Polityka

GAG3jZzaUAA_Y5B.jpeg
Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem. :zarobiony:
 

Onet:
Przejęcie kontroli nad "Rzeczpospolitą" przez fundusz George"a Sorosa jest dobrą informacją, bo oznacza, że nie będzie to (na razie) kolejne medium przejęte przez władzę i wdrożone do bycia maszyną propagandową. Ale...

...ale jest jedno "ale", którego nie zauważają komentatorzy dyskutujący o przyszłości "Rzeczpospolitej". George Soros nie kontroluje już swoich projektów obywatelskich. Odpowiedzialność za nie przejął jego syn. A ten wydaje się nie być specjalnie zainteresowany ratowaniem demokracji w Europie.



 

Ten Trzaskowski to jest jeden z najbardziej niedocenianych szkodników. Wręcz patrzy się na twarz i od razu pierwsza myśl: pacynka lobbystów...
Gdyby był młodszy to zostałby influencerem

Wzór uczciwości i przejrzystości


Polisa na życie wykupiona i jednocześnie poprosił PiS o ochronę. Może przeczytał że za postrzał kasy nie będzie xd
W ogóle to są cyrki z wypłatą z takich ubezpieczeń. Już nie wiem czy nie lepsze jest ubezpieczenie na zdrowie na te 300 tys.

Sławek Mentzen z kozackim oświadczeniem majątkowym. 5 milionów w bitcoinach mocno zaskoczyło, odważnie:
View attachment 85440
Tak mówił w Hejtparku jak tanio kupił. Właśnie mówił wtedy że dopiero jak zostanie posłem to powie ile ma bitcoinów. Ciekawe czy to ten przypadek że ktoś kupił, zapomniał o tym i później nagle sprawdził ile ma czy naprawdę wierzył w sukces Bitcoina I wierzy jeszcze bo mówił,że tylko część sprzedał
BTW śmieszne to jest jak PiSowcy trzymają kase w EUR i $

Ufają jastrzebowi
 
Ale to spółka córka Siemensa produkuje wiatraki i ona ma problemy
Ja się odniosłem do TT, w którym Jaki wieszczył upadek Siemensa.
Poza tym Siemens jest firmą globalną, nasze farmy wiatrowe są dla nich trzeciorzędnym celem. Kiedyś byłem w polskiej firmie, która produkowała dla nich rozdzielnicę do wiatraków, wszystko leciało do Japonii, bo na naszym rynku było za drogie. U nas instalowało się chińskie.
 
Back
Top