Polityka

View attachment 97121

A Ty polaku robaku w swoim kraju niedługo nie będziesz mial na szklankę chleba.

Pięknie wybraliście nie ma co.

Ps. Jak to liberalne PO nie przegłosowało kwoty wolnej 60k dla POLAKÓW? JAK TO?
:juanlaugh: Jebani frajerzy @Karateka@ cwelu chuj Ci w morde.
Mordo, nie wchodząc w dalsze dyskusje tylko daję znać, że cytujesz projekt ustawy z 2022, który nie wszedł w życie.

Chodziło wtedy o dodanie ww. osób do katalogu grup (a w zasadzie miejsca, z którego się przenoszą do Polski), które poza Polakami mogą skorzystać z ulgi na powrót.

Jeśli nie jesteś Polakiem, nie masz karty Polaka albo obywatelstwa UE, to przed powrotem musisz przynajmniej 3 lata przebywać na terytorium UE lub „Australii, Republice Chile, Państwie Izrael, Japonii, Kanadzie, Meksykańskich Stanach Zjednoczonych, Nowej Zelandii, Republice Korei, Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej lub Stanach Zjednoczonych Ameryki”, aby móc z ulgi skorzystać.
 
Mordo, nie wchodząc w dalsze dyskusje tylko daję znać, że cytujesz projekt ustawy z 2022, który nie wszedł w życie.
Bogu dzięki chociaż fakt zaistnienia takiego projektu ustawy w POLSKIM kurwa sejmie to jest plucie w pysk Polakom rodakom.

A karatece prowizorycznie chuj do dupy.

Jeśli nie jesteś Polakiem, nie masz karty Polaka albo obywatelstwa UE, to przed powrotem musisz przynajmniej 3 lata przebywać na terytorium UE lub „Australii, Republice Chile, Państwie Izrael, Japonii, Kanadzie, Meksykańskich Stanach Zjednoczonych, Nowej Zelandii, Republice Korei, Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej lub Stanach Zjednoczonych Ameryki”, aby móc z ulgi skorzystać.

Wczoraj miałem okazję rozmawiać z ukraińcem. Nie wiem jak to tam wygląda i czy to faktycznie jest możliwe przy obecnym stanie prawnym, ale gość mówił że wrócił z wojny i kupuje u nas mieszkanie za gotówkę. A polaczki z kredytami na 25 lat kanapki wysyłały i teraz jeszcze jest pomysł finansowania banderlandu z PKB XD
:putinlaugh:
 
Potwierdzone teorie spiskowe (tylko mała część):

- Covid pochodzi z laboratorium
- Maski i blokady nie działają
- Szczepionki są niebezpieczne i nieskuteczne
- Laptop Huntera Bidena jest prawdziwy
- 6 stycznia był dniem ustanowienia FED
- Ukraińskie Bio-Laboratoria
- Wyspa Epsteina
- Szatańskie rytuały i imprezy w Hollywood
- Ukraiński handel dziećmi na Zachód
- Amerykański sabotaż Nordstream 2
– Niewłaściwe postępowanie podczas wyborów w USA w 2020 r
- Rząd wspiera masową imigrację
- chemtrails i geo-engineering (ach, ten Dubaj...)

A właśnie - dostaje już ktoś oferty kupna tanich luksusowych fur, czy jeszcze się suszą? :suchykarol:
 
Screenshot_2024-04-21-21-16-03-385~2.jpg

:benny: :confused:
 
Bogu dzięki chociaż fakt zaistnienia takiego projektu ustawy w POLSKIM kurwa sejmie to jest plucie w pysk Polakom rodakom.

A karatece prowizorycznie chuj do dupy.



Wczoraj miałem okazję rozmawiać z ukraińcem. Nie wiem jak to tam wygląda i czy to faktycznie jest możliwe przy obecnym stanie prawnym, ale gość mówił że wrócił z wojny i kupuje u nas mieszkanie za gotówkę. A polaczki z kredytami na 25 lat kanapki wysyłały i teraz jeszcze jest pomysł finansowania banderlandu z PKB XD
:putinlaugh:
Dodaj, że za dolary kupuje. Ukry kupują mieszkania za dolary co też jest kurwa bardzo ciekawe i tylko potwierdza fakt, że to USA tam zorganizowały wojnę, centralnie na granicy Europy
 


Repeal 19th! XD






Niemozliwe XD


Wtf? Fejk?




Nie chce mi sie pisac, ale mialem ostatnio dyskusje przy rudej z zamorskim wojakiem - twierdzil ze Rosja nigdy nie byla ekspandujacym imperium XD


jak tak bronocie swoich interesow, to nie dziwota ze rozni probują...


















Wincyj wodoru, ale nie naxywajcie statkow po zeppelinach XD








Wątek


W PL 33%???


 
Dymy na tej komisji śledczej :)) Joński się pyta Kamińskiego czy jest trzeżwy, na co Kamiński : jest Pan świnią i uciekł :))
 
Back
Top