Polityka

Wywalili po kompromitacji, ale na listach był i startował ten wacko.
Przecież wcześniej nie pokazał się z takiej strony to niby kiedy mieli go wywalić?
Cóź, nie mówiłem im całej prawdy – tym których przekonywałem – że zbyt masowe głosowanie na konfę, zbyt duży sukces tej partii przyniósłby finalnie więcej szkody niż pożytku, bo IMHO nie są obecnie gotowi na wzięcie odpowiedzialności/współodpowiedzialności z ten kraj.
Wciąż powtarzasz te niczym nie uargumentowane fatalizmy - "więcej szkody niż pożytku, bo nie są obecnie gotowi na wzięcie odpowiedzialności/współodpowiedzialności z ten kraj." Nie możesz po prostu napisać - z jakich powodów wg Ciebie nie są na to gotowi?
 
I to oni najgłośniej krzyczeli o ruskich onucach, a odpierdalali jasełka ma granicy.

Wyborcy po to idooci. Łykną wszystko.
Ci którzy myśleli że tusk wsiądzie na koparkę i obali płot na białoruskiej granicy to na pewno.
 
To zgodził się tusk na pakt migracyjny czy nie?

Jak dotąd zgody nie było. Pakt nie jest klepniete. Jak będzie to będzie można zacząć o tym rozmawiać

A poparł?
Są nielegalne czy nie?
Prawo über alles czy nie?

Nie wiem czy są legalne czy nie. I nie pisałem ani że są legalne ani że nie są. Natomiast potępiałem Starczewskich i chwaliłem Tuska przywracającego Starczewskiego idiotę do porządku.
 
Jak dotąd zgody nie było. Pakt nie jest klepniete. Jak będzie to będzie można zacząć o tym rozmawiać

A poparł?

Nie wiem czy są legalne czy nie. I nie pisałem ani że są legalne ani że nie są. Natomiast potępiałem Starczewskich i chwaliłem Tuska przywracającego Starczewskiego idiotę do porządku.
Nie kłam, bo nie pytałem czy już klepnięte

Jest zgoda na pakt migracyjny. Przedstawiciele krajów członkowskich Unii Europejskiej, Parlamentu Europejskiego i Komisji Europejskiej "osiągnęli porozumienie w sprawie głównych elementów politycznych" paktu w sprawie azylu i migracji - poinformowała w środę hiszpańska prezydencja w Radzie UE.
 

Kropiwnicki to doktor nauk prawnych a doktorat pisał o...
...konstytucji.
Do tego jednym z dwóch sędziów wybranych na zapas jest osoba, która później została rektorem.
Był jakiś sprzeciw środowiska prawnego?
Ktoś pamięta jak on się nazywa?
Czy głośniej było o jedzeniu sałatki przez Pawłowicz?

No właśnie: to jest kosmos, zamiatanie spraw pod dywan niczym Slawoj Leszek Głódź.
Rzepliński to też kozak: jechał przed 2005 rokiem po środowisku jak po burej suce (o czym też wspominał Rokita, który chciał zresztą utworzenia prokuratury dyscyplinarnej) i to w wyborczej a później przeszedł na ciemna stronę mocy, odwrócony.. ..
 
Jak dotąd zgody nie było. Pakt nie jest klepniete. Jak będzie to będzie można zacząć o tym rozmawiać

A poparł?

Nie wiem czy są legalne czy nie. I nie pisałem ani że są legalne ani że nie są. Natomiast potępiałem Starczewskich i chwaliłem Tuska przywracającego Starczewskiego idiotę do porządku.
Bajerujesz: sam mówiłeś o wyrokach sądów że push backi są nielegalne, a ripostowałem, że gdyby wszystko miało być ultramega dokładnie robione to musiałyby powstać ogromne obozy dla Arabów, bo jest mało tlumaczy przysięgłych języków afgańskich i arabskich, a są oni niezbędni do tłumaczenia zarówno pisemnego jak i ustnego...
BTW Tusk nie mówił o nich "biedni ludzie szukający swego miejsca na ziemi. Co to za język atakują granice..."
 
