Polityka

Wg niektórych wypowiedzi, idealny świat to taki, w którym PIS ma 100% władzy, zarówno ustawodawczej, jak i wykonawczej i sądowniczej.
nie, to nie bedzie idealny swiat, tak samo jak idealny nie byl przez te 8 lat gdy koalicja PO/PSL posiadala 100% wladzy zarowno ustawodawczej, wykonawczej jak i sadowniczej. Wajcha zostala przestawiona w druga strone, przynajmniej teraz PIS nie bedzie mial wymowki, ze cos/ktos tam im przeszkadza we wprowadzeniu jakies ustawy czy prawa. Moga teraz naprawde duzo ale nie twierdze, ze wszystko pojdzie w dobrym kierunku. Najbardziej ciekawi mnie ich podejscie do unijnych przykazow wobec Polski. Tu pokladam w nich jakakolwiek nadzieje, ze Polska zacznie wreszcie podejmowac suwerenne, dbajace o wlasny interes decyzje.
 
Kilka kwestii, widziałem, że wcześniej o Legierskim dyskutowaliście - taka ciekawostka on poparł Dudę w wyborach i mówił, że wcale dla homosiów nie będzie gorzej za PiSu:


Ja mam przeczucie, że będzie tak: PiS będzie robił tak, żeby nie wspierać lobby homo, ale po cichu zrobią pare ustaw tak, żeby przepchnąć np. dziedziczenie albo informacje o zdrowiu.
 
PZPR też miało całą władzę. I też obiecywało 500 zł na dziecko i pełne półki w sklepach i dobrobyt i rozwój i jeszcze wiele innych bajek.
Widocznie wolą Polaków jest komunizm.

Viva Karol Marks, viva Che Guevarra, viva Włodzimierz Lenin, viva Antoni Macierewicz.
Sugeruję zmianę hymnu na:



E tam, mysle ze mniej niz 5% glosowalo na pis ze wzgledu na populizm socjalny. Praktyka pokazala ze byli najbardziej liberalna partia.
Ja glosowalem ze wzgledu na bezpieczenstwo miedzynarodowe i interes gospodarczy przemyslowy ktory za PO swiadomie byl niszczony pod lobby niemieckie. O bezpieczenstwie nie wspominajac: pod dyktando niemiec byliby przeciwko tarczy i i bazom amerykanskim.

O sadach i prokuraturze tez mozna wiele powiedziec.
 
Jezeli do tej pory 100% wladzy mialo lobby szkodzace polsce to teraz 100% wladzy beda mieli ludzie starajacy dzialac na korzysc polski.

Jak miales absolut w prl dzialajacy na korzysc prl, za po na korzysc niemcow to teraz absolut na korzysc Polski. Mi pasi.
 
Ja-ro-sław, Ja-ro-sław. Pol-skę zbaw.

E: Dobra, daję sobię bana na 15 minut za trollowanie.
 
A odnośnie Michnika - ostatnio w austriackiej tv opowiadał, że Polacy to idioci, że wybrali PiS. Wyobraźcie sobie co by się działo gdyby jakaś inna publiczna osoba w zagranicznej tv wypowiedziała się w podobnym tonie....

Nie wiem czy pamiętacie ten program :) Coś pięknego Michnik, Olejnik i Urban w jednym samochodzie (Urban z całej trójki miał dla mnie chyba największą wiarygodność) :

 
A odnośnie Michnika - ostatnio w austriackiej tv opowiadał, że Polacy to idioci, że wybrali PiS. Wyobraźcie sobie co by się działo gdyby jakaś inna publiczna osoba w zagranicznej tv wypowiedziała się w podobnym tonie....

Nie wiem czy pamiętacie ten program :) Coś pięknego Michnik, Olejnik i Urban w jednym samochodzie (Urban z całej trójki miał dla mnie chyba największą wiarygodność) :


sztefan wons
 
Kilka kwestii, widziałem, że wcześniej o Legierskim dyskutowaliście - taka ciekawostka on poparł Dudę w wyborach i mówił, że wcale dla homosiów nie będzie gorzej za PiSu:


Ja mam przeczucie, że będzie tak: PiS będzie robił tak, żeby nie wspierać lobby homo, ale po cichu zrobią pare ustaw tak, żeby przepchnąć np. dziedziczenie albo informacje o zdrowiu.

Legierski w Ruchu Narodowym by się odnalazł. Dobrze prawi.
 
A odnośnie Michnika - ostatnio w austriackiej tv opowiadał, że Polacy to idioci, że wybrali PiS. Wyobraźcie sobie co by się działo gdyby jakaś inna publiczna osoba w zagranicznej tv wypowiedziała się w podobnym tonie....

Nie wiem czy pamiętacie ten program :) Coś pięknego Michnik, Olejnik i Urban w jednym samochodzie (Urban z całej trójki miał dla mnie chyba największą wiarygodność) :


Biedny Adas pewnie sie przeziebil...
 
