Polityka

Dokładnie Orest, złóż samokrytykę jak Durniak i zacznij się żywić jak chrześcijanin.
Zastanówmy się zrobiłby Jezus w tej sytuacji ? Odpowiedź brzmi - zjadł schabowego.
Edit: czyli nastebny D,Z i B zaczną się od wyznania winy Dominika i wyrzeczenia się herezji wegetarianizmu ?
 
Nie nadużywajmy określenia " lewak " . Ja myśle że musiało by powstać co najmniej 10 nowych neologizmów okreslających świeżo powstałe typy ludzi / postaw. #nowomowa #1984
 
Nie nadużywajmy określenia " lewak " . Ja myśle że musiało by powstać co najmniej 10 nowych neologizmów okreslających świeżo powstałe typy ludzi / postaw. #nowomowa #1984
Ludzi trzeba łączyć, a nie dzielić. Ja połączylibyśmy te 10 typów ludzi w masowej, anonimowej mogile (broń Boże chrześcijański pochówek)
 
Tak. Kupili, zrobili akcję i na pokaz wylali.
A jaka była owa sytuacja, skoro:
Ponadto sąd uznał bojkot za zachowanie nieadekwatne do sytuacji, nie dopatrzył się też celu społecznego sugerowanego przez stronę pozwaną.
??
Szkoda piwa, ale w sumie lekki szok, że sąd może decydować, co można bojkotować.
 
CPXrsBeWwAAXsKx.png:large
 
Czytalem, czytalem :-) Nawet jakas tam cegielke kiedys dolozylem do tej strony (obiektywizm.pl)
Dziekuje za oznaczenie. Ostatni miesiac spedzilem w Indiach i nie mialem czasu na sledzenie watku takze takie oznaczenia zawsze sa spoko.

Jak ktos lubi dyskusje i wyklady:


Można link do tekstu? @Jakub Bijan
 
No i niezawodna senyszyn:

Musimy pamiętać, że obecne ataki terrorystyczne nie są związane z pochodzeniem, narodowością, rasą, kolorem skóry. Wynikają z wyznawanej przez terrorystów religii. Tzw. Państwo Islamskie terroryzuje nie tylko niewiernych, ale też miliony muzułmanów. Tak, jak polski katolicyzm terroryzuje kobiety, osoby LGBT, ateistów, rozwodników. Trzeba się bronić przed terrorem wszystkch agresywnych religii.
Szkoda, że nikt nie pozwie jej za szkalowanie dobrego imienia polskiego katolicyzmu. Ciekawy proces by z tego wyszedł.
 
Jak tak dalej pójdzie to będzie trzeba stworzyć osobny temat - " Zamachy " bo do Polityki to średnio się kwalifikuje.
 
Jak tak dalej pójdzie to będzie trzeba stworzyć osobny temat - " Zamachy " bo do Polityki to średnio się kwalifikuje.

To się chyba nazywa "projekcja siły" (uwielbiam to określenie :lol:) - jeden z elementów gry polityczniej. Jak najbardziej zatem pasuje do tego tematu.
 
Back
Top