Polityka



Co tu się zaraz będzie odpierdalać... :bleed:
2miliardy za spółkę która przynosi prawie pół miliarda zysku netto rocznie? Czy mnie coś matematyka się pierdoli czy jak? A gdzie nieruchomości, sprzęt, kadra?
 
GJ1L5Y4X0AAWbsw.jpeg
 
Ej, mój kałach był z 1981 roku. Pewne nadprodukcja z czasów Afganistanu. Za to menażka z 1955 :muttley:
Czasami Agencja Mienia Wojskowego robi wyprzedaż starych rzeczy: ło Boże. Jakie antyki można tam znaleźć...

Ja mówię, że jak Amerykanie mają wspólne ćwiczeniami z Polakami to pewnie później cisną taką samą bekę jak z tego afgańskiego wojska :korwinlaugh:
Chociaż 10 lat temu to byłoby zabawne, teraz już tragikomiczne.

Nawet nie wiem ile jest winny w tym wszystkim wśród polityków a ile wśród wojskowych. Te smierdzace przetargi, mentalność betonowa i wręcz normalizacja patologii.
I jeszcze ten cud: jakim wojsko cieszy się zaufaniem społecznym i zawód żołnierza poważaniem w rankingach zaufania społecznego- przecież to polskie wojsko to niemal piec w którym pali się kase podatników :korwinwhat:

Myślę że w USA znalezionoby 100 tysięcy ochroniarzy lepiej wyszkolonych od polskich żołnierzy...
 

Należałoby pamiętać takie gesty, zwłaszcza z tamtych lat, gęsty kurwa, dla nich był to wielki wysiłek w porównaniu do europejskich potęg, ciekawe co ich motywowało, ktoś coś?
 
I jak się nie wkurwiac w tym kraju? Gdzie można sobie kupić duży polski bank za marne 250 mln $.
Ale ten VeloBank trzeba nieźle dokapitalizować plus możliwe, że będą musieli zapłacić miliardy Leszkowi Czarneckiemu (ciekawe czy jego żona pracuje w Tvnie bo odpowiednio posmarował?) o co Giertych zadba razem z tęczowymi sędziami którzy mają dług do spłacenia.
Chociaż i tak cena słaba

On ma talent do prognoz jak Balcerowicz z tekstami, że jedna kadencja PiSu jest w stanie zadłużyć Polskę jak Grecję: Boże kto by pożyczył Polsce tyle miliardów nie wspominając o progu konstytucyjnym :korwinlaugh:
 
Last edited:
Back
Top