Polityka

11165259_992124370811903_7704270046462022356_n.jpg
 
:o o:
http://natemat.pl/144537,gdyby-po-l...suja-na-prawice-bo-taki-ich-nauczono-w-szkole

Ohoho, uwaga, macie nowy powód porażki PO.
To przez szkołę która inoktrynuje do głosowania za PIS.

Najlepszy cytat:

Minęło kilka tygodni, ale do dziś jestem zdruzgotana. Staramy się syna odciąć od kolegów, którzy stali się wyznawcami tych spiskowych teorii i podjudzani przez nauczycieli są wręcz żądni krwi, ale to rodzi tylko ciągłe kłótnie, w których 14-latek odnosi się do rodziców słowami, którymi kłócą się politycy w Sejmie czy telewizji. Chcemy go przenieść do innej szkoły, ale pewna mogłoby być tylko prywatna placówka, a to przecież spore koszty – żali się Anna.

ja pierdole...
 
Obecna sytuacja w kraju wygląda tak, że jeden obóz myśli, że ma jedyną słuszną tolerancyjną rację, drugi obóz wierzy, że pierwszy obóz ma jakieś urojenia i brak rozumu. Najgorsze jest to, że obydwa obozy myślą, że mają rację, a tylko jeden z nich ma ją względną i faktycznie otwarte oczy, jednak każdy obstaje przy swoim... do czasu.

#bornstyle trochę :D no offence :D
 
Co za bzdury :facepalm:.
Strasznie ciężko jest chyba platformie zrobić sobie bilans tego jakie obietnice zrealizowali? Wydaje im się, że stracą władzę w wyniku jakiegoś spisku, gratuluję polotu.
Przeciez Pan Robakolog mowil dzien po wyniku wyborow, ze wszystko przez "pisowska szczujnie", nie wiedziales? ;) Przeciez oni do bledow sie nigdy nie przyznaja.

Nigdy w szkole nikt z nauczycieli nie pierdolil mi o polityce, nie ma na to czasu. Te teksty to chyba wymyslone w stylu swiadek tvn.
 
Co za bzdury :facepalm:.
Strasznie ciężko jest chyba platformie zrobić sobie bilans tego jakie obietnice zrealizowali? Wydaje im się, że stracą władzę w wyniku jakiegoś spisku, gratuluję polotu.
Wedlug szejnfelda wszyscy, ktorzy krytykowali platforme w internecie to "wynajete skurwysyny". Oni albo sa pierdolnieci albo po prostu to jedyne dostepne wytlumaczenie i swiadomi sa tego, ze to tzw glos ludu.
 
Wedlug szejnfelda wszyscy, ktorzy krytykowali platforme w internecie to "wynajete skurwysyny". Oni albo sa pierdolnieci albo po prostu to jedyne dostepne wytlumaczenie i swiadomi sa tego, ze to tzw glos ludu.

Kreują odmienna rzeczywistość, ot co. Nie wierzę, żeby ktoś naprawdę w to wierzył co oni sami wygadują...
 
Wedlug szejnfelda wszyscy, ktorzy krytykowali platforme w internecie to "wynajete skurwysyny". Oni albo sa pierdolnieci albo po prostu to jedyne dostepne wytlumaczenie i swiadomi sa tego, ze to tzw glos ludu.

Ja stawiam, że oni są chyba pierdolnięci. W pogoni za władzą nawet "własne gówno by spod siebie zjot". Im już pomieszały się rzeczywistości.
 
Zawsze krytykowali za to Kaczyńskiego, że nie uznaje zasad demokracji, że podkopuje fundamenty państwa itd., gdy strach zajrzał w oczy, robią to samo. To już Bronisław bardziej po męsku wziął porażkę na klatę.
 
W pogoni za władzą nawet "własne gówno by spod siebie zjot".
Na moje to oni bardziej trzesa o to, ze wszystkie waly ujrza swiatlo dzienne i przyjdzie im spedzic dluuugie lata w ZK. Ta wladza to jest im potrzebna bo immunitet i wszedzie obsadzeni swoi, tak zeby sami siebie osadzali w razie wpadki np sprawa Sawickiej, ksiazkowe odwracanie kota ogonem w wykonaniu ukladu zamknietego.
Tu przyklad "niezaleznego i niezawislego" prokuratora Seremeta, taki zarcik maly. Cos tam ostanio CBA sie nim interesowalo, na moje to pozorne dzialania, przeciez wszedzie sami swoi.
 
