Polityka

Rude kurwy zawsze kłamią
GDUfM8hWsAAw7ge.jpeg
 
Przecież wcześniej nie pokazał się z takiej strony to niby kiedy mieli go wywalić?

Wciąż powtarzasz te niczym nie uargumentowane fatalizmy - "więcej szkody niż pożytku, bo nie są obecnie gotowi na wzięcie odpowiedzialności/współodpowiedzialności z ten kraj." Nie możesz po prostu napisać - z jakich powodów wg Ciebie nie są na to gotowi?
Znowu karuzela. Człowieku, nie przyjmujesz moich argumentów, które tu przytaczałem to nie przyjmuj. Uznajesz je nie będące merytoryczne i niewiarygodne? to uznawaj. Nie podzielasz ich, to nie podzielaj. Masz prawo i głoś dobrą nowinę innym ludziom. Wiedz swoje i żyj zdrowo. Ale daj mi już spokój z tymi swoimi obsesjami. Jakbym z jakimś namolnym dzieckiem gadał.

Co więcej, nie tak dawno miałem dłuższą pogawędkę na prywatnej stopie z prominentnym działaczem konfy. Z Pomorza. I właściwie wprost się do tego przyznawał, gdy już hamulce po alko puszczały. Do tego w jakim stanie, zwłaszcza zgrania partyjnego i kadr są. W sumie wyszło na to, że gorszym jeszcze niż się spodziewałem. Wierz lub nie. Nie wierzysz? Super. Nie interesuje mnie to. Move on. Live your life.
 
@tucznik i @Karateka@
Idziecie na marsz? :korwinlaugh:
Ciekawe czy Slawoj Leszek Głódź też przyjdzie :siuu::waldeklaugh:
Edit: chociaż wyrok dla mordercy Adamowicza, za 40 będzie mógł ubiegać się o zwolnienie z więzienia.
Oj jak na polskie Humanitarnego sądy to naprawdę nieźle
A ty na głowę upadłeś, że mnie oznaczasz czy Ci się nudzi? Bo nie rozumiem. Skorumpowanego, zepsutego, do cna adamowicza zrobili bohaterem, bo jakiś czubek go załatwił. Jakie to typowe dla naszej martyrologii -- bo zimny lech też został bohaterem nie za zasługi, tylko dlatego, że zginął w wypadku. Choć to nie tylko polska przypadłość, bo w stanach mają świętego flojda etc.

I więcej szmesznych gifów. Przekaz będzie mocniejszy. I doroślejszy.
 
A ty na głowę upadłeś, że mnie oznaczasz czy Ci się nudzi? Bo nie rozumiem. Skorumpowanego, zepsutego, do cna adamowicza zrobili bohaterem, bo jakiś czubek go załatwił. Jakie to typowe dla naszej martyrologii -- bo zimny lech też został bohaterem nie za zasługi, tylko dlatego, że zginął w wypadku. Choć to nie tylko polska przypadłość, bo w stanach mają świętego flojda etc.

I więcej szmesznych gifów. Przekaz będzie mocniejszy. I doroślejszy.
Nie wierzysz, że to było zabójstwo polityczne? :einsteinsmoke:
BTW ciekawi mnie: nowy prokurator generalny, no ciekawe czy prokuratora wycofa się z zarzutów w sprawie zabezpieczenia koncertu...
 
Oczy mnie mylą czy to gość od Mirasa , Minda robił za karka w PAP przy przejęciu mediów :roberteyeblinking:

View attachment 88846
A ty na głowę upadłeś, że mnie oznaczasz czy Ci się nudzi? Bo nie rozumiem. Skorumpowanego, zepsutego, do cna adamowicza zrobili bohaterem, bo jakiś czubek go załatwił. Jakie to typowe dla naszej martyrologii -- bo zimny lech też został bohaterem nie za zasługi, tylko dlatego, że zginął w wypadku. Choć to nie tylko polska przypadłość, bo w stanach mają świętego flojda etc.

I więcej szmesznych gifów. Przekaz będzie mocniejszy. I doroślejszy.

@Bezimienny zgadzam się z powyższym opisem Adamowicza


---

Dobry wywiad :)

 


Wtrącę tylko że to jechanie po Owsiaku w tym przypadku trochę na wyrost.

Wynajęto agencje do ochrony, a że ta dała dupy to inna sprawa.
Szefowie z tego co pamietam dostali wyroki.

Przed laty było więcej mundurówki na tych wydarzeniach, za PiSu (a jakże :lol: ) to się zmieniło.
 
Wiadomo, tuskowa magister iranistyki stoi wyżej niż pisowski magister ochrony środowiska w kwestii kompetentnego wykształcenia do stania na czele orlenu, bo łatwiej z szejkami się dogada


Ale chyba nie bronisz Obajtka który ma niejasne powiązania z gangusami z Pomorza?
 
