Polityka

Raczej posiłkuj się tym: http://pl.wikipedia.org/wiki/Teoria_naukowa i tym: http://pl.wikipedia.org/wiki/Metoda_naukowa

Przeleciałem pobieżnie tylko, i zdaje się że Twój rozmówca precyzyjnie rozmawia o teorii naukowej, a Ty opierasz się na definicji potocznej. Naukowcem nie jestem co prawda, ale wiem, że to nie to samo:) Całości nie chcę mi się czytać, bo styl pisania tego pana mnie skutecznie zniechęca - każdy wpis zaczyna od inwektyw.
 
eb50bec8d4f7d38614b9867f6daa2208.jpg



d2ec11a779720b405e7cf8eccb0d087e.png


4b7d6d406329e3d92cd775eb38ee84d2.jpg
 
Raczej posiłkuj się tym: http://pl.wikipedia.org/wiki/Teoria_naukowa i tym: http://pl.wikipedia.org/wiki/Metoda_naukowa

Przeleciałem pobieżnie tylko, i zdaje się że Twój rozmówca precyzyjnie rozmawia o teorii naukowej, a Ty opierasz się na definicji potocznej. Naukowcem nie jestem co prawda, ale wiem, że to nie to samo:) Całości nie chcę mi się czytać, bo styl pisania tego pana mnie skutecznie zniechęca - każdy wpis zaczyna od inwektyw.


Wiem, już zweryfikowałem. I on nie ma racji, i ja. Ja - ponieważ nazywałem teoriami nauowymi coś co było teorią hipotezą naukową. On, ponieważ teorie które są hipotezami naukowymi nazywa teoriami naukowymi - jak teorie Kopernika która teorią naukową nie była.
 
  • Like
Reactions: JB_
Wiem, już zweryfikowałem. I on nie ma racji, i ja. Ja - ponieważ nazywałem teoriami nauowymi coś co było teorią hipotezą naukową. On, ponieważ teorie które są hipotezami naukowymi nazywa teoriami naukowymi - jak teorie Kopernika która teorią naukową nie była.
Kłóć się w zaparte, wygrywają tylko Ci, którzy powiedzą ostatnie słowo zaaprobowane przez resztę! (bornowska odmiana rorystyki :friends:)
 
Zauważyliście, jak nowomowa w stylu Orwella, Huxleya, ZSRR i UE na nas skutecznie działa?
Np umowy cywilnoprawne WSZEDZIE nazywane są z miejsca "smieciówkami". nawet przez obrońców takich umów, tak podświadoma nowomowa udanie przez związki zawodowe, media, socjalistów zakorzeniła się w nas.
Nagłówki gazet nie brzmią "umowy cywilnoprawne mogą zrzeszać związki zawodowe - tak uznał TK" lecz "SMIECIÓWKI mogą zrzeszać się w związki zawodowe"
 
Jeszcze tam (do parlamentu) wpuścić małpy, zamknąć na klucz i dokarmiać przez dach, a będzie prawdziwe ZOO.
 
  • Like
Reactions: mat
btw nikt tu dzis chyba nie pisal o tym, ze byl zamach pisowskiej szczujni na panujacego nam milosciwie radoslawa i jego swite
 
Te dzieciaki to na zawodowych politykow sie przygotowuja? Bo jezeli tak, to jak wyobrazaja sobie podejmowanie niezbednych, ale niepopularnych decyzji w swoich karierach?
 
Jeszcze tam (do parlamentu) wpuścić małpy, zamknąć na klucz i dokarmiać przez dach, a będzie prawdziwe ZOO.


Przeciez ten budynek ma taki kształt że wystarczy od dachu pociągnąć do ziemi linki z kolorowymi chorągiewkami i nie będzie wątpliwości .
 
  • Like
Reactions: JB_
Zrobienie z parlamentu targowiska to wina Leppera, a zrobienie z niego przedszkola to wina Wiplera. Rzekłem.
 
