Polityka

chirurzka
images
 
Och, PiS się teraz oburza na to co robi PO, wcześniej PO się oburzało na to co robił PiS, a w weekend wszyscy się spotkają na opłatku u towarzysza Mazurka Roberta i będą śmiać z tego, że ich wyznawcy są tyle głupi, że wzajemnie by się pozabijali.
 
Obawiam się, że każda władza by to podpisała.
Może tak, może nie. Tusk podpisał, a największy jego wyznawca na forum krzyczał o, cytuję: "twardej polityce migracyjnej Tuska" i jak on ją popiera.
Mi się już nawet nie chce gadać o tych politykach wszystkich, niczego innego się po nich nie spodziewam, ale przecież tropimy tutaj HIPOKRYZJĘ na tym forum :mamed:
 
Każda informacja może być manipulacją, gdybyś tego nie napisał nie połączyłbym kropek, a to w sumie dosyć proste.
Oczywiście że tak, zwłaszcza w zero jedynkowej wersji świata, a jest ona coraz mocniejsza: już Zaorskiego (za ten wywiad w Didaskalia)i Gwiazdkwskiego zaczęli wyzywać od PiSowców :korwinlaugh:
W sumie TVP info już cytowało Gwiazdkwskiego, nic tylko czekać na cytatu Zaorskiego w Wiadomościach.
Żeby w ogóle chodziło o jakiś trzeciorzędnym polityków czy nagłówki tvp info czy tvnu, ale to już doszło do tego że stacje i partie mają własnych ekspertów, prawników itp. zawsze zgodnych z linia partii: każda teza do obronienia.
To już nawet Matczak zaczyna się nie miesić w tvnowskim fanklubie.
Wiesz, nie jestem fanem Balcerowicza, jego wizja liberalizmu nie zakłada czegoś takiego jak wspólny wór z którego wszyscy korzystają (prywatyzacja autostrad, portów, lotnisk i płatne studia "bo nie ma nic za darmo") ale mimo wszystko on jest stały w swojej utopii.
Inni to jest jakaś masakra...
Jak się jeszcze okaże że Gwiazdkwski i Szewko zaczną odwalać to pora usunąć wszystkie konta twitterowe
 
Karateka pisał, że głosuje na PO bo jest za twardą polityką migracyjną. Tusk twardo walczy z przymusową relokacją.


Wyręczę @Karateka@
Tusk mówił podczas wywiadu u Rymanowskiego że w zamian za imigrantów załatwi grube miliardy z UE.
Nie powiedział że pewnie to pożyczka i żeby tylko odsetki były w formie EUR...
To jest człowiek typu: powie że rozdaje miliony a później proponuję granie w Lotto bo jest kumulacja
Edit: chociaż: zapłaciłbyś przemytnikom 10 tys EUR aby na końcu być w Polsce? Uciekną
 
Może tak, może nie. Tusk podpisał, a największy jego wyznawca na forum krzyczał o, cytuję: "twardej polityce migracyjnej Tuska" i jak on ją popiera.
Mi się już nawet nie chce gadać o tych politykach wszystkich, niczego innego się po nich nie spodziewam, ale przecież tropimy tutaj HIPOKRYZJĘ na tym forum :mamed:
Ja myślę, że osoba karatecka z kręgosłupem z plasteliny i tak nie zauważy hipokryzji swojej i swoich idoli.
Przypomnij sobie grypę19, rozporządzenia, afery pedofilskie w PedO, granicę i wiele wiele innych szpagatów jakie tu były roboione.

 
Tak kurwa wierzę w to że ona musi tą rękę w temblaku nosić jak kurwa w Maryję ZAWSZE dziewicę xd. Ciężko uszkodzona, i bez obdukcji i badań w szpitalu bandaż na szyję i napierdalamy ku chwale Jarkowi :waldeklaugh:

Pojechała/ma pojechąć poźniej na obdukcję KTÓRĄ ZALECIŁA EKIPA MEDYCZNA ale prowiadziła interwencję poselską i stwierdziła że sama pojedzie więc o chuj ci chodzi ?


Srasz się że jakaś polityk udaje może że ręką napierdala (tego się dowiemy bo jej obdukcja wyjdzie) ich masz w dupie że jest coś w stylu stalina robione w mediach ? (CHUJ MNIE OBCHODZI JAKA MA OPINIE)
 
Back
Top