Polityka

Przeczytalem pierwsze kilka słów, przewinalem na sam koniec przeczytalem tam kilka po czym zerknąłem na losowy fragment po środku.

Nie czytając nawet 2 pelnych zdań tekstu w oczy rzucily sie incel, femcelki, Beckys, mowa nienawiści :mjsmile:
A można było w trzech słowach : pizdy i stare panny. Było jak świat światem i po co się nad tym rozwodzić?
 
Przeczytalem pierwsze kilka słów, przewinalem na sam koniec przeczytalem tam kilka po czym zerknąłem na losowy fragment po środku.

Nie czytając nawet 2 pelnych zdań tekstu w oczy rzucily sie incel, femcelki, Beckys, mowa nienawiści :mjsmile:

Ludzie to sie rzeczywiście nudza i lubia kreować dookoła siebie jakies problemy z którymi moga walczyć lecz te problemy jako ze sa wyimaginowane nie moga ich skrzywidzić.

Stąd mamy pokurwienców po obu stronach barykady


No ciężki by powstał artykuł o femcelkach bez używania tej terminologii.
W dodatku tekst w sumie się z Tobą zgadza, że to dość sztuczne zjawisko.


A akurat rzeczy które cechują incelstwo w tej definicji z artykułu widzę codziennie w komentarzach w sieci. Chociaż kiedyś wystarczyło powiedzieć "mizogin"
 
Pizdy, stare panny i ono :beczka:
Moja żona ma kilka przyjaciółek z czasów studiów. Dwie w sumie nie najgorsze wizualnie do dziś czekają na rycerzy na białym koniu mimo 38 lat na karku. Cóż tak się kończą zbyt wygórowane wymagania. Trzecia to osobny przypadek bo jest zwyczajnie pierdolnięta i sam bym od niej uciekał. Tak powstają te samotne podstarzałe babska. Ewentualnie jeszcze ślepa pogoń za karierą.
 
Moja żona ma kilka przyjaciółek z czasów studiów. Dwie w sumie nie najgorsze wizualnie do dziś czekają na rycerzy na białym koniu mimo 38 lat na karku. Cóż tak się kończą zbyt wygórowane wymagania. Trzecia to osobny przypadek bo jest zwyczajnie pierdolnięta i sam bym od niej uciekał. Tak powstają te samotne podstarzałe babska. Ewentualnie jeszcze ślepa pogoń za karierą.


I podobnie samotni faceci. Czekają na dziewice, bo wiadomo, jak rozwódka albo miała sexy to kurwa, musi byc do tego ładna i najchętniej by 80% obowiązków domowych ona robiła, do tego jeszcze pracowała.
No i potem bach, mamy stado singli co to tylko najeżdżają na kobiety, swoją samotność tłumacząc tym, że kobiety lecą tylko na pięknych, bogatych albo chcą tylko się kurwic i karierę robić.


Ale faktem jest, że chyba z 70%(znajdę badania to wrzucę) facetów przed 35 rokiem życia to single. A większość kobiet w tym wieku jest w związku. czyli one muszą być ze starszymi. Wiec wychodzi iż zwyczajnie szukają chadów - a tacy zwykle są starsi.
Szukają bogatego, dojrzałego, jako młode mają u takich większe szanse.
 
Uwaga, kolo, który lizał pięćdziesięcioletniej kurwie odbyt, kolo, którego ukrainka wyruchała na hajs i spał w namiocie, kolo, który z lubością zlizuje spermę z laski weaz z którą wspólnie robił loda innemu, będzie was w temacie polityka uczył o relacjach damsko-męskich. :juanlaugh:
 
Uwaga, kolo, który lizał pięćdziesięcioletniej kurwie odbyt, kolo, którego ukrainka wyruchała na hajs i spał w namiocie, kolo, który z lubością zlizuje spermę z laski weaz z którą wspólnie robił loda innemu, będzie was w temacie polityka uczył o relacjach damsko-męskich. :juanlaugh:


Już Ci pisałem, że nikt tu nie chce kolejny raz czytać o tym jak sobie wyobrażasz jakieś zlizywanie spermy itd.