Legierski w Ruchu Narodowym by się odnalazł. Dobrze prawi.
Ce
Pisalem juz nie raz o bylej prezes ce MW w katoo, jawna ateistka i mieszkala ze swoja dziewczyna. Do dzis organizuje ze slaska wyjazdy na marsz. To tolerancyjne chlopaki ci faszysci
 
To jest swego rodzaju fenomen - PiS, który generalnie ma opinie partii pro-socjalnej w poprzednim swoim rządzie miał Zyte Gilowską, o której można powiedzieć wiele, ale na pewno nie to, że jest socjalistką :)
Teraz podobnie - sami niezależni lub w miarę niezależni liberałowie ekonomiczni w resortach zw. z gospodarką.
I teraz paradoks - szykuje nam się najbardziej liberalny rząd pod względem gospodarczym - przynajmniej jeśli chodzi o poglądy -
Szałamacha - kiedyś w UPR
Morawiecki - bankowiec, liberał
Jackiewicz - poglądy liberalne, ale związany z partią, chociaż wrocławski PiS trochę innymi prawami się rządzi niż ogólnokrajowy
Streżyńska - liberał, zw. z republikanami Wiplera, walczyła z monopolami na rynku telekomunikacji

W sumie jakbyśmy mieli rząd Petru i zaproponowano takie nazwiska, to szczególnie bym zdziwiony nie był.
 
Jeszcze jeden ciekawy fakt odnośnie Antoniego Macierewicza.
Hołdysa przedstawiać nie trzeba specjalnie, bardzo duży krytyk PiSu (jego siostra żeby było śmieszniej była aktywistką tej partii).
Ale mało ludzi wie, co Hołdysa łączy z Macierewiczem.
W latach 60 panowie chodzili do tego samego liceum (ale do innych klas). Tego samego roku oboje znaleźli się na liście relegowanych uczniów.
Hołdys sam wielokrotnie z podziwem się wypowiadał o tym fakcie mówiąc o Macierewiczu. Słyszałem w jakimś wywiadzie, jak Hołdys mówił, że Macierewicz został ukarany za odmowę podpisania protestu przeciw episkopatowi i Wyszyńskiemu. W oficjalnych dokumentach też jest taki powód.
Ale pojawia się pewna nieścisłość - decyzja o relegowaniu obu panów podpisana w czerwcu 65, a protest przeciw episkopatowi to listopad 65 :) Sprawa jest ponoć utajniona w IPN.
Hołdys i Macierewicz mieszkali na tej samej ulicy, uczęszczali do tej samej parafii :)
 
Jakie tam gimbopisownie ? temat jest po prostu na czasie :)

Ja wrócę z chęcią do innego tematu.
Chodzi mi o słynny cytat Bieńkowskiej - "Tylko idiota pracowałby za 6 tysięcy"

Wchodzi ktoś w dyskusje ? Ja się podpisuję pod tymi słowami, żeby było ciekawiej :D
 
Jakie tam gimbopisownie ? temat jest po prostu na czasie :)

Ja wrócę z chęcią do innego tematu.
Chodzi mi o słynny cytat Bieńkowskiej - "Tylko idiota pracowałby za 6 tysięcy"

Wchodzi ktoś w dyskusje ? Ja się podpisuję pod tymi słowami, żeby było ciekawiej :D
nie chodzi mi o pisanie o tym co jest na czasie, a raczej o wpisy bez zadnych argumentow, czyli zwykle pierdololo. oczywiscie czasem tez jebne cos, co mozna pod to podpiac, ale ostatnio jest tu od zajebania takich postow
 
Ale czy cos zle powiedzial? Czy po prostu masz piane w pysku na sam widok Antoniego?
Sugerujesz poprzednim wpisem, że Antek nie jest oszołomem ergo jego chore teorie są...czym? No chyba że wierzysz w sztuczne mgły, Tuska w Stasi i ogry w Stumilowym Lesie. Antek jest zjebem, nie ważne czy cynicznym czy chorym psychicznie. Dla kraju efekt będzie podobny.
 
Sugerujesz poprzednim wpisem, że Antek nie jest oszołomem ergo jego chore teorie są...czym? No chyba że wierzysz w sztuczne mgły, Tuska w Stasi i ogry w Stumilowym Lesie. Antek jest zjebem, nie ważne czy cynicznym czy chorym psychicznie. Dla kraju efekt będzie podobny.
Sztuczne mgly bardzo prawdopodobne. Tusk i ogry to Twoj wymysl.
Zobaczymy. Moim zdaniem bedzie dobrze. Stawiam Ci flache jak Macierewicz doprowadzi do wojny z rassija. A ja oczekuje flaszki jak dzieki niemu dowiemy sie co wydarzylo sie w Smolensku.
 
ISIS sobie strzela w nogę i to bardzo. Dzisiaj nie jest 2001 rok, gdy zamach terrorystyczny budził strach. Dzisiaj te zamachy wzbudzą raczej niechęć do Arabów i wzniecą ostracyzm społeczny.
Na defence24 niedawno pojawiła się analiza, że ISIS przegrywając wojnę w regionie przeniesie się do takich akcji. Jak się okazuje jest to prawda.

Niemniej ISIS gra na niekorzyść wszystkich emigrantów. Oczywiście to nie oznacza działania na niekorzyść ISIS. Wręcz przeciwnie, zamachy i ostracyzm mogą być dla nich dobre.

W każdym razie sytuacja jest rozwojowa, zobaczymy co z tego wyniknie dalej. Jak podaje tvpinfo już 30 ofiar.
 
60 zabitych.

Widzę ogromny plus tej katastrofy. Totalne zamknięcie jęczących lewackich popierdolców w kwestii przyjęciu imigrantów. Polska dla Polaków ;)
oni sie nigdy nie zamkna, dla nich w tych grupacj nie ma terrorystow tylko biedni imigranci
 
Back
Top