Polityka

Gdyby nie bylo podejrzeń o samolot nad Ukrainą to może byłby odzew.

To Ci turyści go zestrzelili?

O210dBz.jpg
 
Schetyna szefem komisji ds zagranicznych. Walka o większość pozwalającą na zmianę konstytucji?
 
Dobry tekst



Fajnie zebrane. Warto poczytac ogolnie o podejsciu Indonezji do tego wszystkiego - kraj w 90% muzulmanski o bardzo zdrowych pogladach - jednak Panstwo mimo iz muzumanskie moze byc w jakis sposob swiecie bez wypranych glow religia. Gdzies na wykopie byl fajny art o tym.
 
Ktos chyba jest cienki z geografii jezeli Alaskę odłączył od USA.
moze chodzi o to, ze Alaske glownie zamieszkuja Native Americans a ich krzywdy tez nie sa, za bardzo swiatowa tragedia. ;)
 
moze chodzi o to, ze Alaske glownie zamieszkuja Native Americans a ich krzywdy tez nie sa, za bardzo swiatowa tragedia. ;)
Ale to dalej amerykanie i jestem pewien, ze jeżeli zginie w jakimś zamachu kilku mieszkańców Alaski będzie taki sam wrzask, jakby zginęło kilku mieszkańców Teksasu np.
 
E tam, żadne anonymous nie istnieje. Nie ma takiego gościa ani organizacji. Ot, pare stronek które się umawiają na prymitywne zmasowane ataki przez internautów na dany serwer by zablokować.
A masony? Jak nie ma anonimusa to gdzie są masony.
Temu portalowi zdecydowanie przydałaby się osoba od poprawiania tekstów :wink:. Samemu błędy ortograficzne można łatwo poprawić instalując jakiegoś spellcheckera, przecinki można posprawdzać np. tutaj http://ikorektor.pl/ , tylko ze składnią ciężej z deka. Ale zasadniczo pisząc o anonimusach nie zaszkodziłoby wykazać się minimalną wiedzą z zakresu internetu i ogarnięcie sobie stronę od przecinków i dodatek od ortografii.
Nie czepiam się, żeby znowu gównoburzy nie było. Po prostu ten tekst jest ciekawy od strony językowej.
Ale to dalej amerykanie i jestem pewien, ze jeżeli zginie w jakimś zamachu kilku mieszkańców Alaski będzie taki sam wrzask, jakby zginęło kilku mieszkańców Teksasu np.
Tam jest pół mieszkańca na kilometr kwadratowy. Żeby zabić jedną osobę w zamachu bombowym, to statystycznie potrzeba bomby atomowej i to nie ma gwarancji, że się kogoś trafi. Chyba zamachy w tej części globu są mało efektywne :boystop:.
 
A masony? Jak nie ma anonimusa to gdzie są masony.

Co do masonów, to ja do nich nic nie mam. W Polsce tworzyli nasze nacjonalistyczne struktury pod zaborami , loże masońskie spiskowały przeciwo Rosjanom i przy powstaniach.
 
ooo w aachen w osrodku dla uchodzcow zatrzymaly niemiaszki 3 osoby mogace miec cos wspolnego z zamachami, wsrod tych biednych uchodzcow, kto by sie spodziewal
 
Co do masonów, to ja do nich nic nie mam. W Polsce tworzyli nasze nacjonalistyczne struktury pod zaborami , loże masońskie spiskowały przeciwo Rosjanom i przy powstaniach.
Przecież jak udowadniał Grzegorz Braun masoni doprowadzili do upadku Polski, doprowadzili do porażki w powstaniach (które sami świadomie wywoływali), a ich reformy po dziś dzień rujnują nasz kraj (chociażby Komisja Edukacji Narodowej).
Za mało Grzegorza Brauna :D
Przecież nie od dziś wiadomo, że w Polsce rządzą mafie, służby, loże i szczęść wam Boże.
Prawie połowa mieszkańców skumulowana w jednym miejscu. :awesome: Ze strategicznego punktu widzenia to ogromny błąd. Trzeba natychmiast rozlokować środki unijne, aby zdywersyfikować ludność na większym terenie celem uniknięcia nadmiernego zagrożenia masową eksterminacją :fingers:.
 
