Polityka

Jakby matka nie robiła kariery tylko zajmieala się dziećmi to dziecko by zylo i taka jest prawda. Jakby nie dane tej ofiary to nigdy bym się nie dowiedział kogo nalezy tępić ze spoleczeństwa.
Jakim potworem musi być ta Fliks, ze zostawia swoje wlasne dzieci pod opieka ćpuna i pedofila. I nikt nie jest w stanie mnie przekonać, ze Ona o tym nie wiedziała.
Potem jeszcze śmierć syna wykorzystała do twitterowej wojenki i zasięgów zamiast zajać się drugim zgwałconym dzieckiem przez jej kolege.
Prawdziwy podczłowiek, który zasluguje na pogardę i wszystkonco najgorsze. Wlasne dziecko....
I tyle w temacie. Niepotrzebne podcasty z jutuba żeby rozgryźć tę tajemniczą sprawę :fjedzia:
 
To, że ktoś coś ma w programie nie znaczy, że to zrealizuje. Konfederacja potrzebuje wewnętrznej zmiany, na dzisiaj to nie jest poważna partia, jedni tam budują fundament czegoś nowego i interesującego, ale inni niszą to cały czas bardzo skutecznie. Jak się ogarną to w następnych wyborach na nich zagłosuje.

To o czym pisze będzie zrealizowane, bo nie ma innego wyjścia, zrobią to pragmatyczni Niemcy (inni nie będą mieli jaj), żeby posprzątać syf jaki sami zrobili.
Dla mnie nie ma szans, zeby Konfederacja sie oczyscila. Tam jest pare postaci, ktore sie wybijaja, ktore maja jasne i okreslone poglady. Wiesz mniej wiecej czego sie po nich spodziewac i to co mowia jest spojne i ma sens. Taka typowa prawica. Mentzen, Bosak, Sosnierz, Berkowicz, Winnicki. Ale cala reszta? Druidzi, magowie, zolnierze Chrystusa, samowyksztalceni naukowcy, foliarze i plaskoziemcy.
Nie napisałem, że Lewica po władzę. Nie kłam. Koalicja Obywatelska po władzę z koalicjantami pod butem w postaci Lewicy i Trzeciej Drogi. Pobożna Trzecia Droga będzie blokowała woke pomysły lewicy.
Nie da sie stworzyc koalicji bez przehandlowania czegos. Lewica bedzie niestety o czyms decydowac, a to przeciez taka konfederacja, tylko inaczej ubrana.
 
To, że ktoś coś ma w programie nie znaczy, że to zrealizuje.
Ani Ty, ani ja nie mamy działającej kuli jasnowidzenia. Program, projekty ustaw - to najważniejsze przesłanki, którymi powinniśmy się kierować przy próbie podjęcia decyzji o głosowaniu.
Konfederacja potrzebuje wewnętrznej zmiany, na dzisiaj to nie jest poważna partia, jedni tam budują fundament czegoś nowego i interesującego, ale inni niszą to cały czas bardzo skutecznie.
Konfederacja jest poważniejszą partią od wszystkich innych na naszej siermiężnej scenie politycznej ("taki mamy klimat"). To nie inni, mało znaczący coś niszczą, bo nie mają takiej siły, to Ci (odbiorcy/wyborcy), którym wydaje się, że tak jest - tak odbierają medialny przekaz.
Jak się ogarną to w następnych wyborach na nich zagłosuje.
Czyli w najlepszym przypadku, w związku z Twoim błędnym i zmanipulowanym odbiorem należy wyrazić nadzieję, że obecnie nie zagłosujesz na nikogo.
 
Dla mnie nie ma szans, zeby Konfederacja sie oczyscila. Tam jest pare postaci, ktore sie wybijaja, ktore maja jasne i okreslone poglady. Wiesz mniej wiecej czego sie po nich spodziewac i to co mowia jest spojne i ma sens. Taka typowa prawica. Mentzen, Bosak, Sosnierz, Berkowicz, Winnicki. Ale cala reszta? Druidzi, magowie, zolnierze Chrystusa, samowyksztalceni naukowcy, foliarze i plaskoziemcy.
Popatrzmy na to w ten sposób: masz małą partię z 11 posłami i już tych 11 jest "naciąganych" a teraz znajdź kolejnych 50 albo 100, relatywnie ogarniętych ludzi, którzy będą chcieli wystartować z list partii notorycznie upokarzanej i oczernianej przez media. No nie jest to łatwy orzech do zgryzienia. Może takich wariatów trudniej będzie popisom przekupić i przeciągnąć po wyborach do swoich partii? To jest chyba największe zagrożenie. Wszyscy mówią o jakiejś koalicji a wystarczy, że pis kupi sobie kilku po wyborach i większość znowu będzie. Nie wiem, tak sobie myślę :fjedzia:
 
Nie da sie stworzyc koalicji bez przehandlowania czegos. Lewica bedzie niestety o czyms decydowac, a to przeciez taka konfederacja, tylko inaczej ubrana.

