Polityka

Co się zmieni na lepsze jak ten wasz Duda zostanie prezydentem? Na co liczycie poza tym że Komorowski nim przestanie być?
 
nic nie zrobi, bo nie ma przecież większości w parlamencie
PO i PSL też nic nie zrobią bo Duda to zavetuje
czyli będzie kilka miesięcy spokoju, to chyba dobrze co nie?
 
wybór Dudy przede wszystkim oznacza szanse na zmianę, nic pewnego. Pozostanie Komorowskiego oznacza ten sam syf przez kolejne 5 lat i to jest pewnik. Nie mam zamiaru głosować na idiotę który kompromituje nie tylko siebie ale i swój kraj. Na człowieka który obywateli niezadowolonych z władzy nazywa krzykaczami który h trzeba zepchnąć na margines. Który gardzi własnym obywatelem i pcha sie do koryta tylko po to aby klepnąć jakies cieple posadki swoim doroslym dzieciom, które same o siebie zadbać nie potrafią. Przez te długie rządy Patologi Obywatelskiej zapomnieliście ludzie o jednej ważnej rzeczy: To nie my jestesmy dla władzy, tylko wladza dla nas. Patologia Obywatelska poczuła sie zbyt bezkarnie przez te wszystkie lata przy korycie, ale w niedziele sie to zmieni. Pozbyliśmy sie Tuska, pozbędziemy sie i Komora. A na jesieni i Kopaczowa pójdzie w odstawkę.
 
Glosowalem na Kukiza, nie jestem zwolennikiem Dudy ale nie mam zadnego wyboru co mam dopisac Kukiza na kartce?nie pojsc? co to da?Niestety takie sa zasady i trzeba sie ich trzymac. Komorowski to najgorsza opcja z mozliwych, straznik systemu niszczacego ten kraj i wysylajacego jego mieszkancow na przymusowa emigracje. Czlowiek, ktory nie powinien pelnic zadnej publicznej funkcji tylko byc zamkniety w ciemnym lochu do konca swych dni.
 
Glosowalem na Kukiza, nie jestem zwolennikiem Dudy ale nie mam zadnego wyboru co mam dopisac Kukiza na kartce?nie pojsc? co to da?Niestety takie sa zasady i trzeba sie ich trzymac. Komorowski to najgorsza opcja z mozliwych, straznik systemu niszczacego ten kraj i wysylajacego jego mieszkancow na przymusowa emigracje. Czlowiek, ktory nie powinien pelnic zadnej publicznej funkcji tylko byc zamkniety w ciemnym lochu do konca swych dni.
A co miał by Komorowski zrobić, żeby nie spełniała się Twoja wizja?
 


Czujecie to?

ta cala euro-holota jest smieszna. Nazywaja Orbana dyktatorem bo nie daje sobie w kasze dmuchac i kieruje sie tylko i wylacznie dobrem swojego kraju nie lizac im dupska jak Tusk i reszta.
Co do tego lekkiego listka to niepowinno sie traktowac tego jako jakiejs zniewagi gdyz na Wegrzech jest to odbierane jako cos pozytywnego, taka drobna "czulosc" Pamietam jak dawano dawno temu bylem z rodzicami nad Balatonem na Wegrzech, mialem moze z 12 lat i rodzice kupowali wino prosto od rolnika Wegra z jego winnicy to gdy podszedl do mnie zlapal mnie za polik i rowniez wyplacil podobnego "listka"(taki nawet soczysty). Jako malolat poczulem sie troche zmieszany ale facet co byl z nami, Polak mieszkajacy od dluzszego czasu na Wegrzech wyjasnil mi, ze oni tak maja i ten listek to tak "z milosci" :wink: pisze bo pod tym filmikiem niektorzy w komentarzach sie obruszaja a jak z reszta zauwazyliscie Orban przyjal to na miekko, bez zadnego bulwersu. Mysle, ze Junkers dobrze zorientowal sie w zwyczajach panujacych na Wegrzech i pewnie np z takim Putinem by to nie przeszlo , Wladek by mogl nim jebnac o glebe jak worem kartofli, wiecie judo i te sprawy:wink:
 
Jest cisza wyborcza, dlatego nie będę wypowiadał się na temat wyborów prezydenckich. Lecz powiem o Platoformie Obywatelskiej.
Prezydent Komorowski się od PO odcina dlatego nie będzie to złamaniem ciszy wyborczej.

Bieńkowska powiedziała, że ludzie z PO od lat kierują polskim górnictwem i je niszczą.
Dziś pewien człowiek w Toruniu powiedział, że trzeba zatrzymać ludzi którzy mają myślenie rodem z kopalń.

Pani Bieńskowska powiedziała też, że za marne 6 tys pracuje złodziej albo idiota.
Pewnien członek PO powiedział, że PO stoi za dyktatorską prowokacją mającą wrobić w coś opozycje. PO mia rzekomo stać za podpaleniem ambasady obcego państwa i wrabiac w to opozycje. Ba, obecnie urzędujący prezydent miał na podstawie tego wydarzenia wprowadzić ustawe o ograniczeniu wolnośći zgromadzeń, o której chwalił się w czwartek w TV, że trybunał konstytucyjny ją uznał.

Czy będziemy głosować za PO?
 
Back
Top