Polityka

Cała debata pokazała dobitnie, że w Sejmie nie ma miejsca na ugrupowania i posłów obu tych partii. Komorowski mimo wszystko wygrał w mojej opinii, co z wielkim bulem przyznaje. Jednak jego wybór może nie być taką najgorszą sprawą ponieważ, aby uratować PO przed jesienią, może faktycznie przepchnąć zmiane umozliwiającą późniejsza zmianę ordynacji (nie bał sie przyznac, że ordynacja mieszana w jego opinii jest najlepsza, ale trzeba to rozstrzygnać w drodze debaty), a także zrobić coś w sprawie przejrzystości i sposobu finansowania partii politycznych, oraz w sprawie orzeczeń US,o czym mówił miedzy obelgami kierowanymi w PiS. Co zrobi Duda? Żadną z tych rzeczy, poza może referendum od "miliona", bo pomysłów konkretnych nie usłyszałem żadnych ku mojemu wielkiemu rozgoryczeniu. Przez ciamajdy dalej będą rządzić gamonie.
 
Powinni się uczyć trash talku od Sonnena.To co panowie ?Za ocean jak tylko będzie można!
Ja bym Czejla sprowadził do Polski, dał mu obywatelstwo i urząd prezydenta. Przynajmniej nie byłoby wstydu.
A jego przeszłość gangsterską można łatwo zaniedbać, wszak nie był karany na terytorium RP.

Sonnen na prezydenta!!!
 
Trzeba byc naprawde mega naiwniakiem zeby w cokolwiek wierzyc Bronkowi, naprawde po 8 latach rzadow PO tylko uposledzony bedzie dalej wierzyl im w te ich brednie.To jest, mysle jeden z lepszych argumentow zeby nie glosowac na Komora i jego ludzi.
Niestety Polacy mają baaaardzo krótką pamięć. Gdzie jak nie u nas kilka lat po "obaleniu" komuny krajem zaczął rządzić SLD, a Kwachu obskoczył dwie kadencje?
 
Ja bym Czejla sprowadził do Polski, dał mu obywatelstwo i urząd prezydenta. Przynajmniej nie byłoby wstydu.
A jego przeszłość gangsterską można łatwo zaniedbać, wszak nie był karany na terytorium RP.

Sonnen na prezydenta!!!
Jeszcze na premiera Conora i każda konferencja prasowa to byłaby istna masakra na mediach :p
 
Ja bym Czejla sprowadził do Polski, dał mu obywatelstwo i urząd prezydenta. Przynajmniej nie byłoby wstydu.
A jego przeszłość gangsterską można łatwo zaniedbać, wszak nie był karany na terytorium RP.

Sonnen na prezydenta!!!
Conor po pokonaniu Caina, przed zostaniem papieżem podobno ma ochotę,poprezydentowac sobie kilka lat.
 
Braun od razu wyzwałby go od agenciaka z WSI
Kowalski od kolaboranta z WSI
Kukiz od komunisty syna KGB z WSI
Korwin..... jak to korwin pewnie sprzedałby się z jakieś marne stanowisko vice vice vice w rządzie ...
 
Powinni się uczyć trash talku od Sonnena.To co panowie ?Za ocean jak tylko będzie można!
Gdyby Czejl doradzał Bronkowi, ten zaraz by się przyznał do współpracy z gangsterami i WSI, używał hashtagu #therealgangsta i wygrał debatę pokazując bicka. W spotach wyborczych muzyczka z 007 i teraz każdy chce być gangsterem i agentem ;]
Jestem za ;]
 
No i lud dostał igrzyska a teraz marsz na wybory :) Ktoś z was zmienił zdanie po debacie? Zawsze mnie zastanawiali wyborcy co w skutek debaty czy nawet kampanii decydują kogo wybrać. Ja nie idę niestety bo obu uważam za kijowe opcje aczkolwiek PiS PiS PiS to marka sama w sobie. Coś jak hiv, Najman albo skuter z Lidla
 
teraz krótkie porównanie. Czyli jak powinien wyglądać garnitur na prezydencie w wykonaniu Czejla i jak nie powinien w wykonaniu Bronka. Popatrzcie na barki, kołnierzyk koszuli (lewy róg chyba nie wychodzi spod klapy, zdjęcie niewyraźne), poszetkę włożoną w najbardziej oficjalny sposób, butonierkę która na pewno jest przecięta i węzeł w krawacie.
A do tego Czejl siedzi, stojąc to zapewne jest idealne dopasowanie. A i rozpięcie marynarki też prawidłowe, wszak siedząc niemal nigdy nie mamy zapiętej marynarki.
FUELTV-ChaelSonnen-590x230.jpg

Sonnen na prezydenta.
A teraz Komorowski i wszystkie błędy świata.
10956982_791400590956691_4431049191087979758_n.jpg

Widzę niżej Duda też się wpasował w polski grajdół.
 
Last edited:
Pytanie - dlaczego nikt nie podnosi kwestii niebezpiecznych związków Komorowskiego?
Tajemnica poliszynela i temat tabu w jednym. Ogólnie Duda wyszedł na ciepłe kluchy, żadnego asa z rękawa, żadnego low-blow. Nie wiem z czego to wynika. Z frajerstwa? Z dżentelmeństwa?
 
