Polityka

Nie słuchałem całości, ale z tego fragmentu co odsłuchałem - koleś ma zasadniczo rację. Zdarzało mi się być prelegentem na konferencjach i jak nagłośnienie działało w sposób taki, że słowa do człowieka po prostu "wracały" to naprawdę można zgłupieć i kilka godzin przygotowywania szło się... na zmarnowanie.

Problemy ze składnym gadaniem są znane każdemu, kto choć raz słyszał siebie samego z opóźnieniem podczas rozmowy telefonicznej w słuchawce telefonu. Wtedy przerywa się zdania, duka się, traci wątek itd. Nie dostaje się jednak od tego szcżękościsku ani się nie bełkocze - alkohol paraliżuje mowę właśnie w taki sposób.
 
IMG_20240321_152555.jpg
 
Jezeli agent bylby z konfy to nikogo by to nie zdziwilo. Partia prorosyjska. Tow. Braunov i Fritzov regularnie jezdza na jakies konferencje do ruskich i na bialorus. Nikomu by nawet brew nie podskoczyla.

Tutaj mamy agenta z PISu, za ktorego sami reczyli glowa. Dali mu najwazniejsze stanowiska i dostep to tajnych danych.

- Jeśli pan się zdecyduje z nim pracować, to muszę powiedzieć, że to jest wspaniały człowiek, to jest ogromny patriota, dla mnie przyjaciel. (...) To jest człowiek, który ma po prostu serce po prawej stronie, jest bardzo biało-czerwony i dlatego dla mnie to jest przyjaciel. Znam jego i jego żonę, to są naprawdę wspaniali ludzie, oddani sprawie, będzie pan miał w nim naprawdę dobrego pracownika, jeśli pan będzie chciał. Naprawdę to jest człowiek, któremu można zaufać absolutnie we wszystkim, wartościowy, dobry człowiek - zachwał wówczas Szmydta Arkadiusz Cichocki.

:beczka:


Łap pokemonie.
 
Najzabawniejsze jest to albo i nie że pisanie gdziekolwiek nic nie da. Czy to na tt czy forum jakiekolwiek nic nie da , nic się nie zmieni . My jako społeczeństwo jesteśmy przegrani na najbliższe lata . Najwyżej napiszemy sobie (gdziekolwiek) ale k@#$#a nam dojebali XD . Ja MY WY oni wszyscy leniwi jak ch#J . Tutaj przynajmniej wkleimy sobie na kolejne "atrakcje Żądu i ue to :mjsmile::siara::juanlaugh:
 

6 lat opóźniony duży atom, cpk uwalone, mały atom uwalony, port kontenerowy leży, żegluga śródlądowa Odrą nie do realizacji… brawo dla wyborców idiotów.

 
W jakich sprawach? Obecnie jestem za zniesieniem veta tylko w kwestii pomocy militarnej dla Ukrainy :)
Róża von Thun we wszystkim by najchętniej zniosła, PO tradycyjnie ogólnie mówi o ograniczeniu bez szczegółów ,,najbardziej kluczowych"...
Śmieszne jednak że gdyby prawo veta zostało zniesione to byłoby to obojętne dla większości Polaków.
 
1000034464.jpg


Kurde, ciekawy wpis o Kanadzie... Są ostro w dupie.

1000034468.jpg

A Drake to ten typ co zawsze źle obstawia? On miał jakieś koneksje czy inne imprezy z politykami na chacie?

Ciekawe czasy :tysoncoffe:
 


Łap pokemonie.


Serio? Najpierw wrzucasz informację o tym kto mu dał mu największy awans i plenipotencje a potem wrzucasz twitt pisowskiego trolla, powielającego powstały na Nowogrodzkiej, najdurniejszy chyba spin on czasu wyborów? Przecież to tak jakby z drugiej strony ktoś się powoływał na Pablo Moralesa czy jak mu tam :mamed:. Może od razu wrzucisz też coś od Mateckiego?

Bo ja akurat doskonale pamiętam lata 2018-2020 i rolę Szmydta w "ziobryzacji" sądownictwa.

 
Last edited:
Serio? Najpierw wrzucasz informację o tym kto mu dał mu największy awans i plenipotencje a potem wrzucasz twitt pisowskiego trolla, powielającego powstały na Nowogrodzkiej, najdurniejszy chyba spin on czasu wyborów? Przecież to tak jakby z drugiej strony ktoś się powoływał na Pablo Moralesa czy jak mu tam :mamed:. Może od razu wrzucisz też coś od Mateckiego?

