da? Brak szacunku dla Policji w społeczeństwie od czegoś sie bierze.
 
Argumenty: spójrz na film, a potem przeczytaj co pierdolisz. To jest jedyny i wystarczający argument. Widzisz to co chcesz widzieć, a nie to co jest. Dla Ciebie dalej Wipler to Hulk, który rozpieprzył pół Warszawy, a biedna policja prosiła go aby się uspokoił...
 
A odnośnie niskich stóp procentowych, to mamy już pierwsze efekty - na razie w strefie euro.



http://www.bankier.pl/wiadomosc/Pierwszy-bank-kaze-sobie-placic-za-trzymanie-pieniedzy-na-kontach-7221995.html
 
Nic tylko sejf lub inną skrytke obczajac... Swoją drogą to można się spodziewać masowego wycofywania depozytów i kryzisik gotowy.
 
Jakby ponad 3 mln Polaków którzy wyjechali po wstąpieni Polski do euro-kołchozu, byli ludzi pokroju skunx'a to mielibyśmy super kraj. Bez społeczniaków, ignorantów i przedewszystkim idiotów. I to nie obraza a stwierdzenie faktu. Niech wraca na forum faktów tvn i poszerza propagandę przeciw wolności Polaków, której Wipler jak i Nowa Prawica jest nadzieją.
Liczę że za rok w parlamentarnych Nowa Prawica dostanie ponad 10%, w ostatnich wyborach do euro-kołchozu w Irlandii, Anglii i innych krajów dostali blisko 40%. Na pewno musi pewne pokolenie wymrzeć, ale wierzę że za 5 lat Nowa Prawica będzie rządzić i naprawiać do tego czasu 30lat patologii w każdej dziedzinie życia obywateli Polski. Amen.
 
http://wyszlo.com/wsparcie-dla-gwalciciela-pogarda-dla-pobitego/



Stanowskiemu wyszło. Dobre podsumowanie tygodnia.
 
@Comber
Potwierdzam!
Ale tak ogólnie to te wyszło jest chujową stroną, raz na ruski miesiąc coś dobrego napiszą.
 
Może niektórzy nie siedzą w temacie dlatego wrzucam.


http://www.wykop.pl/link/2231826/swiadek-tvn-klamie-w-sprawie-wiplera-ani-razu-go-nie-uderzyli/



Tym anonimowym świadkiem prawdopodobnie z policjantów (ubranych po cywilnemu) biorących udział w interwencji.
 
To podsumowanie faktycznie trafne. Takie dziwne czasy, że szmaciarze robią za moralne autorytety i wyrocznie w każdej dziedzinie. :-)
 
Back
Top