Wtrącę tylko że to jechanie po Owsiaku w tym przypadku trochę na wyrost.

Wynajęto agencje do ochrony, a że ta dała dupy to inna sprawa.
Szefowie z tego co pamietam dostali wyroki.

Przed laty było więcej mundurówki na tych wydarzeniach, za PiSu (a jakże :lol: ) to się zmieniło.
Problem polega a tym że zarówno na WOŚP jak i na Woodstocku każde wątpliwości odnośnie przestrzegania procedur i zasad bezpieczeństwa -Owsiak ripostował wręcz chorymi reakcjami o prześladowaniu. Było przez to pewne, że jeśli coś się stanie to wyleje się zarówno krytyka jak i hejt.
A czy duży koncert powinni zabezpieczać emeryci to inna sprawa...

BTW z WOŚP to trochę jak z Konfederacją. Wiele rzeczy jest tam dziwnych, ale zarzuty są często tak kosmiczne, takie wbijanie szpilek dla sportu...

Potwierdza się to co pisał @Bezimienny .
Wyborcy PO to idioci. Nowe nie znałem.
:fjedzia:
Z Adamowiczem i wyborcami Po był zasadniczy problem: pomimo takich bezczelnych tłumaczeń z afer on został ponownie wybrany prezydentem.
Ten wywiad Mazurka z Adamowiczem to rodem jak z jakiegoś filmu Patryka Vegi...
Chociaż może też Schetyna pojechał z tym wystawieniem syna Wałęsy, który ma IQ po ojcu ale mimo wszystko: ci samorządowcy z Po to są teflonowi bossowie
 
Ale chyba nie bronisz Obajtka który ma niejasne powiązania z gangusami z Pomorza?
BTW swego czasu Lepper nieźle jechał wielu politykom za powiązania z gangsterami i nie kończyło się to często procesami. Tuskowi zarzucał pożyczki od Pershinga, kogoś z PiSu też tak dojeżdżał.
To jest ciekawe jak mocno był wypromowany przez służby które podsyłały mu informacje
 
A ty na głowę upadłeś, że mnie oznaczasz czy Ci się nudzi? Bo nie rozumiem. Skorumpowanego, zepsutego, do cna adamowicza zrobili bohaterem, bo jakiś czubek go załatwił. Jakie to typowe dla naszej martyrologii -- bo zimny lech też został bohaterem nie za zasługi, tylko dlatego, że zginął w wypadku. Choć to nie tylko polska przypadłość, bo w stanach mają świętego flojda etc.

I więcej szmesznych gifów. Przekaz będzie mocniejszy. I doroślejszy.
ani słowa potępienia


@Bezimienny zgadzam się z powyższym opisem Adamowicza


---

Dobry wywiad :)


ani słowa potępienia




Wtrącę tylko że to jechanie po Owsiaku w tym przypadku trochę na wyrost.

Wynajęto agencje do ochrony, a że ta dała dupy to inna sprawa.
Szefowie z tego co pamietam dostali wyroki.

Przed laty było więcej mundurówki na tych wydarzeniach, za PiSu (a jakże :lol: ) to się zmieniło.
za to jechanie po pisie nie jest na wyrost, wszak to zbrodnia polityczna. Organizator imprezy (ten jąkający, z rodziny komuszych sługusów) pokajał się czy też gra w winę pisu?



Ale chyba nie bronisz Obajtka który ma niejasne powiązania z gangusami z Pomorza?
Nie wiem nic na ten temat za to cała Polska zna to:
"– Albo złodziej, albo idiota – podsumowała Bieńkowska miliony Polaków, którzy o sześciu tysiącach złotych mogą tylko marzyć. Ciężko pracują od świtu do nocy za pensje znacznie niższe.


Skandal to mało powiedziane. To, co wygadywała Bieńkowska z Wojtunikiem przy carpaccio z żubra i halibucie z krewetkami, przechodzi ludzkie pojęcie! Rozmowa doskonale pokazuje, do jakiego stopnia polskie elity władzy nie mają pojęcia o życiu zwykłych ludzi. – „Przecież jak sekretarz stanu zarabia 7 tys. i dojeżdża gdzieś tam, to on zawsze będzie liczył, że gdzieś zje taniej, że oszczędzi. Dochodzi do sytuacji żenujących po prostu” – narzeka Wojtunik. Żali się także, że na przykład niemieccy politycy mają reprezentacyjnie wille, a nasi nie!
Z rozmowy wynika, że – oczywiście według Bieńkowskiej i Wojtunika – fucha w rządzie wcale nie jest tak opłacalna, jak mogłoby się wydawać. – „Kiedyś w Polsce było tak, że bycie wiceministrem to kamień milowy w CV. Po tym już jesteś autorytetem, guru, czeka cię tylko lepsza kariera. (…) Mnie też się tak kiedyś wydawało” – ubolewa w rozmowie Wojtunik. – „Zobacz, jak wiceministrowie mają, którzy byli kiedyś wielkimi ministrami. (...) Teraz albo otwierają, są open-doorsami albo gdzieś klepią biedę” – dorzucił."
 
