Polityka

Nie dziwi mnie już wcale, że ni słowem nie odniosłeś się do słów skierowanych do Ciebie w tej kwestii od @Dzihados (zamieszczam w poniższym spojlerze wraz z odnośnikiem do postu), na koniec można jedynie spuentować tak, jak on to zrobił:

@Dzihados podał swój punkt, widzenie, ja swój. Ciebie przekonał punkt widzenia Dżihadosa, więc punk dla Dżihadosa. Myślę, że wystarczająco dużo długich wymian zdań tutaj prowadzę, czasami próbuję odpuszczać.

Nikt nie twierdzi że w jakimkolwiek miejscu na Ziemi ludzie akceptują wszystko i wszystkich, to jest nie tylko niemożliwe - ingerencja, próba zmiany siłą natury człowieka jest niemoralna i antywolnościowa.

Zgadzam się, nie ma sensu zmieniać siłą natury człowieka. Jeśli ktoś urodził się homoseksualistą, to nie powinno się wysyłać go chociażby na terapie zmiany orientacji seksualnej, bo to niemoralne i antywolnosciowe. Brak sporu między nami w tej kwestii.

Z tej definicji, akceptując wolność innych, trzeba pogodzić się z tym, że będą ludzie o zdaniu odmiennym i nie płakać z tego powodu, a jak przychodzą zabić czy okraść to wyciągnąć glocka i odstrzelić.

Również zgoda.

niech każdy robi co chce, ale niech nie zmusza państwa żeby ono zmuszało mnie żebym komuś tam słodkopierdział, bo ten marzy o moim uśmiechu i poklepaniu, oczywiście po plecach

Zgoda


Opresję można sobie wymyślić co sekundę - nową.

Można, dlatego nie piszę o wymyślonej, tylko dobrze udokumentowanej


Nawet (!) brak tolerancji to nie - modne słowo - fobia ("naukowo" sugerujące chorobę, niewłaściwy stan medyczny, co ciekawie - czy to nie szkoła frankfurcka postulowała definiowanie faszyzmu jako choroby psychicznej, co pozwalałoby zamykać ludzi o określonych poglądach politycznych w psychiatrykach? Zresztą Socjalistyczny Związek Republik Radzieckich też tak robił, jak każda agresywna ideologia - kto się nie zgadza ten "chory") . A (nawet!) fobia (kto tu jest "ofiarą": wywołujący strach czy bojący się?) to nie morderstwa i wywłaszczanie (wyrzucanie z domów).

Bardzo nie lubię walki o znaczenie słów. Słowa to tylko słowa. Nie fetyszyzuje ich jak robi to skrajna lewica i skrajna prawica, zajęte walka o interpretacje znaczenia poszczególnych słów, zamiast walczyć z prawdziwymi problemami.


Właśnie to zarzuciłeś: morderstwa i wywłaszczanie. Wykazałeś to? Nie. Co może być kolejnym etapem na takiej skali? Tortury? Niewolnictwo? Robienie mydeł z ludzi?
Do zarzutów odniosłeś się ponownie retoryką CRT: pokazanie zależności personalnych, grup interesów, miałkich definicji (lewica uwielbia manipulować językiem, znaczeniami), wątpliwej metodologii badań i w dobieraniu grup kontrolnych, nie sugeruje manipulacji, tylko na odwrót, manipulacją jest wspominanie o tym. I cyk, załatwione. Ty wstawiasz link, ten link jest słuszny a'priori, a teraz inni muszą przeprowadzić "badania naukowe" żeby to obalić. Nikt tu nie pracuje "na uniwersytecie" - więć hue hue, szach mat. "Katedra" ma zawsze rację, mały człowieczku. LOL. To jest tak, jakby o podatek "od papieru do drukarki" spytać tylko kilku wojujących o to "artystów" i nie widzieć w tym manipulacji, a maluczcy niech się zamkną, bo tylko moldbugoska "Katedra" może wskazać swoje błędy.
Naprawdę chcesz żyć w takiej bańce? Coś się z tobą porobiło...

