Polityka

O ile Lem przeczytał Intelektualiści mądrzy i niemądrzy Sowella, to pewnie byłby Ci wdzięczny za taką ocenę :-)
 
Zgodnie z zapowiedzią spoliczkowałem właśnie p.Michała Boniego.
Zrobiłem to w miejscu dyskretnym, w saloniku MSZ, w obecności kilkunastu osób na poziomie - by oszczędzić p.Boniemu wstydu publicznego. Ku mojemu zdumieniu ta gnida, zamiast przysłać mi sekundantów żądając satysfakcji, natychmiast się tym pochwaliła!!!
Gdyby wiedział, to bym, zamiast policzkować, napluł mu w twarz...
Dla nieświadomych: jestem autorem Uchwały Lustracyjnej - która ujawniła nazwiska byłych agentów SB i UB (tych, co nadal pracowali dla bezpieki III RP, Antoni Macierewicz niestety nie ujawnił...). Po tej Uchwale p.Boni pojawił się w telewizji, publicznie mnie zbeształ, zwymyślał od ostatnich - i oświadczył, że muszę być niespełna rozumu. Po czym po kilku latach przyznał się, że agentem był - i nigdy mnie za te słowa nie przeprosił.
Korwin na facebooku. GW będzie miała pożywkę na najbliższe tygodnie...
 
Korwin juz zapowiedzial, ze w MMA nie zawalczy :D:D:D Niestety chlopaki, freak fightu nie bedzie :D



Sam policzek slusznie wymierzony - popieram
 
Nie rozumiem jednego- jakbym został słusznie spoliczkowany to na pewno bym tego nie upubliczniał tylko się wstydził.
 
Janusz człowiek honoru. Brawo. W końcu jakiś polityk dotrzymuje danego słowa. A Boni niech pali gumę, razem z tym całym ACTA za którym tak obstawał... gnida a do tego konfident SB :/ Chuj z nim. Oby JKM po dupie się nie dostało tylko.
 
Tylko Panowie my tu racjonalnie do sprawy podchodzimy, ale Gazeta Wyborcza, TVN.... bedzie armagedon i to moze byc koniec kariery politycznej Korwina. Boni informacje upublicznil, bo wie ze to dla niego oplacalne, zrobi z siebie ofiare pobicia
 
Na szczęście nikt kto jest za Korwinem, nie ogląda TVNu, nie czyta GW i ma gdzieś ten cały syf, więc Korwin obecnego elektoratu stracić nie powinien, a wręcz przeciwnie, to tylko ten elektorat utwierdzi w przekonaniu, że Korwin dotrzymuje słowa. Niektórych sceptycznych co do JKM'a i jego niektórych zachowań/wypowiedzi, ale bardzo pozytwynie nastawionych do programu KNP, ten incydent może trochę do Janusza przekonać, czyli np. mnie :-) Bo tak jak stracił swoją idiotyczną wypowiedzią, w której porównał rosyjskich separatystów do Żołnierzy Wyklętych, tak tym spoliczkowaniem konfidenta trochę zyskał.
 
Nie rozumiem waszych zachwytów, Korwin, niestety, robi za pożytecznego idiotę. Wszystkie media debatowały o głosowaniu nad odwołaniem Sienkiewicza -o jego grzeszkach - po wpisie Boniego uwaga zorientuje się na krulu, przykrywając konszachty ministra z szefem NBP.



W ogóle Boni dostała w pysk dzisiaj, czy jakiś czas temu i czekał z asem w rękawie, aż platformersom zacznie się palić grunt pod nogami?



Paradokslanie KNP może na całym zajściu zyskać w sondażach. Tylko czy faktycznie o taką nową jakość w polityce nam chodzi...
 
Tens konszachty ministra z szefem NBP zostały już dawno przykryte "spiskiem kelnerów" - tu się nie ma co łudzić nawet, a poparcie oczywiście wzrośnie. Nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości przy obecnym nastawienu ludzi do klasy politycznej.
 
Janusz poszedł w ślady, tak przez niego nielubianego marszałka Piłsudskiego :-) Przy czym tamten często stał ponad prawem, a Korwin może dostać jakiś wyrok i zakończyć swoją krótką karierę polityczną.
 
Rozmawiałem dziś z ojcem. Po tym wydarzeniu przekonał się kompletnie do Korwina. 60 lat na karku. Będzie głosował na KNP w następnych wyborach, także KNP na tym zyska i to wśród niezdecydowanych wyborców.
 
A tak się spory rozwiązuje w kraju samurajów!


https://www.youtube.com/watch?v=KG-R3BmOtGg

Edit:
Posłowie z ugrupowań Jarosława Gowina i Zbigniewa Ziobry tworzą w Sejmie wspólny klub - Sprawiedliwa Polska - PAP.
Miała być już ta nasza Polska "Solidarna", miała być nawet "razem" - teraz będzie "sprawiedliwa". Jażeby inaczej.
 
Wchodzę na Pudelka - jest Korwin, patrze na komentarze nie czytajac tresci, same pozytywne. Jestem w szoku, jeszcze Korwin na tym zyska :)
 
No mówię, nie tylko młodzi się zachwycają tym czynem, ale i ludzie poważni po sześćdziesiątce.
 
A więc jest wielka nadzieja w narodzie. Mimo przedstawienia zdarzenia często jako uderzenia (mocny wyraz używany zamiast spoliczkowania) to ludzie nie dają się ogłupić i wiedzą o co chodzi brawo.
 
Takimi czynami JKM robi z siebie wczesnego Palikota, na dłuższą metę nic w polityce nie osiągnie, będzie freakiem. Szkoda bo to mądry facet.
 
Korwin nigdy nie był mądrym facetem. Jest charyzmatycznym, silnym, barwnym przywódcą, ale mądry dla mnie to on nie jest. Za mądrych uważam jego kilku towarzyszy czy osoby nieoficjalnie sympatyzujące z KNP. To młodszą ekipę chętniej widziałbym na miejscu Korwina. Jednak takimi akcjami plusuje i sam Korwin jest jeszcze potrzebny, choć mam nadzieję, że szybko go zastapi młodsza krew.
 
Zmieniając temat. Nowy prezes PAFERE i członek CAS kontra GUZ z OPZZ. Budrewicz bardzo dobrze wypada w TV - a Guz rzuca Konfucjuszem na lewo i prawo :D







https://www.youtube.com/watch?v=w-jaOX3wNJE&index=6&list=WL
 
Bo Korwin jest mądry poza polityką, gdy mówi o brydżu, historii itp..



Dał się złapać w pułapkę mediom, sam się sformatował i gra rolę skandalisty, prawdziwa polityka go zmiażdży. Śmieszy mnie dopatrywanie się czegoś pozytywnego w fakcie, że małemu facecikowi wypłacił z liścia, przecież to jest smutne.
 
Również nie uważam Korwina za madrego faceta, z pewnością inteligentny (IQ), ale mądry to on nie jest na bank.



https://www.youtube.com/watch?v=XHAw26pcT6E
 
śmieszą mnie trochę wasze sądy nad Januszem. Jest kontrowersyjny, to fakt, ale jeśli nie jest mądry to jest chyba głupi, tak? Daleki jestem od takich poglądów.Mi się jego postawa strasznie podoba (w tym przypadku), bo jak rozumiem Wy na jego miejscu podali byście grabę i by było spoko :-|
 
Back
Top