Polityka

Dla mnie jedyny sensowny wybór ze strony PO to Bieńkowska



Dla mnie każdy polityk który marnotrawi pieniądze podatnika nadaje się w jedno brzydkie miejsce.



głosować na Wiplera dobre :D



A co w nim takiego złego ?



Na KNP też nie warto głosować. Prócz swobodnego dostępu do broni nie oferują nic mądrego



To zależy co rozumiesz przez słowo mądre. Dla mnie mądrym rozwiązaniem jest decydowanie o moich pieniądzach, a np dla Ciebie nie, także wiesz ;)
 
Też mnie ciekawi co masz do Wiplera, pewnie dlatego, że rzekomo naruszył nietykalność policjantów, ale gdy prosi o nagranie z tego ekscesu i o upublicznienie go, to dziwnym trafem prokuratura tego nie chce zrobić, mimo,że to wszystko jest nagrane.
 
Czyli de facto każdy polityk, który pobiera dietę



Dieta jest oficjalnym "zadośćuczynieniem" za to, że dany polityk jest np w rządzie i nie może przez to zrobić nic innego w tym samym czasie. Dieta jest stałym wynagrodzeniem i to co robi z nią polityk mnie nie interesuje. Natomiast nie może być tak, że pomimo swoich wysokich zarobków żrą drogie obiady za pieniądze podatnika i to miałem na myśli. Bieńkowska poszła sobie na obiad za 822 zł, zapłaciła służbową kartą.
 
Co innego być w rządzie, a co innego pobierać dietę. W sytuacji, kiedy posłowie nawet nie pojawiają się w Sejmie czy w komisjach to chyba ciężko nie mówić o marnotrastwie. Dodatkowo mandat poselski nie wyklucza możliwości pracy poza wiejską, poza nielicznymi obostrzeniami.
Mówie o Bieńkowskiej jako realnym wyborze, a nie jako wzorowym, w moim odczuciu, zastępcy Tuska.
 
W sytuacji, kiedy posłowie nawet nie pojawiają się w Sejmie czy w komisjach to chyba ciężko nie mówić o marnotrastwie



Oczywiście, to swoją drogą.



Mówie o Bieńkowskiej jako realnym wyborze, a nie jako wzorowym, w moim odczuciu, zastępcy Tuska



Bez znaczenia czy to będzie Bieńkowska, Kopacz, Nowak czy Sienkiewicz - nic się nie zmieni. Każdy z nich komuś podlega i będzie wykonywał jego polecenia/instrukcje. W tym przypadku najprawdopodobniej Tuska (chyba że jakiś inny gamoń nimi steruje).
 
@dbgoku14: przenies sie do Korei Polnocnej. Tam przynajmniej wiesz kto kieruje.



Takie gadanie.
 
Wipler chorągiewa wyjebali go już z każdego ugrupowania to teraz udaje Prawilniaka. Pierdolenie o szopenie. A Korwiniści szybciej rozpierdolą Polską gospodarkę niż świnie które są aktualnie przy korycie. Dlaczego Korwin był tylko 1 kadencję w sejmie? Bo nikt nie chciał głosować na niego logiczne. A czemu nie chcieli na niego głosować? Pewnie dlatego że lubi w swoich wypowiedziach przypucować berło Ruskim kurwom.
 
Wipler głosował inaczej niż reszta PiS, więc poglądom zachował wierność za co szacun i chorągiewą nazwać go nie można.



Nie chcieli na niego głosować, bo nie było tak rozpowszechnionego internetu i mediów społecznościowych, w których może się wykazać. W TV go nie lubią.
 
A Korwiniści szybciej rozpierdolą Polską gospodarkę niż świnie które są aktualnie przy korycie



Dlaczego tak uważasz ?



@dbgoku14: przenies sie do Korei Polnocnej. Tam przynajmniej wiesz kto kieruje



Jeżeli wierzysz w cudowną zmianę PL po tym jak zmieni się premier z tej samej partii to Twoja sprawa, nie będę tego komentować bo nie warto.



Nie chcieli na niego głosować, bo nie było tak rozpowszechnionego internetu i mediów społecznościowych, w których może się wykazać. W TV go nie lubią



:-)



Bojkot KNP w publicznej telewizji trwa nadal.
 
@dbgoku14: woda jest przeciez mokra, nie masz wiec racji.



tak mozemy sobie dyskutowac...
 
Wujo musi chyba coś własnego założyć, wtedy z pewnością będzie dobrze i przede wszystkim mądrze.



