Polityka

http://wmeritum.pl/zadziwiajace-sta...ymala-wiecej-czasu-niz-po-i-pis-razem-wziete/

To tylko potwierdza moje przypuszczenia, które wyraziłem w dniu powstania tej partii. Tak jak Petru i ferajna tworzyli PO by stworzyć przybudówkę dla innej, starej partii, tak Nowoczesna powstała po to by stwrozyć PO- BIS. Te same hasła na których budowano PO, to samo udawanie opozycji - i zobaczycie. PIS dojdzie do władzy, zrobi się propagande IV RP, że PIS to dyktatura - za 5 lat(albo wcześniej) Nowoczesna zgarnie władzę a w niej 90% członków to będą byli POwcy którzy pod nowym szyldem wyzwalać będą Polskę spod jażma dykatatury "SpieprzajDziadu"(bo te słowa , oraz kurduplowatość Kaczyńskiego były największą zbrodnią IV RP)
 
http://wmeritum.pl/zadziwiajace-sta...ymala-wiecej-czasu-niz-po-i-pis-razem-wziete/

To tylko potwierdza moje przypuszczenia, które wyraziłem w dniu powstania tej partii. Tak jak Petru i ferajna tworzyli PO by stworzyć przybudówkę dla innej, starej partii, tak Nowoczesna powstała po to by stwrozyć PO- BIS. Te same hasła na których budowano PO, to samo udawanie opozycji - i zobaczycie. PIS dojdzie do władzy, zrobi się propagande IV RP, że PIS to dyktatura - za 5 lat(albo wcześniej) Nowoczesna zgarnie władzę a w niej 90% członków to będą byli POwcy którzy pod nowym szyldem wyzwalać będą Polskę spod jażma dykatatury "SpieprzajDziadu"(bo te słowa , oraz kurduplowatość Kaczyńskiego były największą zbrodnią IV RP)
Ja to pisalem, zanim to bylo modne!
 
Ja to pisalem, zanim to bylo modne!

Ja to pisałem w portalach lisowych (natemat) zanim ta partia powstała. Serio, jak tylko pojawił się artykuł, że Petru, Olechowski i Balcerowicz szykują projekt polityczny to to tak skomentowałem.
Albo inaczej - ja to pisałem, zanim Petru się urodził! (to jest bajka, przyznaje, nie bierz tego serio)
 
Kto w Krakowie startuje do Senatu od Korwina - czy tam Mariana?

Nie widzę, żeby KorWin kogoś wystawił do senatu w Krakowie, w obu okręgach jest tylko po 3 kandydatów - jeden z PO, jeden z PiS i jeden niezależny. W całej Polsce KorWin wystawił tylko 11 kandydatów na 100 miejsc.

Patrząc z grubsza, to w bardzo wielu okręgach jest zarejestrowanych tylko 2-3 kandytatów, w tym jeden z PiS, a drugi z PO. Skład senatu jest już znany ;)
 
12079274_1506091263040316_5300473635774847688_n.jpg
 
Głos na KorWina, jest głosem na PiS ;)
Z tego co widzę, to zainteresowanie wyborami raczej słabe, w porównaniu do prezydenckich.
 
Faktycznie, po wpisaniu "TTIP Berlin protest", pojawia sie duzo podobnych zdjec. Policja szacuje, ze bylo tam 45 tys. ludzi. U Nas ten temat, być może istotniejszy niz temat uchodźców, jest zupelnie pomijany. Czy chodzi o to aby nie narażać sie USA, w biezacym okresie? Z resztą mam wrażenie, że u Nas nawet tak wazny temat, by nie wzbudzil poruszenia na ulicach, więc hipoteza raczej srednio sprawdzalna.

Berlin:

 
  • Like
Reactions: JB_
Pałasiński w TVN24 to medna nad mendami. Podaje przykłady morderstw politycznych i religijnych w Iranie , przykład dziennikarki która została wsadzona do więzienia za to, że ściskała za rękę swojego adwokata, i oskarżono ją za nielegalne praktyki seksualne - a ten rzuca test "Warto pamiętać, że Polsce też to grozi gdy zagłosujecie na prawice". No jakim debilem, skurwielem, chamem i mendą trzeba być by coś takiego takiego zrobić?
 
Back
Top