Polityka

1676978594195.png
 
Dalej brniesz, a przykład miasta 15 minutowego to kwintesencja Twojego oszolomstwa. Dalej się upieraj że nie straszysz, a wrzucasz post, zgodnie z którym idealne 15 minutowe miasto to Auschwitz
Tylko skończony dureń będzie przerysowanie i celowe przejaskrawienie jalichś aspektów rzeczywistości odbierał zero jedynkowo, a Twój idiotycznykomentarz
Ty nie kłamiesz, Ty uwierzyłeś w kłamstwa innych i je rozprzestrzeniasz.
Wciąż nie podałeś ani jedbegi, rzekomego kłamstwa, które niby to rozprzestrzeniam. Plany raportu miast są jawne, na inne podejmowane decyzje zwracałem uwagę i oczywiście ni słówkiem się o tym nie zająkniesz. Pierdolisz tylko głupoty i umacniasz tu wszystkich w przekonaniu, że jesteś zwykłym tzw pożytecznym idiotą, wytresowanym debilem
 
Tylko skończony dureń będzie przerysowanie i celowe przejaskrawienie jalichś aspektów rzeczywistości odbierał zero jedynkowo, a Twój idiotycznykomentarz

Wciąż nie podałeś ani jedbegi, rzekomego kłamstwa, które niby to rozprzestrzeniam. Plany raportu miast są jawne, na inne podejmowane decyzje zwracałem uwagę i oczywiście ni słówkiem się o tym nie zająkniesz. Pierdolisz tylko głupoty i umacniasz tu wszystkich w przekonaniu, że jesteś zwykłym tzw pożytecznym idiotą, wytresowanym debilem
Twoim kłamstwem jest brak wiary w jedyną słuszną prawdę
 
Z niego taki kurwa prawnik,że ostatnio jakaś znajoma adwokat pisała mu pozew-straszak,bo jakiś typ go nazwał "płatnym propagndystą" na tt.
Drugi Misiewicz,po prostu wiedział komu się nastawić,a kompetencji zero.

Może nie ze wszystkim się z Wiechem zgadzam, ale to nie jest tak, że jak ktoś jest prawnikiem to bierze wszystko jak leci. Ba nawet ci słynniejsi prawnicy w środowisku. Bym musiał sobie przypomnieć jaka to była sprawa ale słynny adwokat Mazura, Fryzjera też raz sam się nie bronił.
Jeśli jakiś prawnik bierze absolutnie wszystko to znaczy, że jeszcze nie wyrobił sobie marki...
Ba ogólnie jak ktoś coś komuś coś zleca -to nie oznacza też że sam tego nie potrafi :korwinlaugh:


Nie wiem czy Wiech zakończył naukę ukończeniu prawa, ale taka ciekawostka ładniej opowiedziana: ci prawnicy bez praktyki naprawde mało wiedzą :iamdone:


Wiech na pewno ładnie zagotował towarzystwo Warzechowo-Wilkowe kopiujące bezmyślnie nawet tweety amerykańskich republikanów jednocześnie wyśmiewając to, że w USA biorą za to niezłe $$$ a w Polsce tylko pensja dziennikarska :waldeklaugh:

To bawi i smuci jednocześnie, bo pokazuje, że zarówno polskie lewactwo (kopiowanie na ślepo argumentów zachodniej lewicy) i prawactwo dużo się nie różni...
 
Może nie ze wszystkim się z Wiechem zgadzam, ale to nie jest tak, że jak ktoś jest prawnikiem to bierze wszystko jak leci. Ba nawet ci słynniejsi prawnicy w środowisku. Bym musiał sobie przypomnieć jaka to była sprawa ale słynny adwokat Mazura, Fryzjera też raz sam się nie bronił.
Jeśli jakiś prawnik bierze absolutnie wszystko to znaczy, że jeszcze nie wyrobił sobie marki...
Tu chodziło o straszak bo go random w necie pocisnął.
Nie wytrzymał hejtu jak nasi gladiatorzy,którzy chcieli ip userów.
Do czegoś takiego nie potrzebował żadnego adwokata teoretycznie samemu posiadając wiedzę prawną.
 
