Polityka

jak taki Gross mowi, ze Polacy zabili wiecej Zydow niz Niemcow i propaguje to TVN to trzeba z tym walczyc, nie ma innego wyjscia
Gross jest pod opieką Żydów, czyli też USA, i nie ma chwilowo możliwości walki z nim, chyba, że mówisz o walce w stylu izraelskim, czyli podziemie wydaje wyrok, leci kilku gości z Gromu czy innych tajnych i go likwiduje.
 
Gross jest pod opieką Żydów, czyli też USA, i nie ma chwilowo możliwości walki z nim, chyba, że mówisz o walce w stylu izraelskim, czyli podziemie wydaje wyrok, leci kilku gości z Gromu czy innych tajnych i go likwiduje.
przeciez on czesto bywa w Polsce
 
Ma ktoś wykupione maxtvgo? Warte to coś? Z różnymi opiniami się spotkałem, jedni, że super, drudzy, że materiały nieregularne, czasem przez długi czas na kanale nic nie jest dodawane... Jak to jest?
 
Ma ktoś wykupione maxtvgo? Warte to coś? Z różnymi opiniami się spotkałem, jedni, że super, drudzy, że materiały nieregularne, czasem przez długi czas na kanale nic nie jest dodawane... Jak to jest?
ja mam wykupione. Szkoda ci 4zł żeby sprawdzić?
 
akurat w Polsce to mezczyzni sa dyskryminowani na kazdym kroku, ja jestem za rownouprawnieniem jak w Szwecji


dokładnie. Dla mnie te wszystkie strajki kobiet to jakaś abstrakcja. W czym one właściwie realnie są dyskryminowane ? Nigdy w pracy nie widziałem żeby jakaś kobieta zarabiała mniej czy była gorzej traktowana ze względu na płeć. Nigdy nie słyszałem żeby faceci deprecjonowali jakąś kobietę tylko dlatego, ze jest kobietą. Przez większość mojej kariery moi przełożeni to były kobiety, kobiety zajmowały stanowiska dyrektorskie i zasiadały w zarządach dlatego kurwa nie kumam tego całego wyimaginowanego problemu. Ba! Nigdy nie pomyślałem, że jakaś osoba jest gorsza, bo jest kobietą.

Oczywiście jak się weźmie statystyki to kobiety zarabiają mniej ale nie dlatego, bo są kobietami ale dlatego, że sobie tak wybrały np. zaszła w ciąże to od razu na zwolnienie 9 miesięcy, pozniej macierzyński, pozniej wychowawczy albo po prostu dlatego, ze większość kobiet nie lubi zmieniać pracy i jak dostanie ciepły, pewny stołek to będzie na nim siedzieć ile się da ( co się wiąże z małym wzrostem wynagrodzenia).

Natomiast na fali tej politycznej poprawności jak sobie pomyślę jak traktowani są faceci to nikt nie zwraca na to uwagi (słusznie z resztą) i gdyby to samo zrobić w stosunku do kobiet to byłaby afera. Taki banalny przykład. W dzień kobiet pewien inwestor na twitterze napisał, że kobiety są lepszymi inwestorami niz mężczyźni. Normalna pierdoła na którą nikt normalny nie zwróci uwagi .Teraz sobie wyobrażam jakby zareagowali inni gdyby napisal, ze to mezczyzni są lepszymi inwestorami niz kobiety.

A w powaznych sprawach to dyskryminacje mezczyzn widac w sądach gdy starają się o opiekę nad dzieckiem po rozwodzie albo muszą płacić dorosłej osobie alimenty bo ta nie jest sobie w stanie zapewnić takiego standardu życia jaki miała w małżeństwie.
 

dzięki. Kolejne przykłady mi przyszły do głowy. Co w przypadku gdy kobieta podstępem zachodzi w ciąże z mężczyzną bo np ten jest bogaty ? czy to nie jest to samo co gwałt bo on był"nieświadomy" ? albo jeżeli tak jak domagają się tego feministki, aborcja powinna być legalna bo to "jej ciało, jej wybór" to czemu mężczyźni nie mogą dobrowolnie zrzec się ojcostwa jeżeli kobieta zdecyduje się urodzić? albo niższy wiek emerytalny dla kobiet. Dlaczego ? kobiety statystycznie dłużej żyją niż mężczyźni więc to my tak naprawdę jesteśmy skazani na "pracę do śmierci".

Tak naprawdę my mamy mniej praw niż kobiety, tylko faceci mają na to wyjebane i nieorganizuja pojebanych marszy.
 
