Polityka

Kasisch z Cruzem oficjalnie się dogadali, że jeden drugiemu przekaże swoich delegatów- tylko po to żeby nie wygrał Trump. A nie oszukujmy się, bezpłciowy Cruz i Kasisch nie mają szans w walce z Clintonową...
Przy calej mojej sympatii dla republikanow: prezydent Trump bylby katastrofa dla naszej czesci swiata. Olac tam hamburgerow, chodzi o nas.

Nam to nie grozi :)
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Niemcy-w-elektrowni-atomowej-wykryto-wirusy-komputerowe-3520636.html

Zobaczymy co z tego wyjdzie:
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Sze...racy-z-Chinami-sa-nieograniczone-3520571.html

Na pozniej, nie mam gowy do liczb teraz:
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Na-co-panstwo-wydaje-twoje-pieniadze-7368530.html

Czy to ma zachecic rodzicow bez konta do zalozenia tegoz? Czego dla pociechy sie nie zrobi...
http://www.bankier.pl/wiadomosc/UE-...a-dzieci-tylko-za-zgoda-rodzicow-7369415.html

No tak, politykom zalezy, zeby ich opinie nie byly weryfikowane po 24h?
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Eks...napchata-bo-wpisy-znikaja-po-24h-3518361.html

Ooo, a to ciekawy pomysl:
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Pol...-do-systemu-handlu-emisjami-w-UE-3520569.html
 
Przy calej mojej sympatii dla republikanow: prezydent Trump bylby katastrofa dla naszej czesci swiata. Olac tam hamburgerow, chodzi o nas.

Ja tam nie wierzę w zapewnienia, że Trump pozwoli tak po prostu robić wszystko co się podoba Putinowi w naszym rejonie, tak jak przekonują nasze media. Po prostu będzie logicznie myślał i nie będzie robił wszystkiego aby wywołać wojnę, tylko będzie myślał dość ekonomicznie. A to daje nam większe nadzieje, niż obecne działania USA, bo jakby się rozgrywała wojna pomiędzy Rosją, a USA, to podejrzewam, że na naszym terenie by przechodził front.
 
Ja tam nie wierzę w zapewnienia, że Trump pozwoli tak po prostu robić wszystko co się podoba Putinowi w naszym rejonie, tak jak przekonują nasze media. Po prostu będzie logicznie myślał i nie będzie robił wszystkiego aby wywołać wojnę, tylko będzie myślał dość ekonomicznie. A to daje nam większe nadzieje, niż obecne działania USA, bo jakby się rozgrywała wojna pomiędzy Rosją, a USA, to podejrzewam, że na naszym terenie by przechodził front.
No u nas PiS zrealizowal 500+. Jesli Rosjanie oficjalnie, poloficjalnie i nieoficjalnie wspieraja Trumpa - dla mnie to jasny sygnal, zeby mu nie ufac.

To ja juz bym wolal twardoglowego Jamesa Mattisa:
http://www.vox.com/2016/4/22/11479700/draft-mattis
 
Ja tam nie wierzę w zapewnienia, że Trump pozwoli tak po prostu robić wszystko co się podoba Putinowi w naszym rejonie, tak jak przekonują nasze media. Po prostu będzie logicznie myślał i nie będzie robił wszystkiego aby wywołać wojnę, tylko będzie myślał dość ekonomicznie. A to daje nam większe nadzieje, niż obecne działania USA, bo jakby się rozgrywała wojna pomiędzy Rosją, a USA, to podejrzewam, że na naszym terenie by przechodził front.
Nie pozwoli na wszystko, ale się dogada (cokolwiek to znaczy, na pewno nic dobrego dla nas), o czym sam jasno mówi. Dziwi mnie, że narodowcy się tak nim podniecają. Przecież to najgorszy wybór jeżeli patrzymy na interes naszego kraju.
 
Nie pozwoli na wszystko, ale się dogada (cokolwiek to znaczy, na pewno nic dobrego dla nas), o czym sam jasno mówi. Dziwi mnie, że narodowcy się tak nim podniecają. Przecież to najgorszy wybór jeżeli patrzymy na interes naszego kraju.

Się dogada, ale oficjalnie to przyznał, że się dogada z Putinem po to, żeby rozpierdolić w drobny mak ISIS :)

Clintonowa to dużo gorszy wybór, Sanders podobnie z punktu widzenia naszego kraju. Do tego trzeba zauważyć, że ze Stanów wychodzi bardzo wiele trendów, które przechodzą do nas. Przykładowo pseudotolerancja itd. Więc jeżeli takie mocarstwo zacznie obniżać podatki, tolerować chore zachowania, to jest szansa, że sporej części ludności i u nas otworzą się oczy.
A Cruz i Kasisch nie mają szans na wygraną, zresztą nie wydaje mi się, aby byli w stanie coś(bezpieczeństwo) zapewnić Polsce.
 
Nie pozwoli na wszystko, ale się dogada (cokolwiek to znaczy, na pewno nic dobrego dla nas), o czym sam jasno mówi. Dziwi mnie, że narodowcy się tak nim podniecają. Przecież to najgorszy wybór jeżeli patrzymy na interes naszego kraju.

Idą na pasku ruskich.
 
Wierzysz w to, że tak sobie Trump się dogada z Putinem jak dobre wujki i zniszczą isis dla dobra ludzkości? Bo ja nie. USA dogadujące się w jakikolwiek sposób z Rosją to dla nas nie jest najlepsza opcja (pozdro Roosevelt). Clintonowa przynajmniej zapewni nam stabilność. Chujową pewnie, ale stabilność i przewidywalność.
 
