Polityka

Wywłaszczenie? A co to za szurskie teorie. Nie chodzi o hajs, chodzi o klimat :heart:


Wpieprzyli miliardy w mało efektywną technologie, to teraz trzeba cisnąć.
Ekspert Jakup wieh :antonio:
 
Czyli jeszcze nie zaczęli rządów a już gotują największy korupcyjny szwindel na rzecz obcego państwa i zagranicznego kapitału za pieniądze polskich obywateli. Chuj, że antypolskie działanie, ale ważne, że jebać pis, praworządność i unia gurom.
View attachment 85388
Siemens to ten?


Jest stabilnie jak widać
 
Czyżby niemieckie pieniążki zapewniły płynność finansową partii Hołowni i trzeba spłacić dług? Ich sprawozdania finansowe wyśmiała PKW
Ciekawe jak Trzaskowski spłaca długi za Campus...

@Karateka@ co powinno się zrobić aby unikać takich długów?
Wystarczy solidne szpagate i po problemie.
 
Czyli jeszcze nie zaczęli rządów a już gotują największy korupcyjny szwindel na rzecz obcego państwa i zagranicznego kapitału za pieniądze polskich obywateli. Chuj, że antypolskie działanie, ale ważne, że jebać pis, praworządność i unia gurom.
View attachment 85388
Kiedyś już dyskutowaliśmy o jakiejś sprawie, w której wystarczyło przeczytać artykuł z linku, żeby się okazało, że to wrzutka. Całe to napierdzielanie w mediach na tym polega. Piszą kawałek prawdy, robią odpowiedni tytuł i sprawa żyje swoim życiem. Każdy interpretuje, tak jak mu pasuje.

adwokat Anna Kucińska, wskazują, że zgłoszony przez KO i Trzecią Drogę projekt nie umożliwi wywłaszczania pod budowę wiatraków, gdyż jest to możliwe wyłącznie na podstawie decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego

Decyzja o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego


Rząd Tuska jeszcze nie powstał, może w ogóle nie powstanie... Wczoraj czytałem, że podobno część PSL może się skusić na frukty od Mateusza.
 
Kiedyś już dyskutowaliśmy o jakiejś sprawie, w której wystarczyło przeczytać artykuł z linku, żeby się okazało, że to wrzutka. Całe to napierdzielanie w mediach na tym polega. Piszą kawałek prawdy, robią odpowiedni tytuł i sprawa żyje swoim życiem. Każdy interpretuje, tak jak mu pasuje.

adwokat Anna Kucińska, wskazują, że zgłoszony przez KO i Trzecią Drogę projekt nie umożliwi wywłaszczania pod budowę wiatraków, gdyż jest to możliwe wyłącznie na podstawie decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego

Decyzja o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego


Rząd Tuska jeszcze nie powstał, może w ogóle nie powstanie... Wczoraj czytałem, że podobno część PSL może się skusić na frukty od Mateusza.
Oczywiście pomijasz to co najważniejsze
 
Czyżby niemieckie pieniążki zapewniły płynność finansową partii Hołowni i trzeba spłacić dług? Ich sprawozdania finansowe wyśmiała PKW
Ciekawe jak Trzaskowski spłaca długi za campus.
Nie mam pojęcia ale uwielbia tęczę i elektromobilność
Czego nie rozumiesz prawaku?
Ktoś musi na tym zarabiać.
Screenshot_20231201-112232_Lite.jpg
 
Kiedyś już dyskutowaliśmy o jakiejś sprawie, w której wystarczyło przeczytać artykuł z linku, żeby się okazało, że to wrzutka. Całe to napierdzielanie w mediach na tym polega. Piszą kawałek prawdy, robią odpowiedni tytuł i sprawa żyje swoim życiem. Każdy interpretuje, tak jak mu pasuje.

adwokat Anna Kucińska, wskazują, że zgłoszony przez KO i Trzecią Drogę projekt nie umożliwi wywłaszczania pod budowę wiatraków, gdyż jest to możliwe wyłącznie na podstawie decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego

Decyzja o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego


Rząd Tuska jeszcze nie powstał, może w ogóle nie powstanie... Wczoraj czytałem, że podobno część PSL może się skusić na frukty od Mateusz

Rzepa i sporo innych opinii twierdzi, że ta ustawa przepchnie wiatraki jako cel publiczny. Ustawy nie czytałem, ale są głosy przeciwne do tego co wstawiłeś.
 
