Polityka

Puściłem Wydarzenia24
W ponad 400 gminach (czyli możliwe że to okręgi w sumie z ponad 100 tys mieszkańców) został zarejestrowany tylko jeden kandydat na wójta/burmistrza - ta Polska samorządność :waldeklaugh::siuu:
To może faktycznie nie ma co się śmiać z Gdańska i Warszawy oraz reszty samorządowej watahy PO, a raczej mieszkańców tych miast...
 


man-mesmerize-wow-meme-oqwx19j6thbv47yd.gif
 
Kurwa :siara:

Już Putin wiezie komune na czołgach do Polski, a nie czekaj...
Kolejny kwiateczek. @Karateka@ @spa - jak tam, tawariszcze onuce? Zadowoleni w związku z poniższym?



Dla rosyjskich i białoruskich firm "wydali łącznie 1307 decyzji wyrażających zgodę na zwolnienie środków pieniężnych lub zasobów gospodarczych".
:frankapprove:

To jest dopiero konkret! Sto pierwszy!
 
Last edited:

Ja pierdolę... Kurwy niemieckie u władzy to dramat, a kurwy niemieckie po kurwach żydowskich to już do kwadratu.

Ha tfu!
 
Kolejny kwiateczek. @Karateka@ @spa - jak tam, tawariszcze onuce? Zadowoleni w związku z poniższym?



Dla rosyjskich i białoruskich firm "wydali łącznie 1307 decyzji wyrażających zgodę na zwolnienie środków pieniężnych lub zasobów gospodarczych".
:frankapprove:

To jest dopiero konkret! Sto pierwszy!


Popłyną pieniądze za wynagrodzenia dla polskich pracowników. To byłby skandal gdyby tego nie zrobiono.
 
Albo poszło polecenie z góry, że pora traktować poważniej wojsko i zintensyfikować ćwiczenia i...
... mamy efekty...

Szef pułku poleciał ze stołka. Żeby było ciekawiej JW 3390 to moja dawna jednostka z czasów wcielenia, choć wtedy to jeszcze był batalion. Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia co saperzy robią w chemikach, za moich czasów takiej kompanii ani nawet plutonu tam nie było.

 
Szef pułku poleciał ze stołka. Żeby było ciekawiej JW 3390 to moja dawna jednostka z czasów wcielenia, choć wtedy to jeszcze był batalion. Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia co saperzy robią w chemikach, za moich czasów takiej kompanii ani nawet plutonu tam nie było.

Ja powiem tak: takich granatników jak komendant policji to we wojsku jest jeszcze więcej tylko chłopaki bardziej prawilne i szybciej wyciszają sprawy a nie jak w Policji, fotka i donos do onetu (słusznie zresztą, tym bardziej że ten zjeb przewoził granatnik pociągiem osobowym na co na bank jest paragraf)...
Jak będzie wojna to prędzej obroni nas wojsko amerykańskie niż polskie...
... A jak zacznie się pobór to dostaniecie sprzęt z lat 70 :korwinlaugh::siuu:
 
A weksle Pslu obrońcy praw człowieka nadal nie przeszkadzają, wykładowcy prawa...
Teraz wyobraźmy sobie jakby ktoś powiedział żeby małżeństwo zabezpieczać wekslem np. Mentzen :korwinlaugh:
Ten człowiek to jakaś kumulacja wszystkich stereotypów o prawnikach...
Jeszcze bardziej niż Giertych i Tuleya, a to jest wyczyn
 
Ja powiem tak: takich granatników jak komendant policji to we wojsku jest jeszcze więcej tylko chłopaki bardziej prawilne i szybciej wyciszają sprawy a nie jak w Policji, fotka i donos do onetu (słusznie zresztą, tym bardziej że ten zjeb przewoził granatnik pociągiem osobowym na co na bank jest paragraf)...
Jak będzie wojna to prędzej obroni nas wojsko amerykańskie niż polskie...
... A jak zacznie się pobór to dostaniecie sprzęt z lat 70

Ej, mój kałach był z 1981 roku. Pewne nadprodukcja z czasów Afganistanu. Za to menażka z 1955 :muttley:
 
Back
Top