Polityka

View attachment 79313

jerzy-klan.gif
Strasznie się uruchomiłeś przed wyborami :mamed:
 
Aż tak Cię dupa swędzi?

No i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty w ogóle rozum i godność człowieka?Ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie, chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz, możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę

1695992086833.png
 
No i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty w ogóle rozum i godność człowieka?Ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie, chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz, możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę

View attachment 79315
Nie dociekam czy masz się za papieża czy za papierzaka, ale żeby tak się rwać na marsz pedałów i cuckoldów ::clintdis::
 
I twoje smutne pierdolenie z jednego szablonu. Gdzie takie kompleksy hodują?:tysoncoffe:
Oprócz zawodników MMA najmniejszy dystans do siebie mają prawnicy i mieszkańcy Warszawy, jeszcze kibole/kibice piłkarscy są specyficzni. A jakby trafić na prawnika, zawodnika MMA, który mieszka w Warszawie -DYMY :waldeklaugh::blahblahblah::corn:
I bardzo dobrze, dzięki temu jest zabawniej :roberteyeblinking:
 
to jest właśnie ciekawe, dlaczego Polacy tak dużo pracują. Ba: na początku XXI wieku było jeszcze więcej (głównie darmowych nadgodzin..). Jest wiele przyczyn dlaczego tak to wygląda i od tego memicznego Januszexu aż po korpo pracy jest dużo, ale nie zawsze produktywnie.
Pracownicy oszukujący pracodawców, pracodawcy oszukujący pracowników -to jeszcze komuna jest w umysłach wielu osób z podejściem,że na uczciwości to jeszcze nikt nie zyskał...
 
Oprócz zawodników MMA najmniejszy dystans do siebie mają prawnicy i mieszkańcy Warszawy, jeszcze kibole/kibice piłkarscy są specyficzni. A jakby trafić na prawnika, zawodnika MMA, który mieszka w Warszawie -DYMY :waldeklaugh::blahblahblah::corn:
I bardzo dobrze, dzięki temu jest zabawniej :roberteyeblinking:
Dystans mam duży, ale jak średnio 2 razy w tygodniu czytam to twoje smutne pierdolenie, które ma być niby jakimś pstryczkiem/żartem/dygresją czy co tam sobie w bani ułożyłeś to wyczuwam potężne zakompleksienie, które skutkuje przypływem zażenowania. :siuu:
 
Nie no ludzie, bez jaj.
Konfederacja nie wie jak działa inflacja...

View attachment 79398

Admin posłużył się typowym korwinizmem.

Korwinizm - zabieg językowy oparty na porównaniu lub metaforze, polegający na użyciu pozornie logicznej i celnej riposty, mający na celu czarowanie i powodowanie zachwytu z klaskaniem po udach u przygłupów elektoratu Konfederacji, tym że pan Janusz MASAKRUJE lewaka.
 
Dystans mam duży, ale jak średnio 2 razy w tygodniu czytam to twoje smutne pierdolenie, które ma być niby jakimś pstryczkiem/żartem/dygresją czy co tam sobie w bani ułożyłeś to wyczuwam potężne zakompleksienie, które skutkuje przypływem zażenowania. :siuu:
Warszawa Polska Z. Powinni otoczyć to miasto murem, a przed wjazdem napisać: wjeżdżasz tylko na swoją odpowiedzialność strefa skrajnej demoralizacji i BTW jebać Legie Warszawę :korwinlaugh: :roberteyeblinking:
 
Admin posłużył się typowym korwinizmem.

Korwinizm - zabieg językowy oparty na porównaniu lub metaforze, polegający na użyciu pozornie logicznej i celnej riposty, mający na celu czarowanie i powodowanie zachwytu z klaskaniem po udach u przygłupów elektoratu Konfederacji, tym że pan Janusz MASAKRUJE lewaka.
A karatekowanie?
Hołowniczyzmy?
 
Back
Top