Polityka

Troszkę populizmu, troszkę trafnych argumentów, troszkę przesady. Ale ogólnie nie jest źle, może pewnych spraw nie powinien wspominać, ale pomijając te wywody o Lisach i PO to przemówienie nie najgorsze.
troszke tak :wink:
 
Panowie naszla mnie taka mala rozkmina. Dlaczego SLD strzelilo sobie samo w kolano ta "wielka koalicja"? Te 5 procent moze by zdolali zdobyc, a w tej koalicji na 8 nie ma szans praktycznie. Ktos mi pomoze znalezc odrobine logiki w takim dzialaniu?
 
Panowie naszla mnie taka mala rozkmina. Dlaczego SLD strzelilo sobie samo w kolano ta "wielka koalicja"? Te 5 procent moze by zdolali zdobyc, a w tej koalicji na 8 nie ma szans praktycznie. Ktos mi pomoze znalezc odrobine logiki w takim dzialaniu?

IMHO będzie około 10,tylko intuicją się w tej prognozie kieruje.
 
IMHO będzie około 10,tylko intuicją się w tej prognozie kieruje.
SLD samo tanczylo na granicy progu wyborczego. TR, PPS, PPP i Zieloni to przeciez polityczny plankton, ktory razem daje max 2%. Moim zdaniem samodzielny start SLD bylby dla nich lepszy. No ale ja chce, zeby te pieprzone komuchy sie nie dostaly, wiec mi w to graj :)
 
SLD samo tanczylo na granicy progu wyborczego. TR, PPS, PPP i Zieloni to przeciez polityczny plankton, ktory razem daje max 2%. Moim zdaniem samodzielny start SLD bylby dla nich lepszy. No ale ja chce, zeby te pieprzone komuchy sie nie dostaly, wiec mi w to graj :)

Tak samo jak z drugiej strony Korwin,RN,NP.
Ale mają świadomość odpływu sporej części wyborców PO(tej bardziej ,,postępowej,,).
Wydaje mi się że właśnie tym sojuszem (tfu!) będą chcieli ją zagospaodarować.
 
Przeciętny laik co się bawi w youtube bez problemu takie coś nałoży z filmiku na filmik , co nie zmienia tematu że hasło żałosne.
 
Femen dla odmiany zamiast na prawicową/konserwatywną imprezę, wybrał się dziś na zlot muzułmanów.
Jednej dziewusi nie poszło chyba.
 
Femen dla odmiany zamiast na prawicową/konserwatywną imprezę, wybrał się dziś na zlot muzułmanów.
Jednej dziewusi nie poszło chyba.

o ile sie nie myle to te panie sa przeciez za przyjeciem muzulmanskich uchodzcow.
 
o ile sie nie myle to te panie sa przeciez za przyjeciem muzulmanskich uchodzcow.

Nie mam pojęcia.Ja się już w tej lewicowej drobnicy pogubiłem,wiem jednak że na wielu marszach przeciwko Islamowi widać tęczowe flagi.W Polsce chyba też apropos meczetu były...
 
Nie mam pojęcia.Ja się już w tej lewicowej drobnicy pogubiłem,wiem jednak że na wielu marszach przeciwko Islamowi widać tęczowe flagi.W Polsce chyba też apropos meczetu były...
nie wiem czy dobrze kojarze ale na ktorejs z demonstracji poparcia przyjecia tych uchodzcow, gdzies smignely mi wlasnie feministki.
 
Tak a propos panów od "sialalala" - to ta sama grupa ludzi, która lubi Konkwistę 88? Bo K88 też mi się ze środowiskiem kibicowskim kojarzy.

Ale tam raz tak:


a potem znowu:


i się gubię

swoją drogą uwielbiam wokal, szkoda, że facet nie poszedł w coś normalnego (chyba że poszedł i nie wiem)
 
Ciekawe: (za Żelazna Logika)
1. Austria zamyka granice z Węgrami
2. Niemcy zamykają granicę z Austrią.
3. Czechy zamykają granicę z Austrią.

No to szybki rzut oka na mapę.
Czesi skoro zamknęli już jedną granicę i zapowiedzieli, że nikogo nie przyjmą, na pewno za chwilę szybko zamkną granicę ze Słowacją.
I mamy szlak uchodźców przez Polskę.Niemcy już mówią na głos, że "osiągnęli punkt krytyczny i więcej uchodźców nie zmieszczą". Jak myślicie, co zrobią Niemcy, gdy uchodźcy zaczną szturmować trasę przez Polskę?
Dokładnie tak. Zamkną granicę z Polską.

Jeśli teraz szybko nie zareagujemy, to mamy za chwilę armię uchodźców u siebie.
11988546_932594413455187_5105001399545052694_n.jpg
 
Raczej na bank.Pewnie tego też jest pewnie 600 milionów odłamów.
to jest wlasnie paradoks tych srodowisk, zarowno feministki jak i teczowa armia sa pierwsi do tzw odstrzalu jak tylko muzulmanie beda mieli ku temu odpowiednie warunki.
 
Back
Top