Polityka

Smutne jest to, że z Orbana w UE robili głupca i gnoili go jak tylko mogli, a okazuje się, że chłop ma głowę na karku.
 
Przypomniała mi się ta koleżanka z Białorusi pojebana. Ta co marzy o bukkake i omlecie ze spermy.

kiedyś była ofiarą reżimu Łukaszenko. Na FB masa zdjęć jak znajomi z zdjęciami jej mordy stoją pod pałacem prezydenckim i chcą jej uwolninia.
Z uczelni do dziś raz na rok jeździ na Białorus poprotestowac, posiedzieć w wiezieniu tydzień by dostac w Polsce kolejne 1000 zł miesiecznie z azylu politycznego.
Do niedawna znajdwoała w sobie korzenie żydowskie, podawała za Żydówkę.
I robiła z siebie ofiarę antysemityzmu.
Ale w środowisku Żydowskim tak nabrudziła , że nie ma nigdzie prawa wstępu.

Teraz, uwaga, jak Izrael zamknął dla niej granice(pomieszkiwała tam, ktoś doniósł, że ma dziewczyne i zamkneli jako lesbijce dla niej granice) to robi z siebie...palestynke, arabkę. I ofiarę faszyzmu syjonistycznego.

Teraz czekam aż będzie chrześcijanką i ofiarą muzułmanów.
 
Działania promniejszosciowe właśnie tak się kończą w skrajnych przypadkach. Polska powinna iść droga która nie zmierza w kierunku który zachęca do tego aby rzeka uchodźców i emigrantów znalazła u nas ujście.
Ważne żeby u siebie nie wyhodować takiego wrzodu bo jak ktoś będzie zdeterminowany to i z drugiego końca świata przyjedzie się wysadzić na narodowym.
Póki naród mocny i kraj homogeniczny tym bezpieczniej w kwestii tego typu wydarzeń jakie mieliśmy nieprzyjemność oglądać.
 
Nakręcanie spirali nienawiści do niczego nie prowadzi. Wizja świata, w której muzułmanie są piętnowani jako źródło wszelkiego zła i wrzucani do jednego worka jest strasznie prymitywna i szkodliwa. Doprowadzi tylko do tego, że wśród tysięcy młodych, którzy się asymilują zrodzi się poczucie bycia pogardzanymi i wyrzucanymi poza nawias społeczeństwa, co puści ich w ramiona radykalnych organizacji. Fundamentalizm islamski to wciąż tylko ułamek tej grupy, nie ma potrzeby konfliktowania się z milionami "normalnych" muzułmanów w Europie.
TVN
 
12072575_471124656405409_5376778904572579349_n.jpg
 
Ściągawka Jana Wójcika co wszystkie media w całej Europie powtarzają na temat ataku.
Prawdziwe, @Gaara znajomy w dojczach mówił, że tam też jest wlasnie w każdym medium takka narracja

w wypadku islamskiego terroryzmu!

Jan Wójcik

10 miesięcy temu

7633a89faa98b9a6bb77f5ed5600b2da,640,0,0,0.png

Skoro przekazy dziennikarzy i publicystów, w przypadku zamachów terrorystycznych, są zasadniczo zbieżne, Grzegorz Lindenberg przygotował gotowca, którego będzie można użyć, oszczędzając fundusze na wierszówkach w tych trudnych dla mediów czasach.

Ponieważ sytuacja finansowa mediów jest trudna, postanowiliśmy im pomóc. Poprosiliśmy socjologa dr Grzegorza Lindenberga, człowieka z dużym doświadczeniem redakcyjnym, o sporządzenie gotowego tekstu, do wykorzystania w przypadku zamachów terrorystycznych.


Tekst można wykorzystywać w całości lub w dowolnie wybranych fragmentach, ale zawsze musi być obecny drugi akapit. Jeśli momentami tekst brzmi jak bełkot, to świetnie, bo tak te teksty zawsze brzmiały i czytelnik nie zauważy różnicy:

1. W ostatnich miesiącach dochodziło do wielu aktów wrogości wobec muzułmanów, w /wymyślić miejscowość/ próbowano zerwać kobiecie hidżab, a w /wymyślić miejscowość/ na murze meczetu pojawił się napis „no islam”. Zaangażowanie Zachodu w Iraku i Afganistanie, walka z Państwem Islamskim i okupacja Palestyny przez wielu muzułmanów postrzegane jest jako atak na islam.

2. „Zamach w /miejsce aktualnego zamachu/ nie ma nic wspólnego z islamem, oświadczył po dzisiejszym zamachu” /nazwisko któregoś z licznych specjalistów od islamu, znanego redakcji/. „Islam oznacza pokój /ew. „oznacza poddanie”, bo jeśli czytelnicy cokolwiek o islamie wiedzą, mogą jednak nie przełknąć tego, że „oznacza pokój”/ a przemoc jest sprzeczna z nauczaniem Koranu”. Grupka radykałów nie ma nic wspólnego z większością muzułmanów, którzy przestrzegają prawa i chcą spokojnie pracować i wychowywać dzieci. To nie muzułmanie, to dżihadyści, którzy próbują wprowadzić fundamentalistyczne rozumienie islamu.