Zgadza się - nikt z nas nie pracuje na uniwersytecie, więc opieramy się o dane jakie mamy. Ja uważam, że osoby homoseksualne, szczególnie w mniejszych miejscowosciach mają ciężkie życie. Gorzej niż osoby homoseksualne. Przedstawiłem argumentację i dowody, które nie przekonały. No trudno. Nie chcę na siłę udowadniać swoich racji. Moim zdaniem problem istnieje, Twoim zdaniem problem nie istnieje. Mamy różnicę zdań.
 
A pedofile mają jeszcze gorzej w małych i w dużych miastach. A przecież taka ich natura i nie antywolnościowe jest ograniczanie ich dewiacji. To niemoralne!
 
A pedofile mają jeszcze gorzej w małych i w dużych miastach. A przecież taka ich natura i nie antywolnościowe jest ograniczanie ich dewiacji. To niemoralne!

Za ograniczeniem pedofili stoi dobro dzieci, a za ograniczeniem homoseksualizmu nie stoi niczyje dobro. Są ludzie, którzy tego nie rozumieja. Na przykład Michalkiewicz nie ma nic do pedofilów-gwalcicieli (szczególnie tych w sutannach), natomiast do par gejowskich, które chcą żyć tak jak pary heter ma już dużo.
 
Za ograniczeniem pedofili stoi dobro dzieci, a za ograniczeniem homoseksualizmu nie stoi niczyje dobro. Są ludzie, którzy tego nie rozumieja. Na przykład Michalkiewicz nie ma nic do pedofilów-gwalcicieli (szczególnie tych w sutannach), natomiast do par gejowskich, które chcą żyć tak jak pary heter ma już dużo.
A dobro gatunku?
 
Tak kłamać to tylko Ty potrafisz i chcesz żeby z Tobą rozmawiać i poważnie traktować
FB_IMG_1622325349658.jpg


Michalkiewicz, w swoim felietonie nazwał zgwałcone przez księży dzieci "bzykniętymi mazgajami".Tlumaczy też że zgwałcenie dziecka to przecież nic takiego, bo... są gorsze rzeczy...
 
No tak - mieli prawo rozpierdolic przedszkole, bo była na nim tęcza. Wina tfu gejów, nie wandali.
Widzę, że dotarło, pojawiła się frustracja i wygadywanie bzdur. Nikt nawet nie zasugerował, że mieli prawo, pisałem o reakcjach na prowokacje wśród pewnych typów osobowości, których nigdzie nie brakuje. Takim ludziom tęcza ma prawo kojarzyć się z zachowaniami osób lgbt na które wskazałem. Mylisz uzasadniony fakt skojarzenia w tych kręgach z prawem do aktów wandalizmu. Podejrzewam, że robisz to celowo - w obliczu rzetelnych argumentów jak zwykle próbujesz odwrócić kota ogonem, odkrywasz się.
 
Widzę, że dotarło, pojawiła się frustracja i wygadywanie bzdur. Nikt nawet nie zasugerował, że mieli prawo, pisałem o reakcjach na prowokacje wśród pewnych typów osobowości, których nigdzie nie brakuje. Takim ludziom tęcza ma prawo kojarzyć się z zachowaniami osób lgbt na które wskazałem. Mylisz uzasadniony fakt skojarzenia w tych kręgach z prawem do aktów wandalizmu. Podejrzewam, że robisz to celowo - w obliczu rzetelnych argumentów jak zwykle próbujesz odwrócić kota ogonem, odkrywasz się.

Czyli uznajesz ich uprzedzenia za czynnik łagodzący, w końcu palenie tęczy to akt patriotyczny w kręgach nacjololo
 
Nikt kto ma krztę szacunku do samego siebie i honoru nie powinien rozmawiać z takimi podłymi kłamcami jak ty, dlatego to jest mój ostatni wpis w twoją stronę. Żegnam.

