Polityka


To już dzisiaj. :robertmakeup:
 
@Karateka@ dlaczego ryży jest takim chujem? Dlaczego?!
F7SYhmCWIAAMrC5.jpg
F7SYhzAWYAAT04H.jpg
 
@Karateka@ dlaczego ryży jest takim chujem? Dlaczego?!
View attachment 79470View attachment 79469
Miej litość dla upośledzonych!
Siedzi od tygodnia cicho, nic nie wrzuca, siedział flagi na marsz malowałX. Dzisiaj pomacha euro flagą, bo polska ble, zapomni o prawie pokrzyczy KON STY TU CJA i po weekendzie wjedzie walczyć z katotalibanem i faszystami z Konfederacji.
:lesnarhappy:
 
Serio ty jesteś aż tak infantylny, że myślisz, iż ci wszyscy ludzie są stąd? XD Ten suchar przytaczasz chyba już 3 raz, tak ci to siadło na łbie. Zresztą zostawiłem link do twoich wysrywów w poście powyżej. Wystarczy wejść i masz czarno na białym swój problem i kompelks z jakim funkcjonujesz.. Zdajesz sobie sprawę jak w piątki wygląda wylotówka z Katowic w kierunku na Pszczynę? Jak wyglądają największe polskie miasta w sezonie wakacyjnym, gdzie cały ten spęd wraca do siebie? Ty naprawdę uważasz, że we dużych miastach nie ma ludności napływowej z całej Polski, a zazwyczaj całego województwa, którym metropolia daje anonimowość? I po kiego mi wrzucasz ten niedojebany filmik z lewactwem z uniwerku? Przecież to samo można zmontować choćby w takim Poznaniu, gdzie ludzie leżeli ryjem na ziemi w geście solidarności z BLM i krzyczeli "I can't breathe!". Tak tak jakbyś to miasto oceniał przez poglądy Jaśkowiaka, Wrocław po Ukraińcach, a Kraków na podstawie wycieczek z Wysp. Ty sobie "na chłopski rozum" połączyłęś showbiznes, z ludźmi z Wiejskiej oraz jakieś ekstrema, które przyciąga duże skupisko ludzi i tak powstał twój mózg zwizualizował sobie to miasto. Przecież to jest mentalny ciemnogród, a ty przecież starasz się tutaj rżnąć oczytanego ze zdaniem na każdy temat, nie raz tłumacząc jakieś zjawiska, czy procesy przez zbiór komunałów. Tak jak z tym Braunem jego przedstawianiem historii, kiedy pociągnięty z język wciągnąłeś gila i skończyłeś błazenadę.
dobra już nie będę ciągnął przekomarzania ale no udowodniłeś że Warszawa nie ma dystansu do samego siebie.
Trochę prowokowałem @Karateka@ sucharami o prawnikach
Trochę prowokowałem nawet @Siwy25_1 sucharami o mieśniakach
@szplin o budowlańcach
ale ty zareagowałeś najbardziej emocjonalnie :korwinlaugh:
Tak na serio: hm. Każde miasto wojewódzkie ma swoje problemy, ale żadne miasto w Polsce nie wspiera finansowo tak mocno lewactwa jak Warszawa. Żadne Soroze nie są potrzebne, wystarczy Trzaskowski -dowalić Warszawie większe Janosikowe to się może mieszkańcy zbuntują.ale praktycznie nie wiem co musiałoby się stać w ratuszu aby coś sie zmieniło. Stary suchar, że wójtowie wydają na dziwki, Kościół i koks, a prezydenci miast na NGOsy i bankiety mówiąc o Polsce B.
Druga sprawa; no w wielu miastach wojewódzkich nie dzieje się dobrze, ale w żadnym mieście wojewódzkim nie ma tak mocnego przekonania o własnej wyjątkowości jak w Warszawie mimo, że nawet the economist nazwał to miasto jednym z najgorszych miast do życia w Europie. Nie dziwie się, że Tusk zaczął teraz mówić o Polsce B. Przecież zaczyna się mobilizowanie elektoratu PO starymi kłamliwymi opowieściami o Polsce B co działa na próżność wielu wyborców.

Nie uważam, że mam zadanie na każdy temat. Ba nawet myślę, że w przeciwieństwie do wielu Polaków pewnie gdyby brał udział w sondażu czy w sondzie ulicznej to odpowiadałbym najcześciej "nie mam zdania". Dlatego też zresztą mam problemy z wypełnianiem tych testów poglądów politycznych, chociaż też tam te pytania są nieprecyzyjne i mam wrażenie, że te strony są robione pod dane partie polityczne, ale to inna sprawa.

Jeszcze uważasz, że jeśli na jakiś post nie odpowiem to tchórzostwo. Boże człowieku. Czasami jak wieczorem zaglądam na powiadomienia (a wyłączyłem powiadomienia o polubieniach, są tylko te odpowiedziach) to wychodzi czasami ponad 20 -jest wtedy metoda entliczek pentliczek komu odpowiadać, odrzucając skrajności, ludzi z mega dawką emocjonalną w postach, a jak ktoś jest chamski to ląduje w ignorach, chociaż jak zaczeła się z kimś rozmowa o ideologii, pomysłach, a nie politykach, osobach to staram się ciągnąć rozmowę
1696152939240.png


Odnośnie Brauna i jego kariera w Uważam Rze Historia za czasów orła wszechczasów wyroczni polskiej prawicy Rafała Otoka Franckiewicza. Ah ta jego wersja historii przypomina mi takie powiedzonko, że jedni widzą pojedyncze drzewa a inni cały las.
Histmag, legenda internetu, powstał zanim internet był tak powszechnie dostępny jak teraz
TO romantyzowanie przedwojennej Polski przez polską prawicę to już chyba każdy zna?

