Polityka

Ależ desperacja podszyta nienawiścią do kobiet, aby tylko się do czegokolwiek przyczepić. Rozumiem, że Ty w życiu nikogo nie przeprosiłeś, bo byś się upokorzył. Wcale mnie to nie dziwi - typowa etyka korposzczurów. Wiem, że ta Pani jest dla Ciebie jak drzazga pod paznokciem i najchętniej byś ją zaszczepił, ale się zachowuj... byle jak, ale się zachowuj, bo to, co napisałeś, byłoby po prostu żałosne dla każdej "osoby ludzkiej", stosując Twoją terminologię.

Nie przeprasza się za rzeczy z których jest się dumnym. Zajączkowska i konfederaci teraz pierdolą, że bardzo dobrze powiedziała. Jeśli bardzo dobrze to dlaczego przeprosiła?

1) Jak przepraszasz mimo, że zrobiłeś dobrze to się upokarzasz.

2) Jak szczerze przepraszasz gdy zrobiłeś źle, to robisz słusznie przepraszając.

3) Jak zrobiłeś źle, przepraszasz a później głosisz wszem i wobec że dobrze zrobiłeś to jesteś fałszywą kurwą.
 
380328351_325111266735632_8966101654469613020_n.jpg
 
Nie przeprasza się za rzeczy z których jest się dumnym. Zajączkowska i konfederaci teraz pierdolą, że bardzo dobrze powiedziała. Jeśli bardzo dobrze to dlaczego przeprosiła?

1) Jak przepraszasz mimo, że zrobiłeś dobrze to się upokarzasz.

2) Jak szczerze przepraszasz gdy zrobiłeś źle, to robisz słusznie przepraszając.

3) Jak zrobiłeś źle, przepraszasz a później głosisz wszem i wobec że dobrze zrobiłeś to jesteś fałszywą kurwą.
Możliwe, że po prostu przeprosiła widzów za zniżenie się do poziomu konwencji tego programu, nie wiem. Gdybym uczestniczył w takim cyrku, będąc atakowanym w tak prymitywny sposób przez prowadzącego i pozostałych uczestników, to też mógłbym w pewnym momencie się zdenerwować i nie wytrzymać a przez to powiedzieć coś niemiłego. Oczywiście też bym po chwili przeprosił - bo tego wymaga kultura, czego żaden lewak oczywiście nie zrozumie, co nie jest znowu jakąś wielką niespodzianką.

Przeprasza się za różne rzeczy: mniejsze głupstwa, większe przewinienia, bo jest się kulturalnym człowiekiem lub czasem, żeby komuś mniej inteligentnemu nie było przykro (wszystko też musi mieć jednak granice) i nie czyni to z nikogo fałszywej kurwy. Dzisiaj w mailu napisałem, że przepraszam, iż nie odpisałem wcześniej, chociaż wcale nie było mi przykro, więc nazwiesz mnie fałszywą kurwą, tak? A zatem jeśli kiedykolwiek przeprosiłeś kogoś, ale nie do końca byłeś przekonany o swojej winie lub zrobiłeś to z innego powodu - to wiedz, że jesteś fałszywą upokorzoną kurwą, w dodatku do potęgi hipokryzji - i proponuję, żebyś w ten sam sposób zwracał się do swoich bliskich, jeżeli kiedykolwiek popełnili ten godny potępienia czyn.

Trzeba mieć niezły bałagan w obszarze moralności albo być chorym z nienawiści, żeby wymyślać takie wynaturzone twierdzenia, że przepraszanie jest upokarzaniem się. Upokorzeniem jest raczej sam występ w Tusk Vision Network, ale już mniejsza o to.
 
Możliwe, że po prostu przeprosiła widzów za zniżenie się do poziomu konwencji tego programu, nie wiem. Gdybym uczestniczył w takim cyrku, będąc atakowanym w tak prymitywny sposób przez prowadzącego i pozostałych uczestników, to też mógłbym w pewnym momencie się zdenerwować i nie wytrzymać a przez to powiedzieć coś niemiłego. Oczywiście też bym po chwili przeprosił - bo tego wymaga kultura, czego żaden lewak oczywiście nie zrozumie, co nie jest znowu jakąś wielką niespodzianką.