Nie przekonują Cie filmy gdzie Michalkiewicz atakuje ofiary pedofili, broniąc gwałcicieli. Nie przekonuje Cię artykuł w którym te ofiary atakuje, broniąc gwałcicieli. Nie przekonuje Cię wyrok sądu potwierdzający moje słowa. Nawet syn Michalkiewicza uważa, że ten powinien przeprosić za swoje wysrywy atakujące ofiary pedofili i broniące gwałcicieli, a Ty wciąż swoje - jak to sobie tłumaczysz? Lewackim spiskiem Żydów i gejów przeciwko rycerzowi prawdy - paladynowi niezłomnie walczącemu o chrześcijaństwo - Michalkiewiczowi?

Btw - polecam - może da niektórym trochę do myślenia:
 
Ja nie wiem po co w ogóle bronic słów JKM?
znałem parę osób, które nawet działy w strukturach tych wszystkich partii korwnistycznych, których z pamięci nie wymienię. Z JKM jest tak, że on stał się twarzą liberalnego konserwatyzmu w Polsce. Wiele osób uważa, że broniąc JKM broni liberalnego konserwatyzmu.
Tyle, że ja nigdy bym nie był za liberalnym konserwatyzmem dzięki argumentom JKM, bo to jest ideologia ,,albo jesteś zebra, albo lwem. Nic pomiędzy" zwykły darwnizm społeczny. Dlatego wielu rozsądnych ludzi odeszło z UPR mimo, że poglądów nie zmienili np. Gwiazdowski.
JKM jako człowiek z niezłym majątkiem (chyba dzięki odziedziczonej ziemi) bawi w happening polityczny. Dzięki protokołowi 1% zawsze był królem w swojej sekcie korwinistycznej z Berkowiczem (eliminując każdego kogo podejrzewał, że jest od niego przebieglejszy patrz Wipler, albo odchodzili bo wiedzieli, że nic z tego nie będzie dzięki JKM patrz Ziemkiewicz), który nawet go naśladuje, co wykorzystali narodowcy: tyle narodowców w Sejmie? Nieźle te listy wyborcze musiały być ułożone....
Bosak z pojebanymi poglądami potrafił zdobyć dobry wynik w wyborach, bo chodził mega przygotowany na wywiady i mówił o konkretach, a nie tematy rodem z dyskusji akademickich, które są jak strzyżenie świni: mało sierści, dużo kwiku... Czyli to nie jest wina mediów...
Ostatnio JKM reklamuje za darmo KFC xD
Konfederacja mająca 10% jest potrzebna w Sejmie (bez tej patologii od narodowców),coś tam może zablokują przy kryzysach koalicji, krytykowanie PiSu trudne nie jest, ale czy coś kreatywnego stworzą? Coś jak Warzecha czy Ziemkiewicz: ta sama retoryka, ale są wyświetlenia tweetów, na YT,fejsie. To są ludzie, którzy są w siódmym niebie, kiedy trafią na trends twittera: nie ważne czy to dla beki czy nie...
 
Ale coś cicho z Bodnarem, który jest JKM lewicy? Którego Karateka broni xD
On jest chory, że nic nie zrobił? Matczak, Sadurski też ostrożnie. Hołownia ograniczył liczbę streamów. Wkurzają mnie, bo fajna beka z nich była.

Patrzę zrezygnowany na trends a tam Polański










Chciałbym tylko powiedzieć, że zacząłem cisnąć z niego bekę zanim stało się to modne ;) I cyk: pisemko od prawnika, że nie miałem na myśli co miałem na myśli






 
Last edited:
Czyli uznajesz ich uprzedzenia za czynnik łagodzący, w końcu palenie tęczy to akt patriotyczny w kręgach nacjololo
Widzę, że nie tylko manipulacje weszły Ci w krew, obecnie to już nawet z logicznym myśleniem i prawidłowym odczytem słowa pisanego masz problem. Z góry stwierdzasz uprzedzenia, a tego nie wiemy. Może to był akt wściekłości związany z tym, że tęcza takim prostakom kojarzy się tylko i wyłącznie z tym co pokazałem wcześniej? Z atakiem na ich przekonania, wierzenia, profanacją? Akcja - reakcja. Chcesz by takie akty nie występowały? Zadzwoń do swoich znajomych organizujących tego typu marsze, by zaprzestali w ich trakcie pokazów profanacji i pogardy, itd., - słowem zlikwiduj akcję to i reakcja się nie pojawi. Będziesz mógł cieszyć oko gdy dokonasz objazdu polskich budynków przedszkolnych z tęczą na murach - lśniących i nie naruszonych.