Możesz albo napisać coś na temat albo zamilknąć.

Aha.

Nie chcę nic mówić, ale ciągle pouczasz o historii. Typ który nie wie czym jest holokaust i myśli, że pierwsze ofiary holokaustu to Polacy w 41, a Żydzi i Polacy wsadzani i zabijani w obozach jeszcze w latach 30 to wymysł historyków.


Ps. Nie musisz pisać "uwaga". Oni umieją zobaczyć kto napisał komentarz. Nie rób z nich aż takich debili.
 
Last edited:
Gruba kupa gówna znów ma się za mędrca :juanlaugh:


Jak niby objawia się moje mienie się za mędrca? Jestem mędrcem bo wypomnialem ci, że piszesz obrzydliwe rzeczy? Xd


Czyli Ty uważasz się za mędrca bo jakis statyw o mnie napisałeś?

Ja przynajmniej stwierdziłem fakt.




Ps.

Czemu typ który całe życie był z jedną kobieta ma mieć większą wiedzę o kobietach niż ten który miał więcej przejść z kobietami i poznał ich różne typy i grzeszki z doświadczenia, a nie z internetu i opowieści tylko?
 
Tyle że jeśli nie liczyć tzw kawalerów z odzysku to nie znam żadnych samotnych mężczyzn. Natomiast starych panien to już nie brakuje.


To, że nie znasz nie ma znaczenia bo fakty są inne.

I musisz znać mało ludzi. Jesteś pierwszym człowiekiem, który nie zna singli xd przynajmniej pierwszy o którym słyszę.
 
Tyle że jeśli nie liczyć tzw kawalerów z odzysku to nie znam żadnych samotnych mężczyzn. Natomiast starych panien to już nie brakuje.
Moze po przekroczeniu 35 roku zycia sie to zmienia bo u mnie jest zupelnie odwrotnie. Nawet najbardziej patologiczne towary znajduja frajerów którzy jeszcze maja do nich cierpliwość
 
Moze po przekroczeniu 35 roku zycia sie to zmienia bo u mnie jest zupelnie odwrotnie. Nawet najbardziej patologiczne towary znajduja frajerów którzy jeszcze maja do nich cierpliwość
Może inna grupa ludzi. Akurat koleżanki mojej żony to pokrzywione umysły po UAM z wymaganiami jak stąd do księżyca. Natomiast moi koledzy to zazwyczaj proste chłopaki i każdy umiał się zakręcić z dupeczkami. Pewnie do dziś nie ogarnęły jak moja żona, najładniejsza z paczki znalazła szczęście z niezbyt urodziwym stworem po zawodówce i jednej klasie technikum.
 
A to geniusz ekonomii od @Karateka@ czyli Ryszard Petru uważa że w branży paliwowo-energetycznej spoko działał podzielony i sprywatyzowany Orlen.
Tak wszędzie dobrze działają małe firmy, ba nawet banki spółdzielcze wygrywają z molochami, małe lotniska z dużymi, a skrzydła do samolotu montuje mała firma. Ta wiara że wszystko małe będzie w stanie konkurować w każdej branży z konkurencją zachodnich firm...
Już nie mówiąc, że kwestia bezpieczeństwa energetycznego to jest zwykła branża gospodarki.
Ah to jest w ogóle temat rzeka jak wielu liberalnych ekonomostów przekonało ludzi do...
... socjalizmu.
Nawet nie trudno byłoby przygotować jakiegoś lewaka na debatę z Petru czy z Balcerowiczem (to że w TVPPiS nie było programu wyśmiewającego tych ludzi to cud). Oni są te orły prawa z Tvn czy z TVPiSu...
Mam wrażenie że to jest jak z UFO: niby fajny, ciekawy temat pełen zagadek, ale kręci się wokół niego tylu szajbusów, że nie jest medialnie poważnie traktowany.