Nie wiem nic na ten temat za to cała Polska zna to:
"– Albo złodziej, albo idiota – podsumowała Bieńkowska miliony Polaków, którzy o sześciu tysiącach złotych mogą tylko marzyć. Ciężko pracują od świtu do nocy za pensje znacznie niższe.


Skandal to mało powiedziane. To, co wygadywała Bieńkowska z Wojtunikiem przy carpaccio z żubra i halibucie z krewetkami, przechodzi ludzkie pojęcie! Rozmowa doskonale pokazuje, do jakiego stopnia polskie elity władzy nie mają pojęcia o życiu zwykłych ludzi. – „Przecież jak sekretarz stanu zarabia 7 tys. i dojeżdża gdzieś tam, to on zawsze będzie liczył, że gdzieś zje taniej, że oszczędzi. Dochodzi do sytuacji żenujących po prostu” – narzeka Wojtunik. Żali się także, że na przykład niemieccy politycy mają reprezentacyjnie wille, a nasi nie!
Z rozmowy wynika, że – oczywiście według Bieńkowskiej i Wojtunika – fucha w rządzie wcale nie jest tak opłacalna, jak mogłoby się wydawać. – „Kiedyś w Polsce było tak, że bycie wiceministrem to kamień milowy w CV. Po tym już jesteś autorytetem, guru, czeka cię tylko lepsza kariera. (…) Mnie też się tak kiedyś wydawało” – ubolewa w rozmowie Wojtunik. – „Zobacz, jak wiceministrowie mają, którzy byli kiedyś wielkimi ministrami. (...) Teraz albo otwierają, są open-doorsami albo gdzieś klepią biedę” – dorzucił."

Pamietam to doskonale:

,,To co robi Merkelowa… Ona działa na najważniejszych rzeczach społeczeństwa, czyli oczekiwaniach. Management of expectations. Jak ludzie ci zapier…. za miskę ryżu, jak było w czasach po drugiej wojnie światowej i w trakcie, to wtedy gospodarka cała się odbudowała.

My nie wiemy, ale być może zakończy się to dobrze, jeżeli my, ludzie, we the people, w Niemczech… czy… czy w Hiszpanii i tak dalej, we Francji, zrozumiemy, że musimy obniżyć nasze oczekiwania, bo jak obniżymy, to w ślad za tym wszystko pójdzie dobrze, się da zreperować. Będziemy zapie…ać i rowy, kur…, kopać, a drudzy będą zakopywać, będziemy zadowoleni. Będziemy wtedy my jako ludzie mniejsze firmy mieć, emerytury, mniejsze oczekiwania”
-

Mateusz Morawiecki

:penn:
 
Pamietam to doskonale:

,,To co robi Merkelowa… Ona działa na najważniejszych rzeczach społeczeństwa, czyli oczekiwaniach. Management of expectations. Jak ludzie ci zapier…. za miskę ryżu, jak było w czasach po drugiej wojnie światowej i w trakcie, to wtedy gospodarka cała się odbudowała.

My nie wiemy, ale być może zakończy się to dobrze, jeżeli my, ludzie, we the people, w Niemczech… czy… czy w Hiszpanii i tak dalej, we Francji, zrozumiemy, że musimy obniżyć nasze oczekiwania, bo jak obniżymy, to w ślad za tym wszystko pójdzie dobrze, się da zreperować. Będziemy zapie…ać i rowy, kur…, kopać, a drudzy będą zakopywać, będziemy zadowoleni. Będziemy wtedy my jako ludzie mniejsze firmy mieć, emerytury, mniejsze oczekiwania”
-

Mateusz Morawiecki

:penn:
Że też z pinokiem wyjechałeś a nie z tym, no cóż za zaskoczenie
 
Cytujesz TVPInfo?

Cóż za zaskoczenie

:lol:

A co do Adamowicza, robienie z zabójstwa przez niezrównoważonego psychicznie skazańca mordu politycznego jest równie słabe co robienie z katastrofy lotniczej zamachu.

Mogą sobie rękę podać.

::clintdis::
tusk i putin Ci powiedzieli, że to nie był zamach :lol:
 
Back
Top