Polityka

Czyli kiedyś Polacy, od setek lat, w mówie byli neomarksistowscy, później marksiści zerwali z neomarksistowskimi feminatywami, a teraz znów chcą je wprowadzić?


A jeżeli ktoś używa tego nie z powodów neomarksizmu, to jest ok?


Czy UJ w latach 30 był neomarksistowski?
A komuniści w latach 50 przestali być skoro zlikwidowali neomarksistowski relikt, jaki mamy w języku od średniowiecza?
Pieprzysz. Sam stosowałeś już na forum takie ironię, sugestie z znakiem zapytania, ale nikt nie miał o to takiego bólu dupy jak Ty gdy zastosowałem to do Ciebie. Raz gdy zwróciłem uwagę - wyjaśniłes, chyba w dyskusji o tych 650 tys i dałem spokój, a nie rozwodziłem się jak urażona primadonna jak Ty dalej. Zreszta, sam w tej dyskusji stosujesz coś takiego co mi zarzucasz.
Sam używasz ostrych i wulgarnych inwektyw dodatkowo. Więc...nie zesraj się. Albo dalej się o tym rozwodz i napisz coś znowu o jebaniu.




Co do naturalności...też trochę nie rozumiem o co się przyczepiasz. Przyjmijmy, że się mylę
Ty uważasz feminatywy za naturalne ale mniej niż końcówka męska, miodek odwrotnie.
Co to zmienia w kwestii merytorycznej, że "nienaturalne" zamienimy na "mniej naturalne"?


Ok. Przyjmuje, że nikomu nie chcesz nic zabraniać i jesteś za tym by ludzie, jeśli chcą używali tych końcówek, a Ty sobie to będziesz tylko krytykował. Więc w czym problem?


Dalej nie potrafisz podać argumenty czemu nauczycielka brzmi dobrze a psycholożka czy chirurzka nie. Czy dlatego, że nauczycielka nie wymaga męskiej siły a psychologia już tak?
Czy tylko dlatego,, że takie masz osobiste odczucia i nie masz na to argumentów merytorycznych?


Zaczerpnąłbyś trochę kultury od @klocuniek i wrzucałbyś te swoje wysrywy w spoiler. Sądzę, że wielu będzie wdzięcznych. Święta idą, zrób coś dobrego.
 
412873421_899611661525059_5439485935868560906_n.jpg
 

Co tydzień Biden wpuszcza około 70k nielegalnych imigrantów. Na lotniskach nawet kontroli im nie robią. Czaicie? W końcu Texas się wkurwił. Nareszcie.
Pamiętam jak przez lata USA się broniło rękami i nogami przed legalną migracją z Polski, a teraz im nie przeszkadza zalew nielegalnymi imigrantami z krajów trzeciego świata.

:penn:
 
Czy są tu jacyś absolwenci PRAWA, którzy wytłumaczą dlaczego przez tych którzy krzyczeli KONSTYTUCJA i DEMOKRACJA łamana jest praworządność?

Ale jak to tak można?
:putinlaugh:
Konfederacja powinna przestawić wajchę i zamiast zbierać potulnie baty za gaśnicę Brauna, muszą zacząć demaskować hipokryzję rządu Tuska, na razie poza jednym przemówieniem Bosaka niewiele zrobili w tym kierunku.
 
Back
Top