Polityka

Maroko w EU?


Jak masz 2 tyś. miesięcznie bez ruszania dupy z krzesła to tak.
A jak masz na pół roku wakacji, ale nie bierzesz ani dnia, bo trzeba pracować, to jesteś zwykły zarobas.
Patrząc kryterium samego dochodu, trzeba do klasy średniej doliczyć wszystkich tych, co wyjeżdżają na zachód na pół roku na budowę, a pół roku siedzą tutaj i pierdzą w stołek wydając całą kasę. Źródło dochodu też jest ważne, o ile nie ważniejsze - ostatecznie jak wynajmuję mieszkanie za "2tyś", to mam 2 tyś stabilnego dodatkowego dochodu bez ruszania tyłka.
Co więcej, ostatecznie jak masz dom na własność, to jesteś bliżej klasy średniej od osoby, która ma wszystko dzięki bankom. Więc nie tylko źródło pasywnych dochodów, ale wartość samych inwestycji jest ważna.
Chyba rzeczywiscie jest wazne ile masz (kapitalu albo dobr) a nie ile dostales w zeszlym miesiacu. Bo nawet jak ktos ma 10tys (od roku), ale 3 tys schodzi mu na splate kredytu ktory dostal na mieszkanie oraz 3tys na leasing samochodu, to czy jest to klasa srednia? Jedna klotnia z szefem i nie ma nic :)



 
Last edited:

Bez debaty... LOL! Bo oczywiście człowiek przed zatrudnieniem pracownika powinien się skonsultować z Krzysztofem i chłopakami, w celu zapytania o pozwolenie.
 

Bez debaty... LOL! Bo oczywiście człowiek przed zatrudnieniem pracownika powinien się skonsultować z Krzysztofem i chłopakami, w celu zapytania o pozwolenie.

Właśnie czytałem tego tweeta i się zastanawiam o chuj mu chodzi? Debata, bo pracodawca zatrudnia kogo chce?
 
To tak, jakby porównać ilość zabitych kierowców w sportach motorowych do tych, którzy w tym samym czasie zginęli w ruchu ulicznym.
Pelna zgoda. Teraz tylko chcemy zakazac ruchu ulicznego, czy sportow motorowych? Czy tak tylko gadamy? :)
 
Powiem tylko, że jak dla mnie to zatrwazajaca liczba. Szwajcaria tez do bezpiecznych pod tym wzgledem nie nalezy wbrew temu co sadzilem.
 
Mam dobry cytat z dzisiejszej lektury:
Trzeci i być może najważniejszy negatywny czynnik selekcji pojawia się w związku z celowymi zabiegami zręcznego demagoga, by połączyć zwolenników w jednolity organizm. To, że ludziom łatwiej jest zgodzić się na program negatywny – nienawiść wobec wroga, zazdrość wobec tych, którym jest lepiej – niż jakiekolwiek pozytywne przedsięwzięcie, wydaje się niemal prawem natury ludzkiej. Opozycja między “my” i “oni”, wspólna walka przeciwko tym na zewnątrz grupy, wydaje się istotnym składnikiem każdej doktryny, która ma mocno związać grupę w celu wspólnego działania.
Mocno wątpliwe, by Hayek znał Kaczynskiego :D - ale nie da się ukryć, że pasuje.
 
Nacjozwieerzęta.

0659f22b3c9f49643eaa548644f3ad6f.jpeg
 
Nacjozwieerzęta
Nie widzę tego u nich na profilu. Usunięte, czy manipulacja? Nie to, żebym się dziwił, wszak to Nacjololo w całej okazałości, niemniej jednak wolę sprawdzić, zanim zacznę z tego szydzić :D
 
Nie widzę tego u nich na profilu. Usunięte, czy manipulacja? Nie to, żebym się dziwił, wszak to Nacjololo w całej okazałości, niemniej jednak wolę sprawdzić, zanim zacznę z tego szydzić :D

