Polityka

Braun otworzył własną pizzerię ;)

11415569_878340142238648_1924484549508320825_o.jpg
 
Jak bedzie punkt trzeci to robie krucjate, zeby wszyscy znajomi i cala rodzina zaglosowali na ugrupowanie Kukiza. Panie Robercie make it happen!
Jak dla mnie, to oznacza tylko tyle, że kiedy ewentualnie Kukiz zdobędzie władzę, to ludzie z CAS mogą posłużyć radą, czy nawet być oficjalnymi doradcami. Na to, że Gwiazdowski zaangażuje się w twór Kukiza przed wyborami bym nie liczył.
 
Kukiz mnie martwi swoimi wypowiedziami przeciwko zagranicznym korporacjom i bankom. Co one mu szkodzą? Przecież to one zatrudniają ogrom młodych ludzi. Jak z takiego Krakowa korpa się wyprowadzą, to bezrobocie (młodych) wzrośnie o 70% albo nie wzrośnie bo wyjadą... pracować w zagranicznym korpo... za granicą...
 
Braun otworzył własną pizzerię ;)

11415569_878340142238648_1924484549508320825_o.jpg
Określenie Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym weszło już do kanonów popkultury lol

heh śmieszy mnie ta kompilacja i *uj:)
 
Last edited:
Kukiz mnie martwi swoimi wypowiedziami przeciwko zagranicznym korporacjom i bankom.
A co mówi? Bo ja przyznam, że nie śledzę zbytnio jego wypowiedzi. W ogóle, to mało mnie w okresie tuż po wyborach interesuje to, co się w naszym kurwidołku politycznym wyprawia.
 
A co mówi? Bo ja przyznam, że nie śledzę zbytnio jego wypowiedzi. W ogóle, to mało mnie w okresie tuż po wyborach interesuje to, co się w naszym kurwidołku politycznym wyprawia.
jesli dobrze pamietam to po prostu chce je opodatkowac tak jak innych i slusznie albo wszyscy placa podatki albo nikt, co to za zwolnienia jakies? Jak inni maja z nimi konkurowac, skoro juz na starcie sa na straconej pozycji.
 
  • Like
Reactions: JB_
troche racji ma, ale przyznaj, ze niektore zarty z tego sa dobre ;) widzieliscie te fejkowa kartkowke z wosu? :D
jo widzialem, beka jest z tego ale w necie jak to w necie smiejo sie ze wszystkiego:wink:
 
A co mówi? Bo ja przyznam, że nie śledzę zbytnio jego wypowiedzi. W ogóle, to mało mnie w okresie tuż po wyborach interesuje to, co się w naszym kurwidołku politycznym wyprawia.

1. opodatkować
2. zwiększyć kontrolę państwa nad bankami i korporacjami
3. krytykuje Petru za to, że chce by Polska w dalszym ciągu była kolonią zagranicznych korporacji - co sugeruje mocno, że jest przeciwnikiem tychże korporacji
 
"Powrót zdrowego rozsądku. Nie wrócimy do poprzedniego wieku emerytalnego"
http://www.wprost.pl/ar/509044/Powr...e-wrocimy-do-poprzedniego-wieku-emerytalnego/
1. Ufff. Cieszy mnie to, ze Duda tego nie zrealizuje - widac jakas odpowiedzialnosc za losy kraju.
2. 72% emerytow nie przepracowalo 40 lat - co z osobami ktore nie beda mialy takiego stazu? Nigdy nie pojda na emeryturę? 40 lat przy tym jak wahliwa jest sytuacja to calkiem sporo. No chyba, ze z automatu przechodzisz w wieku 67 czy masz 40 czy nie.
 
Wiek emerytalny powinien byc obnizony i inny dla ludzi pracujacych fizycznie. Reszta powinna pracowac do 67. Wielka niesprawiedliwoscia jest stawianie na rowni kogos pracujacego np na budowie czy w stoczni z gosciem siedzacycm na dupie w biurze. Pierwszy osobicie przyczynia sie do wyrobu jakis dobr a drugiego etat czesto zalezy od tego pierwszego.
Co do tego artykulu z WPROST to proponuje poczekac do jesieni a nie sugerowac sie propagandowymi bzdetami
 
A tu notka Pana Profesora Roberta Gwiazdowskiego. Ukazała sie tuż przed naszym warszawskim spotkaniem. Jaki był efekt tego spotkania? Przebiegało w atmosferze "wzajemnego zrozumienia" Emotikon smile. Resztę dopiszcie sobie sami Emotikon smile

z fb Kukiza

ktos w komentarzu napisal
Pogodzenie programu CAS ze związkowcami, których popiera pan KUKIZ- jak to się uda to będzie cud, a ja pójdę na kolanach na Jasnę Górę pomodlić się do Matki Boskiej.
Kukiz odpowiedzial
Szykuj nakolanniki Emotikon smile Mówię poważnie.
 
Mam Ci wyjasniac, ze jeden bez drugiego by sie nie obszedl?

Zgadzam sie, ze pracujący w trudnych warunkach powinni miec inaczej liczone lata do emerytury, ale druga czesc zdania to jakas pomylka.
nie to nie pomylka, wiekszosc etatow tzw biurowych jest generowana przez pracownika fizycznego. Takie sa po prostu fakty. Ludziki w biurach oczywiscie beda isc w zaparte, biurokraci juz tak maja.
 
Wiesz, że biurka to nie tylko administracja państwowa, ale pracownicy w firmach prywatnych, którzy muszą nadzorować to wszystko, planować etc. ?
 
nie to nie pomylka, wiekszosc etatow tzw biurowych jest generowana przez pracownika fizycznego. Takie sa po prostu fakty. Ludziki w biurach oczywiscie beda isc w zaparte, biurokraci juz tak maja.

Mylisz prace umysłową z biurokracją, tj. przerostem pracowników umysłowych wykorzystujących pozycje administracyjna do pasozytowania na reszcie spoleczenstwa (w tym innych pracownikach umyslowych). Z reszta taka sama sytuacja istnieje wsrod duzych grup pracownikow fizycznych, o czym swiadczy utrzymywanie nierentownych przedsiebiorstw poprzez doplaty z budzetu. Poza tym zgodnie z twoim tokiem rozumowania proponuje wyprzątnąć biura we wszystkich zakładach pracy - zobaczymy co się stanie z produkcją "fizyczną". Wtedy się może przekonasz, że wszystko zależy od wszystkich. Az glupio, ze trzeba wyjasniac takie rzeczy.
 
Prawda lezy po srodku, bo jedni bez drugich za duzo nie zrobia i dziala to w obie strony.
 
nie to nie pomylka, wiekszosc etatow tzw biurowych jest generowana przez pracownika fizycznego. Takie sa po prostu fakty. Ludziki w biurach oczywiscie beda isc w zaparte, biurokraci juz tak maja.
W wielu przypadkach jest odwrotnie. Gdyby nie marketingowiec z biura, który zdobywa klientów i rynki zbytu, to fizyczni nie mieliby dla kogo pracować. Znaczy mogliby sobie klepnać co tam chcą, ale dla własnej przyjemności.
 
Back
Top