PS: No i będzie miał w końcu na kogo głosować bez najmniejszego zawahania.
 
Jeden ze znanych separatystow (z Rosji), dzis, w dniu 1szego wrzesnia, obiecal Polsce odwet za odmowe przelotu Szojgu nad Polską. Glupia paplanina, ale sądzac po entuzjazmie Rosjan na youtubie ich propaganda działa - w ich opinii Polska to zaraz po USA najgorszy kraj świata, na równi z nazistami z Ukrainy.
 
Faktycznie, absolwent prawa z wyróżnieniem UW, który pracował w dwóch najwiekszych firmach audytorskich na świecie, zarabiając znacznie lepiej niż w sejmie, świetnie znający się na podatkach to fatalny kandydat. Acha, znikąd go nie wyrzucono. Sam opuścił PIS, kiedy ten był na fali wznoszącej.



PS. Tym tekstem o cebulakach sam sobie wystawiasz nie najlepsze świadectwo.



Dzihados, sprawdź sobie Ośrodek Myśli Politycznej i Ośrodek Studiów Wschodnich.
 
https://www.youtube.com/watch?v=7N9fUEcQWWs



Rozwalił mnie ten podkład muzyczny z początku :D
 
A o pucowaniu berła Moskalom nic nie napiszecie ?



Bo nie ma co napisać. Korwin stara się być obiektywny, wielokrotnie twierdzi, że kocha rosje - im dalej tym bardziej. Chyba, że wierzysz pseudo dziennikarce Olejnikowej która mówiąc o Korwinie zawsze zaczyna "Taki pro-rosyjski polityk, Korwin (...)".
 
Jakub Bijan: Czy mi sie wydaje czy tam powinien byc jakis blad logiczny ? Troche na sile te filmy. Rozumiem Armand Ryfinski - to byl mistrz logicznego myslenia, ale polowa tych filmow nei ma w sobie bledow logicznych.
 
comment_khxPf3lXLYYbAQJes75hLDAWaGM6VCUF,w400.jpg



comment_mUm9XRrLr5Pt5yT6h3gtohMMsJHFsXiA,w400.jpg
 
U nas mowi sie o zamrazaniu, a tam:



http://www.rp.pl/artykul/29,1137779.html



FT o bazach w PL:



http://www.polskatimes.pl/artykul/3560041,ft-polityka-putina-zapewnia-nato-racje-bytu-trzeba-odstraszac-kreml,id,t.html?cookie=1
 
Karateka, patrząc na nazwę kanału pewnie jest tak jak mówisz - ja w sumie nie mam co do tego żadnych oczekiwań. Po prostu mnie śmieszy:))



Renato, padłem :D Ciekawe czy kiedy dotrze do Brukseli, to przybierze nowe imię - Fetor.
 
Obejrzałem właśnie filmik z cyganami jak napadły na kolumne weselną. W takim momencie skłonny byłbym zagłosować na kogoś kto zagwarantuje łatwy dostep do broni dla obywateli Polski.



Wtedy napadają cie cygany, wyciągasz karabin/strzelbę i bronisz swoją rodzinę w jedyny prawilniacki sposób.
 
Jedyny komentarz w sprawie tych cyganów jaki mi się nasuwa to tekst z psów :



"Olo! W każdym normalnym kraju te skurwysyny byłyby już ścierwem!"
 
Obejrzałem właśnie filmik z cyganami jak napadły na kolumne weselną. W takim momencie skłonny byłbym zagłosować na kogoś kto zagwarantuje łatwy dostep do broni dla obywateli Polski.

Wtedy napadają cie cygany, wyciągasz karabin/strzelbę i bronisz swoją rodzinę w jedyny prawilniacki sposób.

Ja nawet nie będę tego oglądał by się nie wkurwić.Żyłem niedaleko Cyganów...zwierzęta
 
U mnie na wsi kiedyś to bydło właziło na podwórka i napierdalali po drzwiach, często tez zaglądali do garażów i do ogródka. Skończyło się jak wypuściłem psy z kojca ( 2 owczarki podhalańskie ). Spierdalali szybciej od Usaina Bolta.



Od tamtego czasu ich nie widziałem, swoją droga mają szczęscie że ich psy nie dopadły :D A tak przynajmniej moje psy nie musiały by się meczyć tylko bym wyciągnął broń i ich odstraszył.
 
Wujek jesteś sadysta. Psy by zjadły i by się zatruły.


#żarcik
 
Back
Top