Kiedyś już dyskutowaliśmy o jakiejś sprawie, w której wystarczyło przeczytać artykuł z linku, żeby się okazało, że to wrzutka. Całe to napierdzielanie w mediach na tym polega. Piszą kawałek prawdy, robią odpowiedni tytuł i sprawa żyje swoim życiem. Każdy interpretuje, tak jak mu pasuje.

adwokat Anna Kucińska, wskazują, że zgłoszony przez KO i Trzecią Drogę projekt nie umożliwi wywłaszczania pod budowę wiatraków, gdyż jest to możliwe wyłącznie na podstawie decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego

Decyzja o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego


Rząd Tuska jeszcze nie powstał, może w ogóle nie powstanie... Wczoraj czytałem, że podobno część PSL może się skusić na frukty od Mateusza.
Po tym co nam gotują to lepiej żeby ruda małpa spierdalała zrywać rude pomarańcze, bo tak jak pisałem nie raz i nie dwa o tym kpo, że to przekleństwo dla Polski i najlepiej by było tej pożyczki w ogóle nie brać, bo narobi nam więcej szkody niż dobrego. Mam nadzieję, że przez to, że sprawa "wypłynęła" nie dojdzie do tego wała na 5 miliardów euro, które spłacać będą moje i wasze dzieci. Tzw. niewolnicze pieniądze, nie masz prawa zrobić z nimi to co się Polsce opłaca a to co się obcym opłaca. Kpina z praworządności.
Jak rozmawiałem o tym z kolegami przy piwie z dwa lata temu, traktowaliśmy to jako political-legend by sobie jaja porobić i pośmiać się z political fiction i z rudego zdrajcy,
taką prognozy z dupy co najgorszego może tusk z bandą odjebać, by wejść mocniej niemcom w anusa. Teraz nie jest mi już do śmiechu.

Edit: gdzie są te kurwy ekolodzy jak ich naprawdę potrzeba, już ich śmierć orłów i innych ptaszków nie interesuje? Kolejna fikcja, opłacana za niemieckie pieniądze.
 

Kiedyś już dyskutowaliśmy o jakiejś sprawie, w której wystarczyło przeczytać artykuł z linku, żeby się okazało, że to wrzutka. Całe to napierdzielanie w mediach na tym polega. Piszą kawałek prawdy, robią odpowiedni tytuł i sprawa żyje swoim życiem. Każdy interpretuje, tak jak mu pasuje.

adwokat Anna Kucińska, wskazują, że zgłoszony przez KO i Trzecią Drogę projekt nie umożliwi wywłaszczania pod budowę wiatraków, gdyż jest to możliwe wyłącznie na podstawie decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego

Decyzja o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego


Rząd Tuska jeszcze nie powstał, może w ogóle nie powstanie... Wczoraj czytałem, że podobno część PSL może się skusić na frukty od Mateusza.
Mordo, ale jedno nie przeczy drugiemu, a jak masz tyle lat, co myślę że masz, to dobrze wiesz ze u nas z byle wrzutki potrafią zrobić prawdę objawioną, a zaraz potem wrzucić na wokandę i przegłosowane.
 


Mordo, ale jedno nie przeczy drugiemu, a jak masz tyle lat, co myślę że masz, to dobrze wiesz ze u nas z byle wrzutki potrafią zrobić prawdę objawioną, a zaraz potem wrzucić na wokandę i przegłosowane.

Pamiętasz? Kiedyś próbowali przegłosować ustawę związaną z acta w ustawie o rybołówstwie, bo przecież tam sieci tu sieci, nikt się kurwa nie połapie.
:beczka:
Nic mnie już nie zdziwi, maliniaki by głosowały nie wiedząc za czym.

A i jeszcze wiecie kto napisał tę ustawę o wiatrakach? Biuro prawnicze pracujące dla firmy od wiatraków.
Niewiarygodne, doszli po tym, że plik w wordzie stworzyła osoba z takiej firmy i wklepała swoje dane, Ziemkiewicz przekazał.
:roberteyeblinking:
Jak tam frajerzy, fajnie tusk zaczyna dymać?
:roberteyeblinking:
 


Mordo, ale jedno nie przeczy drugiemu, a jak masz tyle lat, co myślę że masz, to dobrze wiesz ze u nas z byle wrzutki potrafią zrobić prawdę objawioną, a zaraz potem wrzucić na wokandę i przegłosowane.

Jeszcze jest Duda. To nie będzie teraz wyglądało jak za PiSu, nie będą mieli takiej silnej pozycji.
Rzepa i sporo innych opinii twierdzi, że ta ustawa przepchnie wiatraki jako cel publiczny. Ustawy nie czytałem, ale są głosy przeciwne do tego co wstawiłeś.
Być może tak jest, też nie chce mi się tego analizować. Nauczyłem się tylko, żeby nie dawać się wpuszczać w kanał przez usłużne media jednej albo drugiej strony.
Jak się wgryziesz w temat to zwykle okazuje się, że jest inaczej niż to przedstawiali.

