Polityka

12508852_996687083712586_6192673412539186110_n.jpg

Tak swoją drogą. ON po 3.6, PB po 4.0. #dobrazmiana :D Za Tuska było tak dobrze, że płaciłem 5.6 za PB.
 
@Karateka
Pewnie zaokraglona polprawda: liczby sie co do rzędu jako tako zgadzaja, ale byl dlug np, firma zdecydowala sie utrzymywac zaklad przynoszacy straty przez minimum jakies, mozliwosci jest wiele. Trzeba by wiecej dokumentow o tym znalezc, a nie mem w internecie.

W ogole nie czaje troche tego. Jesli wystawiam cos na sprzedaz, to co hamuje kupujacych od kupienia czegos co jest warte za 37mln, za np 2mln (czyli przebijamy to "1,5")?

Ktos sklada oferte 10mln, zaciera raczki bo moze zarobic 27, ale przychodza do niego dobrzy ludzie i mowia: wycofaj sie pan?

EDIT:
oczywiscie nie wykluczam malwersacji, zeby nie bylo (a sa tu niektorzy na poziomie tatuazu Walusia), natomiast z memu sie tego nie dowiem.
 
Last edited:
Pszemek ciśnie w TVP INFO :D
Co by nie mówić to teraz w TVP widzę nie tylko Petru, POPiS, PSL, ale też od Korwina ludzi, Kukiza, nawet była konferencja ONR-u czego za Peło nie było.
 
Rasistki! Nie tylko wykorzystywaly cechy fenotypu do identyfikacji imigrantow, ale zastosowaly roznicowanie rasowe (zrealizowaly projekt w ktorym beneficjentami sa tylko mezczyzni (!) i tylko okreslonej rasy (!!!))


Nie da się tego gościa lubić. Dobrze ktoś kiedyś napisał na TT o nim "gdyby skoczył z poziomu ego na poziom IQ to by się zabił".

Ja tam nie widze wielkiej roznicy pomiedzy jego zalosnym skamleniem, a tym jak skomlal PiS przez lat 8. Przeciez to sa takie same zagrywki. PO i PiS to partie siostrzane, jak widac symetria przechodzi na Nowoczesna...

EDIT:
No dobra, skomlenie Petru jest na poziomie Leppera.
 
Last edited:
Mogliby przenieść akcję do Krakowa. Z tym, że mogliby w tej akcji zaangażować Polki, bo typowej Niemki to chyba żaden szanujący się obywatel RP nie ruszy.
Też mają sporo ładnych i rozwiązłych kobiet:)
 
powiedzieli pare milych slowek do kamer i juz wszystko git, ale uwierzcie mi, te idiotki to jet tylko odsetek. tv nic nie pokazuje, jakie nastroje panuja tu naprawde
Angela ma już pozamiatane wybory? Bardzo normalni Niemcy są wkurwieni?
 
Angela ma już pozamiatane wybory? Bardzo normalni Niemcy są wkurwieni?
wszyscy sa wkurwieni.. nie znam ludzi, ktorzy maja zdanie inne niz to, ze posrod tych imigrantow jest gora 20% prawdziwych uchodzcow, a reszta to zwykle smiecie, ktore przyszly po hajs. znam nawet jednego dziadka, ponad 90 lat, ktory juz od lata jak u niego robilem, jest wkurwiony jak 150 i codziennie narzeka na to i sie denerwuje. u mnie w miescie tego nie widac, bo tu tych chuji jest baaardzo malo, jakos ponad tysiac na prawie 180 tys mieszkancow, ale niestety kutasy dostaly jeden budynek mieszkalny 200 m ode mnie :/ gdzie wczesniej mieszkali normalni niemcy i dostali wypowiedzenie i nowe lokum...
co do wyborow ciezko powiedziec, merkel jest stracona, ale jej partia nie
tu jest jeszcze wieksza manipulacja w tv niz w Polsce, ale nawet jej ludzie sie od niej odwrocili, moim zdaniem nie ma szans na kolejna kadencje
jeden pozytyw, ze prawicowa partia wskoczyla juz na 3 miejsce w sondazach z ponad 15 procentowym poparciem
 
Angela ma już pozamiatane wybory? Bardzo normalni Niemcy są wkurwieni?
Liczę na to, że we Francji wybory prezydenckie wygra przedstawiciel Frontu Narodowego. Niemcy bez Francji niewiele zdziałają, a Francja bez komunisty Hollanda to lepsza Francja. Francja z władzą w rękach Frontu Narodowego to będzie prawdziwy sygnał dla Europy.
Niemcy mają tak szeroko zakrojoną koalicję rządzącą, że chyba nie ma co liczyć na jakiekolwiek zmiany z ich strony.
 
.EKSPERCKA

To jest twór składający się z darmozjadów i pseudointeligentów. Nie pierwszy raz kiedy ta kobieta się kompromituje. Od kilku miesięcy robi wyliczenia a nie zna podstawowych liczb, hehe.

No cóż :) jaki naród tacy reprezentanci.
 
  • Like
Reactions: JB_
.EKSPERCKA

To jest twór składający się z darmozjadów i pseudointeligentów. Nie pierwszy raz kiedy ta kobieta się kompromituje. Od kilku miesięcy robi wyliczenia a nie zna podstawowych liczb, hehe.

Jest jeszcze drugi as Ryszarda, Lubnauer. Matko, ona razem z ta co wrzuciles to taka degrengolada umyslowa, ze glowa mala...
 
Najlepsze jest to, że ich CV budzi zaufanie młodego, wykształconego wyborcy z wielkiego miasta. Prawnicy, dwa fakultety, ekonomisci...
 
@Gaara
A to o tych Ruskach co rozwalili cały obóz to jakoś potwierdzone. Coś było słychać w mediach albo internecie niemieckojęzycznym?
Jeśli to prawda to ciekawe czy nasi by się tak zjednoczyli i dali łupnia gdyby była podobna sytuacja. Jakie są nastroje Polaków w Niemczech?
 
Prawnik/ekonomista zaangażowany w sprawy podatkowe nie wie ile wynosi kwota wolna od podatku? Ja nawet nie wiem jak to skomentować, bo w moim słowniku nie ma słów dostatecznie obelżywych.
Właśnie o tym mówię. Dupa skończyła prawo i ekonomię. Pracowała w korporacjach, była pracownikiem biura RPO. Robi wyliczenia podatkowe, chce podnieść kwotę wolną od podatku do "jakiegoś" poziomu, nie wiedząc jaki jest aktualnie...
 
@Gaara
A to o tych Ruskach co rozwalili cały obóz to jakoś potwierdzone. Coś było słychać w mediach albo internecie niemieckojęzycznym?
Jeśli to prawda to ciekawe czy nasi by się tak zjednoczyli i dali łupnia gdyby była podobna sytuacja. Jakie są nastroje Polaków w Niemczech?
nie wiem jak w calych niemczech, tych co ja znam, to lepiej niech te araby nawet na nich nie patrza. my ich tu nie chcemy. a to info to wlasnie dementowane bylo na necie niemieckim
 
Właśnie o tym mówię. Dupa skończyła prawo i ekonomię. Pracowała w korporacjach, była pracownikiem biura RPO. Robi wyliczenia podatkowe, chce podnieść kwotę wolną od podatku do "jakiegoś" poziomu, nie wiedząc jaki jest aktualnie...
Monty python by tego nie wymyślił :)
 
Już słuchając jej w tym sławnym wywiadzie w Graffiti przekonałem się, że ta kobieta sama nie wie po co jest w Sejmie.
 
Last edited:
Back
Top