Mnie rozpierdala jedno.
Francuskie służby mają pod obserwacją 10 tys radykalnych muzułmanów. Tych którzy zachęcają do zamachów.

Mam dwa pytania:
Jeżeli 10 tys mają pod kontrolą to ilu może być bez kontroli? 100 tys? Abstrachując od tego, że dla mnie każdy muzułmanin musi być radykałem w podtawach religii. Nie -radykał to dla mnie tacy niemieccy Turcy- ot, w dupie maja religie, z tradycji raz na rok odwiedza meczet.

Drugie pytanie:
Jakim cudem nie aresztuje sie tych 10 osób? Każdego innego czlowieka zachecajacego do zabijania zamyka sie w wiezieniu. Dlaczego ich nie?
 
mam troche beczke z tego, ze nikt nie mowi o tych, ktorzy w Polsce juz moga byc terrorystami, bo czeczenow u nas nie miara, a przeciez od chuja ich nalezy do is
 
mam troche beczke z tego, ze nikt nie mowi o tych, ktorzy w Polsce juz moga byc terrorystami, bo czeczenow u nas nie miara, a przeciez od chuja ich nalezy do is
Jedna ich grupa nawet oficjalnie jest czescia ISIS i maja nawet "fanpejdz" w jezyku PL. Szewko kiedys podawal link i wrzucalem tutaj, ale juz zapomnialem adresu.
 
mam troche beczke z tego, ze nikt nie mowi o tych, ktorzy w Polsce juz moga byc terrorystami, bo czeczenow u nas nie miara, a przeciez od chuja ich nalezy do is
przeciez w Paryzu to obywatele UE na ten moment byli terrorystami i nie ma zadnych dowodow, ze w Rosji byl to jakis terrorysta Syryjczyk
predzej celowalbym tez w Czeczenow
 
A propos potencjalnych sankcji na państwa, które kupują ropę od ISIS (temat pojawił się 2 czy 3 strony temu). Statystyka sprzed wojny (nie mówię, że tak jest dzisiaj, wrzucam w ramach ciekawostki).
W 2010 głównymi nabywcami syryjskiej ropy (ciężkiej i kwaśnej), która dominuje wśród wolumenu wydobywanego przez IS były Niemcy (32%), Włochy (31%), Francja (11%), Holandia (9%), Austria (7%), Hiszpania (5%).[10] Trudno powiedzieć czy, któreś z tych państw skupowało/nadal skupuje surowiec z IS. Generalnie ze względu na jego dumpingowe ceny wśród europejskich firm petrochemicznych istnieje dość duża świadomość tego, które tankowce mogą zawierać nielegalną ropę.
czyli mozna tu mowic o francuskim terroryzmie czy tam belgijskim
Francuskie służby podkreślają, że dziś radykalny islam zastąpił w dużej mierze sekty i dla wielu młodych ludzi pochodzących z rodzin katolickich, czy ateistycznych, stał się nowym sensem życia. Co ważne, od 20 do nawet 40% aresztowanych w UE za wspieranie i krzewienie islamskiego terroryzmu to właśnie konwertyci.
To zdanie potwierdza moje słowa, że nawet wyrzucając wszystkich muzułmanów z Europy terroryzm nie zginie, ani nawet nie straci na sile. Ale to tylko tytułem uzupełnienia.
Pełen artykuł http://www.defence24.pl/272759,po-z...zmiany-w-polityce-bezpieczenstwa-wewnetrznego
Pierwszy cytat z: http://energetyka.defence24.pl/272708,kto-kupuje-rope-z-panstwa-islamskiego
 
Back
Top