Polityka

Tusk mówił o nowym standardach w kampanii :

Nowe standardy:
Uchwała ponad ustawą
Sąd okręgowy ponad sądem najwyższym
Marszałek sejmu ponad trybunałem konstytucyjnym

:juanlaugh:

Rymanowski podał że ten sędzie co wydał nakaz zatrzymania nie miał wglądu w akta sprawy nawet bo te dalej leżały w sądzie najwyższym. Ładna robota na zlecenie
I to nie pierwszy a chwilę rządzą zaledwie. Ładna praworządność
Ma tv i sąd prenumeruje wyborcza więc wszystko wiedział.
A wy się dziwicie że Polska biję rekordy w tymczasowych aresztach.
Oj myślę, że w takich sprawach wielu sędziów też nie czyta akt. Te niektóre uzasadnienia są boskie...
Ale to niby w 2015 roku Polska utraciła praworządność, plus feministki które nagle jak PiS zaczął rządzić to przycichł temat łagodnych wyroków za przestępstwa seksualne:waldeklaugh:
 

 
Bezimienny

Nie wierzysz, że to było zabójstwo polityczne? :einsteinsmoke:
BTW ciekawi mnie: nowy prokurator generalny, no ciekawe czy prokuratora wycofa się z zarzutów w sprawie zabezpieczenia koncertu...

Tucznik

Nie wierzę w żadne zabójstwo polityczne. Nie wierzę też w zamach bombowy antoniowy. Ale możliwe jest to, że podkręcanie przez klasę polityczną atmosfery sprawia, że czuby też się podkręcają, bo psychiczni widzą, że ludzie tym żyją, że kraj tym żyje i chcą zaistnieć. I dochodzi do tragedii. Bo koleś zasługiwał pewnie na kraty, ale nie na zadźganie. żeby nie było -- chorzy psychicznie są fanami różnych opcji politycznych.






Może mieszkańcy Gdańska uznali wtenczas, że nie ważne, że ktoś śliski krętacz, złodziej, lawirant, bo miasto się rozwija ;-) Może to był wyraz ich bardzo cynicznego pragmatyzmu odnośnie polityki, bo mają aż tak niskie wymagania od polityków? Na przykład byleby swoją ideologią nie przeszkadzali w ich własnej przedsiębiorczości? Albo aż tak bardzo nie znoszą pissu? Ciekawe w sumie.


No dla mnie to głupota i pajacerka z tym marszem. Żenuje mnie to, szczerze pisząc. A że nie potępiłem? Ty tu wyrabiasz normę za 10 z tą obsesją w tępieniu "niemieckiego agenta", więc reszta wydaje się zwolniona z tego obowiązku :-D Pałasz do niego większą nienawiścią niż jarkacz. A to już spore osiągnięcie!

Pamiętaj, że takie skrajne wychylanie wahadła w jedną stronę, deptanie kogoś z taką zaciętością, wywołuje czasem efekt przeciwstawny od zamierzonego. W końcu możesz niechcący wzbudzić u kogoś sympatię i litość do niego ;-) A tego z pewnością być nie chciał ;-)
Samorządowcy mówią o doganianiu Zachodu, a naśladują południe Europy, trochę Włoch, trochę Grecji. Już symbolem tego jest słynne WC z Białegostoku za kilkaset tysięcy zł xd
Nie no machiny korupcyjne sa odczuwalne mniej lub bardziej dla obywateli.
Chociaż dotacje z UE sprawiły, że no po 2004 roku samorządowcy stworzyli ładna fabrykę milionerów zawyżając koszty inwestycji albo wydając kase na głupoty byle była wydana -dzieki temu korupcja w Polsce samorządowej nie jest tak odczuwalna jak apetyt polityków, chociaż to że niektóre firmy płaca za spokój w urzędach to...

Od dawna uważam że w polskim społeczeństwie panuje coraz częściej przekonanie rodem z Rosji "byle nie było gorzej" I tym można tłumaczyć wyniki wyborów. Zarówno wśród pisiorów jak i żelaznego elektoratu Po. Ciągiem dalszym tej filozofi życiowej może być w dużym skrócie wyuczona bezradność ale to temat rzeka...

A odnośnie zabójcy Adamowicza. On siedział za napady na placówki bankowe gdzie ukradł garstkę pieniędzy chyba mniej niż 30 tys zł i dostał za to niski wyrok.
Bym musiał poszukać ale fajnie z tych wyroków naśmiewał się obrońca Edwarda Mazura
To jest dramat jak traktuje się niebezpiecznych ludzi i jednocześnie głupich- tak jakby to że ktoś jest głupi (kto normalny napada dla takiej kasy na bank?) miało oznaczać że nie jest niebezpieczny dla społeczeństwa...
 
Ciekawą rzecz właśnie w Radio Zet podali. Otóż nowy premier Francji, młody gówniarz, 34 lata.. Jego karierę zbudowało to, że jest zdeklarowanym gejem, a stanowisko dało mu to, że jego partner to jeden z głównych doradców Macrona. Francja to największy rak Europy
 
Ciekawą rzecz właśnie w Radio Zet podali. Otóż nowy premier Francji, młody gówniarz, 34 lata.. Jego karierę zbudowało to, że jest zdeklarowanym gejem, a stanowisko dało mu to, że jego partner to jeden z głównych doradców Macrona. Francja to największy rak Europy

Z Francją już nikt poważny się nie liczy. Zobaczymy jak przetrwają Igrzyska, bo jeśli gdzieś może być powtórka z zamachu bombowego z Atlanta 1996 to właśnie w Paryżu.
 
Z Francją już nikt poważny się nie liczy. Zobaczymy jak przetrwają Igrzyska, bo jeśli gdzieś może być powtórka z zamachu bombowego z Atlanta 1996 to właśnie w Paryżu.
Atlanta się skończyła koniec końców pozytywnie. Ja tu bym się Monachium obawiał
 
GDaIgWibIAAtgzU
 
Z Francją już nikt poważny się nie liczy. Zobaczymy jak przetrwają Igrzyska, bo jeśli gdzieś może być powtórka z zamachu bombowego z Atlanta 1996 to właśnie w Paryżu.
Oby! Oby!

Jak inaczej obudzić te pustogłowe osoby europejskie jak nie pokazaniem prawdziwego oblicza islamu.
:mamed:
 
Tak oglądam sobie różne media, widzę te demonstracje i się zastanawiam: kto ma bardziej wyprane mózgi? Peowcy którzy niemal piją szampana teraz, czy pisowcy odwalający wokół tego szopke jakby tych dwóch do gazu prowadzili
 
Back
Top