Polityka

Tak jak sadziłem Wieprzysław Pipler ma słabą psychikę i straszy Rossa sądami. Jest nagranie jak Rossa goniła psiarnia sztuk 2, więc niech sie Pipler nie rozpierdala na prawilniaka, bo za to może mieć pojechane pośród dobrych chłopaków na dzielnicy.
 
Unicef to zbliża się do poziomu Greenpeace. Strasznie się te organizacje pozarządzowe kompromitują, zresztą jakie one są niezależne od polityków to druga sprawa: od lewactwa finansowanego przez Trzaskowskiego (a żeby mu dowalili większe Janosikowe za to) aż po Greenpeace itp.

Ostatnie zdanie jest jednak najlepsze. Tak to jest prawda, tylko że nie chaty tylko niemal twierdze. Myślę, że Pałac Prezydencki ma mniejsze zabezpieczenia niż jedna rezydencja gwiazd Hollywood. Oni są skrajnie oderwani od rzeczywistości bo żyją w tych swoich twierdzach, chodzą ciągle z ochroną. Oczywiście gwiazdy Hollywood są przeciwko broni, a jednocześnie ich ochroniarze mają pewnie lepszy arsenał niż jeden komisariat polskiej policji.
Podobnie jak w USA dzieci bananowców z lepszych osiedli zaczęły wspierać BLM :korwinlaugh:
Tylko najlepsze w tym jest to, że jeszcze te amerykańskie gwiazdy można tłumaczyć tym, że duża kasa spowodowałą odklejenie od rzeczywistości, ale czym tłumaczyć polskie gwiazdy?
Bogactwo polskich aktorów, reżyserów to są mity.
Za wstawienie kiczowatego sponsorowanego posta na instagramie reklamującego miasto Warszawa będą bronili niektórych polityków...

@Karateka@ Oglądałeś? Dobra rozrywka czy lepiej nie oglądać? TVN się stara: dali reportaż na YT, a nie na tvngo

Jak widzę na początku FOR to już wiem, że będzie ciekawie :robertmakeup:


Nie oglądałem i nie wiem czy warto
 
Nie oglądałem i nie wiem czy warto
BTW w radiu mówili, że Andrzej Domański może być ministrem finansów.
Ten koleś zachwalający kredyt 0% ("państwo weźmie koszty na siebie" a to rozkręci gospodarkę)oraz dopłaty do czynszów nawet kilkaset złotych.
Dobra zmiana?
 
Odkąd Petru przyznał, że nie popiera kredytu 0% to KO chyba musi zrobić kolejny fikołek i udawać, że jednak nie popierają starego pomysłu PiS :lol:
 
Ah oglądam sobie konferencje prasową Glapińskiego.
On jest słodki, ah gdyby tylko nie miał władzy to byłby zabawny gdyby nie miał władzy. Taki pocieszny staruszek
szkoda że Stanowski sprzedał udziały bo miał być Hejtpark z Glapińskim
Wolałbym Ryszarda Petru
Ryszard Petru w koalicji gdzie Domański jest MF. Przecież to skrajny socjalista, już Leszczyna jest mniej groźna chociaż wyjątkowa głupia.
Tak jakby Zandberg wstąpiłby do partii Brauna
 
20231109_165026.jpg
 
Ja kurwa nie rozumiem co tam jest napisane, sorry, słowa polskie, ale jakieś bez sensu, jak zresztą cała polityka ::really::
To dlatego, że konfederacja jest konfederacją i chuj

Uważam, że reprezentant Konfederacji powinien być w Prezydium Sejmu. Blokowanie konfederaty tylko dlatego że jest konfederatą jest psuciem dobrych zwyczajów w demokracji.
Dobrym zwyczajem dla tych osobopostaci jest miłość analna, dzenderfluid i dobry płód to martwy płód. Reszta się nie liczy.
 
wiem że odkejeńców stać na dużo ale powiedzcie mi że to nie jest prawda

słyszałem że Świruś-Wielgus oddała psa do schroniska , psa którego miała od małego bo przeszkadzał a karierze a poźniej pod schroniskiem stała z akcją zaadoptuj pieska :juanlaugh:
Dokładnie tak było.

To jest ten co miał więcej głosów niż charzasty w okręgu, w którym startowali?
 
ale patrzeć masz na Korwina a nie na nich i wtedy będzie git i demokracja :mamed:
Mimo że JKM miał "władze" czyli jeden głos przez dwie kadencję a 30% sędziów ma dożywotnią władzę :siuu:
A ich oburzenie po podwyższeniu kar za pedofilie bo "liczy się nieuchronność kary a nie jej wysokość"...
W Polsce jest wysoka wykrywalność zabójstw: czy to oznacza, że można wypuścić Trynkiewicza bo przestraszy się statystyk policyjnych? :waldeklaugh:
Hazardu uczą na tym prawie...