Wedlug szejnfelda wszyscy, ktorzy krytykowali platforme w internecie to "wynajete skurwysyny". Oni albo sa pierdolnieci albo po prostu to jedyne dostepne wytlumaczenie i swiadomi sa tego, ze to tzw glos ludu.
o tych skurwysynach akurat to byl cytat z jakiegos niby listu, takze oficjalnie on tego nie napisal
 
te listy są tak autentyczne jak listy do GW, albo natemat wyżej xDDDD
no dobra, ale o to chodzi, ze wprost tego nie napisal, a widzialem juz memy, ktore tylko wycinaja ten fragment, troche trzeba patrzec na to z chlodna glowa
 
no dobra, ale o to chodzi, ze wprost tego nie napisal, a widzialem juz memy, ktore tylko wycinaja ten fragment, troche trzeba patrzec na to z chlodna glowa

z obydwu stron są takie oszołomy, co wszystko łykają i to z nagłówków xD
 
Szejnfeld zacytowal ten fragment z nim sie zgadzajac wiec to chyba jeden chuj, tak apropos
11391130_845178502185648_5458137590158458391_n.jpg
 
Last edited by a moderator:
Wrzucam na długi weekend. Bartosiak jak zawsze mądrze, choć nic nowego w zasadzie. Zaciekawiło mnie natomiast spostrzeżenie Bendera odnośnie chrystianizacji Chińczyków, którzy dopiero teraz - po raz pierwszy od dwustu przeszło lat - zaczęli żyć godnie, zmieniając się z "kolektywnych termitów mających pracować dla dobra królowej" w ludzi wolnych, dbających o swoje dobro (co w świecie Zachodu stało się w XVIII w. a co przez kolonizację i komunę Chińczyków ominęło), przez co szukają systemu wartości o który mogą się oprzeć. Ponoć Chrześcijaństwo wpasowuje się w tę potrzebę i zdobywa tam popularność.

Nie wiem, czy rzeczywiście tak jest, ale nigdy w ten sposób nie myślałem. Czuję, że to poszerzyło mój horyzont myślowy;))
 
Wrzucam na długi weekend. Bartosiak jak zawsze mądrze, choć nic nowego w zasadzie. Zaciekawiło mnie natomiast spostrzeżenie Bendera odnośnie chrystianizacji Chińczyków, którzy dopiero teraz - po raz pierwszy od dwustu przeszło lat - zaczęli żyć godnie, zmieniając się z "kolektywnych termitów mających pracować dla dobra królowej" w ludzi wolnych, dbających o swoje dobro (co w świecie Zachodu stało się w XVIII w. a co przez kolonizację i komunę Chińczyków ominęło), przez co szukają systemu wartości o który mogą się oprzeć. Ponoć Chrześcijaństwo wpasowuje się w tę potrzebę i zdobywa tam popularność.

Nie wiem, czy rzeczywiście tak jest, ale nigdy w ten sposób nie myślałem. Czuję, że to poszerzyło mój horyzont myślowy;))


Jakiś czas temu zadeklarowanych Chrześcijan było już 100 mln - przy czym 'oficjalnych komunistów' tj. zapisanych do partii 87 mln. Także dzieje się. ;)
 
@Jakub Bijan @Wewiur
Nie wiem czy mam racje, czy mój współrozmówca. Na temat tego czym jest teoria naukowa, fakt naukowy itd.
Możliwe, że wykłócam się będąc w błędzie.
Dyskusja na ten temat ropoczełą sie pod wpisem Marcina Muszyńskiego. Musicie trochę przewinąć w dół.
Z góry przepraszam za moje tradycyjne literówki.
http://natemat.pl/144537,gdyby-po-l...suja-na-prawice-bo-taki-ich-nauczono-w-szkole
http://pl.wikipedia.org/wiki/Fakt_naukowy
http://pl.wikipedia.org/wiki/Teoria
 
Back
Top