Polityka

Odkładając wszystko na bok to zgadzam się że Tusk ładnie leje wodę. Szczerze zawsze mnie zastanawialo jak to jest ze z takimi pierdolami jak Gosiewski , Art,Kuchcinskim, Szydło ,Błaszczak można tyle lat być potęga polityczna.
 
nie karmcie tego trola, demotywatory zalali, twittera też, niedługo nic nie zostanie :iamdone:
Suski z Nitrasem piją wódą i ze śmiechu nie mogą wyrobić jak czytają takie wpisy
Napierdoliłeś 1800 postów (sprzed awarii forum byłoby dużo więcej) i większość w tematyce "Polityka" i masz czelność oskarżać kogoś o bycie politycznym trollem. Lecz się człowieku - przypominam, że wg. ciebie dowodem na istnienie demokracji w Polsce jest fakt, że można studiować socjologię. Serio mi cię żal. Leci ignor, bo przykro się na to patrzy.
 
Zaraz, zaraz, zaraz. Więc obycie w Europie różni się tak bardzo od obycia w PL? Czy nad rządzącymi w PL nie ma sztabu PRowców? A może nie muszą oni brać w ogóle udziału w wystąpieniach publicznych, więc nie mieli gdzie nabrać doświadczenia? Różnica jest taka, że dziennikarzom nieprzychylnym Tuskowi nikt mikrofonu wyciszać nie musiał. Tylko kompletny debil może negować różnicę w klasie politycznej Tuska a kogokolwiek z aktualnie rządzącej partii. I nie mówię tego jako jego fan, bo kiedyś go uważałem za zło ostateczne - dopiero porównanie z tym co nastąpiło po nim pozwoliło mi go docenić.

I tak z ciekawości - jakie masz wykształcenie, co robisz zawodowo itp., że jesteś w stanie nazwać Tuska wsiokiem? Bo zobacz, ja pomimo dość dużej pewności siebie na temat swojej sytuacji zawodowej to na takie określenie bym się nie odważył.
Gdybyś był troszkę obyty na forum wiedziałbyś jakie mam wykształcenie i czym się zajmuję.

Tak, nazwałem tuska wsiokiem (w czasie przeszłym ale to ewidentnie zignorowałeś, wsiokiem nie w sensie pochodzenia a pejoratywnie jako nieumiejącego się zachować głąba),
bo zachowywał się kiedyś jak przestraszony wsiór i tak go odbierałem, dla mnie typowy Dyzma polskiej polityki, nauczyciel historii. Cytuję:
"Wylizał jako spocony wsiok żabę merkelowej i pogłaskał junkera po jajach, dopuścili go wyżej, karierowicz nic więcej."

I gdzie do kurwy nędzy chwaliłem pis, umiesz ty czytać? Przecież napisałem jasno, że ... cytuję:
"Oczywiście gruba większość gnomów z pisu wygląda na jego tle blado (nawet kurdupel blado wypada, bo jest asocjalnym dziwolągiem)"

Najbardziej drażnią mnie imbecyle co wyrywkowo czytają post. kompletnie ignorując inne informacje w nim zawarte.

Kopułka ci się przegrzała chłopie, idź się przewietrz, głowę pod zimną wodę, nie wiem, może się wysraj, może ci minie.
 
Gdybyś był troszkę obyty na forum wiedziałbyś jakie mam wykształcenie i czym się zajmuję.

Tak, nazwałem tuska wsiokiem (w czasie przeszłym ale to ewidentnie zignorowałeś, wsiokiem nie w sensie pochodzenia a pejoratywnie jako nieumiejącego się zachować głąba),
bo zachowywał się kiedyś jak przestraszony wsiór i tak go odbierałem, dla mnie typowy Dyzma polskiej polityki, nauczyciel historii. Cytuję:
"Wylizał jako spocony wsiok żabę merkelowej i pogłaskał junkera po jajach, dopuścili go wyżej, karierowicz nic więcej."

I gdzie do kurwy nędzy chwaliłem pis, umiesz ty czytać? Przecież napisałem jasno, że ... cytuję:
"Oczywiście gruba większość gnomów z pisu wygląda na jego tle blado (nawet kurdupel blado wypada, bo jest asocjalnym dziwolągiem)"

Najbardziej drażnią mnie imbecyle co wyrywkowo czytają post. kompletnie ignorując inne informacje w nim zawarte.