Przeprasza się za różne rzeczy: mniejsze głupstwa, większe przewinienia, bo jest się kulturalnym człowiekiem lub czasem, żeby komuś mniej inteligentnemu nie było przykro (wszystko też musi mieć jednak granice) i nie czyni to z nikogo fałszywej kurwy. Dzisiaj w mailu napisałem, że przepraszam, iż nie odpisałem wcześniej, chociaż wcale nie było mi przykro, więc nazwiesz mnie fałszywą kurwą, tak? A zatem jeśli kiedykolwiek przeprosiłeś kogoś, ale nie do końca byłeś przekonany o swojej winie lub zrobiłeś to z innego powodu - to wiedz, że jesteś fałszywą upokorzoną kurwą, w dodatku do potęgi hipokryzji - i proponuję, żebyś w ten sam sposób zwracał się do swoich bliskich, jeżeli kiedykolwiek popełnili ten godny potępienia czyn.

Trzeba mieć niezły bałagan w obszarze moralności albo być chorym z nienawiści, żeby wymyślać takie wynaturzone twierdzenia, że przepraszanie jest upokarzaniem się. Upokorzeniem jest raczej sam występ w Tusk Vision Network, ale już mniejsza o to.
1695845713611.png
 
O co Ty. SLD jak rządziło, wcale nie było takie lewicowe jakby nazwa wskazywała. Największe zagrożenie to Woke Biedronie kopiujący wszystko co najgorsze z Ameryki.

Myślę, że tak się boisz Tuska, że mógłbyś na PiS zagłosować. Te spoty PiSu o Tusku wyglądają jakbyś je reżyserował:)
Śmiszek z Biedroniem ładnie wplątali się w kampanie wyborczą we Finnlandii z tą darmową aborcją xD
Czarzasty popiera pomysł Śmiszka o zmianie płci na życzenie wśród nieletnich...

Gdybym ja reżyserował spoty PiSu to dawałbym zdjęcia sędziego na telefon z Amber Gold jako dowód mentalności zamiatania afer pod dywan oraz innych orłów prawa od spotkań z politykami PO ze skandalicznymi tekstami o podwyższaniu kar za pedofillie i zabójstwo "bo na pierwszym roku prawa uczą, że NIEUCHRONNOŚĆ KARY jest ważniejsza niż WYSOKOŚĆ" -nie wiem czy na prawie uczą też tego, że nie ma jednej recepty na problemy, która będzie działała w każdym kraju :roberteyeblinking: Już pomijając fakt, że coś wątpie aby Trynkiewicza odstraszyła nieuchronność kary, bo przecież Policja ma dość dużą wykrywalność zabójstw, ba nawet w wiezieniach lądują teraz osoby, które zabiły w latach 90 -tak wiem, że to nie wina sędziów, że Trynkiewicz dostał 25 lat więziennia tylko to winna polityków, którzy w fatalny sposób przeprowadzili zawieszenie wykonywania kary śmierci....


Też miałbym pomysł, żeby zrobić spot "warto wspierać Polskę B" i...
... dać zdjęcie Warszawy oraz Trzaskowskiego :korwinlaugh:
Oj ta legendarna narracja PO "gdyby nie Polska B" -oni naprawdę mają jakieś poczucie wyższości, a ta można na tyle sposób ripostować:siuu:
Sam żelazny elektorat PO rodem z tego odcinka Ucha Prezesa można nazwać Polską B. Ludzie skrajnie niebezpieczni, pełni uprzedzeń, kosmopolici którzy zagranicą byli pewnie głównie w hotelu w Egipcie :waldeklaugh:
Mam wręcz wrażenie, że gdyby Kaczyński odszedł na emeryturę to ci ludzie straciliby sens życia
 
Last edited:
Kuźwa: olimpiada im się marzy: będą oficjalnie rywalizowali o organizacje. To są żniwa korupcji i wydawanie kasy na to aby fani Urbexu mieli co robić.
Oh pamiętam jeszcze przed EURO2012 tekst: będzie EURO to będą więksi inwestorzy w polskiej piłce będzie masa turystów w Polsce...
Co najlepsze podczas EURO2012 kasa z biletów szła do UEFA. Na olimpiadzie pewnie podobny schemat...