Pewnie zatrudniali tylko dzieci polityków "bo tate prace straci". Swoja droga termin "karmienie trolli" nabiera teraz nowego wymiaru. Budżetowego.
 
Ten artykuł tego lemminga nt. edukacji, wyglada swoja droga na taka platna robote. Kto takie tezy z dupy stawia na powaznie?
 
Te dzieciaki to na zawodowych politykow sie przygotowuja? Bo jezeli tak, to jak wyobrazaja sobie podejmowanie niezbednych, ale niepopularnych decyzji w swoich karierach?
Byłem kilka lat temu na czymś takim, bo chciałem mieć szóstkę z jakiegoś przedmiotu, a przy okazji to fajnie niby w podaniu do szkół wyglądało - śmiechy chichy, ale jak człowiek ma 15 lat, to naprawdę myśli, że wybór liceum jakoś wpływa na życie - i było tam co nieco przyszłych politykierów. Zresztą na studiach też trochę tego mam i wolę być już lemingiem, co martwi się tylko o siebie.
 
Byłem kilka lat temu na czymś takim, bo chciałem mieć szóstkę z jakiegoś przedmiotu, a przy okazji to fajnie niby w podaniu do szkół wyglądało - śmiechy chichy, ale jak człowiek ma 15 lat, to naprawdę myśli, że wybór liceum jakoś wpływa na życie - i było tam co nieco przyszłych politykierów. Zresztą na studiach też trochę tego mam i wolę być już lemingiem, co martwi się tylko o siebie.
Znam trzy osoby, ktore sie tym od zawsze chcialy zajmowac i 2 z nich to socjopaci.
 



Z dzisiejszego ataku na Marinke. 1000 separatystow, ok 12 czołgów i haubic. Putin bedzie zwolywal "nadzwyczajne posiedzenie" Rady Federacji, w reakcji na "agresję" Poroszenki.
 
Ja znam trzech prawdopodobnych kandydatów z grupy (jeden już coś tam działa chyba) i wszystko to lenie śmierdzące :D
Bo to jedyna sciezka kariery, gdzie zywcem nie musisz sie na niczym znac, aby zarabiac gruba kase vide hipis Klich szefem MON.

BTW Polecamw wszystkim interesujacym sie Ukraina zobaczyc wrzuconą tutaj konferencje AtlanticCouncil.
 


Wczorajsza bitwa. 1:00 - wyraznie widac, że robote robi T72B3 (lub pokrewna wersja, ale charakterystyczne sa ulozone w klin, na wiezy, plytki pancerza reaktywnego) Sil Zbrojnych FR. Pod koniec filmiku "near miss".



Na poczatku nagrania pada wyjatkowo Ukrainskie imie "Osama"

To co mnie jednak u nich dziwi to to, ze nie "maluja" czy w inny sposob nie zaciemniaja twarzy. Widocznie bardzo lubią pokazywać przeciwnikowi się jako różowe pileczki do odstrzału, na tle ciemnej zieleni. No ale trudno, lepiej dla Ukraincow.
 


Wczorajsza bitwa. 1:00 - wyraznie widac, że robote robi T72B3 Sil Zbrojnych FR. Pod koniec filmiku "near miss".



Na poczatku nagrania pada wyjatkowo Ukrainskie imie "Osama"

To co mnie jednak u nich dziwi to to, ze nie "maluja" czy w inny sposob nie zaciemniaja twarzy. Widocznie bardzo lubią pokazywać przeciwnikowi się jako różowe pileczki do odstrzału, na tle ciemnej zieleni. No ale trudno, lepiej dla Ukraincow.

