Polityka

wat?
Nie sadzilem ze macie takie male wymagania w stosunku do prezydenta RP:
- nie jest glupkiem
- nie pije
- nie walnal ortografow
- nie wchodzi na krzesla w Japonii
- nie jest mysliwym
- korzytsa z generatora, co sprawaia, ze nie ma wstydu

Nie zebym go na koncu listy ustawial, ale jak ktos cos pierdyli, to trza to powiedziec, jaki w tym problem?
 
Nie zebym go na koncu listy ustawial, ale jak ktos cos pierdyli, to trza to powiedziec, jaki w tym problem?
Nie chodziło mi o to żeby bezkrytycznie patrzeć na Dudę, tylko o to, że na tle swoich poprzedników, jak na razie, wypada co najmniej dobrze.
Irytuje mnie natomiast czepianie się ostatnimi czasy Pierwszej Damy. A to za mało żaru ma w sobie, a to nie zabrała głosu w sprawie aborcji.
 
No ale jak pierdzieli, to nie bede mowil ze nie pierdzieli, tylko dlatego, ze inni - byc moze! ;) - pierdzielili mniej.
Kazdy ma swoje standardy.
 
Nie sadzilem ze macie takie male wymagania w stosunku do prezydenta RP:
- nie jest glupkiem
- nie pije
- nie walnal ortografow
- nie wchodzi na krzesla w Japonii
- nie jest mysliwym
- korzytsa z generatora, co sprawaia, ze nie ma wstydu
I to wszystko w mniej niż rok. Jest bezkonkurencyjny wobec poprzedników.
 
Ja bylbym lepszy w sekunde:
- nie zdazylbym sie napierdolic
- nie wypowiedzilabym sie o fizyce kwantowej
- z pewnoscia nie wszedlbym na krzeslo
Ale Ty stosujesz tryb przypuszczający, a Duda wciela w życie swoje cele na prezydenturę.
 
Nie pierdzieli farmazonów o bigosach i polowaniu, nie wchodzi na krzesła w Japonii, nie wali ortografów (Komor), nie jest napierdolony jak szpadel na uroczystościach i przemówieniach (Kwachu), nie jest głupkiem(Bolek). Jest dobrze ;)
I ma chód jak Putin.
 
wat?
Nie sadzilem ze macie takie male wymagania w stosunku do prezydenta RP:
- nie jest glupkiem
- nie pije
- nie walnal ortografow
- nie wchodzi na krzesla w Japonii
- nie jest mysliwym
- korzytsa z generatora, co sprawaia, ze nie ma wstydu

Nie zebym go na koncu listy ustawial, ale jak ktos cos pierdyli, to trza to powiedziec, jaki w tym problem?
W naszym szanownym systemie parlamentarno-gabinetowym Prezydent ma tak "szerokie" uprawnienia, że właśnie takie absurdalne oczywistości determinują, czy ktoś się na te stanowisko nadaje, czy też nie.
 
W naszym szanownym systemie parlamentarno-gabinetowym Prezydent ma tak "szerokie" uprawnienia, że właśnie takie absurdalne oczywistości determinują, czy ktoś się na te stanowisko nadaje, czy też nie.
no tak, lepiej jak nikt sie nie napierdoli, niz sie napierdoli?
 
#TeamKorwin, ale troche śmiechłem.

korwin_naklania_syna_do_samobojstwa.gif
 
zy pozwy za rzucanie miesem sa zgodne z idea libertarianizmu? :D @JakubBijan Twoj ulubiony wolnosciowiec :D
Mega! Tak jak mówi, powinno się takich ludzi jebać, jebać metaforycznie :D Szkoda że ostatni odcinek, to był mój ulubiony podcast :lol:
 
Last edited:
"Polski Manager dba o swoich pracownikow, otoz musi ich wyzyskiwac. Manager musi swoich robotnikow wyzyskiwac. Jesli on tego nie umie to musi przegrac z tym, ktory swoich robotnikow wyzyskuje"

 
"Zabijam dzien i noc lewakow, socjalistow, faszystowskie bydleta, rzucam ich na kolana, kwicza jak zwierzeta."


"Tak jak Korwin-Mikke niszcz lewacki stan, niech powroci wlasnosc, ktora bedzie trwac"


"Wegiel, ropa i gaz to sa energie dla mas. Wegiel gaz i ropa fabrykom daja kopa. Wegiel ropa i gaz - kapitalizm jest w nas"


"Korwin ... nigdy nie ma dosc lecz gdy lewaka trzasnie w leb, zlamie kazda kosc bo kapitalizm albo chuj w dupe twa. Niszcz lewakow, wroc na tron."