@noodles niestety mezczyzni w Polsce sa dyskryminowani na wiele innych sposobow
a idealnym tego przykladem jest system emerytalny
dluzszy wiek emerytalny, dluzszy staz pracy, krotsza dlugosc zycia, mniejsze emerytury i o wieksze skladki emerytalne
oczywiscie to jedna z setek form dyskryminacji jakie mamy w Polsce

ale Polak musi pracowac do usranej smierci i jeszcze zadowolony z tego jest
 
- wymiar sprawiedliwosci (o wiele wieksze wyroki za te same wykroczenia/przestepstwa)
- w wielu krajach: obowiazkowa sluzba wojskowa (ciekawostka: w USA nie masz praw wyborczych dopoki sie nie zarejestrujesz jako poborowy na wypadek wojny). W Red Pill ciekawie omawiaja np. Wietnam. Dodatkowo sprawa roznych standardow do roznego rodzaju sluzb (czy mnie pamiec nie myli - jak u nas wyglada z egzaminem na ratownika? Coś jednym uchem słyszałem, ale teraz nie pamiętam czy to były różne standardy formalnie, czy nieformalnie)
- fundusze dedykowane kobietom, brak takowych lub mniejsze srodki dla mezczyzn (programy socjalne, edukacyjne, zawodowe)
- spoleczne traktowanie przemocy wobec mezczyzn vs kobiety (w Red Pill albo RP Raw Files bylo tez chyba o chlopcach porwanych przez Boko Haram vs porwane dziewczynki, i jak MSM relacjonowaly obydwa wydarzenia, dodatkowo przemoc w rodzinie gdzie poszkodowanym jest mezczyzna (syn/mąż), włączając w to gwałty)
- dostosowanie systemow edukacyjnych pod dziewczeta (penalizacja zachowan typowo chlopiecych, ale i zestawy przedmiotow)
- swiadczenia panstwa de facto zastepujace role mezczyzny w zwiazku (a gdyby tak panstwo "za darmo" zastepowalo mezczyznom kobiety?)

to z tych co pamietam, ale ogladalem dawno w sumie. Od czasu do czasu obejrze RP Raw Files (materialy zrodlowe do RP, ktore nie zostaly zawarte w filmie, kilkuminutowe fragmenty wypuszczane co tydzien).
 
cos czuje, ze to bedzie gwozdz do trumny pisu, Polacy uwielbiaja niedzielami siedziec w skelpach
do tego masa biednych studentow nie ma teraz za co zyc

swoja droga cale centra handlowe sa zamkniete czy kina i restauracje w centrach nadal sa otwarte?
bo nie sprawdzalem
 
Potrzebna jest zmiana przyzwyczajeń, kiedyś pomieszkiwałem w Niemczech, pamiętam takie fajne, senne niedziele. Wszystko było pozamykane i nikt z tego powodu nie płakał. Tak samo będzie u nas, nie można potępiać w czambuł wszystkiego co robi ta władza.

Inną sprawa, że Polacy jakiegoś pierdolca dostali na punkcie wycieczek do centrów handlowych, może teraz pograją w Chińczyka, albo Scrable?
 
Potrzebna jest zmiana przyzwyczajeń, kiedyś pomieszkiwałem w Niemczech, pamiętam takie fajne, senne niedziele. Wszystko było pozamykane i nikt z tego powodu nie płakał. Tak samo będzie u nas, nie można potępiać w czambuł wszystkiego co robi ta władza.

Inną sprawa, że Polacy jakiegoś pierdolca dostali na punkcie wycieczek do centrów handlowych, może teraz pograją w Chińczyka, albo Scrable?


Można odpowiedzieć: mówisz, że tak jest w Niemczech, i dlatego tak może być w Polsce; Grażyna mówi "Więc daj mi Niemiecką wypłatę i rób wolną niedziele od handlu".
 
Inną sprawa, że Polacy jakiegoś pierdolca dostali na punkcie wycieczek do centrów handlowych, może teraz pograją w Chińczyka, albo Scrable?

U mnie w bloku już trzeci raz słyszę dziś odkurzacz. Nigdy wcześniej w niedzielę tak nie było, ludzie dostają pierdolca :lol:
 
1) musiała?
2) koszt alternatywny
Nad nią akurat nie płaczę, bo "musi" na dokładnie tej samej zasadzie co inni ("bez pracy nie ma kołaczy"), czyli de facto "chce".

Zaznaczyłem nawet @cRe - chodzi mi o tych, co chcą, a im Kapitan Państwo zabrania.
 
Last edited:
pis ciagle czegos zakazuje, jedynie to robia
dobrze, ze wybory niedlugo i pewnie przejebia, bedzie mozna sie smiac z propagandy w tvpis
 
Back
Top