"mamy najtańsze paliwo w UE" :korwinlaugh::roberteyeblinking:
Jak to było: jak stopniuje się słowo kłamstwo?
Kłamstwo, większe kłamstwo, statystyka :siuu:
 
Sam żelazny elektorat PO rodem z tego odcinka Ucha Prezesa można nazwać Polską B. Ludzie skrajnie niebezpieczni, pełni uprzedzeń, kosmopolici którzy zagranicą byli pewnie głównie w hotelu w Egipcie :waldeklaugh:
Mam wręcz wrażenie, że gdyby Memcen i JKM odszedł na emeryturę to ci ludzie straciliby sens życia.
Brutalny atak na osobę karatecką.
:lesnarhappy:
 
Możliwe, że po prostu przeprosiła widzów za zniżenie się do poziomu konwencji tego programu, nie wiem.

Albo kłamiesz albo nie wiesz o czym piszesz.

Zajączkowska: Przeprosiłam.
Olejnik: Nie słyszałam
Zajączkowska: Powiedziałam, że przepraszam.
Olejnik: Za co pani przeprasza?
Zajączkowska: Za użycie takiego określenia.
Olejnik: Jakiego określenia?
Zajączkowska: Że rozmawiam z blondynką.
Olejnik: Dziękuję bardzo.
Zajączkowska: Bardzo proszę.

Gdybym uczestniczył w takim cyrku, będąc atakowanym w tak prymitywny sposób przez prowadzącego i pozostałych uczestników, to też mógłbym w pewnym momencie się zdenerwować i nie wytrzymać a przez to powiedzieć coś niemiłego.

Atakowana wypowiedziami liderów jej partii! Okropny atak!


Oczywiście też bym po chwili przeprosił - bo tego wymaga kultura, czego żaden lewak oczywiście nie zrozumie, co nie jest znowu jakąś wielką niespodzianką.

Przeprosił byś, a później byś mówił że zrobiłeś dobrze mówiąc to za co przeprosiłeś? Przecież to robienie kurwy z logiki. Mistrzynią świata w takim zachowaniu jest Maja Stasko. Najpierw rzuca burgerem, później przeprasza, a następnie udostępnia posty o tym że bardzo dobrze zrobiła rzucając burgerem. Zajączkowska może przybić piątkę Staśko.
 
Last edited:
Gdybym ja reżyserował spoty PiSu to dawałbym zdjęcia sędziego na telefon z Amber Gold jako dowód mentalności zamiatania afer pod dywan oraz innych orłów prawa od spotkań z politykami PO ze skandalicznymi tekstami o podwyższaniu kar za pedofillie i zabójstwo "bo na pierwszym roku prawa uczą, że NIEUCHRONNOŚĆ KARY jest ważniejsza niż WYSOKOŚĆ" -nie wiem czy na prawie uczą też tego, że nie ma jednej recepty na problemy, która będzie działała w każdym kraju :roberteyeblinking: Już pomijając fakt, że coś wątpie aby Trynkiewicza odstraszyła nieuchronność kary, bo przecież Policja ma dość dużą wykrywalność zabójstw, ba nawet w wiezieniach lądują teraz osoby, które zabiły w latach 90 -tak wiem, że to nie wina sędziów, że Trynkiewicz dostał 25 lat więziennia tylko to winna polityków, którzy w fatalny sposób przeprowadzili zawieszenie wykonywania kary śmierci....