Jak zapewnia administracja profilu, poprzedni post został usunięty przypadkowo.
Drodzy lewacy, których wyjątkową frekwencję pod tym postem obserwujemy. Nie wstydzimy się żadnego cytatu z Pisma Świętego. Poprzedni post informujący o masakrze w Orlando został skasowany zupełnie omyłkowo. Nie wrzucaliśmy go ponownie, ponieważ kol. Robert Winnicki zamieścił krótki i dosadny komentarz opisujący tę sprawę, który postanowiliśmy udostępnić. Zrzut z ekranu z poprzednim śmiało posyłajcie w obieg internetu. Bynajmniej się go nie wstydzimy. (podczas czyszczenia komentarzy i ten post ucierpiał, dlatego go ponawiamy) – przekonuje administracja.

http://pikio.pl/burza-wokol-wpisu-mlodziezy-wszechpolskiej-o-zamachu-oni-popieraja-zabijanie-gejow/
 
comment_zof3cHnJBCBGEhZIBEoXOCqpDkaWmERL.jpg


Jesteśmy poważną partią.
Ale o co chodzi?

Komentarz Alexa zajebisty, nie ma to jak cytować jawne nawoływanie do wojny. Przy całym moim szacunku dla osoby, która to powiedziała - po prostu cytat w swoim prawdziwym znaczeniu pasuje tutaj jak krowie stringi.
 
prosze o link do wpisu

Wpis był i został usunięty, do czego sama MW się przyznała. Właśnie dlatego nawet jeśli będą protestować w słusznej dla mnie sprawie to nie chcę mieć z nimi nic wspólnego.

Ale o co chodzi?

O głosowanie na ustawę antyterrorystyczną, która z terroryzmem ma tyle wspólnego co z walcem.

Wystalkowani hejterzy i ich wpisy o zamordowanych gejach: http://radosc-po-pulse.tumblr.com/
 
Wpis był i został usunięty, do czego sama MW się przyznała. Właśnie dlatego nawet jeśli będą protestować w słusznej dla mnie sprawie to nie chcę mieć z nimi nic wspólnego.



O głosowanie na ustawę antyterrorystyczną, która z terroryzmem ma tyle wspólnego co z walcem.

Wystalkowani hejterzy i ich wpisy o zamordowanych gejach: http://radosc-po-pulse.tumblr.com/
Czy ta ustawa nie nazywa sie przypadkiem oficjalnie ustawa o policji? Przeciez w niej nie ma nawet spisu organizacji uznawanych za terrorystyczne.
 
Urocze: dla wyborczej i natemat muzułmanim, który zarżnął policjanta i jego żonę we Francji to "nożownik" a islamiści odcinający łby w Indonezji(?) to "radykałowie". Za to dla TVP nieistotnym okazał się fakt, że klub w USA był dla gejów. Jest jakieś niezakłamane medium na necie poza Cohones?
 
Urocze: dla wyborczej i natemat muzułmanim, który zarżnął policjanta i jego żonę we Francji to "nożownik" a islamiści odcinający łby w Indonezji(?) to "radykałowie". Za to dla TVP nieistotnym okazał się fakt, że klub w USA był dla gejów. Jest jakieś niezakłamane medium na necie poza Cohones?
akurat TVP zaklamane, ale w druga strone, moze uznali, ze wazniejsze jest straszenie islamistami/terrorystami
 
Urocze: dla wyborczej i natemat muzułmanim, który zarżnął policjanta i jego żonę we Francji to "nożownik" a islamiści odcinający łby w Indonezji(?) to "radykałowie". Za to dla TVP nieistotnym okazał się fakt, że klub w USA był dla gejów. Jest jakieś niezakłamane medium na necie poza Cohones?

Pikio.pl bardzo dużo wrzuca z obu stron barykady i do tej pory pisali obiektywnie, bez oceniania i komentowania faktów. Ostatnio jednak odnoszę wrażenie, że zaczynają wplatać komentarze i więcej pudelkowych materiałów się pojawia.
 
Back
Top