Polityka

Korwin całą kampanie siedział cicho i musiał odpalić wrotki na koniec. Co za kretyn...
To nie są jakieś stare wypowiedzi, desperacko wyciągane, składane i publikowane pod naciąganą narrację (bo przypominam, że jeszcze żadne procesy nie ruszyły, nie mówiąc o wyrokach) właśnie teraz bo jest ostatnia prosta przed wyborami?

Te nerwowe, tetrycze podrygi Olejnik warczącej do Bosaka o wypowiedzi Korwina sprzed 200 lat (trafnych i prawdziwych) a teraz te, już żałosne, ataki w necie tylko mnie w tym utwierdzają.

Chcę tylko przypomnieć, że w pedofilii jest oficjalnie 1-0 dla PO z premią za martwe dziecko...

:fjedzia:
 
386729411_6992504204122664_5914829053395254949_n.jpg
 
Zrzut ekranu 2023-10-05 212517.png


:korwinlaugh:

TikTok się zmobilizował, ale dzisiaj faktycznie Mentzen nie miał wymagającej konkurencji, plany gospodarcze koalicji demokratycznej to jakieś bujdy na resorach.
 
1200px-JKRUK_20191214_KONRAD_BERKOWICZ_KIELCE_P1740356A.jpg


Okręg Krakowski ma swojego wybrańca wśród narodu prześladowanego.
Jaka lista i jakie numery? Czy co tam za imię bestii :jjsmile:
Dawaj, będzie parę głosów więcej, powiem znajomym z Krk i okolic, czy inni też mogą na jakieś inne regiony głosować?

Ja kurwuję, ale nigdy nie głosowałem bo wiem, że to jeden chuj kto kradnie i który kolejny kraj naszych reklamówkami hajsu częstuje, ale już się wkurwiłem.
 
Zgoda, tylko trzeba rozmawiać o tym co jest możliwe, co już można zrobić. Rozmowa o tym co byśmy chcieli żeby było, albo jak to dawniej było super jest bez sensu.

Od czegoś trzeba zacząć, zabranie socjalu "od jutra" jest politycznie do zrobienia, to tylko kwestia wyników wyborów w poszczególnych krajach. Wyrzucenie religii ze sfer publicznych również (zakaz burek w szkołach itd.), ograniczenie w dawaniu obywatelstwa również. Do tego bezwzględny wylot za złamanie prawa, za nawoływanie do nienawiści itd..
Oni się z nas śmieją bo jesteśmy słabi, państwa są słabe, a powinni się bać policji jak ognia. Dlaczego mają tyle dzieci? Bo dostają na nie kasę, tata nie musi iść na budowę, bo na wszystko wystarczy.

Jak nie będzie darmowych obiadów to po co oni mają z tej Afryki tu przyjeżdżać ? Żeby iść na drugi dzień do roboty i przywitać się z łopatą. Jeśli będą wiedzieć, że czeka tu na nich ciężka praca to entuzjazm do podboju zniknie.
Szansę na to co napisałeś obecnie wnosi jedynie realizacja programu Konfederacji. Przeczytałeś wreszcie? :)
Czemu w państwie położonym w Palestynie mogą strzelać do nielegalnie przekraczających granice, a niedaleko dalej w wyzwolonej europie nie wolno?
nabój pokona 200 metrów w sekundę
 
No e wiem czy wrzucaliscie. Coś obawiają się lewaki afd w Niemczech. Zamach na chrupalle, weidel pod ochroną.
 
Szansę na to co napisałeś obecnie wnosi jedynie realizacja programu Konfederacji. Przeczytałeś wreszcie? :)
To, że ktoś coś ma w programie nie znaczy, że to zrealizuje. Konfederacja potrzebuje wewnętrznej zmiany, na dzisiaj to nie jest poważna partia, jedni tam budują fundament czegoś nowego i interesującego, ale inni niszą to cały czas bardzo skutecznie. Jak się ogarną to w następnych wyborach na nich zagłosuje.

To o czym pisze będzie zrealizowane, bo nie ma innego wyjścia, zrobią to pragmatyczni Niemcy (inni nie będą mieli jaj), żeby posprzątać syf jaki sami zrobili.
 