Kopułka ci się przegrzała chłopie, idź się przewietrz, głowę pod zimną wodę, nie wiem, może się wysraj, może ci minie.

Wybacz, ale to forum nie stanowi nawet 0,000001% mojego życia - więc Cię nie kojarzę i zapewne nigdy nie będę. Wchodzę tu bardzo sporadycznie - i nie mam w planach zwiększenia częstotliwości.
Gdzie napisałem, że popierasz PiS? Zacytujesz? I kto tu czyta wybiórczo :putinlaugh:
Napisałem, że jedynie debil nie zauważy różnicy między Tuskiem a klasą tego co prezentuje nasza aktualna sfera polityczna, którą wstyd do stołu zaprosić, żeby obrusu nie uświnili.
 
Kto jest dla ogółu dobrym politykiem? Krasomówca, który swobodnie leje wodę. Bez odbioru.
Gdyby to jak się mówi oznaczało, że jest się pożytecznym politykiem to najlepszymi politykami byliby scenarzyści. Na Ukrainie po fali kryzysów prezydentem i twórcą partii, która zdobyła większość w parlamencie był...
...twórca kabaretu (bardziej ambitnego niż polskie, można go porównać do Roberta Górskiego), który grał/tworzył serial Sługa Narodu (z mojej słabej słabej znajomości rosyjskiego mogę powiedzieć, że teksty, które tam padały, te dialogi, dość mocne sytuacje, pokazanie jak polityka na szycie nie zajmuje się statystycznym obywatelem -mistrzostwo).
Ciekawe czy zleceniodawcy Hołowni nie próbują powtórzyć wariantu ukraińskiego...

Jak się rzuca wyzwanie na debatę wyborczą?

Wyobrażacie sobie Hołownie/Dudę/Trzaskowskiego rzucającego w ten sposób wyzwanie na debatę?

Debata prezydencka na stadionie, warto obejrzeć aby zobaczyć jak wygląda przygotowany człowiek w akcji, nie jak Trzaskowski czy Duda czyli coś w stylu recytowania wierszyka przez dziecko z podstawówki


To jest poziom marketingu, który podziwiam i który mnie przeraża :conorsalute:
 
Ludzie Wy serio kłócicie się o polityków?
XD
Dajcie na luz. W ich kwestii można się kłócić tylko któremu 1 kula w łeb to wszystko.
 


Piasecki: używasz moich zaklęć przeciwko mnie?










Uczcie się


Kamienice:



Stary Lepper, który retorycznie był z 10 lig wyżej niż większość polskich polityków
 
Oglądam Wydarzenia. CO się w tym kraju wydarzyło?
Radna PiSu: dziwki stoją w miejscu w którym jest niebezpieczna. Dlaczego władza nic z tym nie robi.
Burmistrz: jedyne co można zrobić to pani może tam stać i odstraszać klientów.
Te serwisy informacyjne to jakieś nieporozumienie :iamdone:
 
Zapomniałem nawet, że Polska wydała na świat polityka takiej klasy. Ostatnie 7 lat to rządy głupoty, chamstwa i wiejskości. Miło w końcu zobaczyć kogoś kto z taką łatwością ora partyjnego funkcjonariusza.
Albo jesteś niedoinformowany albo niewyobrażalnie głupi lub bezpośrednio zaangażowany, czwartej alternatywy nie ma:







 
A naiwne lemingi myślą, że to powiew nowości w polskiej polityce i nikogo nie dziwi, że Szymonek płaczek z tvnowskiego showmana nagle stał się znawcą wszelkich spraw społeczno-gospodarczo-politycznych...




:antonio:
Ponad 168 tys. zł wpłaconych na komitet Hołowni pochodziło od nieuprawnionych podmiotów. Chodzi m.in. o spółki prawa handlowego, fundacje, stowarzyszenia, osoby, co do których komitet nie był w stanie ustalić, że są obywatelami polskimi mającymi stałe miejsce zamieszkania na terenie Polski, a także o rachunki osób prowadzących działalność gospodarczą, co do których komitet nie był w stanie wykazać, iż jest to rachunek osoby fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą, wykorzystywany przez tę osobę zarówno do celów związanych z tą działalnością, jak i do celów związanych z codziennym funkcjonowaniem osoby fizycznej.

A Tusk wraca bo tak kocha Polskę...
 
A Tusk wraca bo tak kocha Polskę...