Nie kłam, bo nie pytałem czy już klepnięte

Jest zgoda na pakt migracyjny. Przedstawiciele krajów członkowskich Unii Europejskiej, Parlamentu Europejskiego i Komisji Europejskiej "osiągnęli porozumienie w sprawie głównych elementów politycznych" paktu w sprawie azylu i migracji - poinformowała w środę hiszpańska prezydencja w Radzie UE.

Wypunktuj te główne elementy polityczne. I daj dowód że zostały klepniete.
 
Bajerujesz: sam mówiłeś o wyrokach sądów że push backi są nielegalne, a ripostowałem, że gdyby wszystko miało być ultramega dokładnie robione to musiałyby powstać ogromne obozy dla Arabów, bo jest mało tlumaczy przysięgłych języków afgańskich i arabskich, a są oni niezbędni do tłumaczenia zarówno pisemnego jak i ustnego...
BTW Tusk nie mówił o nich "biedni ludzie szukający swego miejsca na ziemi. Co to za język atakują granice..."

Nie. Dyskutowaliśmy o artykule Sierpińskiego (migracja w kontekscie libertarianizmu) i tam byl fragment o legalizmie. Sierpiński dowodził że pushbacki są niezgodne z prawem. Natomiast jeśli zgodzimy się, że są niezgodne z prawem, a Tusk i tak chce by kontynuowano prededer, to spójrz jak skrajnie anty imigracyjny jest Donald Tusk. Wszystkie Twoje bajki z mchu i paproci o pro imigranckim Tusku zaczynają się coraz gorzej starzeć.
 
Nie. Dyskutowaliśmy o artykule Sierpińskiego (migracja w kontekscie libertarianizmu) i tam byl fragment o legalizmie. Sierpiński dowodził że pushbacki są niezgodne z prawem. Natomiast jeśli zgodzimy się, że są niezgodne z prawem, a Tusk i tak chce by kontynuowano prededer, to spójrz jak skrajnie anty imigracyjny jest Donald Tusk. Wszystkie Twoje bajki z mchu i paproci o pro imigranckim Tusku zaczynają się coraz gorzej starzeć.
Myślałem że jesteś homo komando a to Tuskkomando :korwinlaugh:
Już nie będę szukał postów sprzed kilku lat (Boże że ja to pamiętam :siuu:) bo jeszcze parę ciekawszych twoich postów czeka na odpowiedź, ale...
... No Tuska bronisz niczym kiedyś tego, że możliwa jest polska armia która nie będzie korzystała z przymusowego poboru:robertmakeup:
 
Nie. Dyskutowaliśmy o artykule Sierpińskiego (migracja w kontekscie libertarianizmu) i tam byl fragment o legalizmie. Sierpiński dowodził że pushbacki są niezgodne z prawem. Natomiast jeśli zgodzimy się, że są niezgodne z prawem, a Tusk i tak chce by kontynuowano prededer, to spójrz jak skrajnie anty imigracyjny jest Donald Tusk. Wszystkie Twoje bajki z mchu i paproci o pro imigranckim Tusku zaczynają się coraz gorzej starzeć.

Bo imigrant imigrantowi nierówny. Tusk zmieni kurs polityczny co do przerzutu imigrantów z Białorusi bo teraz on rządzi i musi pokazać, że broni granic a z drugiej strony przyjmie imigrantów negatywnie zweryfikowanych i zawróconych np. z Niemiec i takich co legalnie wylądują na Okęciu. Nawet na tym forum ludzie nie są tak głupi żeby tego nie wiedzieć, więc niestety Twoja retoryka jest skazana na niepowodzenie.
 
Dzis w i9:30 jest GOŚCINI i mówi o aborcji. Ja jebe :DC: Tvp ze szczujni robiącej z ludzi plujacych jadem dziadów, przobraziło się w kabaret robiący z ludzi bezmózgie lewackie roboty .