Tajemnica poliszynela i temat tabu w jednym. Ogólnie Duda wyszedł na ciepłe kluchy, żadnego asa z rękawa, żadnego low-blow. Nie wiem z czego to wynika. Z frajerstwa? Z dżentelmeństwa?
Jak dla mnie Duda nie zrobił NIC. Jakiś makaron na uszy nawijał, mówiąc ogolnikami o potrzebie tego i sramtego, nie przekładając czegokolwiek na propozycje konkretnych rozwiązań. Nie umiał z reszta nawet Bronka zlapac na oczywistych naduzyciach porówań. Jeżeli w PiS są przygotowani do tej prezydentury, jak do tej debaty, to na prawdę tracę nadzieje na cokolwiek.
 
Tajemnica poliszynela i temat tabu w jednym. Ogólnie Duda wyszedł na ciepłe kluchy, żadnego asa z rękawa, żadnego low-blow. Nie wiem z czego to wynika. Z frajerstwa? Z dżentelmeństwa?

Jedyna nadzieja jest w tym, że Duda chce teraz uśpić czujność Komorowskiego i zachować niewygodne pytania o WSI na kolejną debatę
 
Jedyna nadzieja jest w tym, że Duda chce teraz uśpić czujność Komorowskiego i zachować niewygodne pytania o WSI na kolejną debatę
Jezeli po to nie sięgną wcale to znaczy, że nic na niego na prawde nie mają, więc lepiej będe spał, jak go wybiora. Przynajmniej samooszukiwanie bedzie ułatwione.
 
Myślę, że Duda przegrał pyskówkę, ale paradoksalnie może to nie być na jego niekorzyść bo Polacy nie lubią agresywnych polityków (patrz Kaczyński, albo Wałęsa w debacie z Kwaśniewskim). Więc przekaz Bronka, który miał być takim dobrym gajowym a tu nagle jest agresywny, może być odebrany jako niespójny i może stracić w oczach babć które głosują na bezpieczeństwo i zgodę.
I nie zgodzę się że Duda powinien wyjechać z WSI - zaraz by zrobili z niego wariata jak z Korwina i wyśmiali że wierzy w teorie spiskowe, tylko by na tym stracił.
Ale brakowało mi u Dudy jednej puenty na gadanie Bronka o złym rządzie PISu- przypomnienia ludziom że to PO a nie PIS rządzi od 8 lat. Tylko przy Gowinie miał ten refleks.
 
Jezeli po to nie sięgną wcale to znaczy, że nic na niego na prawde nie mają, więc lepiej będe spał, jak go wybiora. Przynajmniej samooszukiwanie bedzie ułatwione.
albo,ze ci sami smutni panowie stoja za jednymi i drugimi bo razem z Bronkiem na dno moze pojsc cala masa ludzi, z roznych srodowisk. Polityka w Polsce po 89r to jedno wielkie bagno z reszta wczesniej tez nie bylo za kolorowo.
 
Myślę, że Duda przegrał pyskówkę, ale paradoksalnie może to nie być na jego niekorzyść bo Polacy nie lubią agresywnych polityków (patrz Kaczyński, albo Wałęsa w debacie z Kwaśniewskim). Więc przekaz Bronka, który miał być takim dobrym gajowym a tu nagle jest agresywny, może być odebrany jako niespójny i może stracić w oczach babć które głosują na bezpieczeństwo i zgodę.
I nie zgodzę się że Duda powinien wyjechać z WSI - zaraz by zrobili z niego wariata jak z Korwina i wyśmiali że wierzy w teorie spiskowe, tylko by na tym stracił.
Ale brakowało mi u Dudy jednej puenty na gadanie Bronka o złym rządzie PISu- przypomnienia ludziom że to PO a nie PIS rządzi od 8 lat. Tylko przy Gowinie miał ten refleks.
Dokladnie, tez mi brakowało podkreślenia, ze to PO rządzi 8 lat juz a nie pis
 
Meller na facebooku. Wrzucam bo tematyka nam bliska :)
Ja cię kręcę, to było bardziej okrutne niż gdyby Przemysław Saleta obijał uczestników "Małych Gigantów". Nie wiem czego dosypali Bronkowi do kawy, ale zmasakrował biednego Dudę tak, że temu tylko coraz bardziej spadający, przyklejony do twarzy uśmiech został i głupia mina.W pewnym momencie bałem się, że się rozpłacze i zrobiło mi się go tak bardzo żal. Moja teoria jest taka, że Bronka na gwałt obudzili ze snu długiego i się na maksa wkurzył, co ja doskonale rozumiem, bo jak mnie budzą, to wszyscy bliscy wiedzą, że bez kija nie podchodź. Tak czy siak, to się kwalifikuje na sprawę sądową o przemoc wobec intelektualnie bezbronnych. W normalnych warunkach Bronek miałby po tej debacie wygrane wybory, a ja przegrałbym stówę, o którą założyłem się z Mikołajem Lizutem, że Duda wygra wybory. Ale to jest Polska, wkurw na Platformę kosmicznych rozmiarów, więc wszystko jeszcze możliwe. A Bronek nawet jak przegra, to ma wielką przyszłość w MMA.
 
Back
Top