Miałem nadzieję na więcej konkretów z ust Grandpa Joe.
Zwykle paplanie 'ku pokrzepieniu serc', zwykły patos - jak to zazwyczaj w kierunku Polaków, po prostu zwykła chujnia :fjedzia:
 
Zarządzanie polityką energetyczną :waldeklaugh:

Studiował prawo, specjalizując się w prawie energetycznym. Teraz kończy doktorat o wpływie prawa i instytucji UE na bezpieczeństwo rynku gazu w Polsce. Brał udział projekcie badawczym NATO na temat bezpieczeństwa energetycznego. Na Uniwersytecie Warszawskim wykłada politykę klimatyczną Unii Europejskiej oraz regulacje w sektorze energetycznym.

Czyli w odróżnieniu od Twoich ukochanych szurów, Wiech pisze i mówi o tym na czym się zna.
 
Studiował prawo, specjalizując się w prawie energetycznym. Teraz kończy doktorat o wpływie prawa i instytucji UE na bezpieczeństwo rynku gazu w Polsce. Brał udział projekcie badawczym NATO na temat bezpieczeństwa energetycznego. Na Uniwersytecie Warszawskim wykłada politykę klimatyczną Unii Europejskiej oraz regulacje w sektorze energetycznym.

Czyli w odróżnieniu od Twoich ukochanych szurów, Wiech pisze i mówi o tym na czym się zna.
Czyli jełop, który poucza o energii bez elementarnej wiedzy o naukach ścisłych. Wy tam w tej wyborczej musicie se jednak chuchać na zaimki
 
Lata temu studiowałem zarządzanie nieruchomościami na AE (obecnie UE). Jednym z wykładowców był obecny prezes Kolejorza dr Klimczak. Ogólnie nie był zły ten kolo a laski to już w ogóle go uwielbiały, bo wysoki, męski i mówił takim powolnym, głębokim głosem, że brzmiał bardzo mądrze. No laski to miały kisiel a kolesie antypatią nie pałali, bo nie był wrednym chujem. Któregoś razu siedzę gdzieś tam w ostatnich ławkach auli na jakimś wykładzie i przysypiam. Nie byłem z tych co aktywnie biorą udział w zajęciach. Pan Karol zszedł na tematy dotyczące pewnej dziedziny budowlanej, w której brudzę swoje roboloskie ręce. No i pierdoli takie farmazony, że aż mi się spać odechciało. Robił to w taki sposób i z takim przekonaniem, że cała aula tylko robiła "łoooooo" jak jeden grubas. A że dotyczyło to pewnych "sytuacji niebezpiecznych" to tym bardziej wszyscy słuchali mesjasza jak obwieszcza im jak to jest z pozycji eksperta (no bo w końcu doktor, chuj, że w katedrze nieruchomości, ale zawsze). Kilka minut tak pierdolił, że w pewnym momencie nie wytrzymałem gdy już elementarne prawa fizyki w tej ekspertyzie wyjebało w kosmos. Pierwszy raz chyba na tamtych studiach wyrwałem się z prostym pytaniem jak on to widzi i jak to się ma do fizyki klasycznej, której nauczają w podstawówce. Dorzuciłem jeszcze kilka zdań sprostowania i przyszła pora na normalne zajęcia. Tyle znaczą ci wszyscy eksperci.
A tak poza tym, innego doktorka życie zweryfikowało. Po euro to nieruchy w Polsce miały kosztować tyle co GB. Taaaaa. A taki wymuskany był, takie ładne jeansy Bossa zawsze miał, takiego ładnego suva od BMW i taki ekspercki ton... Oczywiście on się zna na nieruchomościach lepiej nawet niż hałabała na energetyce.
 
Back
Top