Polityka

Demonstranci przejmują czołgi

CncDzlDWYAEIQlW.jpg
 
wygląda na szczęście, ze gowno z tego bedzie. Ludzie powychodzili na ulice, armia nie reaguje. Podobno wycofują sie z lotniksa attaturka
 
a jak ma reagować armia? ma strzelać do ludzi? nawalają z czołgów w parlament, ciągle też ostrzeliwują cele z powietrza
 
wygląda na szczęście, ze gowno z tego bedzie. Ludzie powychodzili na ulice, armia nie reaguje. Podobno wycofują sie z lotniksa attaturka

Są informacje że ostrzeliwane są parlament i pałac prezydencki. Na dodatek jak nic z tego nie będzie a Erdogan tam wróci to będzie gorzej niż w Korei Północnej, zgotuje piekło w tym kraju.

Iran zamknął granicę z Turcją.
 
Na szczęście - zwrot używany raczej, kiedy utrzymał się stan lepszy i bardziej pożądany.
W tym przypadku nijak nie znajdujący zastosowania. Była szansa na pośrednie zatrzymanie ISIS czy napływu nachodźców. Jeśli tego puczu nie przeprowadzą porządnie, to dla Europy będzie początek końca...
 
info sprzed 3 minut z bbc:
Journalist Oz Katerji has been broadcasting on Facebook Live from the protest at Istanbul's Taksim Square. He says the military are taking control of the area, as shots are fired.
 
nie zdaje mi się. Lepszy Erdogan który trzyma wszystko za morde niz jakas próba "wprowadzenia demokracji" a w efekcie rozpierdol jak w Egipcie, Libii czy Syrii. Z tym, ze w Turcji ktora ma potęzna armie oraz jest jedną nogą w europie mialoby to straszne konsekwencje.

Z reszta Erdogan to nie jest jakis ultra dyktator
 
Z reszta Erdogan to nie jest jakis ultra dyktator
- Miliony nachodźców, którzy pod jego dyskretną kuratelą wbjają do Europy
- państwo de facto islamistyczne
- bliskość do ISIS, pośrednie ich wspieranie
Mnie jebie, czy on dla Turasów był dobrym, czy niedobrym możnowładcą. Interesuje mnie jego wpływ na geopolitykę Europy - a ten jest zgubny niestety
 
- Miliony nachodźców, którzy pod jego dyskretną kuratelą wbjają do Europy
- państwo de facto islamistyczne
- bliskość do ISIS, pośrednie ich wspieranie
Mnie jebie, czy on dla Turasów był dobrym, czy niedobrym możnowładcą. Interesuje mnie jego wpływ na geopolitykę Europy - a ten jest zgubny niestety

juz wolę gierki Erdogana niż 100mln Turków napierdalajacych się miedzy sobą tuz pod naszym nosem
 
Back
Top