Żeby wiedzieć kto jest gorszy to musisz znać ich plan na rządzenie, a tego partie nie udostępniają tylko programy wyborcze chowają na czas wyborów parę wariatów :korwinlaugh:
Tylko ze wszystkich partii najciężej ocenić Konfederację bo trudno ich nawet nazwać partią. Oni stają się dopiero partią nad czym pracują od niedawna Mentzen z Bosakiem (mimo że oboje w przeszłości też jechali nieźle po bandzie i nawet to 100 ustaw nie jest tak bronione) ale i tak nie trudno odnieść wrażenie, że to taka trampolina do zdobycia popularnosci jeśli zacznie się walić korwinizmami czy braunizmami. I wyszło trochę takiego gimnazjalnego liberalizmu połączonego z katolicyzmem kulturowo-jasełkowym...

Podczas kampanii wyborczej doszło do absurdu, że Mentzen karał za...
...teksty w stylu JKM czy Brauna jednocześnie nie usuwając tych osób z partii...
Już nie mówiąc, że brali skrajne pokemony na listy do czego w końcu przyznał się sam Mentzen.
Z nimi nikt nie prowadziłby rozmów koalicyjnych bo ze złodziejami można się dogadać ale z wariatami to strach.

Plus braki kadrowe. Nic dziwnego: po każdych wyborach odchodzi dużo członków partii wkurwionych że JKM rozjebał ich pracę -bo przecież na tym polega jego kariera. Jak najmniej osób ma się wybić...
Gdybym był złośliwy na miejscu POPiSu to ustanowiłbym taki płatny program: gabinet cieni.
Każda partia opozycyjna ma wskazać swoich kandydatów na ministrów i za to taki kandydat dostaje ten dodatek 6 tys zł.
Dzienikarze wtedy złośliwie zapraszaliby kandydatów na ministrów w rzadzie Konfederacji.
Kurcze jaka byłaby lista kandydatów?
Braun edukacja, Berkowicz infrastruktura?


Tęczowa organizacja sędziów czy Konfederacja?
Która organizacja jest bardziej odklejona?
No jest w tym wszystkim logika, z tymi programami, przyznaję. SP jest najgorsze -- m. in. bo -- to dla mnie odpowiednik zgorzkniałych, mściwych kryptohomo kościelnych, czyli najgrorszy sort. Takich co żyją w zaprzeczeniu i z całą mocą z zazdrości "mszczą się" na tych, którzy, którzy działają z otwartą przyłbicą.
 
No jest w tym wszystkim logika, z tymi programami, przyznaję. SP jest najgorsze -- m. in. bo -- to dla mnie odpowiednik zgorzkniałych, mściwych kryptohomo kościelnych, czyli najgrorszy sort. Takich co żyją w zaprzeczeniu i z całą mocą z zazdrości "mszczą się" na tych, którzy, którzy działają z otwartą przyłbicą.
czyli to samo co z kryptoszwabami co Polaków udają
 
czyli to samo co z kryptoszwabami co Polaków udają
No właśnie, często jedziesz tu rudego niemieckiego Donatello za jego żonę i bycie cuckholdem. A kim była żonka zerra pati? I to przez lata? Damy kręcące się po latanią mają niekiedy ciekawszą proweniencję.

Ktoś wierzy, że ten lewicowy gejzer wymyślił to, że kanthak za nim biegał w niebieskiej ostrydze, błagając, że wypoleruje/chapnie mu gałę? Wystarczy spojrzeć na kanthaka.

Kaleta? Posłużę się jarokaczorowym „wiem, ale nie powiem”. Ale też wystarczy na niego spojrzeć. I wszystko jasne.
 
No właśnie, często jedziesz tu rudego niemieckiego Donatello za jego żonę i bycie cuckholdem. A kim była żonka zerra pati? I to przez lata? Damy kręcące się po latanią mają niekiedy ciekawszą proweniencję.

