Polityka

Na chuj mi prawa wyborcze, jak nie głosuję?
Jestes swiadomy swoich ograniczen.

Niewielu stac na bycie tak szczerym sam ze soba.

Nie zapraszam do dyskusji pożytecznych idiotów bo już słyszałem że to kierowcy tirów. Czy tam szwalnie strojów dla karatekowców... Jebać. A idiotów do gara, strogonoff dla głodnych przynajmniej będzie.

A co Ci zrobili kierowcy tirow? W porzadku ludzie.
 
Jestes swiadomy swoich ograniczen.

Niewielu stac na bycie tak szczerym sam ze soba.



A co Ci zrobili kierowcy tirow? W porzadku ludzie.
Ja jestem świadomy swoich ograniczeń, a dodatkowo pracuję nad zniwelowaniem ich, ale ty swoje to omijasz jak widać pełną kurtyzaną... Jak w sumie 80% na świecie, dlatego nie musisz sobie niczego zarzucać. Jest dobrze, strogonoff też smaczny.
 
Ja jestem świadomy swoich ograniczeń, a dodatkowo pracuję nad zniwelowaniem ich, ale ty swoje to omijasz jak widać pełną kurtyzaną... Jak w sumie 80% na świecie, dlatego nie musisz sobie niczego zarzucać. Jest dobrze, strogonoff też smaczny.
:beczka: :najmancoty:
 
Startujesz?

Tak. Walczę o to by UE nie zmusiła Cię do jedzenia robaków. Tylko moja partia dostrzega ten realny problem i walczy z przymusem którego co prawda nie ma nawet w planach, ale kiedyś może być, więc prewencyjnie zagłosuj na Koronę Grzegorza Brauna.
 
Niedowiary
 
Last edited:

Zaczęło się urabianie Polaków we wszystko.
 
View attachment 96997

Ja prdle, dobrze że nie pracuję z politykami bo bym siedział całe życie.




Wiele już widziałem, ale żeby ktoś nieironicznie się powoływał na tego kacapskiego, słowackiego cygana to jednak nowość :o o:.

Ta "poprawka" była w istocie kompletnym bublem prawnym, który wprowadził ogromną liczbę dowolnych interpretacji.

Przyjęte rozwiązanie jest także dalekie od jednoznaczności. Jednocześnie przyznano sprzedawcom możliwość odmowy przyjęcia gotówki. Parlament przegłosował bowiem poprawkę, która daje detalistom prawo do odmowy płatności gotówką z „właściwych lub powszechnie obowiązujących powodów”. Ma to na celu ochronę automatów obsługujących wyłącznie karty lub właścicieli sklepów, którzy martwią się rabunkami lub zarazkami na banknotach i monetach. Do tej pory musieli akceptować euro, ale teraz będą mieli już wybór.

W komentarzach przeważają opinie, że nowelizacja może oznaczać, że prawo do gotówki jest faktycznie słabsze niż wcześniej, ponieważ obowiązujące prawo banku centralnego ogranicza odmowę wypłaty gotówki do przyczyn „prawnych”, a odmowa przyjęcia gotówki była faktycznie stosowana w przypadkach „dobrej wiary”, np. w razie braku reszty do wydania.

Wnioskodawcy tłumaczą, że nie było w tym żadnej sprzeczności. Gdyby taka nowelizacja nie została uchwalona, klient mógłby zażądać zapłaty gotówką w e-sklepie, mówią.

Dziś Słowacy już wiedzą, że stworzono prawo, które sobie zaprzecza. Chroniąc prawo do zapłaty gotówką, przyznano jednocześnie możliwość odmowy jej przyjęcia z uzasadnionych powodów. Poza tym istnieją wątpliwości, w jaki sposób wpłynie to na kilka obowiązujących już ustaw. Czy nagle można dostarczyć milion euro w torbie w ramach prowadzonych interesów?

A tutaj krótkie wyjaśnienie:


The amendment wasn’t consulted with the ECB, according to the bank.

“The ECB respectfully suggests that the provision of the constitution is outside of the competence of a member state whose currency is the euro,” the bank’s president Christine Lagarde writes in the bank’s opinion from January 11.



Slovakia joined the eurozone in 2009.


Although the central bank adds that it welcomes Slovakia’s effort to strengthen the availability of cash in Slovakia, it explains that monetary policy questions in the eurozone fall within the ECB’s scope, not a member state’s, and are dealt with in EU legislation.

Up to 111 Slovak MPs in the 150-seat parliament backed the amendment last June. It was the Sme Rodina movement that initiated the change, arguing that the cancellation of cash payments would, for example, put low-income households in danger.

At that time, disinformation that the EU wanted to ban cash was circulating in Slovakia.
 
Last edited:
Niedowiary
Ło kurwa, panie... Ale to jest GRUBE, GRUBSZE NIŻ DOROTA WELLMAN!!!

Mam też podskórne przeczucie, że to może być kołek w serce WHO :suchykarol:

Trzeba cisnąć tych zwyroli. Mamy tu jakichś Krakusów? Jest kilka lokali na mieście... :fjedzia:
 
1713630207545.png
 

:juanlaugh:
Do tego głupie sprzedane kurwy zadłużyły nas w czasie, gdy euro jest tanie, ja pierdolę... A już szykuje się powrót na 4,60 co najmniej.
Na bank eurolizusy jak "kimono ono" czy "tańczący z kropkami" nawet o tym nie pomyśleli czytając ten niusik.
:eddieconspiracy:
 
Do tego głupie kurwy zadłużyły nas w czasie, gdy euro jest tanie, ja pierdolę... A już szykuje się powrót na 4,60 co najmniej.
Celowy zabieg, teraz wszystko co się dzieje jest obliczone na rozjebanie każdej nacji, poza żydami. No i wiadomo, czarni pod ochroną, jak to ze zwierzętami bywa. A Chińczyki się nie dają w to wplątać.

Narracja się zmieni jak już czarni wyruchają nas do zera, wtedy biali będą ok, ale tylko ci w wersji z pejsami.

Ciekawe czy my ich, czy oni nas. Przyjmuję zakłady i słucham państwa z Argentyny :jarolaugh:
 
Potwierdzone teorie spiskowe (tylko mała część):

- Covid pochodzi z laboratorium
- Maski i blokady nie działają
- Szczepionki są niebezpieczne i nieskuteczne
- Laptop Huntera Bidena jest prawdziwy
- 6 stycznia był dniem ustanowienia FED
- Ukraińskie Bio-Laboratoria
- Wyspa Epsteina
- Szatańskie rytuały i imprezy w Hollywood
- Ukraiński handel dziećmi na Zachód
- Amerykański sabotaż Nordstream 2
– Niewłaściwe postępowanie podczas wyborów w USA w 2020 r
- Rząd wspiera masową imigrację
- chemtrails i geo-engineering (ach, ten Dubaj...)

A właśnie - dostaje już ktoś oferty kupna tanich luksusowych fur, czy jeszcze się suszą? :suchykarol:
 
Do tego głupie sprzedane kurwy zadłużyły nas w czasie, gdy euro jest tanie, ja pierdolę... A już szykuje się powrót na 4,60 co najmniej.
Na bank eurolizusy jak "kimono ono" czy "tańczący z kropkami" nawet o tym nie pomyśleli czytając ten niusik.
:eddieconspiracy:
Ale przynajmniej Korwin nie gwałci dzieci, a Memcen gada o robakach ogarnij się!

Dobrze robią, polski interes narodowy ponad wszystko.
:siara:
 
Back
Top