Ciesze się, że teraz Braun spotyka się z AFD i jednocześnie mówi "NIE BEDA NIEMCY I ŻYDZI UCZYLI NAS HISTORII" -mam nadzieje, że Bosak zbije piątkę z Eriką Steinbach, którą za czasów LPRu nazywał niezbyt ładnie. To jest trochę tak jakby Olszański z Jabłońskim spotkali się z fanklubem Bandery na Ukrainie. Ale oczywiście wiadomo SŁUCHAĆ WYCIE ZNAKOMICIE. Przypomina mi się spotkanie Petru z Mentzenem w Poznaniu.
Petru: wyborcy chcą słyszeć konkrety
Mentzen: chcecie słuchać konkretów
Publiczność: nie :korwinlaugh::roberteyeblinking:

O tym jaki katolik i wolnościowiec z tego Brauna -wyśmiewałem to wielokrotnie.

Po prostu tak samo jak na lewicy ludzie chcą dymów, igrzysk, latania z "merytorycznymi" maczugami -tak samo prawica tego oczekuje budując debatę publiczną oparto retoryce tik tokowej i memowej z kontrami: Mentzen głupotę powiedział.
A ten wasz Tusk to...

Ja nie jestem zaangażowany politycznie, uważam że nie ma partii w Polsce godnej zaufania, obserwuje polską politykę bardziej jak serial, patrze na to z boku dlatego widzę więcej.
Dlatego hm: cieżko nie zauważyć wtedy, że cześć nawet wyborców Konfederacji pod względem głosowania nie różni się dużo od wyborców Hołowni, a sondaże pokazują co pokazują.
Oczywiście dużo im brakuje do żelaznego elektoratu PO, który jest śmiertelnym zagrożeniem dla Polski, ale no kult Memtzena, Bosaka, Brauna, którzy są bronieni za wszelką cenę -sorry ale trudno nie robić sobie z tego beki. Gdyby była ordynacja preferencyjna to nie zaznaczyłby Konfederacji jako ostatniej partii ale ludzie bądźmy poważni i nie mówmy, że kabarety to opera. Gwałt na rozumie Gietrzwałd, 100 ustaw do których już nie przyznaje się Mentzen, śmieszne prawybory, kłopoty nawet z NIP, Bosak z gospodarką narodową, Braun wolnościowiec katolik z kolegami "SRAĆ NA BIBLIE" i niektórzy faszyści z Ruchu Narodowego z segregacją rasową i rejestrem gejów. Już o WIlkach, Berkowiczach nie wspominając :waldeklaugh::siuu:
Na forum jest @Karateka@ od bycia antyfanem Konfederacji, nie będe mu robił konkurencji, ale badzmy poważni. TO nie jest nowa jakość tylko stary UPR, z gimnazjalnym liberalizmem gospodarczym, tylko zmieszanym z utopistami narodowcami. Jeszcze gorzej bo narodowcy mocniej wpływają na Korwinistów, nawet mająć mniejsze poparcie społeczne mają więcej posłów...
Nawet fragmenty debaty Mentzen vs Petru to pokazały:
Mentzen: jakiś próg zadłużenia nie jest niebezezpieczny dla Polski
Petru: ale wszystko zależy od wiarygodności Polski
Mentzen: ja PISAŁEM DOKTORAT, JA MAM DOKTORAT JA WIEM

To odpowiedź w stylu Balcerowicza...

No sorry, trudno nie zauważyć braków w tej partii, w ich przekazie, to jest jak Nigel Farage w UK...

Ostatnio też u Lubeckiej rzeczniczka Konfederacji czy RN:
Lubecka: wyjdziemy z UE a strefa Schengen, wspólny rynek
Rzeczniczka: jak to? Podpisujemy umowę z UE i mamy strefe Schengen. Co to za problem? Norwegia nie jest w UE :siuu:
Tylko Norwegia płaci za korzystanie ze wspólnego rynku.

Przecież elektorat Konfederacji przełknął nawet tą śmieszną ustawę o wolności słowa w internecie autorstwa Wawera i WIlka, która jest śmiechem na sali, prawniczą odpowiedzią na 50 twarzy Greya.
Wierzysz, że wprowadzenie tego jest wykonalne? CHyba jakby w sądach pracowała AI...
 
Sumienie powinno sie odzywac tylko u tych, ktorzy prawde historyczna probuja falszowac.

Dzieki. Z tego co czytam nie jest do konca pewne czy sami sie zglosili na ochotnikow czy zostali wyznaczeni przez gestapo.
Bo tak szczerze to już chciałeś pojechać, że to fejk? A co powiesz o Jedwabnem?
 
Tak będzie jak wygra Platforma Obywatelska:

Żelazny elektorat Po jest zagrożoniem dla demokracji.
Praktycznie zaakceptują wszystko, wszystkie rewolucję poglądowe, latanie od ściany do ściany byle Kaczyński nie rządził i jednocześnie zaakceptowaliby przejście Kaczyńskiego do PO.
To jest niebezpieczne jeśli wyborcy tak mało wymagają od własnej partii, emocje über alles.
Zaakceptowują droższy prąd bo Zieloni mówią że atom to zło, droższe mieszkania przez kredyt 0%, nawet ludzi Kaczyńskiego na listach jak Kowal, Poncyljusz...
Amok i przekonanie o zagrożeniu od legendarnej Polski B oraz armii Rydzyka
Jak Tusk im powie aby zjedli ogórki i popili mlekiem to zrobią to i jeszcze będą się cieszyli
 
Back
Top