Tusk wraca bo lubi flesze i politykę. Jest milionerem on już nic nie musi.

Ratuje PO bo idzie pokolenie ciot co widać po Budce i Trzaskowskim i PO coraz bardziej słabła. Tusk jest jaki jest ale tego faceta w nim widać. Trzeba ratować Tytanika, więc Tusk wszedł w to. Kto bogatemu zabroni się bawić.

PS- Ten Kamysz to dla mnie większy laluś niż Biedroń. A to już naprawdę tragedia. hehe
 
Tusk wraca bo lubi flesze i politykę. Jest milionerem on już nic nie musi.

Ratuje PO bo idzie pokolenie ciot co widać po Budce i Trzaskowskim i PO coraz bardziej słabła. Tusk jest jaki jest ale tego faceta w nim widać. Trzeba ratować Tytanika, więc Tusk wszedł w to. Kto bogatemu zabroni się bawić.

PS- Ten Kamysz to dla mnie większy laluś niż Biedroń. A to już naprawdę tragedia. hehe
a nie ma to nic wspólnego, jednak, ze zmianą administracji w USA na nieprzychylną PiSowi i z inną wizją ich polityki, która zawiera w sobie układanie się z Niemcami i Rosją?
Pomóż mi to ogarnąć, te Twoje analizy polityczne zawsze były w punkt :zakręcony:
 
a nie ma to nic wspólnego, jednak, ze zmianą administracji w USA na nieprzychylną PiSowi i z inną wizją ich polityki, która zawiera w sobie układanie się z Niemcami i Rosją?
Pomóż mi to ogarnąć, te Twoje analizy polityczne zawsze były w punkt :zakręcony:


A to bez porównania że Niemcy i USA chcą obalenia PiSu. Biden i jego administracja jest tak wkurzona na PiS że nie wiem czy choćby 1 spotkanie będzie między nimi. Już nie mówiąc że Tusk to ich dobry ziomek.

Sam jestem ciekaw jakie będzie rozdanie w nowym sejmie i kto będzie miał więcej na linii Po czy Holos choć i tak to musi skończyć się koalicja bo nie ma szans na rządy 1 partii w Polsce.
 
Niby śmieszne ale kurwa boli że to są nasze elyty...
1625517097980.png

1625517211223.png
 
Napisałem, że jedynie debil nie zauważy różnicy między Tuskiem a klasą tego co prezentuje nasza aktualna sfera polityczna, którą wstyd do stołu zaprosić, żeby obrusu nie uświnili.
Mocno się zdziwisz jeżeli Tusk dojdzie znowu do koryta. Tak samo jak PiSuary zamkną Ci biznes i będą dążyć do likwidacji, realizując tą samą politykę zniszczenia.
 
A naiwne lemingi myślą, że to powiew nowości w polskiej polityce i nikogo nie dziwi, że Szymonek płaczek z tvnowskiego showmana nagle stał się znawcą wszelkich spraw społeczno-gospodarczo-politycznych...




:antonio:


A Tusk wraca bo tak kocha Polskę...
ale najsmutniejsze jest to, że nie da się wejść do polityki na dłużej bez takich źródeł finansowania.
Palikot, Kukiz, Lepper, Giertych -próbowali dłużej przetrwać, pozbierali trochę wariatów...
... gdzie są?
Zmieciono ich z planszy po konfrontacji z partiami, które przez lata dostawały +10 mln zł rocznie z dotacji.
Sam jestem ciekawy czy Konfederacja się nie wyłoży, bo skoro nawet PiS i PSL miał problemy z rozliczeniami...
 
ale najsmutniejsze jest to, że nie da się wejść do polityki na dłużej bez takich źródeł finansowania.
Palikot, Kukiz, Lepper, Giertych -próbowali dłużej przetrwać, pozbierali trochę wariatów...
... gdzie są?
Zmieciono ich z planszy po konfrontacji z partiami, które przez lata dostawały +10 mln zł rocznie z dotacji.
Sam jestem ciekawy czy Konfederacja się nie wyłoży, bo skoro nawet PiS i PSL miał problemy z rozliczeniami...


Akurat ta 4 wypadła z gry bo była słabiutka medialnie i politycznie.

Z Hołownia i szczególnie Kobosko tak łatwo nie pójdzie. 5 leveli wyżej.

Kukiz Lepper czy Palikot. Do tej pory mam XD.
 
Back
Top