I mam nadzieję, że będą handlowali takimi postulatami jak:
- likwidacja wykluczenia transportowego, czyli nowe linie autobusowe
- zamiast programu mieszkaniowego na kredyt 0 procent jak postuluje PO, te pieniądze przeznaczyć na budowę tanich mieszkań na wynajem jak w Austrii
 
Jak Ty byś chętnie karał za myślo-zbrodnię
:beczka:
Nie dlaczego?
Niech sobie latają gadają co chcą. Jeśli nie nawołują do przemocy to niech gadają co chcą.
Już bardziej ograniczałbym rynek reklamowy niż głoszenie poglądów politycznych np. Kredyty powinny być reklamowane po 22. BTW obejrzeć cały blok reklamowy to jest horror. Z każdym rokiem coraz głupsze .

W Korei Południowej za przejście się z flaga Korei Północnej można dostać bana na wjazd -jednak to nie dobra droga.

Mówię tylko że biedny Mentzen ma dużo roboty z pilnowaniem całego środowiska
 
I mam nadzieję, że będą handlowali takimi postulatami jak:
- likwidacja wykluczenia transportowego, czyli nowe linie autobusowe
- zamiast programu mieszkaniowego na kredyt 0 procent jak postuluje PO, te pieniądze przeznaczyć na budowę tanich mieszkań na wynajem jak w Austrii
Konstytucja, TK wyrok z 2007 roku
Eksmisja na bruk jest sprzexzna z konstytucją.
To kończy temat tanich mieszkań na wynajem
A to jak TK doszedł do takich wniosków na podstawie paru artykułów i czy o tym mowi konstytucja czy sędziowie chcieli przepchnąć swoje socjalistyczne poglądy (w końcu masa sędziów TK jest ze środowisk politycznych)?
Nie wiem ale sie domyślam

A odnośnie lini autobusowej. Zamienić 500 plus na zniżki plus 60% na autobusy, pociągi to będą nowe połączenia
 
Popatrzmy na to w ten sposób: masz małą partię z 11 posłami i już tych 11 jest "naciąganych" a teraz znajdź kolejnych 50 albo 100, relatywnie ogarniętych ludzi, którzy będą chcieli wystartować z list partii notorycznie upokarzanej i oczernianej przez media. No nie jest to łatwy orzech do zgryzienia. Może takich wariatów trudniej będzie popisom przekupić i przeciągnąć po wyborach do swoich partii? To jest chyba największe zagrożenie. Wszyscy mówią o jakiejś koalicji a wystarczy, że pis kupi sobie kilku po wyborach i większość znowu będzie. Nie wiem, tak sobie myślę :fjedzia:
Pewnie masz racje. I pewnie tak bedzie. Zawsze wymienieni przeze mnie panowie z Konfederacji moga isc w slady Dziambora jak juz maja dosyc.
I mam nadzieję, że będą handlowali takimi postulatami jak:
- likwidacja wykluczenia transportowego, czyli nowe linie autobusowe
- zamiast programu mieszkaniowego na kredyt 0 procent jak postuluje PO, te pieniądze przeznaczyć na budowę tanich mieszkań na wynajem jak w Austrii
Ale wiesz co sie mowi zazwyczaj o nadziei? To tak jak bys mi powiedzial, ze Konfederacja po wyborach bedzie sie tylko zajmowac reforma podatkow.
 
Zawsze miałem pana Janusza za trolla, ale on jest zwyczajnie, lekko jebnięty.
Scena z Ucha Prezesa po wizycie Macierewicza.
Kaczyński mówi: On jest wariatem czy jest normalny i robi z nas wariatów?

BTW jest gdzieś ta nagroda pół miliona funtów za udowodnienie że Hitler wiedział o Holokaust?
Ma ktoś źródło?
Bo pamiętam taka nagrodę w USA ale to było kilkadziesiąt tys $ i sąd nakazał wypłatę nagrody
 
Pewnie masz racje. I pewnie tak bedzie. Zawsze wymienieni przeze mnie panowie z Konfederacji moga isc w slady Dziambora jak juz maja dosyc.

