Polityka

albo,ze ci sami smutni panowie stoja za jednymi i drugimi bo razem z Bronkiem na dno moze pojsc cala masa ludzi, z roznych srodowisk. Polityka w Polsce po 89r to jedno wielkie bagno z reszta wczesniej tez nie bylo za kolorowo.
Taka logika nic nie udowodnisz.
 
O co chodzi z bronkiem? Że to agent czego i kogo? Tak w skrócie poproszę
To długi temat zobacz na YT filmiki Wojciecha Sumlińskiego i temat fundacji Pro Civili. Ogólnie to taka tajemnica Poliszynela ....
 
No i lud dostał igrzyska a teraz marsz na wybory :) Ktoś z was zmienił zdanie po debacie? Zawsze mnie zastanawiali wyborcy co w skutek debaty czy nawet kampanii decydują kogo wybrać. Ja nie idę niestety bo obu uważam za kijowe opcje aczkolwiek PiS PiS PiS to marka sama w sobie. Coś jak hiv, Najman albo skuter z Lidla

Myślę, że po debacie Jarek vs Komor wielu przekonało się do Komora.
 
To jedyny Andrzej który ukradł dziś show:


Andrzej to jednak jest kurwa fachura :lol: Jego zadaniem bylo sprowokowanie otoczenia Dudy zeby go odciagneli od swojego kandydata jak bedzie "zadawal niewygodne pytania" czyli mialo byc tak samo jak robi otoczenie Bronka, BOR plus sztabowcy np akcja z gosciem, ktorego wyniesli i zaslaniali mu twarz. Jak widac Andrzejek osiagnal to co zamierzal, jest dobry to trzeba mu przyznac ;)
 
Podziwiam ich. Ja bym tak wypierdolił temu Andrzejkowi że jego nogi by były wyżej niż gwiazdy, a głowa głęboko w jądrze ziemi..
 
Podziwiam ich. Ja bym tak wypierdolił temu Andrzejkowi że jego nogi by były wyżej niż gwiazdy, a głowa głęboko w jądrze ziemi..
no wlasnie o to mu chodzi i pozniej zobaczylbys tytuly w prasie jak to wredni pisowcy knebluja usta swoim przeciwnikom, z reszta pewnie takie sie pojawia bo tam z tego co widzialem, niektorym nerwy puscily.Nie wiadomo, do konca czy aby wiekszosc tam nie byla ustawiona lacznie z kamerzysta.
 
Oglądam dopiero debatę. Duda słaby w chuj, jakby pierwszy raz się kłócił. Obu bym pozamiatał dwoma postami. Podobało mi się jak Bronek mówi o 4 miliardach na armie a Duda wypomina mu 3 miliony. Nosz kurwa przygotował się jak ja na każdy pierwszy termin z matematyki.
 
Użytk. FB: "prosze o prosta odpowiedz na proste pytanie, jest pan socjalista czy wolnorynkowcem?? prosze bez kolokwializmów typu: jestem Polakiem, jestem dla Polaków.. wazne Panie Pawle..."

Kukiz: "Wolnorynkowcem, który uważa że w związku z brakiem klasy średniej w Polsce na dzień dzisiejszy rolę stymulatora gospodarki musi przejąć Państwo poprzez odbudowe podstawowych gałęzi przemysłu. Jako równouprawniony kapitalista na wolnym rynku."
 
Użytk. FB: "prosze o prosta odpowiedz na proste pytanie, jest pan socjalista czy wolnorynkowcem?? prosze bez kolokwializmów typu: jestem Polakiem, jestem dla Polaków.. wazne Panie Pawle..."

Kukiz: "Wolnorynkowcem, który uważa że w związku z brakiem klasy średniej w Polsce na dzień dzisiejszy rolę stymulatora gospodarki musi przejąć Państwo poprzez odbudowe podstawowych gałęzi przemysłu. Jako równouprawniony kapitalista na wolnym rynku."


Kukiz ma pojęcie jak nauczycielka WF :boystop:
 
  • Like
Reactions: JB_
Ależ jutro będzie afera z tą budą. Mam nadzieję, że Do Rzeczy nie zmyśla i opublikuje te nagrania. jeśli tak - rząd do dymisji nawet, tu nie ma jak się obronic, jest jawne przestępstwo.
Jeśli nie mają nagrań - spalę redakcje Do Rzeczy.
 
Moim zdaniem debata na remis. Jakby ktoś nie czaił w ogóle co się dzieje w Polsce przez ostatnie 5 lat to pewnie wskazałby Komora. Duda bez jaj jak go w TVNie przetyrają na debacie to możemy mieć na styk w niedziele.

JKM na fb :
"Jeśli wierzyć sondażom (akurat Millward-Brown są dość rzetelni), to na pojawieniu się "partii Kukiza" i "partii Balcerowicza" straciliśmy raptem 2%, zachowując żelazny elektorat. To nieźle."
Janusz co ty pierdolisz :facepalm: 3% daje tylko $$$ a nie miejsce w Sejmie. Od wyborów coś niebezpiecznego dzieje się z Korwinem. Wiadomo zawsze coś chlapnął ale jednak przeważały rozsądne opinie lub takie które dało się wybronić w rozmowie. Teraz co wpis praktycznie to łapię się za głowę.
 
Back
Top