Ktoś wierzy, że ten lewicowy gejzer wymyślił to, że kanthak za nim biegał w niebieskiej ostrydze, błagając, że wypoleruje/chapnie mu gałę? Wystarczy spojrzeć na kanthaka.

Kaleta? Posłużę się jarokaczorowym „wiem, ale nie powiem”. Ale też wystarczy na niego spojrzeć. I wszystko jasne.
to już lepszy polski kryptopedał niż szwabskie gówno zgrywające Polaka
 
to już lepszy polski kryptopedał niż szwabskie gówno zgrywające Polaka
No widzisz @Karateka@ twoje posty przyczyniły się do tego że szpilin zaakceptowałby homo u władzy :roberteyeblinking:
No jest w tym wszystkim logika, z tymi programami, przyznaję. SP jest najgorsze -- m. in. bo -- to dla mnie odpowiednik zgorzkniałych, mściwych kryptohomo kościelnych, czyli najgrorszy sort. Takich co żyją w zaprzeczeniu i z całą mocą z zazdrości "mszczą się" na tych, którzy, którzy działają z otwartą przyłbicą.
PiS z SP tak się mścili że teczowe piątki były w szkołach i lewactwo jeszcze mocniej rozwinęło się na uczelniach i nie chodzi tylko o gender studies :korwinlaugh::siuu:
To jest w ogóle temat rzeka co oni narobili dla elektoratu, który na nich nie głosuje np. PiS więcej dał artystom niż Tusk (chociaż akurat za to kupowanie dzieł sztuki można ich pochwalić).
A artyści to też beka z nich: w USA postawili na swoim aby nie stracić na AI a w Polsce? Cieszyli na film Holland i na wybory.
Stuhr grał osła, a wyszło że jest osłem też w realu btw xajebisty był jego wywiad u Mazurka :waldeklaugh:
 


"Przeczytałem o sprawie Kąckiego i autentycznie zrobiło mi się niedobrze.Otóż - Marcin Kącki to autor najważniejszej książki ostatnich miesięcy."Chłopcy idą po Polskę" miała ośmieszyć Konfederację i odebrać jej jak najwięcej głosów.Kącki zasłynął też z walki o "prawa kobiet".Robił to z uśmiechem na twarzy w "telewizji demokratycznej", jednocześnie będąc oskarżonym o molestowanie studentki i masturbowanie przy koleżankach redakcyjnych (oczywiście wbrew ich woli).Czaicie? Jednego dnia typ wychodził z kindybałem w ręku i trzepał się na widok koleżanek "mimo ich przerażenia", a drugiego kreowano go na autorytet, który walczy z "piekłem kobiet".Mnie bulwersuje najbardziej, że środowisko wiedziało o studentce, potwierdził to Czuchnowski.Wiedziało, a typ dalej pracował w "Gazecie Wyborczej" i brylowal w "Wolnych Mediach".I jeszcze dali mu napisać kłamliwy tekst na łamach, gdzie się wybielał, poza tym zero reakcji środowiska "dziennikarskiego".To się nie mieści w pale."


będzie wycofywanie reklam z wyborczej? :waldeklaugh:

karon.jpg


 
Korwin może i nie ma empatii, ale to mistrz logiki:


GDPZ3JSXYAA6iVI.jpeg


Tusk zaprasza przybyszy:


PiS jest jaki jest, ale przynajmniej przestrzegał konstytucji i miał niezależnych i niezawisłych sędziów TK. Ochh... Na szczęście wciąż ich ma:



GDPAs8DWkAA_R23.jpeg

GDPAtGVXIAAy-_Y.jpeg
 
Last edited:
Korwin może i nie ma empatii, ale to mistrz logiki:


Tusk zaprasza przybyszy:


PiS jest jaki jest, ale przynajmniej przestrzegał konstytucji i miał niezależnych i niezawisłych sędziów TK. Ochh... Na szczęście wciąż ich ma:



View attachment 88770
View attachment 88771

To już push backi nie są nielegalne?
Kurcze te ich poglądy zmieniają się szybciej niż kurs waluty Zimbabwe
 
Back
Top