Wierzysz w to, że tak sobie Trump się dogada z Putinem jak dobre wujki i zniszczą isis dla dobra ludzkości? Bo ja nie. USA dogadujące się w jakikolwiek sposób z Rosją to dla nas nie jest najlepsza opcja (pozdro Roosevelt). Clintonowa przynajmniej zapewni nam stabilność. Chujową pewnie, ale stabilność i przewidywalność.
Jakoś nie boję się Trumpa, bardziej boje się socjalistki Clinton i polityki rozdawnictwa.
 
Jakoś nie boję się Trumpa, bardziej boje się socjalistki Clinton i polityki rozdawnictwa.
Mi tam to, że ona socjalistka nie przeszkadza. Patrzę z naszego punktu widzenia, a nie typowego Johna.
Gdybym był Amerykaninem to bym wybrał Trumpa, ale nie jestem.
 
Mi tam to, że ona socjalistka nie przeszkadza. Patrzę z naszego punktu widzenia, a nie typowego Johna.
Gdybym był Amerykaninem to bym wybrał Trumpa, ale nie jestem.
A ja wolę świra z jajami, niż kolejnego pięknie uśmiechającego się wykastrowanego (jeśli tak można w ogóle powiedzieć o kobiecie, ale wiadomo o co chodzi) polityka. Ani Trump ani Clintonowa nie będą szanować Polaków, bo my sami siebie nie szanujemy.
 
Trump się dogada z Putinem jak dobre wujki i zniszczą isis dla dobra ludzkości
Tak zasadniczo z punktu widzenia Polski kwestia ISIS jest sprawą bez znaczenia. Nie nas atakują (póki co).
Trump jest jak PIS. Wszyscy dorabiają mu świńską mordę, ale jak przyjdzie co do czego, to się okaże, że jeden grzyb czy on czy PO.
 
Bzdura, jak Norwegia wpadnie na pomysł stałej pensji dla mieszkańców Krakowa to ja będę zadowolony.
Jak wpadną na taki pomysł to zweryfikuję swoje poglądy. Jak na razie mnie nie przekonałeś;)
 
Jak wpadną na taki pomysł to zweryfikuję swoje poglądy. Jak na razie mnie nie przekonałeś;)

Może trzeba im podsunąć taki pomysł. Uzasadni się zagrożeniem faszyzacji miasta przez element napływowy ukraiński i w ramach rozwoju społeczeństwa socjalnego/tolerancyjnego zaczną przysyłać piniążki.
 
Tak zasadniczo z punktu widzenia Polski kwestia ISIS jest sprawą bez znaczenia. Nie nas atakują (póki co).
Trump jest jak PIS. Wszyscy dorabiają mu świńską mordę, ale jak przyjdzie co do czego, to się okaże, że jeden grzyb czy on czy PO.
Ale ja nigdzie nie napisałem, że isis stanowi dla nas bezpośrednie zagrożenie.
 
W Polsce, ale im mniej rozdawnictwa na świecie tym lepiej.
Chociaż jeden idealista w tym świecie pełnym cyników.

@Jakub Bijan @Karateka@ Mój promotor dostał nagrodę prezesa NBP za pracę " Systemy pieniężne wolnej bankowości: koncepcje, cechy, zastosowanie". Dokształcie się, a z innych jego rzeczy "Teorie pieniądza i ich wykorzystanie: od pieniądza kruszcowego do fiducjarnego", która jest wyjątkową pracą, bo pracowało nad nią 3 moich promotorów (1 promotorka i 2 promotorów).
 
Chociaż jeden idealista w tym świecie pełnym cyników.
No idealista, bo może jak europa zobaczy, że lepiej się żyje, jak nie ma rozdawnictwa, to sama odejdzie od tej polityki (wiem, wiem, chuja się zmieni, zdechniemy w tym socjalistycznym burdelu, aż kolejna wojna światowa go nie zamiecie).
 
Ale ja nigdzie nie napisałem, że isis stanowi dla nas bezpośrednie zagrożenie.
Tak zgadza się. Ja tylko wykorzystałem Ciebie, żeby wspomnieć, że ocena przyszłego prezydenta USA według walki z ISIS nie powinna mieć znaczenie. Mamy świetną przewagę, wszyscy srają na uchodźców i ISIS, a nas ten problem nie dotyka. Dlatego powinniśmy wykorzystać tę słabość zachodu dla naszych celów.
 
Tak zgadza się. Ja tylko wykorzystałem Ciebie, żeby wspomnieć, że ocena przyszłego prezydenta USA według walki z ISIS nie powinna mieć znaczenie. Mamy świetną przewagę, wszyscy srają na uchodźców i ISIS, a nas ten problem nie dotyka. Dlatego powinniśmy wykorzystać tę słabość zachodu dla naszych celów.
Mi chodziło głównie o to, że Putin powie "ok, powalczymy sobie trochę razem, ale nie wpieprzajcie mi się jak będę chciał coś zrobić w Europie Środkowej".
 
Mi chodziło głównie o to, że Putin powie "ok, powalczymy sobie trochę razem, ale nie wpieprzajcie mi się jak będę chciał coś zrobić w Europie Środkowej".
W aspekcie wpieprzania się w Europę Środkową to bardziej biernym od Obamy chyba się nie da być.
 
Wierzysz w to, że tak sobie Trump się dogada z Putinem jak dobre wujki i zniszczą isis dla dobra ludzkości? Bo ja nie. USA dogadujące się w jakikolwiek sposób z Rosją to dla nas nie jest najlepsza opcja (pozdro Roosevelt). Clintonowa przynajmniej zapewni nam stabilność. Chujową pewnie, ale stabilność i przewidywalność.

Stabilność. chyba z linią frontu w Warszawie...
 
Back
Top