"Walka z socjalizmem to nie sa rurki z kremem"
 
"Zabijam dzien i noc lewakow, socjalistow, faszystowskie bydleta, rzucam ich na kolana, kwicza jak zwierzeta."


"Tak jak Korwin-Mikke niszcz lewacki stan, niech powroci wlasnosc, ktora bedzie trwac"


"Wegiel, ropa i gaz to sa energie dla mas. Wegiel gaz i ropa fabrykom daja kopa. Wegiel ropa i gaz - kapitalizm jest w nas"


"Korwin ... nigdy nie ma dosc lecz gdy lewaka trzasnie w leb, zlamie kazda kosc bo kapitalizm albo chuj w dupe twa. Niszcz lewakow, wroc na tron."


"Walka z socjalizmem to nie sa rurki z kremem"

Dla lewaków jutra nie będzie
 
Tak sie zastanawiam nad roznica miedzy Prawica i Lewica. Wszyscy dokladnie znamy koncepcje przedstawiane przez naszych rodzimych prawakow. Prawica to poszanowanie tradycji, wolny rynek, prawa jednostkowe, pogarda dla gejow, rownosc wobec prawa wszystkich ludzi... Lewica to prawa kolektywu, prawa gejow, socjalizm i rownouprawnienie stojace w sprzecznosci z rownoscia wobec prawa (rownosc wobec prawa dotyczy prawa, natomiast rownouprawnienie stanu faktycznego). Jednak by dowiedziec sie co to jest lewica a co prawica nalezaloby odwolac sie do historii kiedy to te pojecia zostaly stworzone. Tak jak nie mozna mowic o faszyzmie nie czytajac doktryny faszyzmu (podpisanej przez Mussoliniego), tak o prawicy i lewicy nie nalezy mowic w oderwaniu od rewolucji francuskiej. Czy rzeczywiscie prawica rewolucji francuskiej, Ci ktorzy wtedy zasiadali po prawej stronie - czy oni opowiadali sie za wolnym rynkiem na ktorym wszystkie podmioty sa rowne wobec prawa?
 
@Jakub Bijan Sluszna uwaga.

Dodam jeszcze:
Przyczyny Rewolucji Francuskiej:
- inflacja (chleb zaczal kosztowac miesieczna pensje)
- fiskalizm Panstwa (podwyzszono podatki dla najbiedniejszych)
- wzrost wydatkow Panstwa - rozrzutnosc, trwonienie pieniedzy
- brak rownosci wobec prawa

Czego domagala sie lewa strona:
- likwidacji fiskalizmu
- wprowadzenia Monarchii Konstytucyjnej
- rownosci wobec prawa
- wolnosci slowa

Hmmm... czy te 3 postulaty Lewicy obecnie nie zostalyby nazwane typowymi postulatami Prawicy?
 
Hmmm... czy te 3 postulaty Lewicy obecnie nie zostalyby nazwane typowymi postulatami Prawicy?
Pojęcie prawicy i lewicy na przestrzeni lat zmieniło znaczenie i dziś w zasadzie nie oddaje niczego, poza może stosunkiem do kościoła i tradycji. W sumie to już dawno przestałem się tym emocjonować, choć jak się napiję wódki przy stole, to często i chętnie nazywam rozmówców lewakami, jest przynajmniej śmiesznie:)) Ale w te święta się powstrzymałem.


"Tymczasem wychodzi na to, że nie była to zmiana strategiczna a taktyczna" - o odsunięciu Macierewicza i Ziobry na czas kampanii. "Jarosław Kaczyński okazał się politycznym oszustem"; "Ja i inni [...] czują się przez Kaczyńskiego haniebnie oszukanymi".
Widać, widać, że nawet profesorowi (który wybór Dudy uznał "nowym 3. maja") ta #dobrazmiana przestaje się wydawać taka dobra. Szybko.
 
Pojęcie prawicy i lewicy na przestrzeni lat zmieniło znaczenie i dziś w zasadzie nie oddaje niczego, poza może stosunkiem do kościoła i tradycji. W sumie to już dawno przestałem się tym emocjonować, choć jak się napiję wódki przy stole, to często i chętnie nazywam rozmówców lewakami, jest przynajmniej śmiesznie:)) Ale w te święta się powstrzymałem.


"Tymczasem wychodzi na to, że nie była to zmiana strategiczna a taktyczna" - o odsunięciu Macierewicza i Ziobry na czas kampanii. "Jarosław Kaczyński okazał się politycznym oszustem"; "Ja i inni [...] czują się przez Kaczyńskiego haniebnie oszukanymi".
Widać, widać, że nawet profesorowi (który wybór Dudy uznał "nowym 3. maja") ta #dobrazmiana przestaje się wydawać taka dobra. Szybko.


Profesor za kompromisem aborcyjnym. Ciekawe.
 
Back
Top