Polityka

GG2nUi_W0AAK0lv
 
@Rycho Mnie to nie zaskakuje. W UE na pewno są opracowane plany na wypadek wojny i to, że Polska będzie państwem frontowym jest bardzo na rękę UE, nawet bardziej, niż NATO. Polskie rolnictwo dawno jest złożone na ołtarzu, ale Tusk nie może o tym głośno mówić, bo nie po to czekał 8 lat na przejęcie władzy, żeby rolnicy teraz mu robili koło pióra. Kołodziejczak błyskawicznie przestał być trybunem ludowym i będzie siedział cicho ewentualnie pojedzie ze dwa razy na granicę żeby pokazać, że jeszcze żyje. Ale on już będzie pilnował interesu rządu, w końcu po coś do tego rządu poszedł i na pewno nie po to, żeby pilnować interesu polskich rolników.
 
Tak sie mozesz tlumaczyc w polskiej prokuraturze. Moze Ci uwierza.

@lemmy tutaj juz nie chodzi o sam artykul. Zobacz z jakich kont te wiadomosci sa przeklejane.
Nie przeszkadzał Ci poprzedni premier będący agentem Niemieckich sluzb. Nie przeszkadza Ci obecny premier będący agentem Niemieckich służb.

Przeszkadzają Ci profile na X, które wyśmiewają jawna prowokacje.
:mjsmile: zdejm kimono
 
Tak sie mozesz tlumaczyc w polskiej prokuraturze. Moze Ci uwierza.

@lemmy tutaj juz nie chodzi o sam artykul. Zobacz z jakich kont te wiadomosci sa przeklejane.

Takie wydarzenia powinny mieć ochronę kontrwywiadu, i za prowokatorami powinni chodzić smutni panowie. Niestety w tych służbach majstrował wcześniej Pan Antoni i zostali w nich tylko harcerze.

Nasi rolnicy mają rację, byłem na poprzednim proteście i trochę posłuchałem o co w tym chodzi. To jest biznesowa gra interesów, uczestniczy w niej: rolniczy biznes z Ukrainy, nasz i UE. Albo te produkty tu nie wjadą, albo naszym trzeba zapłacić. Innego wyjścia nie ma.
 
Takie wydarzenia powinny mieć ochronę kontrwywiadu, i za prowokatorami powinni chodzić smutni panowie. Niestety w tych służbach majstrował wcześniej Pan Antoni i zostali w nich tylko harcerze.

Nasi rolnicy mają rację, byłem na poprzednim proteście i trochę posłuchałem o co w tym chodzi. To jest biznesowa gra interesów, uczestniczy w niej: rolniczy biznes z Ukrainy, nasz i UE. Albo te produkty tu nie wjadą, albo naszym trzeba zapłacić. Innego wyjścia nie ma.
Ja mysle, ze nikt normalny sie rolnikow nie czepia. Ale tez musza zrozumiec, ze sa w Polsce i pewne sprawy sa dla nas bardzo drazliwe.

Niestety jest tutaj duza wina poprzedniego i obecnego rzadu. Olali temat jak wybuchla wojna i oddali temat rolnikow calkowicie w rece konfederacji.

Nie przeszkadzał Ci poprzedni premier będący agentem Niemieckich sluzb. Nie przeszkadza Ci obecny premier będący agentem Niemieckich służb.

Przeszkadzają Ci profile na X, które wyśmiewają jawna prowokacje.
:mjsmile: zdejm kimono
Morawiecki to niemiecki agent? Ja pierdole.
 
Ja mysle, ze nikt normalny sie rolnikow nie czepia. Ale tez musza zrozumiec, ze sa w Polsce i pewne sprawy sa dla nas bardzo drazliwe.

Niestety jest tutaj duza wina poprzedniego i obecnego rzadu. Olali temat jak wybuchla wojna i oddali temat rolnikow calkowicie w rece konfederacji.


Morawiecki to niemiecki agent? Ja pierdole.
Ja pierdole za to wszędzie Ci ruscy agenci.
:juanlaugh:
Dobrze, że trochę łapiesz i o swoim idolu co jedzie für dojczland się nie zająkniesz.
:juanlaugh:
 
Krzysiu komenda nie żyje.


Koleś co całą młodość przesiedział w więzieniu z paroma milionami na koncie, co może pójść nie tak?:waldeklaugh: ciekawe tylko czy samobój
 
@szplin Tak, skoro nawet Onet puszcza tekst, że "Pablo Morales" to było hejterskie konto utrzymywane z budżetu PO to wiadomo, że gruba sprawa :lol: I co ciekawe płacili mu jeszcze w grudniu 2023 roku, czyli już po wyborach.

 
Ja pierdole za to wszędzie Ci ruscy agenci.
:juanlaugh:
Dobrze, że trochę łapiesz i o swoim idolu co jedzie für dojczland się nie zająkniesz.
:juanlaugh:
Pewnie mowisz o tych cyrkowcach



Teraz napisze Twoim jezykiem. 11:30 w wideo. Pan popelnia blad. Wymsknęło sie, ze moze byc agentem ruskim tez. Towarzysz Grigori Braunov od razu dodaje, ze pewnie mial na mysli CIA.

Nie jest dziwne jak Braunov jest uczulony jak ktos mowi o ruskiej agenturze i od razu przekierowywuje watek na CIA?

moge Wam pisac te teorie spiskowe
 
Krzysiu komenda nie żyje.


Koleś co całą młodość przesiedział w więzieniu z paroma milionami na koncie, co może pójść nie tak?:waldeklaugh: ciekawe tylko czy samobój
Tomasz Komenda...
 
@szplin Tak, skoro nawet Onet puszcza tekst, że "Pablo Morales" to było hejterskie konto utrzymywane z budżetu PO to wiadomo, że gruba sprawa :lol: I co ciekawe płacili mu jeszcze w grudniu 2023 roku, czyli już po wyborach.

Dobry przekaz za pieniądze z budżetu musi lecieć. A o tvpis się srali
 
JPRDL Kasjusz, Ty w jakimś zakładzie pogrzebowym robisz czy innym prosektorium, ciągle tylko napierdalasz w tematach o tym, że ktoś zszedł
A i obowiązkowo ... :yahoo: :dance::bye::boss:
 
Back
Top