Ale wiesz co sie mowi zazwyczaj o nadziei? To tak jak bys mi powiedzial, ze Konfederacja po wyborach bedzie sie tylko zajmowac reforma podatkow.
Myślę, że ze "starej" ekipy będzie ciężko kogoś kupić (chyba, że kilka lat w sejmowych ławach wystarczy do zupełnego zepsucia) ale wśród tych nowych, których ponoć wprowadzą to na pewno będzie kilku chętnych. No chyba, że ktoś wierzy w płaską Ziemię to wtedy nie przekupisz go już niczym, nie? :awesome:
 
- likwidacja wykluczenia transportowego, czyli nowe linie autobusowe
Typowe pierdolenie korposzczura i wykształciucha. Niech im jeszcze metro zrobią. 3/4 pracowników w Polsce to nie odjebane w koszulę bossa ulizańce popijające starbunia w drodze do biura a ludnośc wsi i miasteczek dojeżdżająca gdzieś do okolicznych zakładów pracy. Oni potrzebują tanich aut - tego złomu, który z płaczem hans sprzedawał, żeby o 6 rano dokulać się ze swoich popegeerowsk czworaków do hangaru w szczerym polu. Każ mu iść 3 kilometry do PKSu, który dzięki zlewaczałym idiotom będzie teraz kursował częściej, bo aż 3 razy dziennie. Potem tylko 5 kilometrów spaceru przez specjalną strefę ekonomiczną i już jest w domu, znaczy w robocie. Teraz skręcając meble dla ikei będzie bardzo się cieszył, że tak dbają o środowisko młodzi, wykształceni z dużych miast. A nawet może pomyśli żeby wziąć kredyt i zmienić pracę.
 
Typowe pierdolenie korposzczura i wykształciucha. Niech im jeszcze metro zrobią. 3/4 pracowników w Polsce to nie odjebane w koszulę bossa ulizańce popijające starbunia w drodze do biura a ludnośc wsi i miasteczek dojeżdżająca gdzieś do okolicznych zakładów pracy. Oni potrzebują tanich aut - tego złomu, który z płaczem hans sprzedawał, żeby o 6 rano dokulać się ze swoich popegeerowsk czworaków do hangaru w szczerym polu. Każ mu iść 3 kilometry do PKSu, który dzięki zlewaczałym idiotom będzie teraz kursował częściej, bo aż 3 razy dziennie. Potem tylko 5 kilometrów spaceru przez specjalną strefę ekonomiczną i już jest w domu, znaczy w robocie. Teraz skręcając meble dla ikei będzie bardzo się cieszył, że tak dbają o środowisko młodzi, wykształceni z dużych miast. A nawet może pomyśli żeby wziąć kredyt i zmienić pracę.
Zawsze mnie zastanawialo jak Czesi byli w stanie zaplanowac tak transport publiczny, ze tam da sie dojechac prawie wszedzie i prawie o kazdej porze. I da sie to spiac jakos finansowo.
 
F7rJoYVXIAAcpsw.jpeg
 
Masz coś więcej o tym?
tylko tutaj u gory nie ma nic o kolejach, ktore sa tam rewelacyjne i opisane ponizej.
i tutaj jeszcze takie cos znalazlem
 
tylko tutaj u gory nie ma nic o kolejach, ktore sa tam rewelacyjne i opisane ponizej.
Wyobrażasz sobie w Polsce stworzenie rozbudowanej sieci kolejowej?
Co nie zmienia faktu, że z okolicznych wsi muszą pepiki jakoś dojechać na stację
 
Konstytucja, TK wyrok z 2007 roku
Eksmisja na bruk jest sprzexzna z konstytucją.
To kończy temat tanich mieszkań na wynajem
A to jak TK doszedł do takich wniosków na podstawie paru artykułów i czy o tym mowi konstytucja czy sędziowie chcieli przepchnąć swoje socjalistyczne poglądy (w końcu masa sędziów TK jest ze środowisk politycznych)?
Nie wiem ale sie domyślam

A odnośnie lini autobusowej. Zamienić 500 plus na zniżki plus 60% na autobusy, pociągi to będą nowe połączenia

Nie, nie kończy. Idąc taką logiką to by kończyło temat wynajmu jako takiego. A rozmawialiśmy już o rozwiązaniach w przypadku niepłacących za wynajem, udajesz że tej rozmowy nie było?
 
Ale się libki zmobilizowały. A co powiecie o Holland broniacej Polańskiego?

Nic dobrego nie mam do powiedzenia na temat Holland. Czy Holland kandyduje z ramienia Platformy Obywatelskiej? Zasiadała kiedykolwiek w radzie liderów? Dostała jedynkę? Nie! Ona nawet nie kandyduje. Korwin natomiast ma biorącą jedynkę. Trzeba mieć logikę za kurwę by widzieć tu analogię.
 
Nic dobrego nie mam do powiedzenia na temat Holland. Czy Holland kandyduje z ramienia Platformy Obywatelskiej? Zasiadała kiedykolwiek w radzie liderów? Dostała jedynkę? Nie! Ona nawet nie kandyduje. Korwin natomiast ma biorącą jedynkę. Trzeba mieć logikę za kurwę by widzieć tu analogię.
Bo świta i światopogląd się nie liczą, tylko jedynki na listach?
 
Back
Top