Polityka

juz wolę gierki Erdogana niż 100mln Turków napierdalajacych się miedzy sobą tuz pod naszym nosem
Brutalnie to zabrzmi, ale wolę, jak się 4000km ode mnie będą napierdalać Turasy i niech ileśset tysięcy islamistów w wieku produkcyjnym zginie (a wraz z nimi ich kod genetyczny i potencjalnie ukierunkowane terrorystycznie potomstwo), niż się sto tysięcy nachodźców zacznie szarogęsić i napierdalać w mojej najbliższej okolicy
 
Brutalnie to zabrzmi, ale wolę, jak się 4000km ode mnie będą napierdalać Turasy i niech ileśset tysięcy islamistów w wieku produkcyjnym zginie (a wraz z nimi ich kod genetyczny i potencjalnie ukierunkowane terrorystycznie potomstwo), niż się sto tysięcy nachodźców zacznie szarogęsić i napierdalać w mojej najbliższej okolicy

lol po pierwsze wojna w Syrii trwa juz kilka lat a ilu tych strasznych uchodzcow do nas trafilo ? a gdyby byla wojna w Turcji to mialbys uchodzcow razy milion plus niewiadomo jak ten konfikt by sie rozlał po świecie. Bez przesady, to moglby byc zapalnik do trzeciej wojny
 
lol po pierwsze wojna w Syrii trwa juz kilka lat a ilu tych strasznych uchodzcow do nas trafilo ? a gdyby byla wojna w Turcji to mialbys uchodzcow razy milion plus niewiadomo jak ten konfikt by sie rozlał po świecie. Bez przesady, to moglby byc zapalnik do trzeciej wojny
Turcja vs Rosja - w obecnej sytuacji i przy wewnętrznym status quo, z Erdoganem, TO jest zapalnik do III wojny
 
Sa teorie o prowokacji Erdogana...

O tyle pucz byl dziwny bo Erdogan caly czas dyrygowal, a podstawa puczu jest odciecie obalanej wladzy od komunikacji...
 
13697263_870239253120485_1952041700351603145_n.jpg
 
Obywatele Turcji uważają, że to jest prowokacja rządowa, wow.

Wygląda na to, że to jednak tyle, no to będzie Sułtanat.
 
ło skurwesyn, myślałem, że już koniec a tam wojsko wparowało do tureckiego studia CNN, wybuchy w Ankarze i na lotnisku, dziwne to wszystko
 
Właśnie wstałem i czytam, że armia nie podołała. Ciemny lud wybrał brał islam.

Teraz poza scierwem, które już się panoszy po Europie, to będzie się trzeba martwić największą armią w NATO, która z czasem stanie się proislamska.

Zaczynam się poważnie zastanawiać nad przeprowadzką w inne miejsce na naszym globie.
 
Erdogan mówił że zbombardowali hotel
Marmaris Grand Yazici Mares Hotel
w którym przebywał 15tego na wkacjach.
Kurrr dwa razy byłem tam w Marmaris
 
Back
Top