O ewentualnym czynniku łagodzącym rozsądzają biegli w trakcie rozpraw sądowych, czy też sami sędziowie. Oni decydują - jakimi pobudkami kierowali się wandale i czy wpłynie to na ostateczny wyrok. Osobiście, w przypadku osób dorosłych nie kierowałbym się jakimikolwiek ewentualnymi propozycjami ze strony adwokatów, by akt wandalizmu traktować ulgowo z jakichkolwiek przyczyn, a Ty sobie wymyślaj z sufitu jakieś chore debilizmy z aktami patriotyzmu upatrywanymi w paleniu tęczy.
Przedstawiłem argumentację i dowody, które nie przekonały.
Dowody :lol:
Człowieku - te Twoje "dowody" rozniosłem w drzazgi tutaj:

i zupełnie mnie nie dziwi, że ni słówkiem do tego się nie odniosłeś.
---------
Edit:
Gdy wspomniałem o komentarzu od @Dzihados skupiłeś się tylko i wyłącznie na jego odpowiedzi, pomijając kompletnie moje odniesienia. Technicznie również źle to wygląda, to są słowa Dzihadosa, a wstawiłeś je w cytat z moim nickiem.
 
Last edited:
zlikwiduj akcję to i reakcja się nie pojawi

Hahahaha co za beka. Trzeba zakazać marszów LGBT i szkalowania Kościoła by dzieci mogły się spokojnie bawić w przedszkolu. Zostawcie dzieciakom tęczę w spokoju chorzy psychole!

Technicznie również źle to wygląda, to są słowa Dzihadosa, a wstawiłeś je w cytat z moim nickiem.

Zaznaczyłem fragment i kliknąłem - odpowiedz. Niczego nie wstawiałem
 
Hahahaha co za beka. Trzeba zakazać marszów LGBT i szkalowania Kościoła by dzieci mogły się spokojnie bawić w przedszkolu. Zostawcie dzieciakom tęczę w spokoju chorzy psychole!
Kolejna manipulacja z Twojej strony. Pisałem o likwidacji aktów profanacji, itd,. na tego typu zgromadzeniach, a nie o ich likwidowaniu. Dodatkowo aby taka reakcja była zminimalizowana do minimum musiałbyś dokonać jeszcze wiele na polu likwidacji agresywnej lgbt propagandy z wypowiedzeniem Konwencji Stambulskiej włącznie. W latach dziewięćdziesiątych również mieliśmy podobną liczbę osób lgbt+ i nikt elewacji przedszkoli z namalowaną tęczą nie niszczył. Ciekawe dlaczego? Może dlatego, że nie było tej chorej propagandy, czego negatywne efekty odbijają się również na samych osobach lgbt?
:zakręcony:
Zaznaczyłem fragment i kliknąłem - odpowiedz. Niczego nie wstawiałem
Podałem Ci link do jego wypowiedzi, gdybyś tam zaznaczał fragmenty i klikał byłoby ok, nie to jest jednak ważne, a Twoje unikanie odpowiedzi co nie przeszkadza Ci w tym, by potem pisać o jakichś "dowodach" odnośnie badań ankietowych w odpowiedzi na teksty innych userów, pomijając zupełnie faktyczny ciężar gatunkowy owych "dowodów", który zaprezentowałem.
 
Last edited:
Kolejna manipulacja z Twojej strony. Pisałem o likwidacji aktów profanacji, itd,. na tego typu zgromadzeniach, a nie o ich likwidowaniu.

Pisałem również o zakazie szkalowania Kościoła. Jesteś zwolennikiem przepisu o zakazie obrazy uczuć religijnych?


W latach dziewięćdziesiątych również mieliśmy podobną liczbę osób lgbt+ i nikt elewacji przedszkoli z namalowaną tęczą nie niszczył. Ciekawe dlaczego? Może dlatego, że nie było tej chorej propagandy, czego negatywne efekty odbijają się również na samych osobach lgbt?