3. Jest wiele rodzajów dżihadu. Ale najważniejszy, jaki zalecał prorok, wcale nie polega na zabijaniu. „To jest dżihad wobec samego siebie, dążenie do bycia lepszym”, mówi /przewodniczący lokalnej organizacji muzułmańskiej/.

4. W każdej religii można znaleźć teksty, które pochwalają stosowanie przemocy i w każdej religii znajdziemy krwawych ekstremistów.

5. Społeczność muzułmańska w /wpisać kraj/ obawia się odwetu ze strony skrajnie prawicowych ugrupowań. „Kolejną ofiarą będzie muzułmanin” powiedział /lokalny szef organizacji od wielokulturowości, koniecznie nie-muzułmanin/.

6. Każdy zamach rozpala niechęć nie tylko do dżihadystów, choć to mikroskopijny ułamek europejskich muzułmanów, ale też generalnie do wyznawców islamu.

7. Terror nie ma nic wspólnego z religią, jest działaniem politycznym. Mamy do czynienia nie z wojną religijną, ale z wojną ideologiczno-medialną. Nie wolno patrzeć nam przez pryzmat religijny na ten konflikt. edynie w ten sposób możemy uniknąć wojen religijnych w Europie.

8. Dlatego nie muzułmanów powinniśmy się bać, lecz propagandy nacjonalistyczno-rasistowskiej i islamofobii. Nie zapominajmy, że antyislamska histeria może skutkować czymś takim jak działalność Breivika.

9. Obwinianie islamu powoduje radykalizację młodych wyznawców tej religii, którzy mają problemy ze znalezieniem pracy i doświadczają dyskryminacji i wrogości ze strony społeczeństwa.

10. Powinniśmy odwołać się do europejskich tradycji tolerancji i wielokulturowości , a nie do ksenofobii i agresji wobec obcych. Powinniśmy szanować wrażliwość ludzi innych religii.

11. Rząd /wpisać kraj/ w dalece niewystarczający sposób pomaga imigrantom i dzieciom imigrantów w znalezieniu pracy i integracji. A bez imigrantów gospodarka /wpisać kraj/ nie mogłaby funkcjonować; zaś w przyszłości nie będzie w stanie wypłacać emerytur.

PS: Gdyby powyższe punkty wydały się Państwu bliźniaczo podobne do wypowiedzi prasy w ostatnich dniach, potwierdza to tylko słuszność naszej tezy o powtarzalności przekazu.
 
@TomekMaciejczuk

polecam ten profil na twitterze, gosc byl w obozie w calais i zdaje relacje
 
Nam nadzieję, że ludzie odpowiedzialni za bezpieczeństwo w Europie nie poddadzą się histerii i znajdą sposób na ograniczenie zagrożenia (całkowite jego wyeliminowanie jest raczej niemożliwe). Przede wszystkim trzeba hydrze obciąć łeb, skasować źródła finansowania i zlikwidować przywódców. Wojnę trzeba prowadzić tam gdzie jej źródło, niech na Bliski Wschód przyjeżdżają spragnieni wrażeń bojownicy, tam powinniśmy ich likwidować.
 
hipsterska ruda broda+ korona z Bururger Kinga+ koszulka S+ bycie pachołkiem za 2500 pln miesięcznie = M SUT

Ekhm zarabiam sporo więcej i od lat nie wszedłem w elke. Nie wiem o co chodzi z koroną z burger Kinga bo wolę makusia.
 
:arch:
frytki ok, ale burgery lepsze ma burger king
To są udawane burgery-takie fejki i to bez smaku. A makuś to inna liga-jedzenie przyszłości na miarę lotów w kosmos. Nie na darmo robili katering dla wszystkich misji Apollo poza Apollo 13.
 
Myślę o ISIS, oni dzisiaj trzymają kasę.
Myślałem że to @defthomas trzyma kasę.

W podejmowaniu takich decyzji trzeba jednak zachować rozwagę. I nie mam tutaj na myśli jakiejś poprawności tylko to że nie wiadomo dokładnie kto i jakie ma interesy w tym całym syfie. A takie wjeżdżanie czołgami gdzie się chce może prowadzić do Fallouta 4 w rozdzielczości dużo lepszej niż HD :p
 
Ekhm zarabiam sporo więcej i od lat nie wszedłem w elke. Nie wiem o co chodzi z koroną z burger Kinga bo wolę makusia.
A ja maturę z Biologii zdałem najlepiej z całego Liceum w moim roczniku.
Papierowa korona z Burger Kinga to zaczerpnięte z posta dobregoskuna gdzie Cię podsumował. Nawet na czacie o tym inni userzy pisali
Koszulka rozmiar S to już kiedyś napisałem post odnosnie sadzących się zarozumialców . Lajkowałeś go he he
Służysz jakiemuś Niemcowi czy innemu gadowi za drobne a wyśmiewasz się z innych zawodów , ludzi na zasiłkach wstyd kanalio
Ja jestem od wielu lat sam sobie szefem i Panem.
 
  • Like
Reactions: MZ
Back
Top