Polityka

Ktoś może wskazać te konkretne maile?

Ciekawy jestem czemu to wyszło. Moim zdaniem Stonoga, jak i afera podsłuchowa kelnerów, to elementy które rozgrywają tajne służby i one za tym stoją. Ciekaw jestem jaki mają cel teraz?
 
Służby chcą obalić obecną władzę i nie chcą, aby się reaktywowała pod postacią Nowoczesnej.

Tylko po co? Kiedy obecna władza od dawna służy interesom służb, i ich biznesom. Musi chodzić o konflikt w jakiejś grubej sprawie, jakimś przejebanym interesie.
Zresztą - możesz mieć racje, w końcu nie wiemy które interesy to interesy spójne z celami tajnych służb. Czy to biznes zagraniczny i państwa zagraniczne, czy też tylko wewnętrzne układziki i kontrola państwa i dużego biznsesu, jaki to układ powstał od czasów Magdalenki.


edit
odpada u mnie teoria, że tajne służby służą dobru państwa. Takiego wyjaśnienia nie przyjmę :)
 
Przecież służby nie są monolitem. Mamy bodaj siedem tajnych, plus krajów ościennych. Jedni chcą wykończyć drugich, drudzy kolejnych. Widać wygryźli już wszystko do gołej ziemi i niewiele jest do podziału.
 
Przecież służby nie są monolitem. Mamy bodaj siedem tajnych, plus krajów ościennych. Jedni chcą wykończyć drugich, drudzy kolejnych. Widać wygryźli już wszystko do gołej ziemi i niewiele jest do podziału.
W każdym razie te anty rządowe i Peowskie są najbardziej aktywne. @halibut pewnie władza im nadepnęła na odcisk.
 
Myślicie, że może chodzić o interes Solorza? Kupując Plusa myśląc o monopolu na LTE, jaki miał zapewniony, dokonał największej transakcji w Europie od lat, na którą musiały się złożyć wspólnie największe banki Europejskie.
Wiemy, że Solorz to człowiek służb - a więc cały ten biznes "najbogatszego" Polaka to ich poletko.
Wiemy też, że interes jakiego dokonał Polsat jest zagrożony - każdy z nas widział przez ostatnie miesiące na pasku Polsatu hejt na rząd za to,że pozbawił Polsat monopolu na LTE.

@Jakub Bijan może to ta część tajnych służb, która kontroluje imperium Solorza stoi za odsuwaniem PO od władzy za działanie na niekorzyść temu gigantycznemu interesowi?

Może teoria fantastyczna, ale swoje spójne cechy ma:
- Polsat jest powiązany z tajnymi służbami(sam prezes , i to jest fakt, był agentem WSI)
- Polsat jest skonfliktowany od jakiegoś czasu z rządem za działanie na niekorzyść największemu interesowi od momentu powstania tej firmy
- Od jakiegoś czasy wychodzą brudy na rząd za którymi najprawdopodobniej stoją tajne służby.

@Comber co myślisz o tropie Polsatu i Plusa?
 
TVN24 - najważniejsze informacje? Kaczyński powiedział, że uchodźcy mogą przywieźć choroby. Nie mam pytań. Na Biznes i Świat Pałasiński, przełączyłem, bo jak znowu zacznie pierdolić, że PIS u władzy będzie zabijał kobiety za podanie ręki mężczyźnie to chyba się porzygam z poziomu jego skurwienia.
 
BTW, podoba mi sie, Jakub, jak sie na nim wzorujesz w tym co sam piszesz. Och jak ja bym chcial zeby on jeszcze dzialal w polityce!
Jak to mówi pan Staszek: naśladownictwo najwyższą formą uznania. Mimo że nie wszystkie poglądy podzielam - co oczywiście jest normalne - to czytam z zamiłowaniem od lat. Jeden z nielicznych publicystów, którzy potrafią prawdziwy felieton napisać.
 
Jak to mówi pan Staszek: naśladownictwo najwyższą formą uznania. Mimo że nie wszystkie poglądy podzielam - co oczywiście jest normalne - to czytam z zamiłowaniem od lat. Jeden z nielicznych publicystów, którzy potrafią prawdziwy felieton napisać.
To tak jak ja, sledze go od dawna. Jest zdecydowanie na czele publicystow, potem przerwa, a potem zaczynaja sie inni. Uwielbiam jak miesza adwersarzy z blotem w sposob taki, ze nie wiedza czy sie obrazic, czy mu dziekowac.
 
Jak to mówi pan Staszek: naśladownictwo najwyższą formą uznania. Mimo że nie wszystkie poglądy podzielam - co oczywiście jest normalne - to czytam z zamiłowaniem od lat. Jeden z nielicznych publicystów, którzy potrafią prawdziwy felieton napisać.

Dobre powiedzonko, muszę zapamiętać. :D
 
Ma ktos prywatny adres tego skurwysyna? Wyslalbym mu paczuszke z wszami i pchlami...
c1dbff02f113adc6d2ebf32ade194eef.jpg

@halibut ty sie bujasz z celebrytami, poratuj :)
 
Ma ktos prywatny adres tego skurwysyna? Wyslalbym mu paczuszke z wszami i pchlami...
c1dbff02f113adc6d2ebf32ade194eef.jpg

@halibut ty sie bujasz z celebrytami, poratuj :)

Nie z celebrytami tylko paru znanych aktorów u mnie grało, i znam dobrze świat filmu. Lis to jest świat cyrku. Ale z wpływowymi ludźmi z TVP jestem w dobrym kontakcie, na siłę mogę zdobyć. Ale musze wymyśleć bajeczkę po co mi adres prywatny Lisa ;p nr telefonu dadzą, ale adres? To już smród każdy wyczuje ;p

Ale fakt, tu skurwysyn dojebał.
 
Back
Top