Nie maluja, bo w razie czego maja tyle samo nowych ludzi, dla Ruskich straty w ludziach to przeciez zaden problem od zawsze ;)
 
"Robert Gwiazdowski
WOHOM SIE
2015-06-03
Podobno (sam tego nie słyszałem) Paweł Kukiz powiedział, że najbliżej mu do programu gospodarczego Centrum Adama Smitha. Pewnie stąd pytania (nie wiem czy bardziej dramatyczne czy złośliwe) czy popieramy Kukiza? Chyba jednak źle postawione, bo zdaje się, że to Kukiz poparł nas :)
Co więc mamy powiedzieć Kukizowi? Możliwości dostrzegam trzy:
1) Powinniśmy odciąć się od własnego programu i powiedzieć, że przekonał nas Ryszard Petru. Odtąd uważamy, że trzeba podnieść podatki obciążające młodych ludzi, czyli wyborców Kukiza i wprowadzić dodatkową, przymusową składkę, tym razem na III Filar, żeby rynki finansowe miały się lepiej? (Bo to właśnie zaproponowała Nowoczesna.pl)
2) Powinniśmy powiedzieć, że nasz program jest co prawda świetny, ale odciąć się od Kukiza, który – jako jedyny od 25 lat mówi, że chce go realizować (choć wcale nie wiadomo, czy tak tylko nie mówi) – bo Kukiz nie jest godzien realizowania naszego programu i wolimy, żeby inni go w dalszym ciągu nie realizowali?
3) Powinniśmy powiedzieć: powodzenia Panie Pawle – oby się udało! Chętnie pomożemy w realizacji?
No i tak się "wohom", jak ten górol przed poprawinami, co robić? :)"

http://wei.org.pl/blogi-wpis/run,wohom-sie,page,1,article,1684.html
 
"Robert Gwiazdowski
WOHOM SIE
2015-06-03
Podobno (sam tego nie słyszałem) Paweł Kukiz powiedział, że najbliżej mu do programu gospodarczego Centrum Adama Smitha. Pewnie stąd pytania (nie wiem czy bardziej dramatyczne czy złośliwe) czy popieramy Kukiza? Chyba jednak źle postawione, bo zdaje się, że to Kukiz poparł nas :)
Co więc mamy powiedzieć Kukizowi? Możliwości dostrzegam trzy:
1) Powinniśmy odciąć się od własnego programu i powiedzieć, że przekonał nas Ryszard Petru. Odtąd uważamy, że trzeba podnieść podatki obciążające młodych ludzi, czyli wyborców Kukiza i wprowadzić dodatkową, przymusową składkę, tym razem na III Filar, żeby rynki finansowe miały się lepiej? (Bo to właśnie zaproponowała Nowoczesna.pl)
2) Powinniśmy powiedzieć, że nasz program jest co prawda świetny, ale odciąć się od Kukiza, który – jako jedyny od 25 lat mówi, że chce go realizować (choć wcale nie wiadomo, czy tak tylko nie mówi) – bo Kukiz nie jest godzien realizowania naszego programu i wolimy, żeby inni go w dalszym ciągu nie realizowali?
3) Powinniśmy powiedzieć: powodzenia Panie Pawle – oby się udało! Chętnie pomożemy w realizacji?
No i tak się "wohom", jak ten górol przed poprawinami, co robić? :)"

http://wei.org.pl/blogi-wpis/run,wohom-sie,page,1,article,1684.html
Jak bedzie punkt trzeci to robie krucjate, zeby wszyscy znajomi i cala rodzina zaglosowali na ugrupowanie Kukiza. Panie Robercie make it happen!
 
Ja też. Ale najpierw niech wyjaśni jak chce połączyć postulaty związkowców z pomysłami CAS. Jeszcze jest sporo czasu, więc czekam spokojnie. Gwiazdowski już raz był w bliskim związku z polityką i został wychujany, nie mam ochoty przykładać ręki do powtórki. Kukiz zakochany jest w tych swoich związkowcach i to na nich zdaje się wszystko opierać, więc boję się, że CAS jest tu tylko chwytem marketingowym, lepem na "antysystemowców".

Jeszcze bym chciał, żeby przygarnął do siebie poglądy/ludzi z https://www.facebook.com/Narodowe.Centrum.Studiow.Strategicznych
 
Last edited:
Back
Top