Polityka

@Dzihados Bartosik spoko, ale te pytania....
Taka jest przeciez ultra-patriotyczna prawica, to jest na serio :) Moglbym uzyc ultra narodowo-konserwatywna, albo ultra nacjonalistyczno-katolicka, ale nie oddaloby to sensu, ktory chce przekazac.
Wg mnie, milosc - szczera, autentyczna - do kraju i wartosci ktore wg nich kraj oraz jego obywatele reprezentuja przeslania im rzeczywistosc. Niemniej chwala im za to ze probuja :)

Byl nawet moment, ze na geopolitycznym glodzie kilka wykladow Klubu Ronina obejrzalem, ale sa naprawde dosc montonne, heremetyczne, co tu duzo mowic.
 
Co do Ronina, to polecam wykład Gwiazdowskiego dla nich. Godzina prelekcji i ponad godzina pytań. Pan Robert powinien się cieszyć, że uszedł z życiem.
 
Do wykładu, wszystko fajnie, ale kiedy organizatorzy takich rzeczy dojdą do całkiem słusznego wniosku, że osoby siedzące przy szkolnych ławkach i dający wykład do audytorium delikatnie mówiąc głupio wyglądają - pomijając fakt, że wyglądają dziecinnie.
Jaki oni mają problem, żeby posadzić Bartosiaka za katedrą, a nie szkolną ławką? Dla mnie to straszny brak profesjonalizmu. Liczy się nie tylko wiedza, teoria i merytoryczność, ale także styl. Bartosiak trzyma bardzo wysoki poziom, ale miejsca w których przychodzi mu dzielić się wiedzą są żałosne. Jeśli te wykłady są kierowane do szerszej publiki, to powinni zachować taką formę, która publikę przyciągnie, a nie odrzuci. Widząc profesora za szkolną ławką inaczej zwykły Janusz potraktuje, niż widząc profesora za katedrą, któremu chociaż umożliwiono wyświetlanie prezentacji.

No makabrycznie wygląda porządny człowiek za szkolną ławką - jakby był na maturze, a nie poważnym przedsięwzięciu.

(A w ogóle skąd oni wzięli tych meneli do zadawania pytań? Poważny wykład wymaga nie tylko od prelegentów, ale także od słuchaczy jakiegoś stroju - co innego zamknięte warsztaty, a co innego nagrywany i publikowany wykład).
 
Do wykładu, wszystko fajnie, ale kiedy organizatorzy takich rzeczy dojdą do całkiem słusznego wniosku, że osoby siedzące przy szkolnych ławkach i dający wykład do audytorium delikatnie mówiąc głupio wyglądają - pomijając fakt, że wyglądają dziecinnie.
Jaki oni mają problem, żeby posadzić Bartosiaka za katedrą, a nie szkolną ławką? Dla mnie to straszny brak profesjonalizmu. Liczy się nie tylko wiedza, teoria i merytoryczność, ale także styl. Bartosiak trzyma bardzo wysoki poziom, ale miejsca w których przychodzi mu dzielić się wiedzą są żałosne. Jeśli te wykłady są kierowane do szerszej publiki, to powinni zachować taką formę, która publikę przyciągnie, a nie odrzuci. Widząc profesora za szkolną ławką inaczej zwykły Janusz potraktuje, niż widząc profesora za katedrą, któremu chociaż umożliwiono wyświetlanie prezentacji.

No makabrycznie wygląda porządny człowiek za szkolną ławką - jakby był na maturze, a nie poważnym przedsięwzięciu.

(A w ogóle skąd oni wzięli tych meneli do zadawania pytań? Poważny wykład wymaga nie tylko od prelegentów, ale także od słuchaczy jakiegoś stroju - co innego zamknięte warsztaty, a co innego nagrywany i publikowany wykład).
Pelna zgodna, ale tam nie ma mlodych, ludzi swiadomych, ze drobne rzeczy mialby przelozenie na zwiekszenie skali odbioru, ludzi ktorzy chcieliby to wyciagnac na inny poziom. Tam sa ludzie z pokolenia naszych rodzicow i dziadkow, koledzy, przyjaciele, ktorzy chca sobie pogadac. Tak to odbieram.
 
Pelna zgodna, ale tam nie ma mlodych, ludzi swiadomych, ze drobne rzeczy mialby przelozenie na zwiekszenie skali odbioru, ludzi ktorzy chcieliby to wyciagnac na inny poziom. Tam sa ludzie z pokolenia naszych rodzicow i dziadkow, koledzy, przyjaciele, ktorzy chca sobie pogadac. Tak to odbieram.
Ale organizator wrzucił do na youtube'a, jak rozumiem w celu dotarcia do kogoś dalej niż sala audytoryjna.

W tym wszystkim widzę katastrofalne podejście do Bartosiaka. Chłop ma niesamowitą wiedzę, a dzieli ją z kilkoma osobami w katastrofalnych warunkach. Nigdy go nie docenią, dopóki środowisko, z którego się wywodzi go nie potraktuje poważnie. Dla mnie forma i styl tego wykładu jest dowodem na żartobliwe podejście do prelegentów.
Jeśli chcemy Bartosiaka w tvp (a chcemy chyba wszyscy), to potraktujmy go na lokalnym szczeblu z honorami, a nie jak nikomu niepotrzebny wyrzutek.
 
Ale organizator wrzucił do na youtube'a, jak rozumiem w celu dotarcia do kogoś dalej niż sala audytoryjna.