Szkoda, że ich nie robisz ;( PO miałoby wygraną w garści. Ludzi nie obchodzi wymiar sprawiedliwości. To temat dla politycznych nerdów. A szkoda, bo akurat tutaj zdecydowanie PiS dokonało rzeczy haniebnych.
 
Szkoda, że ich nie robisz ;( PO miałoby wygraną w garści. Ludzi nie obchodzi wymiar sprawiedliwości. To temat dla politycznych nerdów. A szkoda, bo akurat tutaj zdecydowanie PiS dokonało rzeczy haniebnych.
oj to już nawet Gwiazdowski przyznał, że PiS mówiąc o wymiarze sprawiedliwości obudził dużo uśpionego elektoratu, a liczba spraw w sądach (przecież sprawy karne to jest ułamek) i dziwne zachowania sędziowskie nie są rzadkie dlatego KOD okazał się kompletną porażką...
Chociaż fakt faktem sprawa sędziego na telefon od Amber Gold i rektora Uniwersytetu Toruńskiego jest tak cicha, a to są afery rodem z republiki bananowej. I jeszcze sędziowie sądu najwyższego powinni dostać miotły w prezencie za to, że potrafią zamiatać sprawy pod dywan: nie rozumiem jak po takiej aferze ten sędzia nadal orzeka...
Jeszcze ten rektor UT który zgodził się być sędzią TK na zapas w 2015 roku: kurczę. Ile wpisów oburzenia orłów prawa o tym, że osoba o takie etyce jest rektorem możesz znaleźć?
Tyle samo co wekslach PSLu czyli mniej niż zero...

Druga sprawa: uważasz, że protesty przeciwko podwyższaniu kar dla pedofilów oraz morderców to coś co nie oburza społeczeństwa?
Gdybym rządził w TVP to wydałbym dekret: dawać prezesa tęczowej organizacji sędziów oraz Tuleye ile wlezie. Zapraszać ich, program telewizyjny im dać. Niech pokemony zapraszają innych pokemonów -tyle cytatów byłoby do wycinania, tyle samozaorania :roberteyeblinking:

Jeszcze dałbym taki program: Ikononowicz vs JKM albo Śpiewak vs Sommer -byłaby kolekcja mitów od lewa do prawa :waldeklaugh:
 

dokładnie konferencja w Wannsee, której skutkiem była eksterminacja Żydów pełnej krwi chociaż w praktyce było inaczej...
Co ciekawe w Ausschwitz było dużo Polaków bez żadnych korzeni żydowskich, ba nawet filmik z wywiadem z byłym więźniem Ausschwitz mówiącym, że on tam żadnego Żyda nie widział został usunięty z fejsa za...
...mowę nienawiści -paranoja:siuu:

Warszawa i górale to najdziwniejsze co jest w Polsce :waldeklaugh:
 
Szkoda, że ich nie robisz ;( PO miałoby wygraną w garści. Ludzi nie obchodzi wymiar sprawiedliwości. To temat dla politycznych nerdów. A szkoda, bo akurat tutaj zdecydowanie PiS dokonało rzeczy haniebnych.
Przez te haniebne rzeczy rozumiesz wpierdolenie nadmiarowych trybunałów przez platfusów?
 
Przez te haniebne rzeczy rozumiesz wpierdolenie nadmiarowych trybunałów przez platfusów?

Zatwierdzenie nowych przez prezydenta, który miał stać na straży konstytucji. Wyjebanie wszystkich bezpieczników. Rozwalenie TK, SN, KRS i upolitycznienie prokuratury. Stworzenie Izby Dyscyplinarnej SN, która faktycznie jest osobnym sądem.
 