Nie podoba mi się wiele rzeczy na paradach LGBT. Wiele form uważam za kontrskuteczne. Jednak uważam, że tak jak Marilyn Manson nie był odpowiedzialny za strzelaninę gdy dzieciaki w ubraniach z jego wizerunkiem strzelały, tak samo nie uważam, że skrajna lewica jest odpowiedzialna za głupotę wandali. Podobnie też nie uważam, że za malowanie kościołów odpowiedaja osoby które się podpisały pod wnioskiem do TK - odpowiadają osoby, które malowały po kościołach.




Twoje unikanie odpowiedzi co nie przeszkadza Ci w tym, by potem pisać o jakichś "dowodach" odnośnie badań ankietowych w odpowiedzi na teksty innych userów, pomijając zupełnie faktyczny ciężar gatunkowy owych "dowodów", który zaprezentowałem

Badania ankietowe zawsze są nieidealne. Takie dowody mamy. Pokaż lepsze badania naukowe, będziemy mogli porównać.
 
Hahahaha co za beka. Trzeba zakazać marszów LGBT i szkalowania Kościoła by dzieci mogły się spokojnie bawić w przedszkolu. Zostawcie dzieciakom tęczę w spokoju chorzy psychole!



Zaznaczyłem fragment i kliknąłem - odpowiedz. Niczego nie wstawiałem
KIedyś swastyki były pozytywnym symbolem. Niechaj psychole odpierdolą się od tęczy i nie robią z niej drugiej swastyki
 
Pisałem również o zakazie szkalowania Kościoła. Jesteś zwolennikiem przepisu o zakazie obrazy uczuć religijnych?
Osobiście mam bardzo neutralny pogląd odnośnie "obrazy uczuć religijnych". Można powiedzieć - "jeśli cokolwiek Cię obraża to jest Twój problem, bo jest to kwestia odpowiedniej dojrzałości", no dobrze, jednak nie każdy ma potencjalne możliwości i dostęp do wszelkich mechanizmów kształtowania dojrzałości. Co mamy zatem zrobić z tymi ludźmi, których coś obraża? Niektórzy islamiści reagują nadreaktywnie w związku z krytyką ich systemu wartości, a na karykaturę ich symboli, obiektów kultu - wręcz wybuchowo ;) Zatem Świat zachodu ma wyciąć w pień wszystkich islamistów? Nie lepiej wzbogacić system prawny na wzór naszego art 186? Nie wiem, być może. Trudno mi wejść w buty osoby silnie wierzącej w istnienie bytów ontologicznych ale potrafię zrozumieć oburzenie i emocje osób, które napotykają na bezczeszczenie obiektów sacrum, które bezpośrednio odnoszą do Boga, w którego święcie wierzą i stawiają go w hierarchii ważności ponad człowieka.
Nie podoba mi się wiele rzeczy na paradach LGBT. Wiele form uważam za kontrskuteczne. Jednak uważam, że tak jak Marilyn Manson nie był odpowiedzialny za strzelaninę gdy dzieciaki w ubraniach z jego wizerunkiem strzelały, tak samo nie uważam, że skrajna lewica jest odpowiedzialna za głupotę wandali. Podobnie też nie uważam, że za malowanie kościołów odpowiedaja osoby które się podpisały pod wnioskiem do TK - odpowiadają osoby, które malowały po kościołach.
Zgoda, prócz Twojego poglądu dotyczącego braku odpowiedzialności Mansona, bo jednym zdaniem przekreślasz wszystkie zdobycze nauki na polu psychologii. Niektórzy mają zdolność bardzo silnego oddziaływania na innych i niektóre jednostki w określonych warunkach nie mają możliwości się temu oprzeć.
Badania ankietowe zawsze są nieidealne. Takie dowody mamy. Pokaż lepsze badania naukowe, będziemy mogli porównać.
Chwileczkę. Przecież to ty stawiasz konkretną tezę, więc ciężar dostarczenia dowodu odpowiedniej jakości spoczywa po Twojej stronie. To na co wksazałeś jest dalece niewystarczające na poparcie Twojej tezy.
 
Last edited:
Back
Top