To nie są jakieś stare wypowiedzi, desperacko wyciągane, składane i publikowane pod naciąganą narrację (bo przypominam, że jeszcze żadne procesy nie ruszyły, nie mówiąc o wyrokach) właśnie teraz bo jest ostatnia prosta przed wyborami?

Te nerwowe, tetrycze podrygi Olejnik warczącej do Bosaka o wypowiedzi Korwina sprzed 200 lat (trafnych i prawdziwych) a teraz te, już żałosne, ataki w necie tylko mnie w tym utwierdzają.

Chcę tylko przypomnieć, że w pedofilii jest oficjalnie 1-0 dla PO z premią za martwe dziecko...

:fjedzia:
A widzisz, sam się dałem złapać na to, bo faktycznie to jakaś starsza wypowiedź. Czyli jednak szafa zamknięta na klucz, choć jeszcze tydzień został żeby coś chlapnąć..
 
To nie są jakieś stare wypowiedzi, desperacko wyciągane, składane i publikowane pod naciąganą narrację (bo przypominam, że jeszcze żadne procesy nie ruszyły, nie mówiąc o wyrokach) właśnie teraz bo jest ostatnia prosta przed wyborami?

Te nerwowe, tetrycze podrygi Olejnik warczącej do Bosaka o wypowiedzi Korwina sprzed 200 lat (trafnych i prawdziwych) a teraz te, już żałosne, ataki w necie tylko mnie w tym utwierdzają.

Chcę tylko przypomnieć, że w pedofilii jest oficjalnie 1-0 dla PO z premią za martwe dziecko...

:fjedzia:

Teraz dużo się mówi by chronić dane ofiar w kontekście ofiar pedofili. Jakby chroniono dane ofiar tak jak robiło to PO, to syn posłanki Filiks wciąż by żył, więc skończ pierdolić.

Natomiast Korwin otwarcie mówi o depenalizacji pedofili. Trzeba być zjebem by na tego śmiecia głosować. Trzeba mieć kręgosłup z gumy by wrzucić tego orędownika pedofili na biorącą jedynkę. Przypominam że największy pedofil z Pandora Gate jest zwolennikiem takiego samego prawa odnośnie pedofilii jak Korwin.


20231006_090858.jpg

20231006_091041.jpg

received_827126295810008.jpeg
 
Last edited:
Teraz dużo się mówi by chronić dane ofiar w kontekście ofiar pedofili. Jakby chroniono dane ofiar tak jak robiło to PO, to syn posłanki Filiks wciąż by żył, więc skończ pierdolić.

Natomiast Korwin otwarcie mówi o depenalizacji pedofili. Trzeba być zjebem by na tego śmiecia głosować. Trzeba mieć kręgosłup z gumy by wrzucić tego orędownika pedofili na biorącą jedynkę. Przypominam że największy pedofil z Pandora Gate jest zwolennikiem takiego samego prawa odnośnie pedofilii jak Korwin.


View attachment 79968
View attachment 79969
View attachment 79971
1-0 dla PO

Tam siedzą pedofile :kis:
 
Jakby chroniono dane ofiar tak jak robiło to PO, to syn posłanki Filiks wciąż by żył, więc skończ pierdolić.
Jakby matka nie robiła kariery tylko zajmowala się dziećmi to dziecko by żyło i taka jest prawda. Jakby nie dane tej ofiary to nigdy bym się nie dowiedział kogo nalezy tępić ze społeczeństwa.
Jakim potworem musi być ta Fliks, że zostawia swoje własne dzieci pod opieka ćpuna i pedofila. I nikt nie jest w stanie mnie przekonać, ze Ona o tym nie wiedziała.
Potem jeszcze śmierć syna wykorzystała do twitterowej wojenki i zasięgów zamiast zajać się drugim zgwałconym dzieckiem przez jej kolegę.
Prawdziwy podczłowiek, który zasługuje na pogardę i wszystko co najgorsze. Wlasne dziecko....
 
Last edited:
Back
Top