Bo ja akurat doskonale pamiętam lata 2018-2020 i rolę Szmydta w "ziobryzacji" sądownictwa.

Wrzucam tłita z rzeczonym sędzią, który wąchał się zarówno z TVNem, jak również z Wyborczą przyjaznym PO i był ostoją fanjopolactwa. Chuj mnie obchodzi, czy screeny z materiałami z jego udziałem wrzucił troll, czy nie troll. Co to ma w ogóle do rzeczy?
 
Wrzucam tłita z rzeczonym sędzią, który wąchał się zarówno z TVNem, jak również z Wyborczą przyjaznym PO i był ostoją fanjopolactwa. Chuj mnie obchodzi, czy to wrzucił troll, czy nie troll. Co to ma w ogóle do rzeczy?


Czyli stawiasz znak równości pomiędzy wyniesieniem kogoś na piedestał, nadaniem mu ważnej rangi a zrobieniem z kimś wywiadu, kiedy skonfliktował się (nie wiemy z jakiego powodu) ze swoją starą ekipą, a samym celem wywiadu miało byś pokazanie w jakim syfie brał udział sam zainteresowany?
Dobrze rozumiem? Jeżeli tak, to trochę słabo.

Ostatnio jakaś posłanka RAZEM udzieliła wywiadu gazetce mającej powiązania z PiS. To jest dowód na jej przynależność do tej partii :mamed: ?
 
Serio? Najpierw wrzucasz informację o tym kto mu dał mu największy awans i plenipotencje a potem wrzucasz twitt pisowskiego trolla, powielającego powstały na Nowogrodzkiej, najdurniejszy chyba spin on czasu wyborów? Przecież to tak jakby z drugiej strony ktoś się powoływał na Pablo Moralesa czy jak mu tam :mamed:. Może od razu wrzucisz też coś od Mateckiego?

Bo ja akurat doskonale pamiętam lata 2018-2020 i rolę Szmydta w "ziobryzacji" sądownictwa.

Jakoś zgrabnie pomijasz fakt, że wszelkie władze go nominowały a od dwóch lat był pupilkiem tuskowych i wśród tego towarzystwa się obracał od 2022
 
Czyli stawiasz znak równości pomiędzy wyniesieniem kogoś na piedestał, nadaniem mu ważnej rangi a zrobieniem z kimś wywiadu, kiedy skonfliktował się (nie wiemy z jakiego powodu) ze swoją starą ekipą, a samym celem wywiadu miało byś pokazanie w jakim syfie brał udział sam zainteresowany?
Dobrze rozumiem? Jeżeli tak, to trochę słabo.

Ostatnio jakaś posłanka RAZEM udzieliła wywiadu gazetce mającej powiązania z PiS. To jest dowód na jej przynależność do tej partii :mamed: ?
po szczebelkach piął się z nominacji każdego obozu
 
Jakoś zgrabnie pomijasz fakt, że wszelkie władze go nominowały a od dwóch lat był pupilkiem tuskowych i wśród tego towarzystwa się obracał od 2022
po szczebelkach piął się z nominacji każdego obozu



Nie pominąłem, kilka stron wcześniej wrzuciłem tego samego twitta od Patryka Słowika co kolega QŃ, z komentarzem że zawiodły wszystkie służby po kolei.




screen.png
 
Czyli stawiasz znak równości pomiędzy wyniesieniem kogoś na piedestał, nadaniem mu ważnej rangi a zrobieniem z kimś wywiadu, kiedy skonfliktował się (nie wiemy z jakiego powodu) ze swoją starą ekipą, a samym celem wywiadu miało byś pokazanie w jakim syfie brał udział sam zainteresowany?
Dobrze rozumiem? Jeżeli tak, to trochę słabo.

Ostatnio jakaś posłanka RAZEM udzieliła wywiadu gazetce mającej powiązania z PiS. To jest dowód na jej przynależność do tej partii :mamed: ?
Nie stawiam żadnego znaku równości. Jak w ogóle można coś takiego wymyślić? Użytkownik spa marszczy freda pod powiązania tego sędziego z PiSem pisząc o tym, że spodziewałby się kogoś takiego bardziej po konfederacji, przy równoczesnym pominięciu przebiegu jego kariery i nominacji. Z tego też tytułu wrzuciłem tłit, który uwidacznia jak ten gamoń piął się w górę od Kwacha, przez Kaczora, Bula, a na Ziobrze kończąc. Na końcówce miał jeszcze koneksje z mediami nieprzychylnymi PiSowi. Czego nie rozumiesz?
 
Back
Top