Przykładem jest słynny nowy ład w prawie budowlanym, który miał ułatwić inwestycje inwestorom indywidualnym. Chciałem w tym roku coś budować i okazało się, że w praktyce jest gorzej. Niby możesz bez pozwolenia, ale na byle co potrzebujesz decyzję o warunkach zabudowy (nawet domki do 35m2, które wcześniej nie potrzebowały). Decyzji nie dostajesz bo zmieniła się inna ustawa i wz-tki będą ważne tylko 5lat. W związku z tym wszystko stoi bo urzędy są zapchane.
Nawet chwaliłem za to PiS, ale okazało się, że przedwcześnie. Zjebali jak zawsze.
 
Jeszcze jest Duda. To nie będzie teraz wyglądało jak za PiSu, nie będą mieli takiej silnej pozycji.

Być może tak jest, też nie chce mi się tego analizować. Nauczyłem się tylko, żeby nie dawać się wpuszczać w kanał przez usłużne media jednej albo drugiej strony.
Jak się wgryziesz w temat to zwykle okazuje się, że jest inaczej niż to przedstawiali.

Przykładem jest słynny nowy ład w prawie budowlanym, który miał ułatwić inwestycje inwestorom indywidualnym. Chciałem w tym roku coś budować i okazało się, że w praktyce jest gorzej. Niby możesz bez pozwolenia, ale na byle co potrzebujesz decyzję o warunkach zabudowy (nawet domki do 35m2, które wcześniej nie potrzebowały). Decyzji nie dostajesz bo zmieniła się inna ustawa i wz-tki będą ważne tylko 5lat. W związku z tym wszystko stoi bo urzędy są zapchane.
Nawet chwaliłem za to PiS, ale okazało się, że przedwcześnie. Zjebali jak zawsze.
Ta ustawa to był bubel od początku, zapomnieli napomknąć również, że takie budowy miały być nagminnie kontrolowane przez PINB, bo urzędnicy umywali ręce przecież od decyzji a na budowie nie było potrzeba frajera kierownika co zwyczajowo nadstawia za inwestycję swoją dupę,
nagle inwestorzy robili w gacie i wybierali jednak standardowe pozwolenie na budowę, by dało się zwalić winę na kogoś innego w razie w.
 
Nauczyłem się tylko, żeby nie dawać się wpuszczać w kanał przez usłużne media jednej albo drugiej strony.
Jak się wgryziesz w temat to zwykle okazuje się, że jest inaczej niż to przedstawiali
Przecież nawet jak to przepchną to przytakniesz rudemu i stwierdzisz, że nas uratował przed kryzysem energetycznym, kpo to zbawienie, jebać pis a siemens to "super firma kurwoooo" :lol:
 
Jeszcze jest Duda. To nie będzie teraz wyglądało jak za PiSu, nie będą mieli takiej silnej pozycji.

Być może tak jest, też nie chce mi się tego analizować. Nauczyłem się tylko, żeby nie dawać się wpuszczać w kanał przez usłużne media jednej albo drugiej strony.
Jak się wgryziesz w temat to zwykle okazuje się, że jest inaczej niż to przedstawiali.

Przykładem jest słynny nowy ład w prawie budowlanym, który miał ułatwić inwestycje inwestorom indywidualnym. Chciałem w tym roku coś budować i okazało się, że w praktyce jest gorzej. Niby możesz bez pozwolenia, ale na byle co potrzebujesz decyzję o warunkach zabudowy (nawet domki do 35m2, które wcześniej nie potrzebowały). Decyzji nie dostajesz bo zmieniła się inna ustawa i wz-tki będą ważne tylko 5lat. W związku z tym wszystko stoi bo urzędy są zapchane.
Nawet chwaliłem za to PiS, ale okazało się, że przedwcześnie. Zjebali jak zawsze.
Z tą ustawa nie chodzi też o wywłaszczenia ale też wstawianie wiatraków w parkach krajobrazowych i jednocześnie promotorka tej ustawy Heinrich Kloske mówi o ochronie natury. Tak wstawiać wiatraki gdzie jest dużo ptaków.
Ją i Hołownia wystarczy przepytać z wad wiatraków i będzie zrobiona kupa...
A czy wywłaszczenia przejdą czy nie: nawet Wiech pisał że zdania prawników są podzielone.
Tymczasem PiS uchwalił ustawę o prawnym dupochronie w spółkach czyli "prawniku napisz mi że mogę nawet jak nie moge" na czym Obajtek zyska. Ciekawe gdzie one są jeszcze możliwe...
 
Back
Top