A wiecie co jest najlepsze? W Najwyższym Sądzie Administracyjnym ktoś kradł prąd na kopalnie kryptowalut :robertmakeup::roberteyeblinking::korwinlaugh::siuu:
 
Mimo że JKM miał "władze" czyli jeden głos przez dwie kadencję a 30% sędziów ma dożywotnią władzę :siuu:
A ich oburzenie po podwyższeniu kar za pedofilie bo "liczy się nieuchronność kary a nie jej wysokość"...
W Polsce jest wysoka wykrywalność zabójstw: czy to oznacza, że można wypuścić Trynkiewicza bo przestraszy się statystyk policyjnych? :waldeklaugh:
Hazardu uczą na tym prawie...

A wiecie co jest najlepsze? W Najwyższym Sądzie Administracyjnym ktoś kradł prąd na kopalnie kryptowalut :robertmakeup::roberteyeblinking::korwinlaugh::siuu:
jakieś źródła Szanowny Panie na te kopalnie? :tiphatb: :tysoncoffe:
 
Uważam, że reprezentant Konfederacji powinien być w Prezydium Sejmu. Blokowanie konfederaty tylko dlatego że jest konfederatą jest psuciem dobrych zwyczajów w demokracji.
Trzecia Droga / PSL też jest tego zdania, Lewica Obywatelska mówi jasno że są przeciwko.

:fjedzia:

To jest do przewidzenia, że demokracja w rękach Lewicy kończy się zamordyzmem.
 
Wspaniały wywiad z Grzegorzem GigaChadem Braunem. Prawdziwy mąż stanu, nie to co te inne leszczyki z Konfederacji jak Bosak czy Mentzen.

Braun w wywiadzie przekazał takie myśli:
- doświadczenie bliskiej współpracy z JKM to jedno z najciekawszych doświadczeń jakie Braun miał w życiu i Bogu dziękuje, że miał taką szansę by zasiadać w jednej ławie poselskiej z JKM, było to dla niego zaszczytem. Bezpośrednia współpraca z JKM pozwoliła Braunowi poznać Korwina jako człowieka niezwykłej dzielności. Korwin jest dzielny, waleczny i jest skarbem narodowym
- Braun powiedział że wszyscy jesteśmy z Korwina, więc prędzej czy później nastąpi jakiś powrót do korzeni
- rada liderów Konfederacji to taki smok wielogłowy i te głowy czasem się ze sobą antagonizują
- Mateusz Morawiecki jest zbrodniarzem ludobójcą. Powtarzam - zbrodniarz ludobójca. Ale Putin nie jest zbrodniarzem ludobójcą. Żaden sąsiad Polski nie ma na koncie takiego ludobójstwa jak Morawiecki
- Braun nie popiera politycznych mordów rytualnych (w kontekście wywalenia JKM)
- Braun nie potwierdza że jest wojna między nim a Mentzenem, podkreśla jednocześnie że są dużymi chłopcami i nie muszą się lubić, mogą się kochać po chrześcijańsku, czyli od czasu do czasu po bratersku napominać
- Braun podkreśla że gwarancja nierozerwalności Konfederacji to więcej Korony Grzegorza Brauna w Konfederacji, czyli szantażuje Mentzena i Bosaka sojuszem z Korwinem, chyba że dadzą mu większe udziały w Konfederacji (Braun ma najmniejsze i wielokrotnie upominał się o równy podział)

 


Ryszard z rigczem. Mówiłem że to człowiek nie tylko wielkiej inteligencji, ale też ze sztywnym kręgosłupem moralnym. W imię zasad poprze nawet Bosaka na wicemarszałka. Natomiast Bosak to mały człowieczek, który Czarzastego nie chciał dopuścić do Prezydium Sejmu. Bosak i Bąk to hipokryci, a Ryszard to GigaChad.
 
Ryszard z rigczem. Mówiłem że to człowiek nie tylko wielkiej inteligencji, ale też ze sztywnym kręgosłupem moralnym. W imię zasad poprze nawet Bosaka na wicemarszałka. Natomiast Bosak to mały człowieczek, który Czarzastego nie chciał dopuścić do Prezydium Sejmu. Bosak i Bąk to hipokryci, a Ryszard to GigaChad.
I bardzo dobrze, że nie chciał. Trzeba mieć zasady. Miejsce zatwardziałych komuchów, takich czerwonych śmieci jak Czarzasty jest na śmietniku historii.
 
I bardzo dobrze, że nie chciał. Trzeba mieć zasady. Miejsce zatwardziałych komuchów, takich czerwonych śmieci jak Czarzasty jest na śmietniku historii.

Nowa Lewica i Konfederacja zgadzają się w jednym: zasady mamy tylko gdy nam pasują. Jebani hipokryci i zamordysci. Miejsce zarówno Konfederacji jak i Nowej Lewicy jest na śmietniku historii.
 
Back
Top