Polityka

Ależ jutro będzie afera z tą budą. Mam nadzieję, że Do Rzeczy nie zmyśla i opublikuje te nagrania. jeśli tak - rząd do dymisji nawet, tu nie ma jak się obronic, jest jawne przestępstwo.
Jeśli nie mają nagrań - spalę redakcje Do Rzeczy.

Jest ciekawszy motyw z Ministerstwem Gospodarki i olewaniem przez nich tematu górnictwa od 7 lat. Skupiłbym się na tym, zamiast na budce, bo z nią nikt nic nie udowodni. Oczywiście dopiero jak ukaże się nagranie, bo już w przeszłości prawicowe pismaki miały poważne problemy z rozumieniem ze słuchu i przekręcaniem wypowiedzi.
 
@gojilla wyslalem ksiazke, pani z okienka stwierdzila, ze jutro powinna byc na miejscu. Nie mieszkamy, w sumie jakos szczegolnie daleko od siebie okolo 170 km. Jako, ze przechodzilem kolo Empiku kupilem to,
resortowe-dzieci-tom-2-sluzby-b-iext28447206.jpg



okolo 1000 stron wiec tym razem, pewnie tak szybko mi nie pojdzie.Przejrzalem pobieznie i jako ciekawostke moge podac, ze w ksiazce sa foty autentycznych, odtajnionych dokumentow sluzb specjalnych.
 
@gojilla wyslalem ksiazke, pani z okienka stwierdzila, ze jutro powinna byc na miejscu. Nie mieszkamy, w sumie jakos szczegolnie daleko od siebie okolo 170 km. Jako, ze przechodzilem kolo Empiku kupilem to,
resortowe-dzieci-tom-2-sluzby-b-iext28447206.jpg



okolo 1000 stron wiec tym razem, pewnie tak szybko mi nie pojdzie.Przejrzalem pobieznie i jako ciekawostke moge podac, ze w ksiazce sa foty autentycznych, odtajnionych dokumentow sluzb specjalnych.
Ja czytalem resortowe dzieci-media. Tez skany prawdziwych dokumentow pokazujacych kto rzadzi mediami w Polsce. Polecam.
a sluzby juz do mnie leca wiec na dniach zabieram sie za lekture.
 
A to już dawno wiadomo, że etatu nikt nie blokuje. To czepiaja sie na sile, ze wykladowca w zastepsitwie na Dude nie ma umowy na czas nieokreslony tylko na zastepstwo.

Pół tablicy na Facebooku miałem zaśmiecone tym, że Duda etat blokuje.
 
Przecież wielki doradca Tomasz Nalecz robi od 2010 dokładnie to samo.
 
a to chyba allegro?



11297782_856923437698616_1360771718_n.jpg
w empiku już zmieniona data na 20, a książka dostępna jeszcze w przynajmniej 20 innych miejscach ;] Biorąc pod uwagę, że dzisiaj wypuszczono dodruk bo wyczerpały się stany książki to może być po prostu problem z zaopatrzeniem... ale kij wie. Żadnego oświadczenia ze strony księgarni nie widziałem. Ogólnie już w zeszłym tygodniu były ploty, że jest blokowana, patrzę na ceneo a tam w 22 księgarniach dostępna od ręki albo w ciągu 3 dni. Trochę nakręcają rynek;] Stacjonarnie w salonach Empik w Wawie książka jest dostępna od ręki.
 
"Taśmy z nagranymi rozmowami polityków, ujawnione w ubiegłym roku, wywołały w kraju polityczną burzę. Według nieoficjalnych informacji podsłuchana wówczas miała też zostać rozmowa ówczesnej wicepremier i minister infrastruktury Elżbiety Bieńkowskiej z szefem CBA Pawłem Wojtunikiem. Dotarliśmy do tego nagrania. To zapis spotkania w restauracji Sowa i Przyjaciele, do którego doszło 5 czerwca 2014 r. W rozmowie pada sugestia dotycząca tego, że policja na zlecenie ówczesnego ministra spraw wewnętrznych Bartłomieja Sienkiewicza miała podpalić budkę przed ambasadą – można się domyślać, że chodzi o dewastację, do której doszło przed Ambasadą Federacji Rosyjskiej w Warszawie podczas Marszu Niepodległości w 2013 r. Szef CBA i wicepremier rozmawiali także o nieprawidłowościach przy finansowaniu kampanii wyborczej Platformy Obywatelskiej, zakupie pociągów Pendolino i podejrzanych umowach na doradztwo zawieranych przez KGHM. Szczegóły i fragmenty nagrania – w najnowszym wydaniu tygodnika „Do Rzeczy”."



 
Ludzie z TV w domu, czy TVP / Polsat / TVN wspominają o "nowej" taśmie? Spodziewałem się, że dziś będzie ostry rozpie***** a tymczasem... ?
 
Beka z tym sondażem. Całe 7% niezdecydowanych poparło nagle Bronisława i żadnej zmiany poparcia dla Dudy? OK
 
Wg mnie wielka naiwnoscia jest twierdzenie, ze ludzie nagle zmienia preferencje wyborcze bo jeden z kandydatow wygra jakas debate telewizyjna. Bronek przez lata jedyne co robil to przyklepywal wszystkie podnoszace podatki platformiane ustawy i teraz nagle po PR-owych bredniach w TV ludzie maja na niego zaglosowac?! Zapominajac o jego "zaslugach"? Straszne bzdety albo jakas podkladka pod falszerstwo bo inaczej tego nazwac nie moge. Co do TVN-u to ja naprawde zaczynam myslec, ze pracuja tam ludzie uposledzeni umyslowo, przeciez to co oni teraz serwuja na lamach swojej"stacji" przyniesie skutek odwrotny do ich zamiarow. Masakra jakas. W kwestach propagandowych juz dawano przekroczyli przyslowiowy Rubikon co mysle,ze poskutkuje zupelnie nie tym o co zabiegaja.
No jeszcze jest opcja,ze oni wiedza, ze na te propagande juz nikt sie nie robi a ma ona stanowic wlasnie podkladke pod falszerstwo, ze niby tak zgrabnie mieszaja ludziom w glowach,ze wiekszosc glosuje tak jak oni im wskazuja. Tak mamy myslec, ze wiekszosc to idioci. Trzeba brac pod uwage wszystkie opcje.
 
W mediach cisza, o nowych rewelacjach. Jedynym wyjściem pozostaje chyba siłowe obalenie tego rządu i jego służalczych mediów.:( zamach stanu to chyba jedyne wyjście.
 
Jestem ciekawy kto jest w posiadaniu wszystkich nagran z restauracji "u Sowy", ktore sluzby maja ich w garsci bo naiwnoscia byloby wierzenie w to, ze nagrali ich jacys kelnerzy.
 
Back
Top