Oczywista oczywistość, ale se napisze
PiS, PO JEDNO ZŁO
 
Last edited:
Dzis w i9:30 jest GOŚCINI i mówi o aborcji. Ja jebe :DC: Tvp ze szczujni robiącej z ludzi plujacych jadem dziadów, przobraziło się w kabaret robiący z ludzi bezmózgie lewackie roboty .

Oczywista oczywistość, ale se napisze
PiS, PO JEDNO ZŁO

Gościni mówi o aborcji. Gdzie minusy?
 

Pytanie o push-backi padło na środowej konferencji prasowej premiera Donalda Tuska. - Mam jednoznaczną opinię, że pierwszym zadaniem państwa, ministra i służb, w tym Straży Granicznej, jest skuteczne chronienie polskiej granicy. I zrobimy wszystko, żeby ta ochrona granicy była skuteczna i twarda wtedy, kiedy trzeba i jednocześnie, żeby nie dochodziło do oczywistego łamania tych podstawowych, humanitarnych praw człowieka, szczególnie jeśli chodzi o tych najsłabszych - powiedział Donald Tusk, dodając, że w najbliższym czasie wybierze się na polsko-białoruską granicę. - Chcę, żeby wszyscy mieli poczucie, że tę misję można i trzeba prowadzić skutecznie, że Straż Graniczna ma pełne prawo do wsparcia ze strony rządu i obywateli, a jednocześnie, że warto poszukać metod, dzięki którym Straż Graniczna już nie będzie pod takim ostrzałem krytyki, czasami uzasadnionej - wiemy to - dodał Tusk. Nie padło jednak wprost zapewnienie, że wstrzymane zostaną push-backi.

Ale jak to? Myślałem, że donaldson będzie wpuszczał jak leci, tak mówiliście, a tu działacze, aktywiszcza z Podlaskiego Ochotniczego Pogotowia Humanitarnego i kulturni ludzie jak Hochland na nim psy wieszają? Niefajnie! Nic nie rozumiem!


"Ostatnie ataki na Ukrainę ostro skomentował szef polskiego MSZ Radosław Sikorski. "Powinniśmy odpowiedzieć na ostatnią napaść na Ukrainę w języku zrozumiałym dla Putina: zaostrzając sankcje, aby nie mógł produkować nowej broni z przemycanych komponentów i dając Kijowowi pociski dalekiego zasięgu, które pozwolą mu zlikwidować wyrzutnie i centra dowodzenia" - napisał na Twitterze"


"Wpis Sikorskiego wywołał wściekłość w Moskwie. Przedstawiciel rosyjskiej Dumy Państwowej poseł Leonid Słucki powiedział, że Radosław Sikorski, podobnie jak cały zachód, chce doprowadzić do konfliktu z Rosją. Stwierdził także, że to kraje NATO są odpowiedzialne za ataki na terytorium Federacji Rosyjskiej.

"Jeśli kolektywny Zachód w ogóle pomyśli o kontynuowaniu histerycznej przygody szefa polskiego MSZ, na pewno poznamy nazwiska prowokatorów politycznych, którzy uparcie nawołują do wybuchu III Wojny Światowej. To właśnie Sikorski, Borrels i Biden, którzy zbroili ukraińską juntę, są odpowiedzialni za morderstwa rosyjskich dzieci w Biełgorodzie czy ostrzał w Sylwestra w Doniecku. A Sikorski oczywiście o nich nie wspomina" - powiedział Słucki."

Ale jak to, mówiliście, że sikorski zaraz się dogada z ruskimi. A on zaostrza kurs i wchodzi w tyłem banderowcom jak pissuar. Kto by pomyślał.
Przecież on taki prokacapski, tak mówiliście!
To jest multikonto Karateki. Post będzie zgłoszony a Gleba was wyjaśni :korwinlaugh:
 
Back
Top