Polityka

"Dyktator Asad"
28377492_10160076162095607_1414195468050460785_n.jpg
 
@Betonowy Krzychu
Bolszewików z Rakłem nawet przebijają kreatywnością. 50% poparcia. Homo sovieticus, nie potrafię tego inaczej wytłumaczyć.
Druga opcja: całoroczna diete na kartoflach i kiszonych ogorkach się zniesie, jeśli tylko wykrzyczymy "prawdę" w oczy, im wszystkim.

Po raz kolejny o pomoście bałtycko-czarnomorskim
 
powinni pokazać tą spierdoline co w ogole wpadła na taki pomysł i ją rzucić w przepaść.
Pisze to jakiś związkowiec albo pracownik uczelni, oderwany od rzeczywistości. Ja jestem przekonany, że oni mogą to uchwalić...
 
Z helikopteru, dla zachowania tradycji ;)
pora sobie przypomnieć hehe



chociaż oczami duszy już sobie wyobrażam, że mnie chcą zwolnić i mają mnie bronic związki na przesłuchaniu a ja wtedy wysyłam takie o to pismo do kadr:

"uprzejmie proszę o odwołanie mojego przesłuchania przed związkami zawodowymi. Ze względu na klauzulę sumienia nie chce by związki mnie broniły (gardzę nimi). Pozdrawiam serdecznie"

:D:D
 
Ciekawe... a na koncu smaczek: Dana White


Javeliny dla UA...


...choc chyba nie tylko...


Nie tylko PFN:
 
Last edited:
ale dostajemy wpierdol z każdej strony. Teraz Ci którzy przyjmowali nazistów po wojnie będą pisać o polskim holokauście :facepalm:
Każdy chce coś ugrać wewnętrznie, tak to widzę. Tyle że my obrywamy :(

No ale żeby nie dołować się tylko to wspomnę, że szykuje nam się następca Warszawy...

Prawie poniedziałek, stąd taki humor...
 
Lewica gospodarcza czy społeczna? W sumie mala roznica, jedno prowadzi do drugiego, i na odwrot.
Nie śledziłem tego co na południu, musze poczytać :(
 
Najlepszy był planowany motyw z hajsem za nadgodziny. Miało to wyglądać jakoś tak, że pracownik nie dostawał by za nie hajsu do reki tylko miałby wpłacane na jakieś osobne konto z którego miałby wypłacaną pensję w okresie słabszej koniuktury kiedy nie było by dla niego kasy :DC:
W Niemczech tak jest jak się robi przez biuro pracy. Można też wykorzystać te godziny jako urlop co moim zdaniem wcale nie jest takie złe
 
Lewica gospodarcza czy społeczna? W sumie mala roznica, jedno prowadzi do drugiego, i na odwrot.
Nie śledziłem tego co na południu, musze poczytać :(



i taka , i taka :) wyznaja degrowth, antykapitalizm, obrońcy ekologii (tfu!)
 




Mocna gazeta, którą mocno odczuła brak prenumeraty przez urzędy?
Lewactwo bluzgające w miejscach publicznych zachowujące się jak chłopaki z Młodzieży Wszechpolskiej czy jak Marian Kowalski?

Boże...
W zamian opozycja pozaparlamentarna:
Razem z koszulkami z Marksem i 75% podatkiem.
SLD -biedni starzy wyjadacze
Jakaś partia Korwina -nie wiem nie nadążam za nazwą, która i tak się nie dostanie do Sejmu dzięki przywódcy...

Notowania Kukiza są trochę zaniżone. Nie zdziwiłbym się jakby w wyborach mieli więcej
 
W Niemczech tak jest jak się robi przez biuro pracy. Można też wykorzystać te godziny jako urlop co moim zdaniem wcale nie jest takie złe
W PL większość dużych pracodawców też daje ci możliwość (lub wręcz narzuca) wybrania nadgodzin jako urlop (1:1). Też uważam, że to uczciwe (jeśli jest w kontrakcie)

@noodles
:brianvomit:
 
Albo zajmiemy się dziennikarzami:

Albo gwiazda superstacji Eliza Michalik. Jak to leciało? Jeśli Polacy tak pomagali Żydom jak chcą uchodźców to ja pierdolę...-tekst na twitterze...
TVN pełen poprawności politycznej:
https://www.cda.pl/video/29774e6
Plus jeszcze to jak potraktowali Olbrychskiego -pijanego kierowcę.
Jak to leciało? Tylko trochę wypiłem wieczorem, a później rano taki wynik na alkomacie? Przecież kpił z logiki.
Reakcja dziennikarzy przeprowadzających wywiad? Na pewno inna niż jakby to był polityk PiSu...
Wtedy Wojewódzki by się pewnie jeszcze dołączył do krytyki.

Przyjdzie czas, kiedy nazwanie kogoś dziennikarzem będzie obelgą...
Zawód polegający na wciskaniu kitu, bezkarnie, dla zysku, dla kariery. Wykorzystywanie tego, że po prostu nie da się śledzić wszystkich wiadomości i normalnie zarabiać na życie. Kreatorzy rzeczywistości. Naiwnie myślałem, że dziennikarz ją relacjonuje, a nie kreuje, ale dzięki takim dziennikarzom myślę już inaczej...
Zmienią poglądy to się w Gazecie Polskiej zatrudnią czy w Naszym Dzienniku.

Tyle, że co mnie zdziwiło to czasami Rydzyk ma więcej kultury niż Michnik:
 
ale dostajemy wpierdol z każdej strony. Teraz Ci którzy przyjmowali nazistów po wojnie będą pisać o polskim holokauście :facepalm:
i gdzie to dostawania po dupie?
mi sie podoba, ze panstwo zareagowalo na zaklamywanie historii
z tego co przeczytalem to nawet gazeta przeprosila za uzyte zdjecie
 
Albo zajmiemy się dziennikarzami:

Albo gwiazda superstacji Eliza Michalik. Jak to leciało? Jeśli Polacy tak pomagali Żydom jak chcą uchodźców to ja pierdolę...-tekst na twitterze...
TVN pełen poprawności politycznej:
https://www.cda.pl/video/29774e6
Plus jeszcze to jak potraktowali Olbrychskiego -pijanego kierowcę.
Jak to leciało? Tylko trochę wypiłem wieczorem, a później rano taki wynik na alkomacie? Przecież kpił z logiki.
Reakcja dziennikarzy przeprowadzających wywiad? Na pewno inna niż jakby to był polityk PiSu...
Wtedy Wojewódzki by się pewnie jeszcze dołączył do krytyki.

Przyjdzie czas, kiedy nazwanie kogoś dziennikarzem będzie obelgą...
Zawód polegający na wciskaniu kitu, bezkarnie, dla zysku, dla kariery. Wykorzystywanie tego, że po prostu nie da się śledzić wszystkich wiadomości i normalnie zarabiać na życie. Kreatorzy rzeczywistości. Naiwnie myślałem, że dziennikarz ją relacjonuje, a nie kreuje, ale dzięki takim dziennikarzom myślę już inaczej...
Zmienią poglądy to się w Gazecie Polskiej zatrudnią czy w Naszym Dzienniku.

Tyle, że co mnie zdziwiło to czasami Rydzyk ma więcej kultury niż Michnik:


Ale nie czaje. Dlaczego ma przepraszać za brata? Odpowiedzialnosc zbiorowa?
 
Back
Top