Sonmner powinien kandydować.


zobaczyć debatę Sommer vs Nitras/Szczerba: studio wybuchłoby od IQ :antonio:

A na poważnie to niestety im dalej na wschód tym większy smród odnośnie kultury jazdy samochodem i to bez względu jaki to samochód o czym świadczą gwiazdy TVNu. Kraśko i Wojewódzki za swoje wyczyny powinni w ramach prac społecznych sprzątać parki to może czegoś by się nauczyli. Oj solidnie bym naśmiecił jeśli bym wiedział, że Wojewódzki na drugi dzień musiałby to sprzątać :korwinlaugh::roberteyeblinking::robertmakeup:

Nawet nie wiadomo jak z tym walczyć
 
Zatwierdzenie nowych przez prezydenta, który miał stać na straży konstytucji. Wyjebanie wszystkich bezpieczników. Rozwalenie TK, SN, KRS i upolitycznienie prokuratury. Stworzenie Izby Dyscyplinarnej SN, która faktycznie jest osobnym sądem.
Wciąż nie potrafisz przełknąć tej żaby, że to tuskowe platfusy rozpoczęły burdel
 
Wciąż nie potrafisz przełknąć tej żaby, że to tuskowe platfusy rozpoczęły burdel
i sprawcy tego zamieszania spokojnie sobie żyją, zero krytyki ze strony środowiska prawniczego. Rektor Andrzej Sokala -to nic nikomu nie mówi mimo że to miał być sędzia na zapas. Może dlatego, że Uniwersytet Toruński masowo wykupuje prenumeratę wyborczej, łatwo sobie kupić dobry PR i milczenie orłów prawa...

Teraz przemilczają weksle PSLu: weksel zabezpieczający poglądy człowieka -bananowe standardy...
 
Albo kłamiesz albo nie wiesz o czym piszesz.

Zajączkowska: Przeprosiłam.
Olejnik: Nie słyszałam
Zajączkowska: Powiedziałam, że przepraszam.
Olejnik: Za co pani przeprasza?
Zajączkowska: Za użycie takiego określenia.
Olejnik: Jakiego określenia?
Zajączkowska: Że rozmawiam z blondynką.
Olejnik: Dziękuję bardzo.
Zajączkowska: Bardzo proszę.
Czy to cokolwiek zmienia w kontekście całości mojej wypowiedzi? Czy się tylko uczepiłeś w stylu pani Olejnik jednego wyciętego zdania, na którego końcu napisałem - nie wiem?

Atakowana wypowiedziami liderów jej partii! Okropny atak!
Proszę, nie graj głupa, trzymajmy jakiś poziom i niech to nie będzie poziom Moniki "wolne media" Olejnik. Pytania z wyjętymi z kontekstu zdaniami, niemające nic wspólnego z merytoryką, a mające na celu jedynie wyprowadzenie odpowiadającego z równowagi. Też mogę zrobić "debatę" i pytać Boryska lub Kingę - dlaczego Herr Donald tak ochoczo promował gwałcicieli z homoseksualnej bojówki Homokomando, czy osobiście wydawał rozkazy i wskazywał, kogo mają gwałcić, czy komuś to zlecał itp. Tylko należałoby się zastanowić czy rzeczywiście można nazwać takie coś "debatą wyborczą", według mnie - nie.

Przeprosił byś, a później byś mówił że zrobiłeś dobrze mówiąc to za co przeprosiłeś? Przecież to robienie kurwy z logiki. Mistrzynią świata w takim zachowaniu jest Maja Stasko. Najpierw rzuca burgerem, później przeprasza, a następnie udostępnia posty o tym że bardzo dobrze zrobiła rzucając burgerem. Zajączkowska może przybić piątkę Staśko.
Po pierwsze czy ona osobiście teraz mówi, że dobrze zrobiła, czy próbujesz przypisać jej wypowiedzi innych osób? Po drugie, nawet jeśli tak jest, to i tak nie widzę tu żadnej sprzeczności. Przeprosiła, ponieważ tego wymaga się od kulturalnego człowieka w takiej sytuacji (debaty publicznej), jednakże to na pewno nie zmienia to faktu, iż uważa tamtą panią za nierozgarniętą blondynkę, zresztą słusznie. I nie mieszaj w to Staśko rzucającą burgerami, litości chłopie.

olejnik_urban_rs.jpg
 
Back
Top