W tym wszystkim widzę katastrofalne podejście do Bartosiaka. Chłop ma niesamowitą wiedzę, a dzieli ją z kilkoma osobami w katastrofalnych warunkach. Nigdy go nie docenią, dopóki środowisko, z którego się wywodzi go nie potraktuje poważnie. Dla mnie forma i styl tego wykładu jest dowodem na żartobliwe podejście do prelegentów.
Jeśli chcemy Bartosiaka w tvp (a chcemy chyba wszyscy), to potraktujmy go na lokalnym szczeblu z honorami, a nie jak nikomu niepotrzebny wyrzutek.
Bartosiaka w TVP nie będzie z całkowicie innych powodów - nie ma i nie będzie przyzwolenia na 1-2 godzinny program w którym nikt nie przerywa mówiącemu. Bartosiak nie odpowiada obecnie istniejące formule medialnej. Stąd będziesz go słuchał z takich wykładów na YT.
 
Chyba tej extended version tutaj nie było? Są pytania o pieniążki. Uwaga rak content na poziomie hardkor. Liczniki Geigera mogą wariować.



Czy tylko ja mam wrażenie, że ta panna jest najebana?
 
Chyba tej extended version tutaj nie było? Są pytania o pieniążki. Uwaga rak content na poziomie hardkor. Liczniki Geigera mogą wariować.



Czy tylko ja mam wrażenie, że ta panna jest najebana?

Gdyby tak przepytać Ryśka Swetru, to też myślę ,że by poległ :D
 
Gdyby tak przepytać Ryśka Swetru, to też myślę ,że by poległ :D
Nie obrazaj Ryszarda
ja-w-klubie-disco-moge-robic-wszystko-3716_middle.jpg


@Karateka@

jeden z najlepszych fragmentow
 
Last edited:
Można się śmiać z posłów, a na moim wydziale dr hab. matematyki nie wiedziała, co to jest prawdopodobieństwo (wiedza ze szkoły średniej). Oczywiście my, przyszli magistrzy informatyki musimy to wiedzieć tip-top - nie wspomnę o tym, że obudzony w nocy muszę recytować definicje estymatorów nieobciążonych :boystop: #pojebało
 
Last edited:
Nawet nie wiedzialem, ze we FR limit transakcji gotowkowych to 1000EUR. Czaicie?
W Norwegii w zeszlym roku gosc kupil sobie tv za gotowke 10.000 nok (5tysi polskich) a na drugi dzien mial wjazd policji z nakazem przeszukania.
Kasjerka zawiadomila menago sklepu a ten zglosil to na psy.
Okazalo sie ze wszystko gra a gosc wytoczyl policji sprawe. Nie wiem jak sie skonczyla.
 
Pewnie ludzie wroca do korzeni i zaczna handlowac barterowo :) Przeciez bezgotowkowo! :)
 

To się nazywa polityka, ale widać twórca wpisu jeszcze nie doświadczył takiego pojęcia.
Celnie i szczerze to odpowiadać można na pytania księdza w konfesjonale, a nie na pytania dziennikarzy, gdy się jest politykiem. Jeśli dobrze rozumiem osoba podpisująca się jako Ben Stanley oczekiwałby także odpowiedzi na pytanie, jak często prezydent się masturbuje?
Paranoja takie szukanie dziury w całym. Jesteś tak dobry, jak mocny argument przeciwko tobie znajduje przeciwnik. Widocznie wobec Prezydenta nie ma większych zastrzeżeń niż unikanie jednoznacznych odpowiedzi w kontrowersyjnych sprawach. Idąc tym tropem można wnioskować, że mamy świetnego prezydenta, bo jego przeciwnicy nie znajdują lepszego argumentu przeciwko niemu, niż dobra gra na arenie polityczniej.

Czasami twórcy takich uszczypliwości powinni zastanowić się nad swoim rozumem, czy aby nie spuścili go rano w kiblu.
 
Oczekiwalbym jednak lepszej sciemy, niz odpowiedzi, jak z generatora :) Szczegolnie polityka, ktory ma uwodzic masy szczeroscia.
 
Oczekiwalbym jednak lepszej sciemy, niz odpowiedzi, jak z generatora :) Szczegolnie polityka, ktory ma uwodzic masy szczeroscia.
Zawsze lepiej ugryźć się w język niż coś powiedzieć złego. Tylko nieliczni potrafią mówić z sensem, cała reszta niech z tego generatora korzysta jak najdłużej, żeby wstydu na świat nie było.
 
Oczekiwalbym jednak lepszej sciemy, niz odpowiedzi, jak z generatora :) Szczegolnie polityka, ktory ma uwodzic masy szczeroscia.
Nie pierdzieli farmazonów o bigosach i polowaniu, nie wchodzi na krzesła w Japonii, nie wali ortografów (Komor), nie jest napierdolony jak szpadel na uroczystościach i przemówieniach (Kwachu), nie jest głupkiem(Bolek). Jest dobrze ;)
 
Nie pierdzieli farmazonów o bigosach i polowaniu, nie wchodzi na krzesła w Japonii, nie wali ortografów (Komor), nie jest napierdolony jak szpadel na uroczystościach i przemówieniach (Kwachu), nie jest głupkiem(Bolek). Jest dobrze ;)
Dobrze, że chociaż jest :tease:.
 
Back
Top